• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jani... no si nemyslim, ze by ho ranilo... by si poskocil jako za mlada :grinning:

jojo... o katusce to vim, psala mi IP... je ted dracekmracek... a je super, ze ji to vyslo, jinak si neumim predstavit, co by delala dal.....
30. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
Ze zvědavosti jsem koukala, jestli jsou už nějaký holky v tématu prosinec 2009 a podle fotky koukám, že je to ona...jenom doufám, že se nic nestane... :pensive: ale je to super, že jim to konečně po všech těch trampotách klaplo... :wink:
30. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
no, si myslím, že ji drží palce celá republika... tady na koníkovi ji znají snad všichni....také doufám, že se nic nestane....
30. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
ahoj holky,
tak jako áááá. jsme v pubertě. už druhý den nespíme večer, ale řveme do 23hod a pak spíme vkuse do 6hod. jako jo dobrý, ale já nemám ani kdy prát :grinning: a televize je pro mě jako nadstandard :grinning: :grinning:
Kdo je Katuša23??? neznám její příběh. chci být v obraze :sweat_smile:
holky, postava se vám za chvíli stejně změní, hubnout je zbytečné :dizzy_face: a jestli máte něco navíc, tak si to vezme mimi v prvních měsících :wink: :wink: u mě nemělo co brát :grinning: :grinning: a aspon to na vás bude vidět. na mě nešlo do 5měsíce. nuda :zipper_mouth:
dens nám přijede návštěva, tak se těším. kamarádka s 1ročním lukáškem. tak na vše nebudu sama :dizzy_face:
31. bře 2009 v 10:13  • Odpověz
Luc, já mám obavu, že na mě to bude vidět dřív než otěhotním :grinning: :grinning: pokud nezrušila to druhé album, tak ti pošlu odkaz na tu Katku, je to fakt hroznej příběh, takže Šári má pravdu, věřím že ji drží pěsti celý koník, něco jako Beruška...když se ji zabil manžel při té autonehodě..jdu najít to album...
31. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
aha, tak Katuška to má smazané, ale pokud by jsi chtěla prý to klidně pošle každému do IP, má teď nový nick dracekmracek a chodí hodně do Vlaštovek, jsou tady v těhu...teď jsem se akorát do toho tématu a to je horzný...holky tam snad každá druhá přišla o mimi třeba ve 20tt :frowning2: :frowning2: :frowning2: a jedna 2x...ach jo, to je tak nespravedlivý :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Fuuuuj já jsem ale ostuda.. ozývám se až teď.. :grinning:....

Jak se máme dívčence ??... :slight_smile:.... dneska je ale krásně, což ?.. :slight_smile:

jůů, Lůca rošťačí s Lukáškem.. :slight_smile:... jééé, se máte.. fakt závidím, vím, že to je záhul.. ale prostě.. no však víš...

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
ty jo, ve 20tt tak to je strašné :( ale ten příběh bych zníát chtěla :sweat_smile:

už jsme sami a vykládáme si. má nějakou dobrou náadu tak se bavím :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak já už jsem to včera nestihla, Martin si zabral počítač, tak jsem měla smůlu a koukala do papírů do práce, zítra zde celý den nebudu, jedu ráno k mudrovi do Brna, tak se ozvu až večer, jinak dneska mi klesla teplota, takže zítra nebo v pátek čekám mrchu...klasika... :grinning:
1. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Zapadly jsme uplne prachem... :slight_smile:)))....

Janiii, takže až ti přijde mrcha (říkám až, protože třeba nepřijde), tak už začínáš baštit clostil???... Jani, já vlastně ti ani nevím, tys byla na průchodnosti vejcovodů někdy???....
1. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jo jo, jak dorazí rudá mrcha, tak začnu...se docela těším..ne, na průchodnosti jsem nebyla, doktorka říkala, že by mě tam poslala až pokud bych po tom clostilu neotěhotněla...tak uvidíme, snad nebudu muset :slight_smile:
1. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
Také doufám, že nebudeš muset... však už na to máš nárok néééé, ženská jedna.. :grinning:
1. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
ahoj holky, tak já dnes měla doma Tomáše. pracoval z domu protože já musela k zubaři..auauauauauau. pěkně jsem se tam zdržela a domino to tomášovi prořval - mu ukázal, co je mateřská :o))). ale bylo fajn, že v 16:30 mu "skončila" pracovní doba a šli jsme ještě s kočárkem. ale jen na chvíli. jinak se balím, teda spíš peru a žehlím,at zítra mužu nabalit a v ptek jedu směr Ostrava na 10dnů. uviídime co Domino řekne na nový domov :wink:

