• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
v pondělí podám hlášení :grinning: ale dneska jsem zmatená z ovulačních testů...a krom toho jsem ráno nějak nestihla změřit teplotu, manžel byl rychlejší :grinning: tak vlastně ani nevím, na čem jsem :grinning:
18. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ženy, kde vás mám???
20. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
20. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Teda mě něco uniklo?? Šárku jsem nenašla ani na jiných diskuzích?? To je divný :confused: :confused:
20. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
no totok....tady nikdo není :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
20. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/259123

no aspoň vám sem hodím graf...a to co jsem napsala holkám do jiné diskuze, když se se mnou nechcete bavit... :rolling_eyes:
20. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Peti, no ani mi nemluv, jsem zmatená jako Gorro, v pátek jsem jela do toho Brna a zjistila jsem, že doma nemám žádný ovu test, tak jsem ji koupila nějaké...tuším For you, nebo tak, no ale v pátek jsem si ho nestihla udělat, takže v sobotu, ale!!!!! normálně sice na testu byly // ale naprosto neviditelné...OBĚ!! To jsem nikdy neviděla, takže za hodinu jsem dělala další a to stejný...krom toho byl ráno miláček moc rychlej, takže jsem teplotu zkusmo změřila potom, byla 36.4°C což by fakt ovu naznačovalo, i píchání v boku, ale nějak jsem za celý den nezaregistrovala hlen...možná se smísil s bičíkovcema, tak jsem si ho nevšimla a v neděli teplota stoupla, zkusila jsem další ovu test, dokonce jsem nečekaně našla doma ještě jinou značku, na to že jsem v pátek žádný nenašla nechápu...tak na jednom - tom co mi v sobotu ukázal ty neviditelné, byly // opět teda bledé a na tom druhém byla jenom kontrolní, ale testovací fakt strááááááááááááááášně slabá...no ale snažení probíhalo...čt,sobota 2x , neděle...a jestli z toho nic nebude, tak znásilním i jinýho chlapa
20. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahoj Jani, no kde je Šari? co se nám s tou holkou stalo??? no ale jak tě čtu, tak vy se prostě musíte snažit ještě dnes. chudák Martas :slight_smile:))))) aby v sobě ještě něco našel :grinning:
já jsem dnes náhodou pracovala. ráno hned po DOminově snídani jsem jela vozit kočárek kámošce, protože šla k lékaři s 2letou dcerou - tak jsem před nemocnicí drncala dva kočárky a pak šla zase s tou malou, tak jsem se procházelo s tou 2letou :grinning: ted už jsem já i domino po obědě a budeme doma do 15hod a pak jdu na nehtíky. jupí dělat se krásnou :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
jo a mám děsně krásného chlapa na balkoně. po zateplení ho uklízí a je polonahej a má děsně krásné tělo i obličej, ale je to polák :confounded:
20. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Luc, to nevadí s polákem si taky pokecáš :grinning: :grinning: aspoň nám ho vyfoť, ať se taky pokocháme :grinning:
No jestli řeknu Martinovi, že po něm požaduji sex i dneska tak mě asi vyhodí :grinning: :grinning: chudák, včera říkal, že je sedřenej jako kůň :grinning:
20. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
já s ním pokecám. u nás na Severní moravě je polština rodnej jazyk :grinning: ale oni jsou tupí. a to já vlastně na mateřské taky :grinning:
Martase plně chápu, přece jen si zamaká více. tak holt dnes na koníčka at makáš ty :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
No jo, ale já měla včera asi 30-40km trasu na kole a strašně mě bolí nohy...tak už jsem včera krapet stávkovala :grinning: ale uvidíme, teď jsem mu volala a mám pocit, že budu ráda, když dorazí do 22.00 domů...má nějaký problémy ve firmě, tak nevím, jak to s ním bude...
20. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
jinak já jsem ráda, že bratránek co bydlí v Polsku umí česko-slovensky, krapet se mu to už plete, ale naštěstí i jeho žena, co je polka umí taky něco po česko-slovensky, takže komunikace veselá, kolikrát něco řeknou v polštině a koukám na ně co to jako je a naopak... :grinning:
20. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj děvečky :grinning:... nooo, tááákže... dočtu vás asi až zítra.. protože zase spěchám pryč...

ráno jsem si byla zařídit předoperační před tou hysteroskopii, příští týden si vyzvednu výsledky...no a další pondělí už jdu na to :grinning:.... to byla ale rychlost... no, a pak jsem si zaběhla k mýmu kadeřníkovi, abych to zfoukla při jednom :grinning:.... a teď mi skončila porada... a za chvilku razím do pneuservisu "blicí smajlík"... :grinning:...
20. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Jinak jsem ještě omrkla... Jani tvůj grafík.. hmmm... ovulka proběhla .. super... :slight_smile:)).. doufám, že jste pořádně pojistili :grinning:...

Luci... super video.. parádní.. a ty jsi normálně kóča... ty jsi jako rodila jooo?... Si ze mě dděláš srandu nééé?... Vypadáš jak osmnáctka....!!! Se s tebou asi přestanu bavit... :grinning:... :angry: :angry: :angry: :angry: Hubeňoure!!! Jdu si dát hambáč :grinning:... chichi....

