• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
já chhci mít taky rodiče blízko, abych mněla kam na obídky a pro buchtičky :frowning2: ach jo.to mi moc chybí

na oběd jsem měla kuř. čínu a rýži. ale já moc nejím maso, tak jsem ho nechala. takže jen rýže a "bordel" okolo :grinning:
3. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz
Masíčko nám neleze jooooo??? :grinning: mám to fakt super, prakticky mám rodiče hned vedle nemocnice, takže když jsem nebyla vdaná měla jsem to do práce doslova pět kroků....a když si nedonesu vlastní papu, tak maminka má vždycky něco dobrého, jako nedávno ty houbičky, fuuuuuuj :confounded:
No já to mám dostat v sobotu, ale zatím nemám žádný těhu příznaky, břicho mě bolí ze cvičení, špatně je mi z jídla, jediný problém který mám je katastrofální stav pleti i kosmetička nechápala co se mi stalo :cry:
Uvidíš, každopádně dej hned v pondělí vědět co a jak...
3. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
tak to je super, ted jsem tady měla dlouhou zprávu a kvůli šéfa neodeslaala a zapoměla na ní a ono mě to odhlásilo a ona se ztratila :confounded:
3. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz
tak jsem psala, že maso mi chutná jen někdy a jen nějaké.. jsem v tom fakt hrozná. nejlepší je od maminky a i tak se někdy sekne :grinning:

Jani, když si bydlela doma, tak jsi se převlíkala do bíleho rovnou doma, ne?? bylo zbytečné si koupovat nějaké oblečení :grinning: :grinning:

