• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Koukam, ze tu po me byla schanka :slight_smile:. Chodim do prace mezi ty me deticky a planuji dovolenou. Uz za 3 mesice odjizdime, nemuzu se dockat a ted me co chvili cekaji prazdniny.......
A ted zas mizim do viru ctvrdletek z matiky....
23. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jinak je pravda, ze maly je od nedele tam, kde ma byt. Urnu jsme meli doma od nejakeho 15 ledna a uz jsem ho nechtela drzet tady, ale chci, aby v klidu odpocival a mohl nam poslat dolu sourozence, snazeni zacina na te dovolene, ale kdyz to nevyjde, tak nevyjde. Mam preci dost deti v praci :slight_smile: a muzu cestovat a fotit......
23. bře 2009 ve 21:15  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak jarní sako mám na..... nevím jak je uv ás, ale u nás je chumelenice. se na to ..... jsem mohla ušetřit jako jana a pak už chodit jen v tílku. tak to vypadá, že jaro nebude :frowning2:
24. bře 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoojik... :slight_smile:)))

ani.... tak doufám, že vám to, co nejdříve vyjde... nejlépe na té dovolené..

luci.... v MB je chumelenice, jooo?... tady zatím slunko - žblunko.. bééé, nechci už ten bílej sajrajt... :frowning2: :angry: :angry:
24. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
Zubi, tak přestalo sněžit a je sluníčko. chvílemi jupííí. a domino mi usnul v postýlce. jupííí na dvakrát ale já nemám co dělat :grinning: nebo se mi nic nechce :sweat_smile:
24. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
luciii.. tak nic nedělej a odpočívej ženská.. energii budeš určo moooc potřebovat :grinning:... tady v Práglu také sluní svítíčko... v neděli má být až 10 stupňůůů.. se picnu
24. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,
ahoj Ani, to je fajn, že chodíš do práce a pojedete na dovču...já chci taky... :dizzy_face:
jinak u nás po ránu opět padaly ty bílý chuchvalce, na zasytávce jsem málem zmrzla a dneska si kvůli Šári koupím ty Havana...akorát nevím jak se to hulí :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
janiii..... :grinning:..... zapálíš a taháš :grinning:... jinak.. díky luc, počásko z MB
24. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
už dorazilo i k nám..... :grinning:
24. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
a šlukuje se to??? asi ne, že...to by mě asi zabilo :grinning:
24. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
nééééé, nešlukujeeee... to pak šíleně pálí na patru, když se to šlukujee... fuuuuj.... :grinning:.... a janííí, jak jde měření, cooož, nevykašlala ses už na to?.. :grinning:
24. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz
ty brdoooooooooooo, ted jsem nasla ten tvůj grafík.. to je hustej vzestup dneska.... nejsi nemocnááá???.. nebo těhotná :grinning:
24. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz
ne já včera alkoholizovala, tak mě to asi přehřálo nebo co...taky jsem na to čučela po ránu, dokonce jsem o deset minut měřila zase a stejně jsem měla asi 37.1°C, takže teploměr nekecal...tak nevím :grinning:
24. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
aha... tak to mozna, jestli jsi pila hodne, tak bys tu teplotu mela dat discarded...nebo tak neco tam je napravo od zadavani teploty... protoze ty dalsi cykly by to ff mohlo mast... ale jinak to vypada moooc pekne :wink:
24. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
ne, moc jsem toho nevypila, uvidím zítra, minulý cyklus jsem měla vysoký teploty hned po ovu, taky nad 37, celou LF, tak uvidím zítra, jestli bude nižší,t ak to smáznu, ať není FF chudák zmatený :grinning:

Lucka má doma vlastně babi, že??
24. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
Janule vždyt jsi říkala, bže ted nesnažílkuješ , tak co nám kecáš :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
Mic, já nesnažílkuju, já jenom měřím :grinning: :grinning: snažilkovat se budu příští měsíc...teda manžel :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
jééé, to nevím.... jen naposledy píše, že nemá co dělat :grinning: ... asi usnula :grinning:.... :grinning:
24. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
aha vlastně, to jsem přehlídla, tak kdy ji přijede ta babi?? Jsem krapet zmatená :sweat_smile:
24. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
ty jo Šári to je dobrý foto co máš v albu :grinning: :grinning: :grinning: to je z tvých 30-tin??
24. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
nene, jsem tady a za zády mám babi :grinning: tak se ji věnuji
:sweat_smile: :rolling_eyes:
24. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
jééé jani, nooo, to je z 30tin.. holky z Prvosenek byly zvědavéé :grinning:..

luciii.. no protoooo, že ses ozvala .. chichi.. jen se věnuj.. mamino...
24. bře 2009 v 16:27  • Odpověz
já se koukala, že se vyprndáváš jinde a na mě prdíš... :angry: :angry: :grinning:
jé hele Luc taky načučává :grinning: tak jak je s návštěvou??
24. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
vyprndávám :grinning:... chichi...
24. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
jo vyprndáváš :grinning: a já pak na regionech trpím samomluvou, tam se mnou taky nikdo nechce mluvit...no jo...matky na mateřské...lítají po venku :grinning:
24. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
hihi.... já mizííím.. šéfové tu nejsou, tak zdrhám dřív.. páčko zítra... :slight_smile: :wink:
24. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
ahoj holky, tak je to děs, ale přežívám :grinning: ted už máme udělaný oběd, babi kouká na TV, domino v postýlce a já zdrhla k PC :wink: včera jsme přišli z procházky a psala máma at jdeme na skype, tak jsme hodinu hovorovali :grinning: komedie.
jinak pořád se diví, jak je v dnešní době vše moderní, super, skvělé atd. a to za jejího mládí nebylo atd. áááááááá
25. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
asi si sedím na vedení, ale jaká fotka v albu?? ?jako to jsi ji hned dala pryč nebo si ze mě dělá srandičky a myslíte tu v kopretinách???? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj luci.. :grinning:... už jsem ji dala pryč, protože by mi ji stejně adminky smázly :grinning:... nic zvláštního na ni nebylo, jen má stará osoba :grinning:... :wink:
25. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
:unamused: nedaly by ji pryč když js tam byla ty...jsem smutná :angry: :rolling_eyes:
25. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.