Zatííím páčko, zítra...
20. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
No nazdar beruno, já si říkala kam jsi se nám ztratila, jj pojistili jsme si to snad pořádně, ještě se pokud manžu znásilnit dnes :grinning:

Jo taky jsem na tom videu koukala, že si Luc minule stěžovala, že se nevejde do letního oblečení...to má asi letní oblečení velikost XS a teď má S :grinning: :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry: taky jsem to nepochopila, je hubená jak tyčka :angry:
20. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojte, doporučuju koupit si časopis Instinkt, vydání ze čt 16.4. Ještě bude pár dní v prodeji. Poznáte ho už podle obálky. Je tam téma o těhotenství. Skutečně doporučuju pořádně to přečíst, je to moc zajímavé. Já na to narazila náhodou a fakt dobrý.
20. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ahojdá jani... ty takhle sportuješ na kole joooo... :grinning: koukám do grafíííku... a dnes žádná teplota... neflákej se v měření, joooooooooooo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Luc.. je nafouklá nit... a přesněěě.... z XS přešla na S.... ale zdárně se vrací k XS :grinning:....jááá chciiii takýýýýý na balgooooně svalnatýho poláka :grinning:DDD
21. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
neneneneneneneeee... mišošek je svalnatej až až.... :grinning:
21. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
ahojda, tak se musím pochlubit, že mi konečně přišla mateřská za únor. hajzlové - sorry, ale jako je 21.dubna.. no a zároven poslali i za březen :grinning: :grinning: tak mě to pobavilo
jinak díky za pochvaly postavy, ale já se stále necitím tak super jako předtím. halvně to vidím i na Tomovi. má rád štíhlé. já vím, je blbej :sweat_smile: sám přibral a ..... no co. stejně se v jídle nehldíám. mnam čokoládky. mi posalal tchyně a já zase žeru a žeru :dizzy_face:
jo a ty kadeřníky, co tak často navštěvujete, to mě provokujete, co? tam jsem jako ještě nebyla od porodu a to je dnes přesně 3m+síce.
Zubi, s tebou to letí rychle ty vyšetření a operace :astonished: ale to je dobře!!! vydrž holka naše!
21. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
luciii.... hlavně neřeš postavu kvůli chlapovi... vždy jen kvůli sobě, a jak se sama cítíš.... jen si dej čokoládku, ta je dobrá na nervíky... a ty potřebuješ mít silné.. :slight_smile:
Jojooo, samí doktoři... když jsem den bez nich, tak je mi normálně smutno... :grinning:
21. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Hoj, Šári v grafu máš dnešní teplotu :grinning: včera jsem to zvládla i pojistit, tak uvidíme, nejdřív jsem si říkala, že po ovu přestanu měřit, že prostě nechci vědět co a jak, ale prdím na to, budu měřit dál, budou čarodky a máme jít na oslavu, tak ať vím, jestli budu moct pít nebo ne...i když já se přikládám k variantě, že ne :grinning:

Hmm, můj manžel má taky rád štíhlé ženy, ale proč si našel mě, to teda fakt nechápu :grinning:
Jo Šári na kole jezdím, ale taky čekám, že si na něm tu hubu fakt rozbiju, musím se domluvit doma,ale asi kolo odvezu kámošovi co má prodejnu se sportem a seřizuje kola a rovnou u něho prikupim technické pomůcky...helmu, rukavice, tachometr :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Jani doporučuji ti vše na kolo koupit. já si koupila i nové kolo v květnu, vybavení a oblečení vše asi za 30tis a pak jsem našla // a kolo leží i s oblečením ve sklepě :grinning: tím to přivoláš :wink:
a jsi šikulka k pojistce :grinning: moc moc chválíme
Zubi a azměstnavatel je vklidu ohledně tvých doktorů? já jsem pak ráda chodila k dotkroům. aspon jsem nesedlěa v práci :sweat_smile:
21. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
No já zjistila, že kolo na kterém jezdím je už skoro 8 let staré, tak jsem doma řekla, že bych chtěla nové, bo tohle je Martina, tenkrát prodal škodovku a koupil si kolo...asi za 30 tis.magor...ale kolo je super, no a on mi řekl, že nic, protože kolo si koupí k narozkám on.... :rolling_eyes: :angry: takže já si jenom koupím zbytek vybavení a hlavně to sedátko!!!!!!!
Jo a kalhoty jsem si na kolo chtěla koupit už loni a pak jsem si řekla, že když bych otěhotněla, tak mi potom taky můžou být malé, tak že počkám...no kravka, měla jsem si je koupit hned :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
jj pojistka...to stejně byla sranda :grinning: :grinning: Martin mi říkal, že prý jsem tvrdila, že ovulka je v sobotu, tak co po něm jako chci, že je utahanej z práce...ale je to jenom chlap, takže mi netrvalo dlouho ho přemluvit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
No jenom chlap.. .prostě ty jsi šikulka :grinning: a kalhoty ani tílko jsem ještě radši nezkoušela .. a na spinning je nosit nechci, je to moc krásná růžovoučká souprava :grinning:
21. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Luci... já ty doktory zvládám většinou v polední pauze.. jen teď jsem řekla, že mám nějaké gyn.problémy a musím na operku....
21. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
No jo Luc je vysazená na tu růžovou, mě se taky líbí, ale Martinovi ne, tak jsem momentálně přesedlala coby bruneta na zelenou a žlutou :sunglasses:
ale jako blondýna bych v tom vypadala fakt divně...ještě se mi líbí červená, ale nikde jsem nic pěkného červeného neviděla...krom mého kabátu :grinning:
21. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
a už jsou zase v tahu...to je hrozný :angry:
21. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
grrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.