• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
kde máme dneska Luc??
zase topí Domina?? :grinning: :grinning: :grinning: Luc, stejně ho u toho plavání musíte vyfotit, já to chci vidět, ale až bude plavat pod vodou...to musí být stejně mazec, napustíš dítěti plnou vanu a ono se potápí :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky,
my ráno byli na kontrole očkováníTBC a pak na rehabilitacích, chudáka domina jsem dnes už 4x budila. ráno usnul v postýlce, ale musel do kočárku, pak u Mudr, pak zase doma a pak zase na rehabkách. po rehabilitacích v 11hod jsme jeli nap prochajdu a bobek spí doted. a to už jsem ho i vyndala z kočárku. dohání celé dopolende.
jinak můj manžel je na zabití. večer mi říká, když budeš potřebovat pomoc ve 4hod při krmení a odsávání, tak me vzbud. tak jsem mu řekla, že ho snad vysavač vzbudí.. a nic. ráno po budíku se mě zeptal, zda jsme odsávali... a to jsem se večer fakt předem omlouvala sousedům že budu v noci "vysávat".
plavat budeme za týden, ale vyfotím, jak plave znak až budeme koupat s Tomem. ale za 2m+síce to už bude porplavávat vanu ;o)
Zubi, ty to nebudeš potřebovat tu žádost!!!!nenenen
:wink: :dizzy_face:
a Janča se bude kulatit o měsíc pozadu :wink:
18. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
No jo vlastně...vždy´t Šári má za sebou už sexík...to mi necvaklo, tak to je fakt, bude o měsíc napřed :grinning:
Luc, teda ty máš doma Šípkovou Růženku...vlastně dvě...Toma nevzbudil vysavač?? To nechápu, ale mě by taky asi nevzbudil :grinning: :grinning: :grinning: jak spím, tak jsem mrtvá :grinning:
18. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
já chci být taky šípková růženka, ale nějak to nejde :rolling_eyes:
18. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
jo to já bych problém neměla, ale musel by mi někdo dovolit, zaplout do postele a spinkat :grinning:
18. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
jééé luci... ty máš doma plaváčka a růženku :grinning: ????????..... no, nevím nevím... jestli nebudu tu žádost potřebovat.... moc tomu nedávám a IUI už nevěřím .. :grinning:... nu což... zabíjím tím čas...
Alééé je pravda, že já také poslední dobou strašně chrupčím.. nevydržím u telky u ničeho... :rolling_eyes:
18. bře 2009 v 15:03  • Odpověz
to já bych teda spala přes den, ale v noci se mi nechce...hmmm, čím to asi bude :grinning:
18. bře 2009 v 15:04  • Odpověz
Jani... no, muze to mít vicero duvodu... treebaaa:

- manzel chrape
- chrapes ty a budi te to
- chrape ptak :grinning:
- jsi tehule
- nejsi tehule
- jsi snazilka
- tesis se, az ti poslu fotku s krecovymi zilami a ty tu svou

a tááááák.....
18. bře 2009 v 15:41  • Odpověz
no Zubi, tak to byl výpis.
síím já ted hodinu spala. domino se tvářil unaveně a tak jsem si lehla na gauč i s ním a usla jsem. tak to se mi stalo naposled tak před 5týdny. jinka vždy uklizím a tak když usne. asi má tu rýmu ode mě. jinak to nevidím, že jsem tak usnula unavou.
18. bře 2009 v 16:48  • Odpověz
luciii... ty joo, ted jsem mrkla do tveho albumku... ten Domi je uz velkeeej.. :slight_smile:))... a zda se mi, ze se podoba na tatku, coo?... to je dobre, ze sis na chvilku schrupla a vypnula.... odpocinek je dulezitej :slight_smile: :wink:
18. bře 2009 v 17:04  • Odpověz
jojo je celej tatka :frowning2: hůavně ty oči..malé čárečky...vůbec to nejsou mé velké kukadla :fearful: včetně pindíka...jsem totálně ochuzena :grinning:
18. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
také nemá pindíka po tobě ??? :grinning: :grinning: :grinning:..... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. bře 2009 v 18:01  • Odpověz
ahojky,
zubi nemá :angry: tak snad po mě aspon vyroste výškou :grinning: :grinning: at není malej jako tatka. to pěkné není :fearful:
19. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
ahojdááááá..... luci, určitě má mnoho věcí po tobě... akorát to teď prostě není tak vidět, jako ta podoba... :slight_smile:))) .... :wink:
19. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
jani... koukám na tvůj grafík a tvé velehory.... ti to tam také pěkně skáče, cooo... ?.. :slight_smile:.... hlavní je, že probíhá ovulka... :wink:
19. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Hoj beruny, tak já musím taky kouknout na fotky, jak nám Domino roste :slight_smile:
a musím zapsat dnešní teplotu, dneska stoupla, tak uvidíme zítra, jestli byla ovu nebo ne...každopádně sexík nebyl...takže to je fuk :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:39  • Odpověz
jinak s tím spaním bych to viděla, že čekám na ty fota :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
no ted mě napadlo, jak fungovali ty pásky???zubi???
a Jani jakto, ženebyl sexík?? no u nás taky není :grinning: mrcha sice přišla hned po 6nedělí, ale neví kdy skončit :angry: a už ji mám víc jak 11dní :grinning: :grinning:
jinak stále odsáváme, tou rýmou nakazil i mě, takže smrkám a smrkám - a nemám odvahu zkusit odsávačku. domino je hodně unavenej a pořád chce spát. já se pak bojím, že nebude spát v noci :unamused: takže už ted je zase (podruhé) v postýlce.
19. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
Luci, manžel mě včera vytočil, tak nebyl sexík :grinning: a vzhledem k tomu, že budu naštvaná i dnes,t ak si mě chlapec bude muset udobřovat :grinning:

