• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
prdlajs, to jsou hlášky z města :grinning:
já chtěla jít dneska do solárka, ale byla jsem objednaná na 16.00 a nějakou boryňu vzali asi tak v 15.59, takže by mi ujel bus, tak jsem na ně hodila bobek a jela domů...no doma bordel, klasika, takže umýt nádobí, uklidit, uvařit špenát, uvařit miláčkovi kafe, donést mu ho na zahradu, zalít celou zahradu, závést Martina do Rudky a konečně jsem si sedla :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Lucíííí.. hojdáá.. to je jasnááá, jsi zaměstnaná na plný úvazek :grinning:... tož to se chápe... jen ten náš Columbo vykecává někde na Boskovicku :grinning:.. chichi....

Janii.. "boryňu" jooo??? :grinning: :grinning:... jsi to ale hospodyňka, bych tě domů brala taky :grinning:
10. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Nazdar, jsem si říkala, jestli se tu někdo ukáže něž dopíšu vzkazky na ostatních diskuzích....a vida...Šáruš je zde :grinning:
Já jsem hospodyňka jak poleno, kdybych mohla, tak zalehnu do betle a vylezu za dva měsíce :grinning: :grinning: dneska musít uklidit a zítra mě čekají okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :rolling_eyes:
10. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
ha, nic...dneska je Velký pátek...žádný uklízení nebude...je svátek...ale proč jsem v práci??
10. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
Jáááááánčooooo.... do betlééé joooo, co to zasejc jee???.... se z tebe faaakt pominu... jááá jsem takéé v práci... a žádný betle se nekonaaaj... blééé
10. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
do betle=do postele :grinning: ale ani nevím, kde jsem k tomu přišla...ale pamatuji si, že na intru jsme si s holkama připadaly jako trubky...jedna od Kyjova, jedna z Olomouce, ze Zlína a pak taky z Čech, no to bylo něco...slova jako rožni,šufánek,srstky,později...to je to vaše dýl...to nepochopím...jo někdy to fakt byla prča :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
tyhle nářečí jsou fakt super... vlastně si mezi sebou rozumíme - nerozumíme.. je to sranda... má to nádech starých časůůů a to já rád :slight_smile:....
10. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Jo to máš pravdu, já se musím kolikrát i smát, když jednou za rok dorazí Slováci...protože ty jejich hlášky fakt někdy nechápu...a to jsou moji pžíbuzní a vlastně si občas nerozumíme :grinning: :grinning:

Luc máme kde?? Zase někde na obědě? Já slupla špenát a mám pořád hlad :sweat_smile:
10. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
:grinning: čauky,
ja jsem baby ujela na mimibazaru a tak jsem ted brouzdala :grinning: a zaplatila dva oblečky, co jsem si vybrala. juchuuu. jinak Jani se slovem dýl jsem měla dlouho problémy a moje mamka ještě větší. když mi volala do práce a kolegyně ji řekla, že tam nejsem at volá dýl. tak chudák nevěděla, jak má volat déle :grinning:
jsem porušila velký pátek a něco jsem uklidila. jsem zase chytla depku, že tu máme jen bordel. a včera jsem tak do půlnoci kmitala po bytě a pozor - vlítla narychlo i do komory. tomáš myslel, že mě zabije :grinning:
a nic zeleného jsem dnes zatím nepapala. ajaj.Janči, seš dobrá. já na to nemyslím :grinning: a přitom špenát umím. já dnes měla zmražené jídlo - nějaké maso kuličky s bramborem. tomáš to dostal na prezentaci. no už nikdy to nemusím :grinning:
za chvíli přijde Eva s Eliškou a půjdeme na "pivo".
10. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj Luc, jsem nestihla ani odepsat, ségra šla z práce, tak tady se mnou kecala, drbaly jsme celej špitál :grinning: :grinning:
taky bych šla na pivko, ale já si dám večer medovinku, tak se těším...

jo to jejich dýl taky občas nechápu, mě nedávno dorazil obchoďák, měl přijet v jednu a dojel kolem půl druhé, tak mi taky říká, já se omlouvám, že jsem dojel déle...tak na něho čumím a říkám, že tady se říká později :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Šári ty už jsi jako taky doma :confused: :confused: ??
10. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Mě dneska všude píchá...v podbříšku...tam se mi asi rozrůstají ty fazole...v ledvinách, to je ta dnešní ochutnávka medoviny....v uchu, to bude asi průvan.....ty jo...hypochondr :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Jééé, hihi.. jsem tady, nééé :grinning: Columbo
10. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
brmbrm brrrrrrrrrrrmmmmmmmm...ach jo.......nudááááááááááááááááá
no máš štěstí, už mi to leze na mozek :grinning:
hypochondr :grinning:

my jdeme také dneska na pivko... teda přítel s jeho synem už tam budou sedět, když půjdu z práce, tak se tam zastavím a hodím tam pár píííveček :grinning:
10. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
a v kolik razíš dooom???
10. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
ty se máš, to já ještě ani nezjišťovala co budeme dneska dělat...ale Mates chce jet ke známým, tak asi zase budu řídit :angry: :angry: :angry:
10. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
Jaňule ...co ty zas tu ...když s tebou mluvím :angry:
v pět :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty?
Jani, poraď mi nějaký krém na šušuru .... když bych měla třeba nějaký výtok nebo svědění... já mám totiž teď pocit, že mě tam začíná něco svědět :frowning2:....
ty se mnou mluvíš...už jdu :grinning:
micanku... kšáááááá
10. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
já tu mám být do šesti, ale taky bych nejraději v těch pět, po páte odešla... :frowning2:
10. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
Jsem musela vyřídit telefon...
Kup si Canesten, nebo levnější Clotrimazol a pokud by ti to nezabralo, tak Candibene tablety na zavádění, ty má teď kolegyně a říkala, že pohoda... :wink:
10. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
jani ...máš štěsí :angry:

Zubajda ...jak kšáááá :angry: :grinning:
10. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Jani.. když já ale nechci nic zavádět.. mám pocit, že jsem těma tabletama zanešená...:frowning2:...

když jsem měla zavádět Utrogestan, tak jsem ho raději polykala :grinning:
10. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Aha, tak to si kup raději ten krém :grinning: kolegyně na to třeba trpí dost, takže si koupila i tabletky z grepu, jmenují se Citrogrep a jsou i jako prenevce před záněty, je to přírodní a stojí kolem 150,-
10. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
ty jsi fakt zlatá... bez tebe bych si tam natřela určitě mast proti prdům :grinning: .. díky moc !
10. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
10. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.