• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
a to už mám i zjištěno, že měla Šári včera pivo!!!!!!!!!! Všechno bonznu :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
no nic, já jdu asi papat, dneska jsem si donesla jenom zeleninu, nějak jsem si ráno nestihla nachystat oběd, hlavně že máme doma čočku, pečené brambory, kuřecí čínu :angry: :angry: no aspoň se mám na odpoledne na co těšit :grinning:
23. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
23. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
23. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
detektiiiiiveeee :grinning:.... heleď ... ty takhle vaříííš, joo
23. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
čočka.... pečené brambory... kuřecí čínaa..... já se picnu.. chci tě dooom :grinning:
23. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
A kde se jako flákáááš ty teď, cooooooooooooooo?????????????????? :angry: :angry: :angry: :angry:
23. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
blaaa blaaa blaaaaa :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
23. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
si jako myslíš, že se budeš někde flákotit, jooo???:.... tak na to zapomeň!!! hezky sem sem sem... a piš piš piš :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
houpy houuuuu... houpy houuuuu :grinning:
23. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
jééé hele kdopak nám dorazil :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
já byla papat...samá zelenina a nikde nic a pak jsem musela zajet pro drobné...nemáme čím vracet :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
ale koukám, že ti ta samomluva taky jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
hm a už je zase Maruška fuč....
23. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
jakááá maruškaaaa, coooo????..... brekekekekekkekekekekeee...

kde je lůůůůůc????....

mám hlaaad :frowning2:... kurník.... venku je hnusně zase... to je bordel..

a nic se mi nechce... :zipper_mouth:
23. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
huš a už jsi zase fuč :grinning:
23. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
dneska se zde nějak úspěšně míjíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ty neznáš Marušku z Byl jednou jeden král??? Kde je Maruška?? Maruška je fuč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tady svítí oskar :sunglasses:
23. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Joooo Maruškuuuuu???? Ale, proč já bych měla lézt na hruškuuu????..... tady prd a wořech..

jinaaaač... já dneska jedu z práce na kole :grinning:.... tak, když se zítra neukážu, tak jsem někde rozmajzlá na asfaltu:grinning:
23. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
to je jako kdybych mluvila do dubuuuu !!!!! :grinning:
23. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
Ty jo Šárce hráblo, po Praze na kole?? To je na udušení ne?? Já si taky říkám, že bych do práce začala jezdit na kole, tak uvidím, ale nejdřív si musím koupit helmu a taky dát dohromady kolo, abych si na něm taky nerozbila čuňu :grinning:
Tak a Martin mi zase odjel do práce, to je vopruz...ale dneska chudák zjistil že má úplně vygumovanej mozek, říkal že na něho mluvil jejich manager, mluví anglicky, no a Martin říkal, že mu dneska mozek nebral ani jedno slovíčko, tak došel s tím, že se po večerech budeme učit spolu...hmm, akorát že já umím jenom How do you do?? :grinning: :grinning: :grinning: a I´dont speak English :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
jééé zubi, tak doufám, že ti moje dobré ráno k něčemu bude. protože po praze jezdit na kole může jen cvok :sweat_smile: co zácpy, nestála s i v ních :grinning: :grinning:
já to dneska měla uspěchané, ráno jsem nestíhala a pak už jsem měla společnost - Evi s Eliškou a po nich rovnou na spinn. a ted jsem v krizi a nic se mi nechce. teda jsem totál v krizi, takže brečím a nachází rozptýlení u vás a opět jsem se zasmála. vy jste dvojka.
23. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Luc co se děje?? Mě dneska opět dostal Martin, už včera tady žral páté přes deváté a dneska zase, tak jsem se ho ptala, jestli není těhotný, prý ne, jen má menstruační syndrom :grinning: :grinning: já když moc jím, tak říkám, že mám krámy :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych taky měla zase začít chodit na spinn, jenže v týdnu je tam docela narvaný a představa že bych měla jezdit na půl desátou nebo v kolik to je...no to se mi nechce...asi mi nezbyde nic lepšího než to kolo, ale už skoro 14 dní hubou běhám :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ty jo, já jsem fakt prase...tak jsem právě vypila kafe s mlíkem a 400 ml zakysaného nápoje...asi se pokakám :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
doré ráno, no tak je mi lépe, ale noc strašná, s Tomem jsme asi promluvili dvě věty :( prostě opravdu hrůza večer. domino pak špatně spal, on snad ze mě cítí tu náladu :( ach jo. no tak jsem zvědavá na dnešek. v kolik dorazí a jak to bude.
a teda na večer si dát kafe a zakys nápoje. jestli v sobě máš mimi tak to vysereš :grinning: :grinning: natěhu chutě máš ještě časík... jo a nevěř že nějaké jsou. spíš těhu nechutě :grinning:
24. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojdáááá.. jojo, dorazila jsem bez újmy na zdraví... ale máááá duše utrpěla .... jakmile jsem vyjela z práce, tak jsem vjela do hovna...a to mě celou ohodilo... teda jen od pasu dolů, aby to nebylo tak dramaticke.. a kolo bylo take pěkně zasviněné.... no.... a samozřejmě, že jsem si toho všimla někde u Karlova mostu, kde je milion turistů a všichni na mě čuměli misto na most .... červená jsem byla až na prdeli... no a dál... jsem potkala v protisměru nějakou kolonu bicyklistů, snad tisíc pohromadě... a každej pátej mi říkal, ať jedu jiným směrem, ať jedu s nima.. no, to byla jízda vám řeknu .... Jinak ta jízda... hrůza... pořád auto... docela jsem měla hrachy... a ten smrad z aut je fakt děsnej.. normálně to tak nepociťuju, ale včera to byl masakr...