tak si to odsaj taky, kámoš to tak dělá a říkal, že je to lepší, než smrkání.... :wink:
19. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
luci.. pásky fungovaly krásně... krásně se dýchá nosem.. ale ráno nešlo odtrhnout pásku, jak byla přilepená :grinning:... a chrápání bylo i s páskama.... :grinning:.. chichi... prča....
to je mazec, už máš po 6ti nedělí... to je něco...

jani... tím "nesexem" se ale přeci trestáš takééé..... :slight_smile: :wink:
19. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
Šári, já vím, ale tenhle měsíc to stejně ještě neklapne a ten příští budu sexovat i nasraná :grinning: :grinning: :grinning:

jo tak pásky koukám na dvě věci, tak jsi měla chodit s nima, aspoň by se ti líp dýchalo i venku...vstřebávala by jsi víc vzduchu...čerstvýho a zdavýho...hlavně v Praze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
Sakriš Šári jakto, že když jsi registrovaná o dva měsíce pozdějí jak já, tak máš o dvě stě příspěvků víc...teda ženská jedna ukecaná :grinning:
19. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
jani :grinning:... no já jsem neskutečně ukecaná.. to víš... v práci se ulejvám, tak alespoň kecám na ořovi :grinning:.. chichi.. jojo, ten smooog v Práglu to je něco.... to si tady sosám o sto šest ...
19. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
z toho luftu si nic nedělej, já když jedu domů, tak projíždím vesnici, ve které pokaždý smrdí splašky, takže tam taky mají krásný, čistý vzdoušek :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 16:31  • Odpověz
jojo, člověk si už nevybere.. :unamused: :zipper_mouth: :confounded:
19. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
no holky, tak jsem se kukla a jste teda pěkně ukacené. je fakt, že mi hodně naskakovali v práci příspěvky to bylo času :sweat_smile: a ted... ted je to horší. nebo si spíš říkám, že můžu dělat i něco jiného, než uspat dítě a pak být tady :grinning: - jako třeba dodělávám tu knížečku - mám prvních 5let života :wink: zapisuji a lepím fotky , takže si říkám ,že dělám něco pro domina. pak mu musím koupit album a i sobě a začít to dělat, protože mě to nebude bavit za půlroku, až by toho bylo moooc.
19. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jani, tak jsem dnes detektiv. tak Johanka už má 3týdny syna Honzíka.a pak jak jsem se bavili o té holčině, co přišla o mimi, tak jsem ji našla - murynka. pamatueš na ní? tak už se může začít po revizi snažit. tento měsíc poprvé. no a m.simonka ta je e 43tt. tak spíš tady asi nechodí.
20. bře 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj Luc, koukám z tebe je lepší Colombo jak já :grinning:
ty jo, tak Johanka má Honzíka, to je mazec...Murynka, něco mi to říká, ale vím, že jsem její jméno zahlédla i v jiné diskuzi...no Simča už je holka vyloženě na rozpadnutí a nebo už má porozeno a nebyla tu :wink:
včera jsem koukala na fotky Domina, ale pak mi klekl net, tak jsem nedokoukala, tak to musím napravit :dizzy_face:
20. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
ty jo, to vaše dítě je fakt k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a abych nezapomněla, tak ovulka bude později, dneska mi teplota zase klesla, takže budu mít v grafu Tatry jak vyšitý :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 08:59  • Odpověz
a to nevadí ty tatry? je to normální????
20. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.