• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jůůůůůůůůůůůů PINK... superrrrr.....

já chodim do CARu k Apolináři... mají statní dotaci, takže tam nevydělávají... :wink:
26. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
zubajda ...nenechám :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
26. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
zubajda ...nemrač se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stejně ji nedáme :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ty voe Micino, ty už máš zase nový foto :confused: :confused: to je mazec...

jé holky se o mě perou :grinning: :grinning: :grinning:

Šári a na podzim bude Pink v Praze, tak můžeme s pupkama vyrazit :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Janííí, nooo, to by bylo super.. Pink uááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
že...já bych jela hned, ale musela bych sama, Míša - kámoška, má štěstí, že její přítel s ní vymete kde jaký koncert...Pink, Madonna, Kylie, Phil Collins a já nevím co všechno, můj manžel protrpěl Kabáty, bo nesnáší davy lidí :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
sím můžu si taky postěžovat? jsem tvrdila, že až budu bydlet blízko prahy, pojedu na nějaký super koncert a ho.... byla jsem akorát tak v bolce na bílé - traparna :angry: a v praze na ničem takovém...ach jo.
26. bře 2009 v 17:49  • Odpověz
Vidíš Luc,tak to já se hned tak do Prahy na koncert nepodívám, jo na motokros to jo,ale na koncert by Martin nejel, chtěla jsem jet tenkrát na Madonnu, ale lístky byly tak rychle vyprodané, že jsem nechápala a před třemi roky jsem Martinovi chtěla koupit lístky na Linkiny, ale nakonec řekl ať je radši nekupuju, že se mu tam nechce...jo mačkání v davu není jeho hobby, ještě že po Praze jezdí autem, co by dělal v metru to teda nevím :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
Já jsem chtěla jít třeba i na tu Abbu revivels, co tady byla. lístky mooc drahé a byli na sezení a nikde by se nemačkal a nic.. tak aspon že kámoška šla se mnou na ten film :wink: jo a ani do kina ho nevytáhnu :rolling_eyes:

jinak jsem slib dodržela a Janči, můžeš koknout :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Luc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akortá Domino je čím dál větší...čím ho krmíš :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 07:43  • Odpověz
Jinak dobré ráno berušky, konečně pátek...se těším odpoledne do solárka a pak budu sama doma :rolling_eyes:
27. bře 2009 v 07:43  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/259123

ty moje teploty jsou tenhle měsíc nějaký divný :confused:
27. bře 2009 v 07:46  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/saharka .. dobré ráno dívčence... já jsem jednou nohou v pekle :grinning:... 8.4. jdu do CAmcáRu.. na UTZ.. a už tam dostanu rozpis léků na IVF... ufff...
27. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
juj, to je fofr...ty brďo, to budou samý injekce, co?? Fuj, fuj...
27. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
hmmmm :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
jsem zvědavá, jak to skloubíme... chceme jet někdy koncem dubna, květen na čtyři dny do Paříže, .. doufám, že to nebude nějak kolidovat s tím ivf.. :unamused: uvidíme..
27. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
Šári snad ne, oni tě stejně asi dřív jak další cyklus nevezmou, nebo jeďte dřív :wink: já chci taky někam jet :frowning2:
27. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak a máme v práci těhuli :confused: :pensive: :rolling_eyes: :slight_smile: :frowning2:
27. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
jo a já to nejsem :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
fááákt .... a věděla jsi, že se snaží?...
27. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
oni se nesnažili :grinning: :grinning:
Kolegyně nemůže brát HA, ze zdravotních důvodů ji vysadila, tak si dávali pozor...no každej jednou ujede :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
ale ještě před dvěma měsíci jsme se spolu bavily, že dítě v žádným případě, jsme stejný ročník, tak říkala, že je to sranda, že já chci a ona ne :grinning: :grinning:
27. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
ahoj,
Jani, domino je tlustej a pohodlnej :( jsem z toho na prášky. vařbuchta jeden.
Zubi, takže mrcha dorazila a posílá tě do pekla?? :rolling_eyes: :fearful: ale to peklo bude stát za to :wink: na konci bude ráj :grinning:
27. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz
Luci není tlustej, je rozkošnej...má se dobře, každej chlap musí pořádně vypadat :grinning:
jo vidíš, já taky nepochopila jestli Šári do pekla posílá mrcha nebo IVF?? :confused: :confused:
27. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
luci.. je nádhernej.... a miminko musí být buclatý, aby mělo co později vyběhávat.. :grinning:... mrcha zatím nic, jen špiním, ale určo příjde...
27. bře 2009 v 15:34  • Odpověz
tak já dneska mizím dřív doooom.. mějte se krásně, krásný víkend.... a v pondělí.. jsem tu a nezbavíte se mě !!!!! :angry: :angry: :angry: :grinning: páčko
27. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
hoj holčiny, tak já se vyvalila v solárku a nevím jestli je to z toho tepla, ale je mi od té doby dooooost blbě :rolling_eyes: tak nevím, na zastávce mě slušně rozbolel škopek, tak jsem hledala nějakou růžovou lentilku a nic jsem nenašla...no jo kovářova kobyla chodí bosa a doma jsem bufík našla dva roky prošlej :grinning: musím v těch lékách dneska udělat čistku...
27. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
jo tak mě dnes odjela babi a za chvíli přirazí mí rodiče s bráchou a synovcem. takže jsem celý odpoledne vařila a pekla :rolling_eyes: jsem KO.
a Jani, kdy má přijít mrcha???
27. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.