• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
25. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
máš ji tam :grinning:....
25. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
Luci a k těch kopretinách je jako taky Šárka :confused: :grinning: :grinning:

Jinak ahojky, já byla včera cvičit, po cvíču jsmě škrábali auto, ráno mě málem trefilo, když jsme na zahradě měli asi 3cm sněhu...krize...a po cestě svítilo slunko přímo proti nám, takže se fakt skvěle jelo... :angry:
25. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
jani.... noooo,..... me vyblejskli, takhle v kytickach :grinning:....

to jsou zmeny v pocasku, cooo?... desny... :grinning:... normalne rano snezi... a ted tu sviti slunicko... bleeee...hnus
25. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
u nás pro jistotu sněžilo i šajnilo...mazec...už mě to nebaví... :angry:
ale sluší ti to v kopretinkách :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 10:58  • Odpověz
jj... však mi tam bylo dobře, kopretinky jsou mooooc dobrééé :grinning:....
25. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
jako na jídlo??? :grinning: :grinning:

já do sebe zrovna natlačila zeleninový salát s kuř.masem, kofilu a musli tyčku, ještě mě čekají dvě jablka a pak odlítnu :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
janiii... nejíš náhodou nějak zdravě????... cvičííííš.. musli tyčinku do sebe lomíš.. fujkáááá, to už jsou lepší ty kopretinky :grinning:
25. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
hele vynechala jsi kofilu a zapomněla jsem dopsat vařenou čokoládu :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to už jsou detaily, které se v té záplavě zdravých pochutin, ztratí :grinning:
25. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
no nevím teda...stejně je mi ta zdravá strava na dvě věci...vážím pořád stejně a nehubnu...to bude ta kofila :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
JO a beru nezapomeň, že naposledy jsem cvičila v těch lázních :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
nazdárek, tak za chvíli bude konec dalšího dne :sweat_smile: :grinning: uffff

Zubi, dík za fotku, opět jazyk venku :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 v 17:19  • Odpověz
Luc viděla jsem tě na regionech...co doma, pořád tam máš babi?? a už máš Domina vyfoceného vevaně?
Jo Šári je jak já...ona má na každé fotce venku jazyk...já zuby... :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
holkyyy... já jsem jasná.. dnes teplota klesla, takže zítra nebo pozítří je tu mrcha :frowning2: :cry:
26. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
Jééé Šári, to je blbý, já ti pošlu svoji teplotu...mě dneska stoupla...měřila jsem sice o hodinu později než normálně, ale byla vysoká...tak já ti ju pošlu místo své :frowning2: :frowning2:
26. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj...jak jsi mě viděla v regionech???? co to píšeš??? jsem zmatená :astonished: :grinning: jestli jsi mě nědkě vidělat, tak to musím najít na netu :grinning: :grinning:
Zubi a zorvna na tebe myslím, že zítra máš testovat :angry: :angry: třeba se teplota mylí!!!!!!

Domina ve vaně mám, dnes při ordinaci budu stahovat fotky, tak je tady hodím :wink:
26. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj Luc, no že jsi vkládala příspěvek,t ak jsem koukala že jsi na netu :wink: ale za mnou jsi nedošla :frowning2: :frowning2: neva, jsi tu dneska...jééé já se těším na foto :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
jo takhle.. jsem trdlo. já myslela že jako v televizi, že jsem slavná :grinning: babi ted venčí sama - snad se neztratí a nevyklopí domina a já lítám a uklízím. zítra odjede a přijedou naši.
26. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
Jani,... super, že ti teplotka stoupla... :slight_smile:... posli grafík, at nikde nehledam :slight_smile:....

luci... no, teplota se neplete :grinning:... a uz to tak i citim vevnitr.. njn... takze bude stimulace na IVF :frowning2:

10DC mám přijít na UTZ, kde se podívá, zda je tam ještě ten polyp.. kdyby ne, tak mi 20 DC píchne zastavovací injekci... pak během 14 dnů příjde mrcha... během ní bych měla začít píchat stimul.injekce... měla bych mít zřejmě dlouhý protokol.. ale to se dozvím až ten 10DC...
26. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
Jasně grafík hodím...jdu na to...
26. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/259123

sice už jsem to někde četla, ale co znamená přesně krátký a dlouhý protokol? Nechce se mi to hledat,a le někde tady bylo i téma....A už ti teda z pojišťovny volali? Máš IVF schválený? Já jdu na oběd..pak dovalím
26. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
jani... grafík moc pěknej...

heled, ja o tom moc jeste nevim, budu vedet, tak za deset dni na tom UTZ by mi to mela vysvetlit...jojo, to IVF mam uz schvaleny... :slight_smile:
26. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
Zubi, to tvoje tělo je fakt na ránu!!! no tak aspon že máš schválené to IVF. ale asi prožiješ peklo. ale co by člověk pro mimi neudělal :dizzy_face:
v práci jsou pořád v poho, že tak lítáš po doktorech??? a po IVF tě bude čekat nemocenská. dávají ji automaticky a jen blázen ji nebere a chodí do práce.
26. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
sím a ta teplota jak Janči stoupla, to je naděje, že je těhu????
26. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
luci... ta teplota je fajn u janulky, ze takhle stoupla... je teprve brzo rikat, ze je tehu.. ale nadeje urcite je... :grinning:...
luci.. já mám ten CAR jednu stanici metrem, takze to vzdycky sfouknu o poledni prestavce... vzdycky to nejak vyslo a nikdy jsem se neomlouvala na doktora :grinning:... jen asi na to OPU si vezmu dovolenou, a pak po ET tu neschopenku.. a pak se uvidi.. no...
26. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
No já si teda myslím, že moje stoupnutí teploty nemá nic společného s těhu, ale z hádky s manželem :rolling_eyes: jsem byla tak rozčilená, že jsem se do rána asi přehřála :grinning:

Šári to máš fajn, že to máš tak blízko, já už jsem přemýšlela, že kdybych musela do Caru, tak to mám do Brna asi 45 minut autem a pak zpátky, takže já bych to asi musela říct v práci hned, nebo se objednávat na ráno a pak rychle do práce...no ale to předbíhám...mám návštěvu, tak za chvilku dojdu...
26. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jaňouchu ...už zas :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jani.... nene, to nebude hádkou :grinning:....

Jojo, si říkám, že mám v tomhle docela štěstí.. mít to takhle blízko.. a ještě k tomu to je dotované státem, takže ty mega sumy, co některé holky za to dávají, to já ne... jen za nadstandardy, když budu chtít...
26. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: byla za mnou kámoška, včera byla ve Vídni na koncertu Pink :frowning2: :frowning2: :frowning2: já chci taky

jo a kam ty to teda chodíš?? Já jsem byla v Brně na Obilňáku a ten si taky myslím, že je státní, takže by to nebylo tak horké, jako třeba brněnská Repromeda...

Micino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.