Jančaaa... vysere děckoo :grinning:.. no, to mě teda rozesmálo.... téééda, ale koukám, že dnes tu ještě nebyla, tak třeba ještě zatěžuje záchodové prkýnko :grinning:...

Luci.... to se srovná... a náladu můžeš zvedat také pohledem na tvého krásného syna Dominika... to je k nezaplacení.... je to tvé největší štěstíčko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Nooo jooo, jak jinááák... tady se zase na mě prdí z vysoka :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Hoj ženy, já tu byla hned po sedmé, ale než jsem stihla něco napsat, tak jsem byla odvolaná...

Šári ta tvoje kolová story je taky super :grinning: :grinning: ale to je asi jako jezdit na kole po Brně, to bych taky nedala, já jsem ráda že tady můžu zajet do lesa...rozbít si tam hubu a jet domů :grinning: :grinning:

Na záchodě jsem nebyla ani včera ani dneska...nechápu, ale bolí mě žaludek...a to jsem ráno snídala jenom jogurt a banán...a mátový čaj...žádný kafe...na to se chystám až po O...

Luc, to se spraví...neboj, já už jsem byla dneska taky rozzuřená a to nemáme děti, ale řekla jsem Martinovi ať si na to nezvyká...včera odjel v osm do práce a dneska ráno mi oznámil, že v neděli bude muset taky a příští pátek...kdy je teda volno, jde taky...no tak já už teda nevím...ale asi z nás budou milionáři... :angry: :angry: :angry:
24. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
hojdááá..... jani, žaludek ti hapruje.. protože se chystá na těhu :grinning:.... totííííž budeš v tooom ... těhula jak vyšitá....citím to v kostech, faaakt.. :grinning:
24. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
myslíš??? No nevím, Martin se včera ptal jestli jsem těhotná, ale moc tomu nevěřím, je teda fakt, že mě pořád někde píchá, v boku, vaječníky, pak žaludek...ale obávám se, že je to krutá vsugerace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
ženy jdu jíst, mám rýžový salát se surimi tyčinkama a tuňákem.... :dizzy_face: jdu na něj....
24. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.