• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ahojdááá holkyy.y..... tatry nevadííí.. jedna holčina z BT diskuze měla tatry jak vyšité.. no a teď je na začátku těhu... :slight_smile:.... jinááák... a nevíte, co je s aninou?.. jak na tom holka je?.. jestli sem vůbec chodí na koníka ještě... :fearful:
20. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
nevm nevim...ale janča bude určo vědět :grinning:
20. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
hoj Šári, no fakt Tatry jako prase :grinning: :grinning:
Aninu jsem naposledy viděla na té její diskuzi že jde od práce...tak po ni zkusím hodit vokem :grinning:
20. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
detektiiiv Columboo :grinning:.....
20. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
ty jo, teď jsem v jednom časáku četla o IVF...no mazec, hormony, píchání, odběr vajíček, sledování a nejhorší je, že je zde až 3x výšší riziko potratu a 5x vyšší riziko brzkého potratu...hmmm, máme se na co těšit,a le prý nemají lidi čekat, mají jít do CARu hned po roce marného snažení... :wink:
20. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
jo a mám čokoládový deficit, tak jsem si koupila Deli to se pak hubne :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
jani... jojo, také jsem to četla.. ale holkám, kterým se nedaří roky tyhle statistiky nevadí a prostě doufají, že to vyjde... věří tomu... a já tomu také věřím....

jinak ... jsme na tom stejně... tady teď chroupu kofilu :grinning:
20. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
hmm, tak to já jsem lepší, došla jsem si pro višňovou studentskou pečeť a zblajzla párk čtverečků :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
teda beruny (to mám od janči) - jako vás číst tak si člověk musel zajít pro něco sladkého :grinning: a to hubnu a dnes jdu poprvé vičit a pozor, zítra večer jedu na muzikál Dracula :grinning: tatka bude hlídat - no stejně odjedu když domino už bude spát a vrátím se tak, že stihnu jdlo ve 3ráno. ale i ten pocit stojí za to :sweat_smile:

jo a na IVF jela dnes jedna naše boleslavanda. a to co předchází KETu je děs, ale co člověk neuděá pro mimi a Jani, je fajn, že ses dočetla, že už jsi to dávno měla řešit :angry:
20. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz
že...jsem trubka, měla jsem to začíst řešit hned a ne tak dlouho čekat, příště budu chytřejší :angry:
jo tak ty jedeš za kulturou...se máš, já jdu zítra na kuželky, to bude prča :grinning: ty jo, cvičit?? To bych měla asi taky :sweat_smile: :rolling_eyes:
20. bře 2009 ve 14:22  • Odpověz
lucii... ty brďko... na Dráculu.. to je super.. si alespon odpocines.. a tatka, at si uzije chvilku.. :grinning:...

jj jani... jsi zosobnena trpelivost... :slight_smile: :wink:

cviceni mi nepripominejte... staci, kdyz se vidim kazde rano v zrcadle.. :angry:
20. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
zubi u tebe jsou to léky, co tě ai požennou nahoru. a já sice pojedu za kulturou, ale nebudu v noci spát a další den budu na ránu
20. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Šári já vím, ale už mi ta moje trpělivost leze krkem...ale co nadělám, dokonce jsem kterýsi den doma řekla, že se snažíme už dva roky a Martin mi říká, že kecám, bo jsme si dali tři měsíce pauzu, tak jsem se musela smát a ptala jsem se ho, jestli si jako ty tři měsíce dával pozor...no prý ne...tak jsem mu říkala, že je krapet divný, že nejsem těhotná, že to snažení není jenom to, že on si zrovna řekne, tenhle měsíc na to vlítneme a je to snažení...tak říká aha, to jsem nevěděl...no ale je to miláček, dokonce se mě ptal, kde mám prášky, že je musím vytáhnout :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
jani tak to je zlatíčko, sice na zabití chvilku ale zlatíčko jenže ted už opravdu to nebude jen snažení, ale makání na mimi!!!!
ještě dotaz, jak se tak bavíš s holkama od Vás z jížní moravy. nemůžeš se zeptat, zda náhodou někde v brně není prodejna kočárků kde by měli implast bolder? shání ho jenda holčina z MK a chtěla by jet na jisto se někam podívat - je ze slovenska a Brno a okolí má nejblíž. tak jsi mě napadla ty :o) že by ses mi mohla poptat :wink:
20. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
luci... jojo, léky už mi přidaly 2 kilča... no.. neva, zkousnu to až do samého vítězného konce :slight_smile:...

jinak se s vámi musím podělit o historku...

minulou sobotu jsme byli na Matějské.. a před vchodem tam byla holčina a zastavila mě s tím, ať si tipnu, kolik lidí v tu sobotu navštíví Matějskou..., tak jsem plácla nějaké číslo a šli jsme se bavit... no, a tento týden v pondělí mi volá, že jsem jako tipla nejlépe ze všech a že vyhrávám kosmetiku v hodnotě 500,- Kč + nějaké poukázky a jestli si to můžu vyzvednout dnes v 16 hodin.. tak říkám, jo, proč ne, kosmetiku za pětikilo nikde na ulici nenajdu.. a sídlí v budově, kde je Loreal, tak si rikam, ze to bude treba kosmetika od nich... mnooo, a tak jsem tam dneska sla... no, a co myslite, ze to bylo?.... já blbka neskutečná .... přišla jsem tam.. a tam byla prezentace firmy Zepter na jejich nádobí... a ta kosmetika.. hmmm.. užasný.. nějaký noname deodorant a smrdí, jak bolavá noha... tak jsem dnes strávila hodinu na přednášce.. bléééééé.. už nikdýýýýý... uááá... jsem tydýt... tak jo.. vím, není to tak humorné, ale prostě mě pobavilo, jak jsem jim skočila na špek :grinning:
20. bře 2009 v 17:40  • Odpověz
Zubíí tak to jsi mě pobavila. já teda jsem jim na to neskočila :grinning: řekla jsem jim, at mi to pošlou a to nešlo :grinning: :grinning: talk jsem ji seřvala do telefonu. a hlavně to bylo taky od 16hod a tak jsem ji řekla,že náhradní volno si kvůli ní vybírat nebudu. ale tak naštěstí ZEPTER není ta nejhorší předváděčka. mohlo to být horší.

