• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
21. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holkyyyy... dneska jdu do tattoo saloooonu :grinning:... jdu se poradit, chtela bych neco vytetovat na krku.. :grinning:... chichi.. teda neco.. uz to mam vybrane.. je to takovy symbol ze zapadni Afriky.. symbol nadeje :grinning:.. jsem magooor, cooooo :dizzy_face:
21. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
tak mi už máme pichanec za sebou. ztak jsem zvědavá na noc, zda budeme mít reakci nebo ne. jinak ve 3měsících vázíme 5990g a měříme 62cm. tlustí prý nejsme, ale tencí taky ne :angry:

Zubi co blbneš. málo do tebe rypou lékaři. počkej, jak znám tvé tělo, tak chytněš nějakou špatnou reakci a uvidíš :confounded:
21. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
já chci taky tattoo na krk :dizzy_face: nebo na kotník, ale Martin mi to nechce dovolit, řekl jenom jedno, prý nechce mít počmáranou manželku :grinning:

Aha, vy jste Luc byli na kontrole, tož to jsem asi nepostřehla...už jsem se lekla, že si tady budu povídat sama :grinning:
21. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
lucííí... no já už nad tím přemýšlím strašně dlouhooo.... a bude to jen taková malá kérka... žádný velký zásah... a nestraaaš , jooooo!!! nebo nad tím začnu moc přemýšlet :grinning:.... ale zase jsem dlouho vybírala salon a shanela různá doporučení, ohledně hygieny, a tak.. neboj, k žádným špindírům bych nešla! :dizzy_face:

jani... já jdu s mišošem na to.. on na ruku a já to chci na krk.. :grinning:... uvidíme, třeba z toho nic nebude.. :grinning:
21. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
No Martin chtěl tenkrát taky, ale nakonec jsem se nechala počmárat jenom já :grinning:
21. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
já se teď doma koukám, nevím jestli je to na Discovery nebo na čem a tam je pořad Miami ink...o tetování...jé tam mají krásný kousky :dizzy_face:
21. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
jani.. a ty máš tetování??? a kdepak? ... a cooo???
21. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
jo mám, nad zadkem...nebo spíš jak říká můj drahý, nad prdelí :grinning: takový ornament, maloval ho kdysi pro moji švagrovou její známý, tak mi ho pak dala ať si to nechám vytetovat za ni...ale kdybych před těmi čtyřmi lety tušila, že nad zadkem bude mít tetování jednou každá druhá, tak si nechám vytetovat něco třeba za krk, protože to má strašně málo lidí...no ale líbí se mi to, ale chtěla bych ještě něco :sweat_smile: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
ale hrozně se mi líbí malé děti, občas mi nějaký pišišvor od kámošky řekne, že mám pomalovaný záda a od kámošky malá si myslela, že je to nálepka, tak mi u moře seděla na zádech a pořád škrabala a pak byla celá smutná, že to nejde dolů :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
jéééé.... samolepka nad prdelííí :grinning:DDDD.... :wink: :wink: :wink: :wink: januuul, no a coo, že to má každej, hlavně že se ti to líbíííí... :slight_smile:....
21. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
jo to je pravda, že se mi to líbí, ale občas se mi stává, že mi někdo někde řekne, že mám pěkný tetování a já na něho čumím kde??!! :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
tak za tři minuty zvedám kotvy...no i když, zrovna sem nalezlo asi pět lidí, tak to můžu být ráda, že nespěchám na bus, jinak bych ho nestihla :angry: :rolling_eyes:
21. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
tak se krasavice loučím a zétra pááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
pááááčkoooo janiiii.. zítra poreferuju, kdy budu kééérooovanáááá....

luuuuc.... nezlooob se na měěěě !!! :grinning:
21. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
no přiznám že jsem taky tetování moc chtěla, ale chtěla ho ségra, která je starší a já šplhnounk a v 15letech přizvukovala mamince, že je blbá, at si to nenechá dělat, že pak bude hnusná atd :grinning: no a pak mi bylo v 18trapné si to jít nechat udělat. a celkem se bojím i toho, jak to pak vypadá za xlet. takže ted už bych taky nešla. jsem srab. holky já si nikdy nenechala dát ani druhou dírku v uchu.. dobrý co?všem jsem závdilěa, ale bála jsem se bolesti. hihi
tak večer zatím na prd. už máme reakce. teplota stoupá vzhůru. jdu si dát čokoládu.
21. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
No tak to já jsem nedávno vzala i jehlu a zarostlé dírky v uchu protáhla, ale ta třetí na mě byla moc, tu jsem nepropíchla :grinning:
takže mám v každém uchu trapně dvě naušnice :grinning: ale na tetování mi odvahu dodal manžel a asi tři kámošky, které byly u stejného tatéra, no bolelo to, ale výsledek stál za to, i když :grinning: :grinning: :grinning: nemohla jsem asi tři dny nosit pořádně kalhoty, takže jsem nakonec byla ráda, že jsem hned druhý den dostala angínu a musela zůstat 14 dní doma v pyžamu...tatu se krásně zahojilo :slight_smile:
Tak Šári, zítra čekám reference a nejlépe foto :wink:
21. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Šári....HELP!!!!!!!!!!!!!!!!
Proč nemám v grafu vyznačenou ovulku plnou čárou?? A už minulý měsíc jsem si všimla, že nemám od ovulky u teplot kolikátý DPO jsem?? A nemám ty dny zelený?? Jsem zmaten...co dělám špatně???
21. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jani ty jsi dílo :o))))))
21. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
že jo :grinning: :grinning: já jsem fakt exot :grinning:

