• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
holky a vy prdíte na mě :frowning2: :frowning2:
7. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
mám novou orchidej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sestřenka mi dovezla, její švagr má zahradnictví, tak nám občas donese nějakou kýťu a teď mi dovezla fialovou orchidej....mooooc krásnou, takovou žíhanou, tu ještě němám :dizzy_face:
7. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
Šári, já tě vidím :angry: :angry: :angry: :angry:
7. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
víš, že Colombo má oči všude....akorát ty moje docela blbě vidí :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: já už za chvilku zmiznu :confused: :confused: :confused:
7. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
hmmm, tak pořád jako nic....
ježiš, teď mi sem došel nějakej vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
fuj, smrdí na hony daleko... :angry:
7. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
a nemá prachy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jééé 2500 příspěvků :grinning: :grinning: :grinning:
tak a stačilo by...za chvilku mažu...tak zase zítra, večer jdeme ke známým, kámoška má narozky, tak se doma na net nedostanu...páááááááááááááááá :astonished: ( to je jako pusinkovací smajlík ) :grinning:
7. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
jéééé janča má příspěvkový záchvat :grinning:... chichi..... se máš, že jsi dostala orchidej.. já kytku nedostala ani nepamatuju :frowning2:.. ach jo... no,.....

tak páčko... Columbo... užijte si narozky :grinning:... a zítra na napísanou :grinning:.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
no a já doražím opět pozdě :grinning: :grinning: ale zase vím o mých )vás) beruškách vše :wink: u nás je úterý večer..jupííí :grinning:
Jani, jestli tobě něco zjistí, tak tě osobně půjdu zbít za to, že jsi to nechala tak dlouho čekat. tak se modli, at to vyjde nejpozději za 2 měsíce :angry: :angry:
jo a nehraj na nás, že jsi to dostala od sestřenky tu kytku. si tě tam uplácí nějakej zákoš a na nás hraješ hodnou manželku :sunglasses: a Zubi ti to sežrala :grinning: :grinning:
holky, kdy dorazíte na víkend, at se konečně vidíme osobně? jo Jani, tak dovču s Tomem jedeme první týden v srpnu, takže druhý týden v srpnu tě očekávám. tak nějak si říkala o té dovči
jo a co ředitelování? o tom jsi nenapsala ani ň
7. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj beruše...tak ofiko ode dneška mám doma pana říďu :grinning: :grinning: :grinning: ale říkal, že jak se loď začne potápět ještě víc, tak dává výpověď a i když má asi tři nabídky na zaměstnání, tak ta nejlepší je v Liberci...takže bych to měla za vámi blíž :grinning: :grinning: no ale uvidíme, já jenom doufám, že si ve firmě vydupe jiný auto, bo s tím co jezdíme teď mám strach, že se mi zlomí v zatáčce, jak je zhnilý :grinning: :grinning: ale Martin si pochvaluje, že v něm může vozit bordel...

Fakt, kýťu jsem dostala od sestřenky, to jenom ségra na oddělení dostává od pacošu čokoládky...ale teď mi obchoďák donesl tužky :grinning:

jééé, tak to já musím říct Matesovi ať se víc snaží, jinak dostanu od Luc na budku :grinning: ne ale slibuju, že se budeme poctivě snažit :wink:

já mám dovču prvních 14 dní v srpnu, tak pokud nepojedeme ten druhý týden pryč, jako že na 60% asi ne, tak bych sedla na vlak a dojela... :wink: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
hihi jsem tady dřív jak Šari..jejej
ahojky, zrovna obědvám, ale narychlo, malej spí a vím, že spát bude jen chvíli :o)))
a co nové auto, ale plat zvýšili?? když už bude mít více starostí??? :wink: at se ohákneš a neděláš mu ostudu :grinning: :grinning:
jani jinak sbírám reklamní tužky, tak mi je odkládej do srpna :sweat_smile: :dizzy_face:
jo a mám dotaz, jaký doporučíš opalovací krém pro Domina???
8. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Luc jednoznačně Daylong nebo Microsun, ale Daylong mívají ve většině lékáren :wink:
No budu mu muset říct, a´t pustí nějakou korunu, ať se hodím do gala :grinning: jo a ty tužky mají i psát? To jsi měla říct dřív, nedávno jsem vyhazovala plný pytlík nepíšících propisek, ale do srpna nějaký nahrabu :grinning: :grinning:

Plat mu nezvýší, firma je v krizi, no a s autem nevím, měl dostat Berlingo, ale to mělo být ještě když měl na starosti údržbu, ale ráno jsem se ptala, a prý poslední auto dostal manager z Německa, tak prý leda že by mu majitel půjčoval bavoráka :grinning: :grinning: ale prý až firmu postaví na nohy, tak si nechá koupit Audinu :grinning: :grinning: no jsem zvědavá
8. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
hooooooooooooooooj..... prďooolyyy :grinning:..... přikláním se k Daylong.. je super.... používám ho i já na dovče...