Šari, budu čekat, co v pondlěí napíšeš.. je to fakt divné. já to měla jak hodinky i po vysazení HA.
3. říj 2008 ve 13:30  • Odpověz
Jo občas jsem letěla z domu jen tak, ale někteří lidi na mě divně zírali, hlavně ti co chodili k nám do bytovky na návštěvu, vždycky se divili, kde ta "doktorka" má sanitku a komu se co stalo :grinning: :grinning: :grinning: ale vzhledem k tomu, že teď ráno nasednu do auta a manža mě vyhodí před nemocnicí, tak bych tak mohla jezdit i teď...
Sakra to bych ušetřila a ne jak minulý týden jsem utratila hříšný peníze za hadry :frowning2:
do konce měsíce jsme hladem, budeme s manželem držet hladovku, nebo budu chodit k mamince s kastrůlkama každý den :grinning:
3. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz
já jsem si vždycky přála práci, kde bych měla mundur. at nemusím přemýšlet, v čem mi bude pohodlně nebo v čem vůbec mám jít. ted jsem si pořídila jen jedny těhu kalhoty - lacláče a je mi blbé v nich chodit denně a jen střídat halenky. ale asi to budu muset ještě vydržet. až pak budu doma, tak mě tolik lidí denně neuvidí - to ušetřím za oblečení :grinning:
a haldy nebudete -- budou řízečky - že by naposled jako rozlučka? na to, že je teprve třetí den v měsíci, tak by hladovka byla moooc dluohá :wink:
3. říj 2008 ve 13:50  • Odpověz
Hmmm, manžel říkal, že kdybych výhružky splnila, tak se odstěhuje zpátky k mamince, ale ta říkala, že se na něho může vys... :grinning: nic, chleba se sádlem dostane a bude klid
do kdy budeš chodit do práce? Počítala jsem, že +- do Vánoc, že. Jak to je na MD nastupuješ 6-8 týdnů před porodem, nebo je zase nějaká změna?
3. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz
no tak maminka má pravdu. reklamační lhůta na manželství mu už určitě skončila, takže vrátit se nemůže a tebe taky ne :grinning:
hm.. chleba s máslem a sádlem..jedno ze zakázaných jídel těhulek - dle názorů lékařů.. ale taková cibulka na to a ještě pokapat maggy...to jsem milovala.
do práce? no je to 8týdnu před termínem porodu. až ted půjdu na kotrolu, tak se budu ptát (za 3týdny) kdy mi to asi vyjde.. snd to bude brzo.. vánoce už chci trávit určitě doma.
3. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz
je ted jsem zjistila, jak se dá z nabídky diskuze přejít hned na poslední stranu diskuze..to je chytré. aspon něco :grinning: když už to je vždy až na poslední straně
3. říj 2008 ve 14:07  • Odpověz
a jak jsi to prosím tě udělala, mě už začíná točit, že když napíšu příspěvek, tak odsud musíš vyskočit a aby jsi zjistila jestli sem někdo něco připsal, tak se musíš složitě vracet, najít poslední stránku, ufff na moji lehce bloňdatou hlavinku trochu moc :grinning: :grinning:
Teda, to jsou chutě, kolegyně v práci vykládala, že když byla těhotná chtěla doma okusovat zdi, asi málo vápníku.
Manža mě chce reklamovat pořád, ale já mu nedávno říkala, že zvířátka se taky dají reklamovat jenom do tří dnů a ne za tři roky, se trochu spletl....
to budeš mít supr, na vánoce doma.
Kam se nám ztratila šára?? že ona se nadlábla toho obědu a zdrhla z práce domů dřív :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz
no tak jak tě to odskočí do toho seznamu, tak ten když zaktualizuješ, tak vidíš, kdo naposeldy napsal příspěvek a nad tím je modře datum a čas a to tě hodí na konec diskuze a ještě žlutě zabliká, at to vidíš :grinning: hlavně je to rychlejší. to klikání zdržuje :wink:
mě manžel přestal reklamaovat po 24něsících. to o ttěch třech dnech mě ani nenapadlo..sakra...
jinak já chtě nemám těhotenstké.. to já mívám normálně divné chutě. jím jen na to na co mám chut i normálně. a když to ení, tak radši umřu hlady. takže mě těhu nezměnilo.
a super bude hlavně čas před vánocemi.. napeču si cukroví.. jupíí. vklidu poklidím.. no nebudu se tady chlubit. taky bych si záviděla, kdybych si musela na to vyšetřit dovču apod... :grinning:
šárka po obědě usnula :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz
Jé, tak to musím zkusit, jestli to funguje. jo já si každý rok před Vánocema říkám, jak si uklidím, udělám vánoční výzdobu, napeču... prdlajs, nakonec to dopadne tak, že upeču akorát marokánky, který manžel sní ještě před svátkama, dovezu cukroví od tchýně, co si budeme vykládat, vypadá líp jak to moje, bohužel moje mamča nepeče, ona to nejí a jak říká, můj otec to zase nepotřebuje :grinning:
pak jsem na Štědrý den ráda, že stihnu něco poklidit, ať to u nás nevypadá jak za druhé světové a stihnu obalit rybičky a udělat salát.... a děkuji tchýni, že u nich mají zvyk, že stromeček zdobí chlap, nejlépe tatínek se synem...
No tak ten můj ho maximálně letos může zdobit s Karlem - andulka :grinning: ale taky je to chlap
3. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz
jůůůůů ono to vážně funguje, ty nebudeš blondýnka co :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 14:31  • Odpověz
už neeee. naposled jsem si dala tmavší barvu :grinning: to bude tím :grinning:

loučím se.. ve 45 padám, tak se jdu ještě vyčůrat. tkaže si užijme víkend, drahé polovičky a v pondlěí zase apapapapappppaapppa :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz
Tsss, vy jste drzéééé..... teď jsem dočetla ty vaše ultra dlouhéé zprávy...když jsem tu, tak nepíšete, a když odejdu, tak celé slohy :angry: Noo, pravda je, že jsem si dala po obídku ještě kafíííčkko...s kolegou...a poklábosili jsme, no, když kocour není doma, tak myši mají préé (tím myslím šéfaa)...
3. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz
jé hele návrat ztracené dcéry :grinning: no jo, to známe, já mám štěstí, že teď sedím zalezlá u sebe no v "kanceláři" a šéfka dřepí patro nade mnou...
Luc tak pěkný víkend.
aha 14.46, tak to už bude na cestě domů :slight_smile: já dnes jedu 15.20, tak už se zde spíš nudím, pacoši si vymýšlí samé blbosti, setřičky z nemocnice taky, do toho jsem teď řešila s paní reklamaci na boty, se strašně divila, že ji firma nechce po roce nošení a vyloženého rozšmajdání boty uznat reklamaci, má být ráda, že jí je aspoň opravili, baba jedna...
3. říj 2008 ve 14:48  • Odpověz
chichi, máš zajímavou práci...trošku frmol, což je dobrý, alespoň ti to brzo uteče...nooo...
3. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz
jo je to super, naštěstí dělám práci která mě baví, ale za málo peněz :frowning2:
ale jsou dny kdy mi fakt těžce leze na nervy, takový ty chřipkový epidemie miluju, důchodci nadávají, že mají po desáté chřipku, i když za zimu ju můžou mít jen jednou, diabetik ti neřekne že je diabetik, tak mu dáš sirup na kašel s cukrem, tatínci neví kolik je jejich dítěti let atd...
Ale poslední super zápich mám s tatínkem, který stál u stojanu se Sunarama a vyděšeně mi říká, jestli ten Sunar máme i pro jedno dítě??!! Tak jsem na něj vypleštila oči a ptám se kde přišel na to, že je pro víc dětí. A on mi ukazuje krabici a říká, tady na tom balení je napsaný, že je pro dvojčata, ale my máme jenom jedno dítě, tak nevím jestli je to i pro něj.
V tom okamžiku, jsem lezla smíchy po zemi, milej taťka si otočil krabici a ni bylo SLOVENSKY napsané kojenecka strava pre dojčata, no a on viděl dvojčata.... :grinning: ale ten byl fakt dobrej...
3. říj 2008 v 15:05  • Odpověz
Šári, já pádím, jdu se převléct a domuů. o víkendu sem mrknu jestli tady někdo budete, jinak v pondělí pa pa a dej vědět co ta tvoje červená potvora .... paaaaa
3. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
Tak to bych spadla na znak z něho...někdy ti chlapi mají fakt takový překlepy, to je skvělý :grinning: Někdy opravdu jak malé děti...
3. říj 2008 v 15:20  • Odpověz
Jojoooo, tak páčko...měj krásný víkend...a v pondělí....snad....budou dobré zprávy...a když ne, tak budou jindy!!! Páááááááááááá :wink:
3. říj 2008 v 15:21  • Odpověz
Ahoj,koukám ale tady asi nikdo nebude, že??!!! :frowning2: tak v pondělí
4. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky,jak se máte?Chci se zeptat,co to znamená vlastně ten název od ADMINA? :slight_smile:
4. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz
tak jsem sie už dočetla co znamená od ADMINA,a kde najdu ty stránky,kam chodíte se ptát vy?
4. říj 2008 v 15:01  • Odpověz
ráda bych s etam taky zapsala
4. říj 2008 v 15:12  • Odpověz
Ahoj www.tehotenskytest.cz
v diskuzi položíš otázku, ve vetšině případů se ti snaží poradit admin-lékař, ale taky ti svoje rady dávají ostatní holky. Jo ale o víkendu na admínka nepadneš, až v pondělí, ale mrkni tam pa
4. říj 2008 v 15:39  • Odpověz
díky,jdu tam mrknout
4. říj 2008 v 15:52  • Odpověz
tak i já jsem nakonec o víkendu nakoukla :grinning: manžel odjel sportovat a já se zrovna vzbudila..

Jani, tak u nás jsou vánoce přesně opačné. jsem ulítla na výzdoby, takže ted je u nás všude pozdzim a už se připravuji na vánoční - kreslím obrázky na okna atd :grinning: od té doby, co bydlím od maminky mě to děsně chytá. a cukroví taky. jen ho pak jíme ještě na jaře :grinning: :grinning:
4. říj 2008 v 17:38  • Odpověz
jani nádherná fotka..taková romantika z ní číší :wink: a teploučko...ýááááá já chci léto
4. říj 2008 v 17:40  • Odpověz
Ahoj Luci,
no já když tu výzdobu stihnu,tak to taky stojí zato, ale pak ji vžycky vyměňuju až za tu Velikonoční, no a ty byly loni docela poodě, tak jsem to musela sundat dřív... ale vajíčka u nás strašila ještě v červnu :grinning:
letos se taky chystám na vánoční pečení,tak jsem zvědavá jak to dopadne :grinning: no přinejhorším se nažerou slepice...
4. říj 2008 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.