• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
no to by mě asi mrsklo :grinning: jo koukala jsem že během ovu sexík proběhl, ale moc nadějí tomu nedávám, však to známe, já si ráno udělám test a odpoledne to dostanu, klasika :grinning:
no test si vezmu a podle zítřejší teploty to spáchám a neboj, i kdyby tam ty dvě byly, tak sem to psát nebudu a rovnou ti pošlu smsku... :wink: tak já se jdu nachystat domů a vzít si ten test :grinning:
3. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
jéé co to tady čtu.. jako až zítra ráno budeš dělat test?? a to mám vydržet?? :grinning: :grinning:
holky já jsem tak strašně zlá, halvně na Toma. ach jo. a přenáším to na Domču. musím se hlídat.
3. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
Luc, tak co jak se máš?? Holky zklamu vás, testila jsem už dnes, jsem to nevydržela a nic, no ale čekala jsem to...takže zítra můžu vesele pracovat a dřít jako najatá :grinning: :grinning:
no snad to klapne příští měsíc...
3. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak a dneska mi klesla teplota, mrcha ještě nedorazila, ale čekám, že už klepe na dveře, dneska umřu :grinning: celý odpoledne jsem okopávala jahody a až jsem to dodělala, tak mi Martin oznámil, že v týdnu mi přes ně, přejede bagr, protože se budou kopat díry na sokly na plot...vtipálek, jsem myslela, že ho zabiju, no a pak jsem dostala ten úžasnej nápad vytáhnout kolo :grinning: akorát jsem nemohla vyšlápnout ani kopeček v ulici...no hotovo...ale zítra jedu zase, musím se dát trochu do pohybu, dokud můžu...
4. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
ahoj, já jsem to přežila. ufff. byli jsme na dvou hokejbalech, doma jen chvíli a večer jsme přijeli v 19hod a já mrtvá. ted čekám, až usne domino a jdu spát.
Jani, tu zahrádku ti moooc závidím. ses musela opálit ne? a kolo.. s tím kopečkem jsi mě rozesmála. sis určit nepřehodila na lepší kolečka, co??? :grinning:
a to testování.. to je škoda :frowning2: mohla jsi nuás krsáně pčekvapit.ježíš tak ted jsem čuměla na TV a krásně jsem to napsala,co??? :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
čoveče chvilku mi trvalo než jsem tu poslední větu přelouskala, ale chápu :grinning:
no akorát to vypadá, že se zahrádkou mám utrum, hlavně že jsem si koupila semínka a chtěla si zrýt nový záhonek, no počkám až jak dopadne bagrování a pak to spáchám , okurky a rajčata a hrášek ještě snad stihnu...
No ne, fakt jsem musela kolem hřbitova tlačit :grinning: :grinning: to byla prča, nějaký chlapík na mě koukal z auta, jak si to mažu do kopečka :grinning:
4. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
http://www.mapy.cz/#x=137923534@y=133930808@z=15@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=lipka,%20kun%C5%A1t%C3%A1t@sss=1@ssp=120705957_127354753_150393765_149833601