Jinak holky dobré ráno, jak jste se vyspinkaly? Já blbě, nechtělo se mi vstávat :angry: no ale už jsem v práci, papám jogurt a hrozny a zapíjím to kotlem kafe...tak snad mě to probere :grinning:
22. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno,
my jsme měli nakonec super noc. večer to vypadalo na teplotu a nic a domino ještě ted spinká. ještě že mám monitor dechu. bych se už bála :sweat_smile: já s ním ležela do půl osmé, ale budil mě a ted když jsem odešla tak se ani nehýbe :angry:ale aspon si udělám pár věcí jako snídaně a sebbe.
jako jogurt a hrozny chválím, to bych do sebe po ránu nedala, ale co to kafe? to bych se posrala tak po ránu :grinning: :grinning: já mám opečený toust s marmeládou :sweat_smile: mnam.
22. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Luci, já to kafe po ránu piju kvůli tomu záchodu :grinning: jinak potom celý den nejdu...nedávno jsem to říkala jedné paní, co si kupovala Guttalax, ať si dá po ránu kafe, že ji to prožene taky, tak na mě čučela a za týden došla, že jsem měla pravdu :grinning: proto kafe piju jenom v práci, doma po ránu ne.

Měla jsem tu kámošku s půl roční Karolínkou :dizzy_face: ta je tak krásná, celá mamka...akorát mě naštvala, na mě se mračila a na kolegyni se řehtala jak vzteklá, ale já si říkám, že pro moji kolegyni je to taková malá náplast za to, že nemůže mít svoje děti :frowning2: ale ty cizí na ni skvěle reaguji, ona má strašně jemný hlas, tak se to asi dětem líbí :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
jo tak, takže ne bulimička, ale něco podobného. neblít, ale vysrat :grinning: no na mě tak kafe působí celý den. takže ho piju jen3x tdně, když si chci udělat radost se šlěhačkou.
Já už se taky těším, až Domi bude mít půlroku. ted naše Eli ve 4měsících se začala sama otáčet na břicho ty jo, tak máme jště měsíc, aby to taky dokážal a jelikož je lenoch, tak to vidím až na 5měsíc.. a kdy začne sedět to fakt nevím :grinning:
22. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Buď v klidu, od kámošky malej fázi sezení vynechal, začal v deseti měsících rovnou stát :grinning: a od druhé známé se malej otáčel až skoro v půl roce a ta kámoška co tady teď byla, tak taky říkala, že se Kája otočí jenom na bok, ale dál ani ťuk...

jj, já nejsem bulimička, ale vysrávačka :grinning: :grinning: akorát to není vidět, ale já to mám jenom po ránu, takže po obídku si můžu dát další kávičku... :dizzy_face:
22. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
A kde máme tu naši počmáranou Šárku??
22. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Hojdááááááááá srágorky :grinning:

Přidávám se .... také když se ráno napiju kafe, nebo dokonce jen přičuchnu tak letííím :grinning:....

Jinak Jani, ta přerušovaná čára ve FF... on si ještě není jistý, že ovu opravdu proběhla... vyčkej pár dní, když bude teplota nahoře, tak dá tlustici... no worrieeees mateeee :grinning:..

Nooo, a včera.... jsem přišli do toho salooon tattoooooo .... se mi rozklepaly koleny... no, vlastně vše od pasu dolu.... tam byly teda týpci... hustolestní.... takžeeee.. jsme objednaní na 12.5. v půl šesté večer...to bude mazec... na oba dva si nechal tatér 2,5 hoďky... bojím, bojím.... :zipper_mouth:
22. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Jooo a ještě se musím pochlubit... před chvilkou jsem se přihlásila na kurz pedigu :grinning:.... v pátek jdu na čtyři hoďky... se těšíííím.... :slight_smile:)))))
22. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Šári a co to počítání DPO? A proč to sakra nemám barevný...nechápu.
Ty jo, tak 12.5. valíte, jo?? Já chci taky :unamused: jo a pleas...co je to kurz pedigu :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
22. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
pletení košíků ... http://www.atelier.k1.cz/fotogalerie/kosikareni/

jojo valíme.... Jani, to počítání DPO bylo jen u VIP.. ty už to máš déle, tak už máš tu základní verzi FF, tzn. už tam není počítání...a jiné věci...ale s tímhle si vystačíš i tak a nemusíš platit za VIP...
22. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
aha, mě to bylo divný, myslela jsem si, že jsem někde něco špatně zadala. tak to se bez toho fakt obejdu :grinning:
aha, já si říkala, že jsem slovo pedig někde slyšela...v květinářství... :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.