• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jo a adresu máš, takže čekám nějaký košík :grinning: :grinning: k narozkám by jsi to stihnout mohla :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až budu zručná, tak budu obdarovávat :grinning:.. kdy máš vůbec narozky ????? možná jsi to psala, ale já jsem sklerooooza...
22. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
12.10....to máš hafoooooooooo času :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
já si akorát chtěla napsat kdy máte narozky vy a už to zase nevím :angry: Lucka je v lednu, myslím 9.1., a ty jsi měla nedávno, ale nevím jestli byl ještě březen nebo už duben :sweat_smile: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
já jsem 14.4. :grinning:.... tak si tě píšu a budu pilně trénovat :grinning:
22. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
jo, já věděla, že to bylo teď někdy :grinning: už tě mám napsanou :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
čoveče, ty dnes píšeš, jak zběsilá.... ty se v práci flákáš, cooož???... no, to je bordel... tam budu muset k vám zavolat.. ať ti trošku naloží práce.. :grinning:...

Lucíííísuuuuu.. kde sííí.. tam někde obskakuješ toho svalnatého poláka, coo?.. vyfoť nám ho sem taky :grinning:
22. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
nazdar baby,
sím já jsem 8.1: jste mi den přidaly :grinning: hele s tím košíkováním, jsi mě dostala. teda na jednu stranu tatto na krku a pak jdeš plést košíky. to je pro mě protiklad. ale víš co budu chtít uplést?? krabičku na papírové kapesníčky. bylo to ted v Hypernově v letáku a já to nestihla koupit :(
jinak svalnatec mi dnes hlídal kočár - se mi chtělo čůrat :grinning: a pak říkal, že mi včera čistil balkon a že přes sluníčko nede videt dovnitř - doufám, že nekecal a že chtěl zaklepat.. ccc. a už taky poznal, žejsem pořád sama doma, že mě manžel zanedbává :grinning: :grinning: jako včera ráno odjel Tom v 7hod a to jsem byla v polospánku a vrátil se ve 22hod a to už jsem byla v polospánku a dnes odjel v 6hod a vrátí se zítra ve 22hod. jako dobrý tatka a manžel, že?? :grinning: :grinning:
jsem byla v kaufu nakoupit, pak se podívat na spodní prádylko a ted mě šokuje domino, protože stále v kočáře spí, tak jdu spapat oběd - špenát polévku.
22. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
lucíííí... nazdar ježibabko :grinning:. to víš... já jsem samý protiklad :grinning:....všechno upletuuuu.... i nohama budu plést :grinning:... když to zvládnu... chichi... jojo, Polák je dobrej... jen, aby po tobě nechtěl víc... dej se pozor!... :fearful:
22. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
jé tak koukám, že Domino bude mít brzo sourozence...akorát si asi nebudou rozumnět :grinning: :grinning:
Šári, vedení má službu,takže dojde asi za hodinu a já byla vepředu a nikdo mi tam nechodil, tak jsem se bavila aspoň s váma...jo tak Luc je 8.1. tak už tě mám na papíru taky :grinning: :grinning:

Krabička na šnuptychl by se mi taky hodila.... :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holkyyy... ještě jsem se to nenaučila.. a už mám objednávky :grinning:..... polština je slovanský jazyk, to si budou rozumet.. :grinning:.... chichi...
22. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Mám takovej pocit, že se zde zas janinec fláká, co ... nemáš bejt náhodou Doma?
22. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Mic, voe, já pracuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Šári buď ráda, horší by bylo, kdyby jsi uměla a objednávky nebyly :grinning: :grinning: :grinning: nojo, ale jestli to půjde s těma jazykama takhle dál, tak si za chvíli nebude rozumět čech se slovákem :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jani ..myslím doma ve svím témátku :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Mic no mě to napadlo :grinning: :grinning: ale v tomhle jsem byla první...vás jsem si našla až potom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
jé Jani, tak to jsi jako já, Admináčci byli první :grinning: vidíš, ani jsem tenkrát nenapsala adminovi, že už jsem máma :sweat_smile: a už jsem tam dlouho nekoukla. chodíte tam ještě? Zubi házíš mu dotazy???
tak dominovi včera píchli spavou nemoc. v kočárku mi doma spal hodinu, pak sjem kecala s ním a mámou přes skype achvíli si hrál a už zase spí .... no chudák kámoška, co ho bude mít odpo v kočáře. té spát nebude a bude řvát jak ho znám a vrátí mi ho za chvíli. a já mám naplánované tolik věcí :grinning: :grinning:
jsem si ted udělaal kafe se šlehajdou. mnam mnam. nějak tento týden fakt žeru. ještě že je zítra spinn a budu mít zae dobrej pocit.

Domino nikoho mít nebude. nemám tolik ruk a nervů :grinning: :grinning: a ten polák je malej.. a stačí malej manža :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Já byla u admina na návštěvě nedávno, házela jsem mu dva dotazy, ale na jeden mi do dneška neodpověděl :grinning: ale stejně je prča, že jsme tady zůstaly jenom my tři :grinning: :grinning:

Káva se šlehačkou, to bych si taky nechala líbit :dizzy_face:
22. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
jo a micánek má ale jiné prvenství - tě už určo viděl osobně a my ne :confounded:
22. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
22. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Já tam občas také nakouknu.... teď nedávno jsem odpovídala jedné holce, už ani nevím na co... ale vypadá to tam, že to tam tak nežije, jako za naší doby :grinning:...

Jojo, máme diskuzi jen sami pro sebe :grinning:.....
22. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
jo Luc to je fakt, s MIcinou jsem se viděla několikrát a dokonce spolu jedeme na dovču, že Mic :grinning: :grinning:

Jé to jsem ani nepostřehla že Johanka už porodila...a co Gabča?? ta myslím rodí v červnu ne??
22. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
no to je fakt, taky jsem tam koukala, že nic moc...tenkrát to frčelo líp...ale tady si taky spoustu odpovědí najdu taky...a je fakt, že máme diskuzi jenom pro sebe :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
fakt jedete spolu na dovču??? a kam???
22. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
K Mikulovu :grinning: :grinning: :grinning: ... a jede i semnou v autě z blinkací Aninkou :grinning:
22. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
micanku micanku!!!!! .... :grinning:.....
22. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
Nazdarek, tak koukám, že Zuzka už se pochlubila kam jedeme...až na to, že nejedeme k Mikulovu, ale do Mikulova :grinning: no a Anička snad blinkat nebude....musíme pak holkám poslat aspoň pohled :grinning:

Šári, taky se ti dneska nechce pracovat?? Já měla dneska docela solidní problém vylézt z postele :confounded:
23. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
zase tady budu sama??? Ani Micina za mnou nedojde...chjo, :frowning2:
23. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
jo aha, tak Šári se mi zase vykecává jinde :angry: :angry: :angry: dostane na zadek...hned jak mi přijde pod ruku :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
pořád nic, jo???!!! že na tebe vlítnu :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.