• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
Ahoj Luci,já si ani nevšimla, že jsi včera napsala...jsem trubička...normálně já ani nevím, kdy má ta rudoška dorazit,a le mám pocit, že někdy příští týden, ale musím se sama podívat :sweat_smile:
Ty jo,t ak ty máš teď takový návštěvy, no jo, musejí okouknout Domina...já tady mám dneska sodomu gomoru...kází se nám na zahradě stromy, takže jeřáb, dva pomocníci, Martin, tchán....no a babička, že...ta jim tam furt oprndává, už mi i hlásila, že z toho má bolení, ale nevím z čeho jako...jestli z toho že se něco stane? Nevím...akorát spíš čekám aby se nestalo něco jí...když tam pořád chodí...no tak já jdu vařit a hlavně musím zjistit jestli Martin bude jíst doma, nebo vedle v hospodě, tchán je naštěstí vezme na oběd do hospody, takže oběd jsem jim chystat nemusela, to jsem ráda...pááá
28. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
jo tak už jsem zjistila tu rudou mrchu, měla by dorazit asi příští víkend...tak jsem zvědavá, pak začnu papkat clostil a uvidíme co se bude dít...dneska jsem Martinovi řekla, že půjdu na liposukci a on mi řekl...leda do prdelky, na mateřskou půjdeš, ne na liposukci :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahoj holčiny,¨
dneska umírám, bere mě brutus migréna...akorát přádně nevím, co migréna je :grinning: ale hlava mi váží asi tunu a strašně bolí...hotovo...jdu sežrat nějaký prášek a zdechnout do houští...hoj...zítra se ozvu z práce :slight_smile:
29. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
ahoj holky, ¨já už umřela. domino je na ránu, vypadá to, že na něho něco leze. uvidímě, jak zítra teplota, ale dnes ji měl :rolling_eyes: taky je tak ubrečenej, že z něho brečím i já :frowning2: usměv jsem na něm viděla dnes asi jen 2x.. ach jo

už jsme obyvatelé MB. tak snad mi brzo pošlě brácha fotečky. at si je dám do alba a vidíte mě konečně upravenou :grinning: jsem si dala záležet :sweat_smile:
29. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak já včerejší bolest hlavy přežila, ale nemohla jsem usnout, zabrala jsem pořádně až k ránu a nakonec jsem měla pocit, že jsem spala asi jenom hodinu :unamused: krize...no a zase pondělí, hned po ránu jsem musela v práci řešit nějaký nepříjemnosti, ale dobrý, zmákla jsem to a odpoledne mě čeká s kámoškou výběr svatebních šatů :dizzy_face: tak se těším...
30. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
ženy, kde vás mám....??? Je mi blivno, jsem zbodla rizoto s kuřetem a zeleninkou a je mi nějak divně :slight_smile: asi moc jídla naráz :grinning:
Jsem něco propásla, Šárka je u nějakýho dr.??? Musím nalistovat stránky zpátky...
30. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
Aha tak kopretinová lady vyhrožovala že v pondělí je tu a že se jí nezbavíme....TOŽ JÁ TEDA ČEKÁM!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tys me ted pobavila :grinning:

jsem tadyyyyy :grinning:
30. bře 2009 v 11:53  • Odpověz
kopretinová lady :grinning:..... chichi....
Nejsem u dr.. ale drbu jinde :grinning:... chichi.... já jdu k dr. 6.4. .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nazdar :angry:
30. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
6.4. a to jdeš teda s čím a s kým :grinning:
30. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....

no jdu sama... a jdu na UTZ...tam se podívá, jestli je pryč polyp... a jelikož budu 10DC, tak si mě pozve 20DC, jestli už bude polyp pryč... píchne mi nějakou zastavovací injekci.. pak bude ms.. a pak stimulace ... bléééééé ... už jsem připravovala přítele, že bude píchat injekce, bo já to nezvládnu ani náhodou do sebe něco píchat.... chichi...columbo jeden!!!
30. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
ty jo, tak to já bych na píchání injekcí musela znásilnit sestru, já kdybych byla diabetik, tak radši umřu, než si píchat inzulín...z toho mám hrůzu už teď...jakou jako zastavovací? To nechápu?
30. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
30. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
janca... no nejakej Zoladex.. nebo tak něco... jako, aby si mě připravili do stavu "nula"...a pak přesně nastimulovali hormonama... atak něco nooo...
30. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
ty jo...jdu se mrknout co je to za zázrak...někde jsem to už slyšela..tak ať jsem chytřejší
30. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz
no však říkám TATRY ....... ty joooofka.. jsem normálně začala pít zběsile... musím cca 3 litříky denně, abych se na tu stimulku připravila... prý je to dobré, aby nebyl OHSS...to by byl pak asi průser, či cooo.... no, a jak piju, tak chodím čůrat každých deset minut... to je taky něco... :grinning: jsem takový vyčůránek :grinning:
30. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
jo Martin mi říká že jsem pochcaná Žofka :grinning:

Ten OHSS už jsem slyšela, ale nevím přesně co to je...teď jsem se dívala an ten zázrak co ti píchnou, je to tak složitý, že to nechápu, ale jo, akorát mě mátlo, že jsem to objednávala i sem do nemocnice a to bylo na onkologii...už vím voco go
30. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
na onkologii, joo?.. ježiši... co to je za sajrajt ten hormooon, ci co to je... no... budu jim verit... co jineho mi zbyva :grinning:....

jdu čůůůůrat :grinning:
30. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
no zrovna přírodní léčba to není, ale to zmákneš, musím mít nějakýho průkopníka, kdybych náhodou musela taky...já jdu zase pít...
30. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz
ale beru homeopatika Joalis od Jonáše na čištění organismu, tak uvidíme... musím říct, že už mě to neba.. příjde mi to strašně dlouhý, a já nemám trpělivost... :frowning2:...
30. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
jo a hlavněěě..... musím začít hubnout... strašně jsem přibrala... cítím se jak slon s hrochem dohromady :frowning2:... tááákžžžeeeee..... jsem zvědavá, jak to vydržím...
30. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
jo tak jo já si říkám, pořád že zhubnu a zatím nic :angry: :angry: teď zde zase řeším neřešitelné...nojo, konec měsíce a všichni se můžou zbláznit :angry: :angry:
30. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
no joo, práce.. blééé...

to já zhubnout už musím.... začínám se pomalu nevejít do kalhot... děsný... :angry: :pensive: :zipper_mouth:
30. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hmmm, tak já se nedávno dívala, že se mi pěkně rvou pracovní kalhoty, čekám, že se ohnu k regálu a vyleze půl zadku :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
30. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak jsem si právě představila dědouška, který přišel k vám kvůli impotenci... a ty ses tak ohnula k regálu pro léky... no a on si poskočil, že už žádné léky nepotřebuje :grinning:... chichi
30. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
haha, ty jsi vtipná :grinning: ale co kdyby dědu ranilo, to tě nenapadlo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák... :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
jinak náhodou jsem zjistila, že Katuška23 se nechala přejmenovat a IVF jim klaplo...teda zatím, ale je to stejně statečná holka, na to co si prožila, fakt ji obdivuji... :wink:
30. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.