Jani, tak zítra at máš jen dobré zrpávy!!!! jako že začneš clostil a že je vše OK
1. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
jsem v prdeli.. teda v depce.. jako vytáhla jsem jarní a skoro letní věci z vakuopytlů a zkouším do čeho se vlezu a do čeho ne.. fuj.. jako vlezu se sie do 90%věcí, ale ty špeky, co mi lezou bléééé. musím něco dělat. samo to dolů nepůjde a tomáš mi liposukci nechce zaplatit :grinning: :angry: jdu dál ty věci žehlit :frowning2:
1. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky Šmrdolínky :grinning: .... ... jééé luci, to tu jako 10 dní nebudeš, joooo???..... :angry: :angry: :angry: :angry: No, ale zase to má pozitivní stránku, řekni Tomášovi, že potřebuješ nové oblečení.. :grinning: a nakup si nové věcičky :grinning:
2. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Jsem tu sama, samička :frowning2: :cry: :unamused: :zipper_mouth: jdu si něco koupit pro radost :grinning:
2. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
koupila jsem si batooooh :grinning:..... chichi.... a silonky... a make-up korektooor :grinning:... a klokánka na nošení Lancy :grinning:...

a vy nikde :frowning2:..... Janulajz se nekde vyhríva na slunicku, urco.... a Luciiii nekde prochazi s Dominem ... a jáááá tu trčíííím.... jak hovno v houští .. :grinning:...

aleee já mizííím ve čtyři.. tralalalalala, heč heč.. :grinning:
2. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
Téééda, já se picnu... vy normálně na mě házíte bobek celej den...!!! :frowning2: :angry: :angry: :angry: no to vám nezapomenu... a budu na vás házet bobek celej víkend :grinning:.... kiš kiš... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Krásný víkendík přeji....
2. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
zubi tvá dobrá nálada mi chyběla. do OV nejedu. máma volala, má antibiotika-chřipka a zánět močáku a tak nemám kde spát :angry: takže šok a najednou padá veškéré setkání atd. depka a tak. a do toho vás pobavím v IP.. pro jistotu
2. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem dneska zmákla fofr návštěvu Brna...sluníčko mě nadchlo, tak jsem pak byla celý den na zahradě..super, v neděli budu slaměná vdova, ale Martin říkal, že nemám mít strach,že se budu nudit, bo mi práci najde...a teď jdu odepsat Luci na IP, bo mě fakt dostala...
2. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
dobré ráno,
a co teda v Brně? něco nového??? dík za IP. moc mi pomohlo, že nejsem jediná kdo si myslí, že se to nedělá a že se to nedá přežít.
3. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojky holčinky....

Lucííí... ufff :angry: ... no....

Jinak... hlavu vzhůru.. je pátek je krásný den sluníčko... :slight_smile:.... a jáááá to dnes balím brzooo :grinning:
3. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
čauky, v Brně dobrý, doktor říkal, že za roh sice nevidím, ale jinak je to dobrý :grinning: na operaci by mě ještě vzal, ale prý bude lepší až po porodu, tak prý si mám pohnout :grinning: :grinning:
Luc, kdyby něco, klidně mě prozvoň, zavolám ti :slight_smile: budu v sobotu rýt zahrádku, tak budu ráda za každý rozptyl :grinning: :grinning: a volných minut mám mraky...
3. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Jo a jinak já pokračuji ve výstupu :grinning: :grinning:

http://www.fertilityfriend.com/home/259123
3. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Aha, já myslela, že jsem 28DC a já mám už 29DC?? No tak to zase mrcha dorazí až 33DC...se na to...
3. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
jo tak minulý měsíc to bylo 30DC, já se z toho svýho cyklu asi picnu...
3. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Ty jooo Janiii.... nechceš testnout ?... to je super teplota ... :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Jsi 14DPO a teplota je takhle nahoře... minulý měsíc jsi už na 14DPO dostala ms... já bych zkusila být tebou, zítra ráno... cooož???
3. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
myslíš?? no když já nevím, břícho mě ráno bolelo, ale nic z toho...no test si koupím a zkusím počkat do rána, co z toho bude, jsem mohla rovnou mudře říct, když mi dneska brala krev ať mi ji vezme i na hCG
3. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
no vidíš... a během ovu jste se snažili???.... ty brďko, to by byl goool, kdyby před clostíkem se to vydařilo :grinning:... paráda....jsem zvědavá.... jen zítra se asi nepodívám na výsledek, leda, že bych se připojila přes mobil... no, zkusím to... :wink:
3. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.