• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
tsss....jsem ráno nějak nestíhala :grinning: jo já taky pamatuju doby, kdy jsme s holkama chodily na piškotéku každej pátek a sobotu, nebo jsem chodila do práce...večer za bar, ve dne do obchodu a měla jsem 58kg...jo od té doby co nechodím pařit a mám pohodičku v práci, se to se mnou veze a dneska jsem ještě krááááááásně nafouklá :grinning: :grinning: mám stejnej pupek jako moje kolegyně...jenže ta je 12tt :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
lucííí... hihi... myslíš opilé káko... no, to byl klasická gardena :grinning: :grinning:.... fůůůůůůj a ten smrádeček :grinning:... ještě, že máme v práci dvě kabinky pro ženské :grinning:...

Jááááňulajdo... to bys měla vidět můj břichoň.. jinak dívčence... jsem dnes 19DC a zřejmě začínám krváčit.. dobrý nééé ?... :frowning2:((( :frowning2:
15. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
No s vámi jsou dneska kšefty... mizím dooom... páčkoooo.... :slight_smile:
15. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Noooo, to jsem si mohla myslet, že tu ještě dneska nikdo nebude.... kde se jako zase flákááááte ???.. cooo???? brekekekekeeee.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
HA.... pořád nikdoooooo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
16. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj.... jsem tu, včera jsem doma neměla PC, a na mobilu se to nedá, když tam chchi něco napsat, tam mě to vyhodí ven...tak jsem vás jenom přečetla....
já jsem dneska 12DC...takže začne snaženíčko, akorát mi Martin včera řekl, že prstíkovou metodu zkoušet nebudeme, prý nechce mít drnclý děti :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
:grinning:.... :grinning:... :grinning:.... hooooj.... opozdilče :grinning:... tak to se musíte snažit o sto šest... nebo spíš o sto sedm :grinning:....
16. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Šári no to bude...chudák babička, ještě že má pod naší ložnicí kuchyň :grinning:
jdu papat...dojdu...
16. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Jééé Janiii... babča bude poslouchat v kuchyni :grinning:.... no, hold, musíte potichu :grinning: :grinning:...
16. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
ju holky, jen si udělám oběd ajsem tady taky
16. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
lucíííí... ty máš čéče život.... :grinning:.. chichi... ba nééé, si to zasloužíš.. však si pamatuju, jak jsi chudátko ze začátku trpěla :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
16. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
jsem blbá a nezkušená, ale co je prstíková metoda? tak se přeci děti nedaj dělat, ne??? :sweat_smile: ze mě děláte vola, co nepochopí vtip :confounded:
jako oběd jsem sisice udělala, ale domi se vzbudil, takže jsem snědla polovinu a už vlstně nemám hlad. taky super. je si dám čokoládku :grinning: odpo jdu na spinn tak at mám co spálit.
zase jsme měli lekci plavání a dnes jsem ve vaně byla s Dominem já. je to super. zítra to nafotím :wink:
a babča je určo už nachluchlá, takže pořádně do toho vpadněte!!!
16. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
lucííí.. prstíková metoda se dělá po souloži, když už tam jsou spermie.. tak se tam strčí prstíky aby ty spermijky lépe pronikly do dělohy...
čéče.. spinn, jooo?.... to já chodívala 3-4x týdně.. teď jak pořád řeším těhotnění tak nato kvačím.. asi začnu také... i mě to bavilo... :slight_smile:...
těším se na fotečky... :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak koukám, že Šári už to vysvětlila, ale u nás se tato metoda neujme :grinning: co kdyby se náhodou spermie pomačkaly :grinning: ten můj drahouš je někdy vážně cvok :grinning: :grinning: :grinning:

Luc, tak to se na fotky těším taky...jinak holky, zítra zde nebudu, válím do Brna, potřebuji akutně nějaký hadr na sebe a taky boty, tak musím spáchat nějaký obchod...a večer jdu ke kámošce na oslavu 30-tin, bude to jenom polehoučku, kámoška je stejně v šestém měsíci, tak moc pařit nebude :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
jáák jako zítra nebudeš ????... to jako jdeš nakupovat a bereš si na to dovo ?... :angry: to je teda bordel tam u vás.... :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jojo, beru si dovču, původně jsem měla mít jenom 1/2 den, bo jdu s kámoškou zkoušet svatební šaty, teda jako ona, já ne :grinning: ale nakonec jsem naznala, že si pak budu muset zase půl den někdy vybrat, tak jsem si vzala celý a zajedu do Brna dřív a něco si na sebe koupím....třeba stan :grinning:
16. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
se máááááš :grinning:
16. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
že jo...a za chvilku mažu i domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečně....
16. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
holky, já jsem fakt hloupá, ale jsem četla porpvé - prstíková metoda. ty jo. hm... to my nedělali. to musím řict Tomovi. schválně jestli to bude znát :grinning:
já zítra taky budu asi mimo. pozor. budu mít doma tatku. má zablokovaná záda už od neděle, dens byl u známeho fyzioterapeuta a zítra chce odpočívat. je placka. takže ho budu obskakovat a Domina taky a třeba neumřu.
Jinak spinn byl super. musím chodit aspon 1x týdně a vás chápu že necvičíte. taky jsem necvičila potom. 4měsíce snažení jo, ale pak už ne. abych měla odpočaté tělo. takže holky žádné cvičení :wink:
16. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak přeji aspon dobré ráno Zubi :dizzy_face:
17. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
ahojdááá luciiii..... my jsme také prstíkovou metodu nikdy nezkoušeli.. nevím, nějak na to nevěřím... ale některé holky tvrdí, že jim právě tohle pomohlo... lucííí... ty jsi dokonalá ošetřovatelka... snad ti to vrátí a budeš mít někdy den sama pro sebe...
Já jsem si dneska vzala také cvíčo.. a asi místo oběda půjdu také na spinn.. už musím, jsem jak necky...

