• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Jééééé, to by bylo bezvadný, já jsem totiž hrozně levá pokud jde o braní léků, zvláště těch co se berou dvakrát denně, já měla problém i s braním HA, kolikrát jsem o víkendu zjistila, že jsem si tři dny žádný prášek nevzala :grinning: no jo, zdravotník :grinning: :grinning: :grinning: jediné co se snažím brát důsledně jsou vitamínky pro snažilky :grinning:
2. říj 2008 v 11:36  • Odpověz
já se přiznám, že vitamínky pro těhulky jsem taky brala, ale po půl roce jsem to vzdala. fakt, jsem se naštvala a přestala. a do 14dní začala znova :grinning: už jako těhu. mě když trefí v hlavě, tak pálím za sebou mosty :angry:
holky, měla jsem úžasný oběd.. domácí bramboráčky a gulášek...ááááá :slight_smile:
2. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz
Já si dávám jen kys.listovou...no a od 16DC začnu ten Duphaston...
Jééé oběd, já mám hlad, že tu šilhám, ... čekám na kolegyni až se vrátí..a pak také půjdu něco zdlábnout...
2. říj 2008 ve 12:57  • Odpověz
Mňam bramboráčky, taky budu muset někdy udělat. Nědávno jsem je měla u kamaráda, když jsem si postěžovala, že mě z nich bude bolet žlučník, tak mi říká :" klid, já do nich dal preventivně Algifen !!! " :grinning: :grinning:
Já si včera koupila od Walmarku Pregnium vitamíny, akorát mě štve, že se berou 2x denně, ale já to vyřešila tak, že je zobu oba naráz. Já budu mít to dítě tak zdravý :grinning: taky zobu různý vitamínky už skoro rok, ale stylem že některý dny zapomínám, tak už je mám v práci vedle hrnku na kávičku :slight_smile:
2. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
já na těch vitamínech měla napsané, že se mají brát při jídle, ale to nezvládám. papám je večer před spaním. tak na to nikdy nezapomenu. zavází u budíku :slight_smile:.
2. říj 2008 ve 13:29  • Odpověz
Tak já dneska tuňákový salát a celozrnný rohlík... :wink:
2. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz
tak to musíš mít super dech :grinning: a to ti na oběd stačilo nebo zase plánuješ kalorickou večeři????
2. říj 2008 v 15:06  • Odpověz
Počkej Luci, zítra nás tady Šárka zase bude provokovat nějakýma palačinkama a šampusem, to známe :grinning:
Já si dnes skočila na oběd k mamince, ale měla houbičky a ty já nepapám, tak jsem si dala kafe, odevzdala hrušky a šla zpátky makat :confounded:
2. říj 2008 v 15:10  • Odpověz
Jani, tak to je dobré zklamání. to by mi maminka neudělala - na oběd houbičky.. bléééé.
já včera byla na té večeři a měla chut na palačinky a neměli ....jako asi si je budu muset udělat sama pro sebe dneska.. no poteš. jsem na to levá.. to by blbě dopadlo..ale chut je chut..tak asi....
2. říj 2008 v 15:24  • Odpověz
Nebuduuu, snad :grinning:.... Večer to vypadá zatím na řízky...už jsem teda vytáhla maso, takže je budu muset udělat. :unamused: Super dech jsem vylepšila zub.pastou ze šuplíku :grinning:
2. říj 2008 v 15:31  • Odpověz
Júúú řízečky, to by si dal manža, ten by jich mohl sežrat celý kastrol a ani by nemusel mít přílohu :grinning: Hmmm, palačinky jsem snad ani nedělala, ale u nás doma by prošly jedině s masem :grinning:
Zítra to mamina vylepší, budu mít rybičku, ale zatím nevím jakou, ale doufám, že nedopadnu jak kamarád, ten si dal jednou v restauraci pstruha a měl ho v prostředku zmrzlýho :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2008 v 15:40  • Odpověz
Teda ...diskuze se nám od těhotenství/snažilství zase přesídlila k jídlu...:slight_smile: ...
2. říj 2008 v 15:45  • Odpověz
řízečky zní dobře. ale k tomu bramb. kaše a okurkový salátek..mnam mnam. už vím, co bude v sobotu na oběd :slight_smile: a vůbec se nebudu ptát, jestli na to má někdo jiný chut. já mám :grinning: a já vařím.
začínám mít ale hlad a nevím na co..
2. říj 2008 v 16:06  • Odpověz
No ale aspoň na to snažilkování se Šárkou na chvíli zapomeneme :grinning: ty jo řízek a br kaše, to bych mohla o víkendu taky spáchat,nebudu muset vymýšlet nic jinýho.
Já se teď v práci cpu sýrama, mňam mňam....
ale asi mi z nich bude blbě :frowning2: já už chci domů, co vy kdy jdete??
2. říj 2008 v 16:32  • Odpověz
v práci :angry: asi si zase pustím román pro ženy :grinning:
2. říj 2008 v 16:54  • Odpověz
to já klasika, jdu zase až v šest. :confounded: taky bych se už nejraději sbalila a šla..