tak schválně Luc, od ústí ulice Hrnčířská, až po Mezi plůtky jsem poctivě tlačila :grinning: mimochodem, ani nevím, že se ty ulice tak jmenují, to je pro mě novinka :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
jééé mě to nejde otevřít :o(((
5. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak Mary dorazila a už jsem vytáhla Clostil, tak v úterý začnu zobat a uvidíme jak to půjde....neděle docela v pohodě, chystala jsem se ven na kole, ale Martin dojel o něco dřív, tak jsem mu nachystala oběd a pak jsme sedli chvilku na zahradu a dojeli známí s děckama na kolech, pak jsme jeli je tchánovcům a teď sedíme u telky, akorát tam teda nic není, tak Martin říkal,že jdeme v osm spát, tak jsem zvědavá :grinning:
5. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
janí, náhodou na jedničce to vypadá dobře ty příbehy.aorát domino nespí a tak mám smůlu a asi si to nevychutnám. i když jít spát ve 20hod mě mooc láká. jen já bych usínala a on by brečel a to by nebylo vončo usínání :grinning:
my byli oba dny na hokejbale. uspěšně. vyhráli jsme. včera jsem sice nevzvládla sbalit vše potřebné pro domina - nechala jsem doma lahvičku na jídlo,a le vše se zachránilo. ale můžu výám říct, že jsem byla pěkně vzteklá.. prostě blbá máma. jsem se chystala chystala a nic. stejně jsem to prostě zlbla :frowning2: :confounded: no a tak máme za sebou premiéru den mimo boleslav.
příští týden budeme mít další premíeru pojedeme na víkend na hojekbal do Přelouče. tak jako spaní mimo - na hotelu. se chci vidět, jak histericky budu balit :angry: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Luc, klidek, to zmákneš a hlavně nejsi blbá máma, poradila jsi si, poradila, tak vidíš... :wink: mě pomáhá, když se balím napsat na papír, ty nejdůležitější věci, Martin to občas nechápe, ale já už mám zkušenost, že když si ho nenapíšu, tak jsem schopná na dovču odjet i bez plavek :grinning: :grinning:
ty jo, tak to bude super premiéra, spánek mimo domov, ale aspoň se někam podíváš, já seděla vlastně celý víkend doma...no snad na Velikonoce pojedeme na výlet,tak se těším :dizzy_face:
5. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahojky,
no to bude výlet - kdyby nebyl hokejbal, tak mě nevyveze :grinning: :grinning:
jinak já si taky vše píšu, pokud se jedu na dýl. ale jak jedu na jeden den tak mě to nenapadlo. no od včera už píšu seznam, co na ten víkend chci. haha. to bude fakt stěhování. nejhorší je jet na den. to je pak jedno jeslti jedu na den nebo na týden.
6. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
To neva, aspoň něco...já už jsem spáchala výlet na Velikonoce, návrh prošel, ve skanzenu mají otevřeno, takže hurá do Rožnova...už se těším, hlavně že vypadnu ven...
6. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky... tak pár blbo-novinek ode mě...

Dnes jsem byla na UTZ... bohužel, ten polyp, co minule našla se ještě zvětšil, takže mi ho chce před stimulací odstranit... tzn., že zase půjdu na operaci... a to 4.5. na hysteroskopii... a ještě mi tam dneska našla cystu.. :frowning2: fakt super.... a ani ty vaječníky moje se ji moc nelíbily, takže říkala, že z dlouhého protokolu raději nasadí krátký protokol, proč, to nevysvětlila.. no, takže mě zase čeká běhání kvůli předoperačnímu vyšetření... a tak.. no, toť vše.. mám náladu na bodu mrazu, tak vám to tu nebudu kazit.. :frowning2: :unamused:
6. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj Šári, to je mi líto, ale budu držet pěstičky, aby se to brzo spravilo, já mám za dnešek všeho plné zuby, tak se těším domů...dneska konečně zjistím jestli mám doma pana ředitele nebo ne :grinning: :grinning:

a do toho 4.5. s tebou nic dělat nebudou?? Proč tě nevzali nějak dřív, ať nemusíš tak dlouho čekat...to je na houby, všechno, vidíš to, dneska tady zase byla jedna vyplašená holčina, že strašně akutně potřebuje Postinor, tak jsem si v duchu řekla, že spíš akutně potřebuje přes hubu :angry:
6. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jani, s tou holčinou jsi mě rozesmála :grinning: přes hubu :angry:
ale Šari, ty jsi i mě rozesmutnila. co to tvé tělo dělá. ach jo. ale že tě nechají čekat měsíc. to je naprd. budeš se jen trápit. a jakou máte doma atmosféru? drží tě aspon Mišoš? a ty protokoly, to nevím, co znamená.
Jani, jak ředitele? jsi ani neříkala, že máte šanci na povýšení.. no teda. paní ředitelová. nemám ti začít vykat??? :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jani... no, tohle bylo nejdřívější termín.. jsem ráda alespoň za něj....dneska mi nasadila také na pět dní Entizol.. nechápu proč, prý se ji nelíbilo prostředí v pochvě.. přitom, nemám žádný výtok, nic.. no, to je jedno... ale té holce s Postinorem bych dneska také asi rozbila kokos...