jinak po včerejším spinnu jsem KO. hlavně noc od domina byla děs a nemám ani 3hod spánku vkuse. a tomáš nepomohl a nepomohl. tak se chci vidět dnes po Draculovi. to už zítra budu troska.ted domino spí, ale já chtěla udělat oběd a tak.. takže sand usne ještě po obědě jednou.
21. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky, Luci na kočárek se zeptám a dám vědět.
Teda já předváděčky taky nemusím, zvlášť když tě na ně natáhnou takovým způsobem...takže to ti nezávidím. Já sedím doma, večer jdeme na ty kuželky, tak se mi moc nechce, dneska jsem od rána uklízela, taky mazec, mě to tak nebaví, Martin se od rána vrtá v počítačích má tady dva na opravu, tak to chce dodělat.

Luc ty jsi byla na spinnu, to jsi teda dobrá, tam jsem byla naposledy asi před půl rokem...zabíračka jako prase :grinning:
21. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz
Luc přepošli kámošce toto

Zruš Ahoj Jani,
já byla vybírat v této prodejně a ten bolder tam měli taky... Je to v Brně v Kr.Poli, ul.Vackova. Takovej malej zapadlej obchůdek, ale paní majitelka byla hrozně příjemná a ochotná...
http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-bolder
22. bře 2009 v 18:33  • Odpověz
čauky holky,
jani moooc díky. hned ji to pošlu :wink:

jo a dracula byl super. dokonce i DOmino měl po mém příchodu v 1:30 super noc a dal mi 3hod spánku.. ale včera bodoval. prospal s Tomem dopoledne a opdpoledne, když jsem s ním byla sama byl samé řvanní, smaní a řvaní :grinning:

a zítra mi přijede moje babička - poprvé uvidí Domina. tak na jednu stranu se těším , na druhou se bojím - at mi nenarušuje režim můj.. jako po ránu u snídaně asi těžko budu mít PC :angry:

Zubi, kdy můžeš testovat poprvé???jen at mi neuteče ta zpráva :sweat_smile:
23. bře 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak FF mi vyznačil ovulku a Martin je stopro přesvědčen, že v dubnu otěhotním, bere to jako jasnou věc, prý to musí klapnout, když to zmákne v ten správný den... :grinning: :grinning: tak jsem ho nechala při tom

Luc, tak Dracula byl super? Kámoška na něm byla před měsícem a pak kupovala lístky i budoucí tchýni k narozkám.
Takže Dominovi dojede prababička?? Já jen ať v tom mám pořádek...

Šári a kdy že to teda jako budeš testit?? A co to IVF? Už jsou nějaké zprávy??
Jsme to ale ženské zvědavé...jo jinak včera jsem na nějaké diskuzi zahlédla Aninam...psala akorát, že už má z lékařské komory nějaké podklady pro ten svůj případ...tak snad aspoň tohle jim dobře dopadne...
23. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jo a taky psala, že Honzíka tuším zrovna v sobotu byli dát do hrobu, že jim přišla urnička :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2:
23. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Janinec :angry: :angry: :angry: :angry:
23. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
Micino :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
No normálně Šáruš se nám vykecává jinde :angry:
23. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: columbo
23. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoojdá holčiny... testit budu nejdříve tak v pátek, kdy mi má přijít mrcha.... dřív ne...ani náhodou... prdím na to... jinak dnes jsem volala na pojišťovnu a to IVF máme schválené, takže když tohle IUI nevyjde, tak nás čeká další cyklus IVF... jestli teda ten polyp, co mi minule našla v děloze zmizí... tož sa uvidí... :grinning: :zipper_mouth:
23. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
nazdar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už mám i béžovej baloňák :grinning: :grinning: jenom mi chybí to cigáro :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
mě bavíte. flákáte se jinde :grinning:
jojoj Jani, přijede dominova prababička. snad to přežiju :sweat_smile: a dracula prostě nemá chybu. je t oklasika. nejde an něm moc poznat, že tobyl první muzikál. třeba krysař mě nebavil. bylo vidět že to byl jeden z prvních, ale dracula :dizzy_face: a hlavně ty písničky má člvoěk v hlavě aniž by chtěl

jo a koupila jsem si dneska sako a v sobotu boty..jupíííí
23. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
já chci taky něco novýho na sebe :rolling_eyes: :rolling_eyes: musím si koupit boty na jaro, nebo budu až do května chodit v kozajdách a pak vytáhnu rovnou žabky :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
janiiii..... cooo nového na sebe, vždyť máš novej baloňák... stejně nic jiného nenosíš... nanejvýš si můžeš koupit nějaký havana.. :grinning:
23. bře 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.