Lucii, zase román pro ženy?...:grinning:...no, alespoň ti to rychle uteče...
2. říj 2008 v 17:03  • Odpověz
tak nakonec jsem to prokecala s kolegyní a ani si to nestačila pustit.. už jen půl hodiny.přijdu domů a rozplácnu se na gauč fakt - teda až po procházce
2. říj 2008 v 17:31  • Odpověz
Dobrééé ranko...je pátek...tralalalalala....hurááá... a tady nikdo ještě není... :astonished: ....co co co...
3. říj 2008 v 10:02  • Odpověz
ahoj, jsem tady, ale bylo mi blbé, abych zase psala hned pod svůj včerejší vzkaz. jsem v práci od 6:15, takž v 15hod pádím si užívat víkend :grinning:
3. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
od 6,15,???? uáááá...to bych nezvládla....ale zase máš kratší den, to je fakt...
3. říj 2008 v 10:33  • Odpověz
taky jsem se nutila, ale pro ten pocit, že budu v pátek už 15hod doma jsem to udělala :grinning: zato už ted mám hlad na oběd. vše mám posunute
jo a nejde mi ICQ tak trpím :angry: nějaká všeobecná chyba ach jo
3. říj 2008 v 10:45  • Odpověz
jeee, mne taky neslo, ale ted uz jooo..zkus to jeste....
3. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
Čauky, já jsem teda dnes v práci od 7.00, ale ještě jsem nestihla písnout.
Fuj v 6.15 v práci, to já vstávám :grinning:
tak krasavice, co máte dnes k obědu a co budete vařit, u nás budou zítra ty řízky, když jsme o nich tak pěkně splkly :grinning: ale nevím co v neděli, tak šup šup rady sem :grinning:
já si jdu dnes k mamince, pro trhaný buchty - takový ty co nosil Honza v pohádce s tvarohem, říkáme jim ze ¨ségrou trhaný, páč se na pekáči musí od sebe odtrhovat, už se těším mňam mňam :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2008 v 10:53  • Odpověz
už jde icq..jupííííí

s tím vařením..mám podobný problém. řízky budou jeden den, ale co druhý to nevím.. a chci něco jednoduchého. hozníkové buchty zní dobře, ale ta práce s níma..udělám jen bublaninu :slight_smile: a odtrhávají se někdy dost blbě, když to nepromastím :grinning: a oběd mám za 20min... nevím, co dnes nabízí, ale jelikož mám trochu sr.... tak musím něco dietně.
3. říj 2008 v 11:06  • Odpověz
No...my zítřek máme zajištěný u našich...takže obídek bude u nich.. :sunglasses: a v neděli jsem mu slíbila zapečené vepřo kotlety na sýru..mňamka...dneska jdeme asi na véču..něco chystá...nechce mi říct kam, prý ať se obléknu pohodlně a moc neobědvám :grinning: Jinak já tu jsem dnes opět do 6. Moooožná, že zdrhnu v 5,45 :grinning:
3. říj 2008 v 11:11  • Odpověz
Normálně jsem to ještě nedostala :astonished: Dnes 27DC a zatím nic... :wink: Zatím jeden z nejdelších cyklů v mém životě.
3. říj 2008 v 11:18  • Odpověz
Chi chi, tak já už mám v bříšku jako v pokojíčku :sunglasses: kaféčko s buchtou a trošku gulášku na ochutnání, no jo mamka ho má vždycky lepší, do toho jsem kromě misky s buchtama vyfásla i misku s gulášem pro manžela a domácí rajčata a okurky pro sebe, manža nejí nic co smrdí zeleninou :grinning:
ale začínám mít pocit, že dopadnu jak Lucka ... :sweat_smile:
Šárko a bereš už ten Duphaston nebo něco? Že by ti to ten cyklus takhle posunulo? Mě se stávalo, že jsem jeden měsíc měla cyklus 33 a další 28, ale teď to mám přesně 28 dní.
3. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
No právě že neberu...jen ráno a večer kys.listovou...příjde mi to divný...možná to budou nervy..což je možný..
Teda ty se ale máš :slight_smile:... já tady zobu BEBE sušenky...ale za půl hoďky taky vyrážím napchat si brůško..
3. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz
Divný to je, to máš pravdu...ale snad to bude jenom těma nervíkama.
No já takhle zobala tu buchtu a začínám mít žaludek až v krku, to mě mamka přemluvila ještě na kafe, tak mám pocit, že dnes dojedu domů a plácnu s sebou rovnou do postele, ještě že nejdu cvičit, to by dopadlo :grinning:
ty jo, třeba budeme hříčky přírody, já zjistím příští týden, že jsem těhu i když mi nedozrávají vajíčka a ty i když máš krátkou luteální fazi :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
:grinning: :sunglasses: :grinning: to by bylo fakt dobrý...zkusím tt třeba ještě v neděli, jestli mrška nepříjde..
3. říj 2008 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.