• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
aha, tak to vypadá, že čůrání nebude, to bude kokino :grinning: :grinning: :grinning: a mám hlad, tak ho musím zapíjet...doma si udělám těstoviny se špenátem...mňam
10. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
i když tady bude, tak vyrazím v půlu.... :frowning2:
10. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
kokino????? :grinning:
10. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
to je výraz mého manžela pro bobek...ale musím vydržet domů....už mi padláááááááááááááááá :grinning: :grinning:

tak ať ti to uteče a v úterý...páááá
10. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
páááááááááččččččččččkkkkkkkkkooooooooooooooooooo a nezlob !!!
10. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
já asi žiju v jiném světě :d šušura. tak to bych fakt Šari nevěděla, co myslíš a co ti doporučit :grinning: :grinning: . na pivu bylo super, dala jsem si kávu a kofolu :grinning: a dokonce zpátky nám přišel naprtoi tatka. ale ted už jsem zase sama - je s hokejbalistama. a já jsem už v pyžamku celkem mrtvoučká :sweat_smile:
a kokino.. víte co to znamená na severní moravě? něco sladkého pro dítě. takže se mi zvedl žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme prostě říkali v děství cokoliv dobrému :angry:
zíta ráno odjeme a vrátíme se v neděli. jupííí. a pěkně se opálím
10. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak Luc, my máme taky sladká kokina, ale můj drahý z nějakého nepochopitelného důvodu říká kokino něčemu jinému :grinning: :grinning: asi to bude tím, že moc nemusí bonbony :grinning: :grinning:

já jsem dneska umyla okna, vyprala snad půlku baráku a jdu pro kolo a frčím pryč...tak se mějte a Luc, pěkný výlet...
11. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahoj holky, kde jste?? Doufám, že Velikonoce jste přežily ve zdraví :grinning: Luc, jaký byl výlet?
My včera nakonec místo do Rožnova, jeli do Lednice a do Valtic, super výlet, strašně dlouho jsem tam nebyla, teda ve Valticích, v Lednici jsme s Martinem byli naposledy asi před třemi roky, ale ani jsem nevěděla že ve valticích je tak krásný park u zámku...fakt super...
14. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
ahojky holky,
je Jani, Valtice a Lednice, to muselo být suepr, hlavně když včera tak svítilo sluníčko.. jéééé. já tam byla naposled vloni :grinning:. Ve Valticích máme i rodinu. tak hlavně dej nějakou fotečku do albíčka :wink:
Náš výlet se vydařil. Domino sice neměl super noc, ale jo ,enchal nás jakžtak vyspat a hlavně jsme v neděli vyhráli a postoupili v play off dál. tak to jsem byla ráda. jedli jsme v super restauracích :sweat_smile: a večer jsem usnula jak v sobotu tak v neděli už ve 21hod. nějak mě to zmohlo.
Včera si DOmia užíval Tomáš a já doma uklízela a uklízela a prala. prostě ne velikonoce, ale využití toho, že je doma chlap :sweat_smile: ted o víkendu by neměl hrát, tak počítám s tím, že toho strašně mooc uděláme. tak uvidím. teda hrát bude, ale jen tady za boleslav. za 3týdny nás pak bude čekat víkedn v třemošné u plzně. zase výlet. jupííí :grinning:
jinak jsem zase ujela na mimibazaru a už se těším, až mi těch 5věcí dojde. nikdy jsem tam nenakupovala a za poslední 4dny tam jsem furt :grinning:
14. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojdá holčinky.. přeji krásné povelikonoční úterý.... holkííí a dostaly jste vůbec na prďku????....:grinning:.... já celkem jo, alespoň neuschnu :grinning:... chacha... :sunglasses:

jinak nic nového, jen, že mi táhne na čtyřicet :grinning: :dizzy_face:
14. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj Šári, to jako znamená, že máš dneska narozky???
14. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
jo a na perdel jsem dostala nejvíc od Martina...prý to není za odměnu, ale za trest, řezal mě jak nezralý žito :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:

Luc, fotky snad nějaký budou, fotil hodně Martin a pak kámoš co s náma byli, ale určo vám hodím foto potencionálnío tatínka, Anička si včera z Martina udělala koně, pořád ju nosil za krkem...ať si zvyká chlapec :grinning: :grinning:

jo a ještě jsem vám nenapsala, jak parádně jsem se v sobotu projela na kole :grinning: kluci mi poradili super cestu, akorát mi neřekli, že se rozdvojuje, tak jsem zabloudila :grinning: :grinning: ale dobrý, nakonec jsem vyjela u nás a u známých si dala na zahradě pivko a mazala domů, pak jsme si s Martinem opekli buřta a šli do hajat :grinning:
14. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
jo Šári, prosím tě , ještě mi vysvětli pojmy....lepkavý hlen, suchý, krémový, vodový...já teda stoprocentně poznám jenom egg :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
no pak teda suchý nechápu, jak může být hlen suchý?? no a dělá mi problém lepkavý...jako má mít barvu?? a kdy se zhruba objevuje a krémový, to mi teda taky není jasný, ale myslím, že ten se aspoň u mě objevuje po ovu no a ten vodný?? Jsem z toho jako fakt Gorro....
14. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
jani.. ahojky.. jojo narozky :frowning2:31 :cry: :cry: :grinning: já také dostala od přítele a jeho syna...:grinning:

jo a ten hlen.... tak vodový je jasný... na kalhotkách nic, jen mokrý flek... krémový... to vypadá jako krém na tělo... lepkavý... tak to je také krémový, ale mezi prsty se lepí.... suchý je suchý - kde nic tu nic :grinning:... ten krémový se většinou objevuje po ovu... u mě také...ale u každé se objevuje invivindi...

