• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
ty, to by nevadilo, Martina minule bolela ruka, tak si ji natřel mastičkou co byla v koupelně a že se prý blbě roztírá, tak jsem mu řekla, že to byl vzorek mastičky na opruzeniny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
micankuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! čemu se jako řehníš ???? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ještě, že bydlíííš tak daleko... jináááč bych tě přišla vypráskat :grinning: :sunglasses:
10. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
jani.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
teda s tím záchodem jsem měla fakt namále :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
a drahouš mi volá do kdy dělám, jak kdybych tady byla první den a ne sedm let :angry: :grinning:
10. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
a tady taky nikdo...a to jsem šla jenom čůrat..co kdybych šla na velkou...to se mi ztratíte úplně :angry:
10. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
jsem se z toho musela jít taky vyčůrat... :grinning:....
10. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
NO... kdybys šla na velkou, tak už na tebe nemá cenu čekat... hodiny a hodiny... :grinning:
10. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
že vy se někde vyprndáváte spolu??? :angry: :angry: :angry:
10. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
tsss. já nejsem můj manžel, ten sedí ráno na záchodě asi 15 minut, ale podezírám ho, že tam spí :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
vyprndáváte .. to je jako výraz boskoviček pro čůrání ??? :grinning:
10. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
ne to je výraz pro vykecávání...a ještě jsem vám chtěla napsat, že jste mě nachvěly, že zde nejste :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
nachvěly ????... ježííííšiiiiiiinku, co je zase tohle ????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

dýl dýl dýl dýl dýl dýldýl dýl dýldýl dýl dýldýl dýl dýldýl dýl dýl dýl dýl dýldýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl vdýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl vvdýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl dýl
10. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
to používá moje kámoška, když ju někdo štve, taky jsem na ni čučela jak puk, ale moje ségra měla dneska dobrou hlášku, holky ji řekly, že se zase kouří...no to jsem se ji musela zeptat co to jako znamená...
10. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
sakra mi nemáme takový krátký slovo :angry: :angry: :angry: :angry:
10. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
tož jako co bude??? já jdu za 17 minut do pryč :grinning: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
čemu se řežeš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teď mě napadlo, že bych měla osvěžit brněnské hantec...to bychom si pokecaly...ale já si prd pamatuju...maximálně šalinu :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
na to čemu se směješ, měla sestra taky nějaký šílený výraz...zapátrám v paměti...
10. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
toběěě.... :grinning:....

Jináč.. já asik mizím.... dýl už se mi tady být nechce :grinning: .... slupla jsem tuňáka, to abych mohla v metru dýchat na ostatní.. hezky jim vracím ty jejich smradlavý bubáky podpažďáky... fuuuj, to je hnus... to všude teče okolo a páchne... :grinning:...

Tak páááčkoo.. krásné velikonojdy.... ať tě manžílek pořádně seřeže, ... abys neuschla... :grinning:... a v úterok som tu jako na koníííí....

hudlajdáááááá
10. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak se měj...já jsem zrovna koukala na inzeráty, Lucka vykoupila někde v lékárně vitamíny pro těhule a teď je prodává :grinning:

No manžela seřežu jedině já :grinning: tak se měj, já jedu v pondělí na výlet :dizzy_face: tak vám v úterý napíšu, jestli jsem to přežila :grinning:

tak páááááááááááááááááá
10. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
hmm, přišel šéf... tak to asi nezdrhnu :frowning2:
10. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
do prrr.....
10. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
to si děláš srandu?? tak to by mě fakt vytočilo, nebo spíš nasralo :angry: já to balím asi za cca 7minut, ale už teď jsem nastartovaná s klíčem v ruce... :grinning:
10. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
ty voe, mě došel chlap, zeptal se na dvacet různých věcí, kolik stojí, že si to rozmyslí a dojde...no doufám že dorazí za minutu pět, bych mu vysklila úsměv :angry: :angry:
10. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
mě už se chce zase čůrat :grinning: :grinning: hmm, kolegyně tady zase zeširoka něco rozebírá, tak to zase nebudu stíhat, ještě že maso a manžel na mě budou čekat :grinning:
10. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no však mě nasral.. s prominutím... ale jdu se uklidnit... ještě jedno káááfo si dám...
už jsi fuč?? Nebo snad musíš ještě vyvíjet nějakou činnost?? Teda v pátek...no to je hnus...
jo tak to já měla už dvě, jeden chlebíček, banán, jahody :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.