a tož ti také přeji dobré ranko... :dizzy_face:
17. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
fuuuuj to jsem ale prasátko... tak jsem nakonec místo spinnu šla na oběd... a dala jsem si humbamburgr :grinning: v té restauraci, co tam byl ten z "Ano, šéfe"... bylo to naprosto výýýbornýýýý... mňaaam... nooo, takže na spinn půjdu až po práci ... chichi ....
17. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Haloooo, haloooo... nikdo tu.. já jak kůl v plotě :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: Janča někde utrácí prašule... Lucííí je starostlivá matka a manželka.... a já tu jediná musím makat... no, to se na to teda podívám.. :grinning:....

a tak si kecám,,.... a kecám :grinning:
17. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Zubi, počkej, v té jeho restauraci nebo na Palmovce??? ne počkje, v té co vlastní ten z vyvolených, že jo?? ,ty jo :grinning: tam dělali hamáče. ale jinak místo spinnu na jídlo ty jsi dílo :grinning:
17. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
néééé.... ve Štěpánské v jedné restauraci.. People, nebo tak nějak...to nevím z vyvolených.. to je ten holohlavej, tak u nich byl, aby pořádně vařili...
Jinak tu trčím v práci, za půl hoďky mám spinn a mám to za rohem.. .takže jakoby nadělávám v práci :grinning: :grinning:... a je hnusně a prší... fuj hnuj :confounded:
17. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Zubi, jojo people. já ten pořad sleduji. a tu restauraci vlastní ostravák co byl ve vyvolených. holt nejsi takovej čučoun na TV jako já :sweat_smile: mě ten pořad baví tak na něho koukám. a vyvolení - na těch jsem byla závislá :sweat_smile: takže nakonec jsi cvičila. jsi šikulka.
17. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
tak berušky, moc se nesmějte, ale něco pro vás mám :wink:, aspon dostane Zubi při pondělku ráno lepší náladu a Janča motivaci na víkend, protože určo koukne v sobotu :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=7UR4YR2y6u0&feature=player_embedded no herečka nejsem, ale zase hlavní role je Domino. já jsem jen doplněk :grinning:
17. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak v pátek jsem udělala nálet na Brno, jsem o pár tisíc lehčí, ale mám nějaké nové hadříky,no aspoň něco...Luc, to video je boží :dizzy_face: :dizzy_face: ale chtěla jsem se zeptat? Vy Dominovi nějak dolepujete vlasy? Že jich má tolik :grinning: :grinning: :grinning:
Včera večer jsem byla na oslavě, nakonec jsme u kámošky seděli asi do jedné a pak jsem s holkama vyrazila na piškotéku...no dobrý, zpátky jsem měla jet taxikem, bo pro mě neměl kdo dojet, ale dojel od kámošky syn, tak že mě vezme, no sice jsem ušetřila asi tři kila, ale domů jsem dojela ve čtyři :grinning: :grinning: :grinning: ale cesta se 17-letýma pobuchama byla fakt záživná :grinning:
18. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
No Jani, tak za prvé, jak to, že jsi včera nestrávila noc s manželem, ale pařbou??? ty jo a ted taky co mi máš co psát, mám se tulinkovat. jako v pondělí chceme (věřím, že i Zubi) přesný záznam sexíku přes víkend!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Domino je vlasáček, to jo. ale mě přijde, že od porodu mu to o moc nenarostlo.
já chci taky hadříky... tu pařbu ani ne, radši bych celou noc prospala :o))))
18. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
chichi, já si to ráno vynahradila :grinning: a teď čekám co bude :grinning: ale Martin nešel ani na pivko, takže bude tuli tuli :grinning: :grinning:
Ale včera jsme se na diskošce řezaly s kámoškou a moji ségrou, já jsem nechtěla moc pít a kámoška má ráno hodinu spinningu, takže jsme došly v půl druhé na diskotéku a objednaly si tři pressa a neperlivou vodu, kámoška co dělá za barem, z nás byla mrtvá... :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.