Janiii.. gratulace paní ředitelová :grinning:.... chichi...

holkyyy.. to je děs ta doprava v Praze.. jela jsem do Motola autem a myslela jsem, že zhebnu z těch kolon... šílený... tohle není na mě... nadávám jak dlaždič.. :grinning:... no, ale jsem zpět a ani mi nikdo nerozbil hubu :grinning:...
8. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
:grinning: jo tak já dneska taky nadávám, jak špaček, všichni mě totálně točí, ale za půl hodiny házím sbohem a šáteček a jdu za holkama do parku, jenom doufám, že mi po cestě koupily ten zákusek, jinak je umlátím... :grinning:
8. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
teda co mají chlapi s Audinou... ten můj si ji taky vysnil. a já teda spokojena nejsem. octávka nebo superb octávie jsou daleko epší. audina je jen klukovský sen :angry: a při mé výšce mi model A4nevyhovuje - je to moc nízké sportovní. talže příště musí tom vybrat model ne za milion ale za více :angry:ten mi bude slušet :grinning:

Zubi a co jsi dělala v Motole?

tužky musí být nepoužíté :sweat_smile: aby nebyl poškozen vůbec nápis firmy a špinavé od tuhy :sweat_smile:
8. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky, jo tak ty chceš nové tužtičky, tak to jo, hned ti je začnu zabavovat, jak je obchoďáci donesou a nějaké mám i doma, ale my na nich máme taky hodně napsané názvy léků, to vadí??

Já to taky nechápu proč zrovna Audy...já bych třeba brala pětkového bavoráka :grinning: :grinning: moje kámoška má A3 a má taky asi dva metry, ale vcelku si zvykla, akorát je blbý, že má tří dvéřák, takže já kdykoliv s ní někam jedu, tak si dozadu hodím věci a pak vylezu z auta a hledám kliku a ona tam není :grinning: :grinning:

No jsem zvědavá, Martin měl vždycky jako svůj sen Seat Leon RS, ale nedávno jsme se někde dívali na Focusa a ten byl taky v té sportovní verzi, no ale to bylo krásný autíčko, akorát je fakt, že milion je málo, takže nic...já začnu chodit pěšky, bo mě chce Martin prodat i moji milovanou Vectru :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
hooooj prďolindy...:slight_smile:...

luci... jela jsem šéfovi pro léky na cukrovku... byl nějak moooc zaneprázdněnej, tak jsem mu to slíbila...
9. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
jo ty jako takhle šplháš u šéfa, jo????? :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jasně... bonusy se vždycky hodí :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
hmm, tak to bych občas potřebovala taky :grinning: no jdu hodit něco za škraň, mám hlad jako vlk :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
ježíšíííí... co to je za wýýýýraaaz...?????? "hodit něco za škraň" ?????? :grinning: :grinning: to je hustoles... to jsem v životě neslyšela... :grinning:.... :sunglasses:
9. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
ty jo šári, dojeď, my tě tady podobných výrazů naučíme víc :grinning: :grinning: vy neházíte jídlo za škraň?? A kam teda?? :grinning: :grinning:

no i když to je jak u vás se řekne, že dojde dýl...to taky nechápu :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
ženy už na mě zase prdíte, to je hrozný :rolling_eyes:
9. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
já měla zase ježdění po Praze.... :confounded: .... nebo spíš poskakování na jedničku... děs... hrůza... :angry: :angry: :angry:

no prosím tě, to opravdu neházíme jídla za skříň... :grinning:....
9. dub 2009 v 16:33  • Odpověz
no co co coooo... tady zasejc nikdooo není, bo cooooo?????????? kurňa ženskýýý... vy na mě prdíteee... :zipper_mouth:
9. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
ccc holky, vy od sebe okoukáváte hlášky :grinning: já na vás neprdím. já jen nebyla dnes vůbec doma. obědvala jsem u kamarádky. takže 3hod co normálně trávíme s dominem doma, jsme doma netrávili :grinning: :grinning: jo vlastně ne obědvala, ale házela škraň. teda Jani, to my nahoře na Moravě teda taky nepoužívali. to máte vy na "vesnici" :sweat_smile:
9. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.