• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Šari, já se 13. pátek dozvěděla z krve, že jsem těhu..tak ti přeju, at u tebe je to den oplodnění :dizzy_face:

Jani, no skoro jak píšeš. napustíme vanu skoro plnou. zkusíme suché potápění - projedu obličej mokrou rukou a řeknu heslo, které si tak zapamatuje, až mu ho budu říkat těsně před potápěním - prý si uvědomí, že mají zatajit dech, ale to tak za 2měsíce nejdří. no a pak ho dám na záda a držím hlavičku (ale i uši ma pod vodou) a plave znak...no dneska opět brečel. my teda máme denně od 17hod až do večeře v 19hod uřvanou hodinku a tkak ho ani toto nenaladilo a protrpěl to :o(. takže zase zítra. no uvidíme. stejně si nedokážu představit, že za 2měsíce bude umět pod vodou proplavat vanu. se strachy zblázním až to bude dělat.

jupííí je víkend :wink: mám tatku doma. teda jen zítra, ale ten pocit :sweat_smile: další týden jsem zvládla.
13. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz
Luc to stejně musí být mazec topit vlastní dítě ve vlastní vaně :grinning:
Já tu dneska měla bratránka s rok a půl starým Martínkem, to je mazec dítě, pištěl tady duo s Karlem :grinning: a pak se mu strašně líbila naše vana, tak se bavil tím, že mi do vany naházel všechno co bylo na vaně a ještě naznačoval, ať k tomu napustím vodu a on jde plavat :grinning: :grinning:
tak jdu zaplout do vany a zítra zase do práce...fuj...nechce se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahojky,
no Jani, tak asi takhle má dítě pak milovat vodu. :grinning: :grinning:

fumj to počasí je hnus. to mi pěkně zkazilo náladu... ach jo :angry:
16. bře 2009 v 08:29  • Odpověz
ahojky holky.. zdravím při pondělku... jak se vedeeee... ???... My byli o víkendu na Matějský... no pěkně jsem si tam zařádila s přítelovým synem... jsme byli 2x za sebou na jedné šílené atrakci.. pak jsem ještě dvě hodiny se snažila dát pajšla a vše ostatní na své místo... no bylo to něco :grinning:.... a také jsme byli na výstavě motorek, co bylo hnedle vedle... tak jsme to spojili... v sobotu bylo krásně... jenže..hnus jalovej tenhle týden se to všechno pos.... začne prý zase sněžit... no.. fuuuuuuuuuuuj...
16. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak já se koněčně dostala k netu, dneska nějak nestíhám, byla taky nějaká kontrola, tak paní seděla u mě v kanclu, tak jsem nemohla ani na net...
v sobotu bylo fakt krásně, ale to dnešní počasí mi cuchá nervy, ale asi se blíží jaro, bo dneska Karel spustil už kolem půl sedmé operu, což normálně řve až tak kolem půl deváté, asi na něho leze jaro, včera k večeru se přeřvávál s nějakým vrabcem, co seděl na drátě za oknem...mazec...
16. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
Janinec ..neni ti to jako blbí ...sem jít jako první :angry:
16. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
hele Micina mě najde všude :grinning: :grinning: holky toho za víkend míň nakecají, tak se čtou rychleji než ty vaše romány :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Máš teda omluvu :grinning:
16. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
tož díky :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
16. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:... koukám Jani, že jsi ostře sledovaná :grinning:
16. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
jojo, Micina mě vždycky vypátrá :grinning: teda holky, já jsem ráda, že jdu domů, jsem totálně hotovo, ráno mě čeká zubařka :grinning: to bude teprve sranda
16. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
fuuuj zubař... to bych měla zase začít také řešit... ale tak nějak se mi do toho nechce... :wink: :grinning:
16. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
Hoj beruny, tak mám uvařeno, vyžehleno a psychicky se připravuji na zítra, ale naštěstí na zubní kazy netrpím, takže čekám, že to bude opět pětiminutová záležitost, maximálně 15 minut, ale z toho se deset budu bavit se sestřičkou, bo je to kámoška a pak se mě akorát doktorka zeptá co nového, jak se má ségra - její syn s ní chodil do třídy - a pomažu...snad :sweat_smile:
16. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
dobré ráno,
Jani, klídek, je to jen zubař :grinning: :grinning: já jdu s kazem na apríla.. to se tam pěkně zasměju :angry:
17. bře 2009 v 07:36  • Odpověz
tak jsem dens poprvé odsávala. Domino už druhý den má děsné noci - nemůže to udýchat a dělali se mu v nose holubi, tak jsem volaal mudr a měla jsem začít odsávat. jako obrečela jsem to - to byl fakt strach, ale velký uspěch nakonec. mooc jsem toho odsála a domino se při pochvale i smál a vykládal. jen mi přijde takový unavený, skleslý. ted je zase v postýlce, at nabere síly :frowning2: a hlavně tam mám monitor dechu, tak jsem klidnější.
17. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
no holky, já se tady pochlubím a žádné pochvaly od vás :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
teda vás dnes omlouvá to, že Jana je u zubaře a Zubi i homeopatika nebo kde se to cyhstala minulý týden. jinak jako :angry: jak naschvál, když máme zakázano jít ven a domino mi spí doma, tak vy tady na pokec nejste.
17. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj, tak zubařka pohoda, návštěva mi i s čištěním šutru zabrala asi deset minut, pominu-li hodinu v čekárně :grinning:
ale mám zesvětlenou sklovinu mezi pětkou a šestkou, takže za půl roku znova, jestli nebude kazík...snad ne...ale pochválila mě, zuby pěkný, osmičky všechny v pohodě, hubu mám i na devítky :grinning:

Luc, to je dobrý, že jste zmákli odsávání, jako máš teda tu odsávačku? Na ten vysavač? Holky si to strašně chválí,prý je super. Tak máš pochvalu...jak to pěkně zvládáš :wink:
17. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tu som za kaktusom netreba ma hladat.... dneska mi v pojistovne zaevidovali zadost o ivf.. a do deseti dnu budu vedet vysledek.. hustoleeees... to by mi mela tak nejak prijit mrsule,... a pak se dej vule bozi a doktorů :grinning:
17. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
Jani jjo mám tu na vysavač. má hodně dobré reference a já jsem další spokojená uživatelka. hlavně to zvládám sama, nepotřebuji nikoho dalšího. akorát když tady byla odpoledne kamarádka a já odsávala, tak ji Domino držel za ruku - si asi dodával sílu :sweat_smile:

Zubi, no teda. jak ses to dozvěděla? to jsi tam byla sama nebo oni ti zavolali? tak přeji, at to ani nepotřebuješ :wink: no ale at to pro jistotu schválí :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsem to nějak nestíhala, odpoledne jsem se válela na kosmetice, a pak jsme jeli ke známým popřát jejich dceři k narozkám, akorát jsem musela zkontrolovat úkoly a to byl docela mazec...jako počítat z hlavy příklady typu 835-(58+36)= no hotovo...jsem k tomu skoro potřebovala kalkulačku :grinning:
čeština byla v pohodě, ale pak jsem měla Aničce vysvětlit rozklad čísel a to jsem teda nejdřív nechápala sama, ale nakonec jsme to zmákly, jsme holky šikovné...dala jsem si rychlé špunty, Martin nějakou slivovici a v devět jsme dofrčeli domů...dneska se jdu konečně vyhřívat do solárka, už se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2009 v 08:05  • Odpověz
janinšec ..no teda ...zase :angry: :grinning:
18. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
už je tady zas...Micina... :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
:grinning: :grinning:.... ostřesledovaná :grinning:.....

jinak ahojky všem.. je krásná středa....tradáááá

luci.. já tam volala...
janiii.... solárko jooo?.. příprava na léto..... já bych také šla.. jsem bělice šílená.. ale nevím nevím, jestli bych tím třeba něco nepokazila...

micanku... heleď... nech nám také kousek Janči joooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
18. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Šári, já jsem taky hrozný bělidlo, tak jsem naznala že musím začít chodit na opalování, ale dle manžela na to mám jenom měsíc, pak mám smůlu :grinning: :grinning:

Takže koukám žádost zaevidovaná...to je dobrý, ještě počkat na výsledeka šup na to, jakýpak copak...pěkně rychle, rychle, ať se do léta kulatíme :grinning:
18. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
jani... jojo... tak šup, ať za ten měsíc jsi pak pěkná opálená těhulka :grinning:....

jj, žádost v luftu... výsledek se uvidí...a mám pocit, že se začnem kulatit spolu :wink:
18. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
to je dobrý, aspoň se nebudu kulatit sama :grinning: budeme si posílat tlustý fotky :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a fotky s pozvracenou toaletní mísou :grinning:.... :grinning:
18. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
jo, to taky není špatný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo křečový žíly :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.