Luci.. ahojik... jo, to víš, že mě doma drží .. chichi... :slight_smile:.. on to bere s humorem, což je dobře a mně to pomáhá... hold se s tím musíme poprat.. je lepší být 100% zdravá než to nějak přechodit...
6. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
No Luc, Martina už pár měsíců majitel přemlouvá, aby vzal šéfování jedné půlky firmy, ale moc se mu nechtělo, bo je hospodářská krize a ani u nich to není žádná sláva, tak teď celý víkend přemýšlel co a jak...já se akorát zeptala, jakou výhodu to bude mít pro mě...prý zatím nic, to zaleží, jestli budu hodná ...tsss...ale paní ředitelová mi říkat nemusíte :grinning: :grinning:

Jo Šári, to je fajn, že to Mišoš bere takhle, mě taky Martin posledně rozesmál, když pronesl, že on se o dítě teprve snažit bude...a že pokud jsem se já snažila minulý dva roky, tak to mám blbý...on ne :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jani... ty chlapiiii :grinning: :grinning: :grinning:.... no však ty nasazuješ clostil.. a bude tu zachvilku nová těhule.. TY tytytytyyyyy :grinning:
6. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
jo zítra začnu zobat a už dnes je mi blbě...hotovo :grinning: normálně mám z toho zase strach, že to opět neklapne atd, ale stejně, i kdyby to neklaplo,tak v červenci jdu zase na preventivku, tak to mi akorát vyjde, bo Clostil mám do června, takže pak by se to muselo začít řešit jinak, ale tajně v koutku dušičky doufám, že to klapne, ale jednu věc jsem dneska zjistila, že pokud vše vyjde jak má, tak v roce 2009 už rodit nebudu :grinning: :grinning: jedině, že by šlo o předčasný porod, ale podle MS, mi teď vychází TP na 9.1.2010 :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Jani... no.. já to vidím také na rok 2010... no, neva.. alespon se budou dobre pocitat roky detem :grinning:...
6. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
Jani, tak to radši 8.1. na mé třicátniny. to by bylo krásné. jééééé :dizzy_face:

Šari, to je dobře, že doma je atmosféra aspon z jeho strany fajn. přece jen my víme, že se trápíš a je dobře že víme, že někdo tě rozesmívá. když už pak doma nemáš nás na PC :sweat_smile: :grinning:
6. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
Jé Luc, tak to já se podle toho zařídím :grinning: u nás zrovna nikdo narozky mít nebude, mamka je 8.2. to by jsme taky mohli stihnout, ale ségru 7.12. už doufám stíhat nebudeme, to snad ten příští rok budeme slavit už s mimi, ale nechci předbíhat, mám takový blbý pocity, že budu tři měsíce jíst clostil a pak se zjistí ještě nějaký problém, jako neprůchodné vejcovody, nebo se mi zvýšila hladina prolaktinu a mě pak jebne...no uvidíme...
Jo Šári to je fakt, to se nám bude dobře počítat :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Janiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nepřemýšlej o takových blbostech jako jsou neprůchodné vejcovody.. apod..!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Luci.... :slight_smile:... když je základ doma, tak jde vše lehčeji... ale samozřejmě bez vaší podpory bych se už neobešla... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Šári já vím, ale pořád ve mě hlodá červíček pochybností, že to prostě nevyjde, ale lepší je počítat s neůspěchem a pak být velmi mile překvapena...že :slight_smile:

Tak já si dneska slupla svoji první dávku, večer mě čeká další :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Ale stejně je fajn, že si tady takhle člověk může postěžovat a vždycky si nějak poradíme...a přitom se vlastně vůbec neznáme a na druhou stranu mám pocit, že o sobě víme úplně všechno... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
A Jani, budeš chodit na měření folíků?... Abys věděla, jak mršky rostou?... Ty jooo, to je mazec, to to uteklo.. to je paráda.. alespoň se něco děje...
7. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
no tenhle měsíc nepůjdu, ani se tam nedostanu, ovulku budu mít asi v neděli 19.4., ale na utz se ani ve čtvrtek ani v pátek nedostanu, takže tenhle měsíc na to prdím a budu doufat, že když před tím nebyla žádná cysta, tak teď nebude taky a když to tenhle měsíc neklapne, tak půjdu až v květnu, pro jistotu...
že taky mi to strašně uteklo, když jsme o tom s Martinem mluvili před Vánocema, tak jsem si říkala, že duben je strašně daleko a najednou už zobu :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
příště raději už jdi..abys byla pod drkontrolou.. :slight_smile:... a budeš dál měřit, nebo na to prdíš ???... :zipper_mouth:
7. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
ne, budu měřit dál, ať aspoň vím kdy bude ovulka, ale s clostilem byla vždycky 14DC, tak uvidíme, chtěla jsem jít i teď, ale to bych musela jít nějaký 9DC a myslím, že to by na utz nic neviděla, takže to nechám až na ten další měsíc a bude... :wink:
7. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.