jinak já jsem dnes 18DC a špiním.. fakt nechápu.. já jsem exot :frowning2:
14. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
aha, tak aspoň trochu v tom jasno mám, ten krémový mám vždycky po ovu, a ten lepkavý je bezbarvý?? Já mám teď nějaký a nevím jak ho nazvat, ale je spíš průhledný, ale ještě jsem nezkoušela, no asi to bude ten lepkavý, zase jako voda mi moc nepřijde...

Tak všechno NEJLEPŠÍ ka narozeninám, hlavně to MIMINKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ty a není to tvoje špinění, náhodou nějaký hnízdění fazole????
14. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
jani... ten lepkavý by neměl být bezbarvý... spiš jako krémový... :slight_smile:

jani.. to asi nebude hnízdění.. protože mám pocit, že tento cyklus ovulka ani neproběhla.. teploty mám strašně nízko :frowning2:.... je to divný... díky díky ... :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
jo, tak to mi teda řekni co to je :grinning: :grinning: :grinning: no je teda fakt, že mě napadlo, jak asi vypadá vodnatý hlen se spermiema :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
no já díky tady těm hlenový záležitostem vím, že ovu je asi za dveřma, bo vždycky když beru clostil, tak připomínám slepici, akorát postrádám žloutek :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
no holky, vás číst při obědě je blbost :grinning: téma výtok je fatk ideální :grinning: :grinning:
já na prdel dostala ale jen málo - od DOmina. držel v ruce pomlázku. hihi a tatka je nějakej v tom divnej. v mládí mě házel do vany a jako manželku nic.

Šari tak vše nej nej a hlavně MIMI!!!!!!!!!!!!!!!a tobě i to zdraví, protože nějak moc ti doktoři nacházejí chyb
14. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
jani... tak to bude předovulační hlen.... prostě skoro-EGG :grinning:...

lucííí.. ahojdá.. díky díky....tak hlavně, že alespoň nějakej chlap tě vypomlázkoval :grinning: :wink:
14. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jo Luc, buď ráda, že aspoň někdo :grinning: jo tak pojem před ovulační neznám, já mám před ovulační jenom deprese :grinning: :grinning: zrovna řeším, že mě kámoška pozvala doVyškova na oslavu narozenin, ale přece ji nenapíšu, že asi nedojedu protože bude ovulka :grinning: :grinning: i když je fakt, že v pátek jdu na oslavu 30-tin, takže dva dny po sobě pařit do rána bych asi nevydržela :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
mizííím na véééču, páčkooo :grinning: zítraaaaa
14. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
zubi, budeš tlustá, já ti dám véču :grinning:
a Jani, přesně nikam. pokud je ovulka, tak prostě doma a sexík :dizzy_face:
mám doma zdechlinu. už 3den ho bolí zádička, tak jsem dnes nahřála polštářek proti prdíkům a hřála mu zádička :grinning: jéjé
14. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Se musím přiznat, že jsem dohledávala jak je na tom Gag. že se dlouho neukázala a tak jsem uvažovala, zda už nerodí. tak ještě ne, ještě 2měsíce, kdybyste byly zvědavá jako já.
Jo a Lucka G. - zakladatelka diskuze První dětátko, která o něho přišla myslím 2dny po porodu, tak už je znova těhu. moc mě to dnes dojalo. čekala 1/2roku, aby se maohla snažit a hned ji to vyšlo. já vím, vy dvě se snažíte déle, ale ona už měla mimčo na světě a pak byli zase jen dva. no nic jsem se vypovídala a ajdu spát :grinning:
14. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
dobré ráno beruny.
tak si zrovna dělám snídani a vy nikde :grinning:
15. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojdáááá luciiiiiii :grinning:... těžká rána opilcova dnes pro mě.. ufff.. bolí mě kebule ... děsněěěě.... a jdu na zááchoood :grinning:... udělat káko :grinning:
15. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
Nazdar holčiny...jo tak Šári včera zapařila...nojo, to musí bolet kedlubna :grinning: to známe...

Jo o té Lucce jsem to tenkrát četla, taky jsem si hned říkala, že lepší dva roky čekat než tohle, kámošce se stalo to stejný, ale oni se mohli snažit hned po šestinedělí, tak byla těhotná v cuku letu :grinning:
jasný, o víkendu nikam, od zítra budeme sexovat jak králíci....tzn...furt :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Jaňuleee bambuleeee... dneska jsem tady byla dřííííífffff...heč heč.. :grinning:.... krááálíííícíííííí .... :grinning:
15. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
:grinning: zubi a jaké bylo kaku? já po pařbě mívala vždy 10kg v hajzlu :grinning:
15. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.