• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
žádná vsugerace :grinning: :grinning:... kurňa.. šopa... musíš otěhulit, abych už i já měla nárok :grinning:....chichi...

fuuuj... běž jííííst... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
už jsem po papu....ale jsem pěkně přežraná :grinning: :grinning: a taky jsem musela dopít zbytek acido mléka, přes víkend by mi nevydrželo...tak čekám co to se mnou udělá... :grinning: :grinning:

jaký fuj??? :angry:
24. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Marušky, kurnik kde lítáte???

mě se táááák nechce dělat, ale to se mi nechce celý týden, že :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem si po práci musela lehnout, šéf zavelel že jenom na deset minut, ale pak odjel, tak jsem se válela ještě půl hodiny, ale pak jsem šla uklidit aspoň nádobí...dneska musím vysát, bo mám v kuchyni tolik pěří, že bych z toho udělala ještě jednu andulku :grinning: :grinning:
když už jsem u toho....nemáte některá doma takový ten ruční akumulátorový vysavač?? Něco bych potřebovala, ale nechci kupovat nic zbytečně drahého, stejně toho modrýho hajzlíka jednou vysaju :grinning:
24. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
zase se vykecává jinde, to je hrozný fakt...že ti střihnu po pérkách :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
už jsi viděla můj grafík??? Zatím žádné velehory :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
aha, tak teď mě to vyhodilo někam do pryč...tak ještě jednou..

http://www.fertilityfriend.com/home/259123
24. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
no zatím dobrý, lepší jak minule :grinning:
24. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
krásné poledne, my jsme ...sakra nedopíšu, mamka je na skype tak si zavoláme... hne dpak napíšu :o)))
24. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj Luc :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj, tak už dokecáno. já jsem dnes tady měla sestřeku z prahy, tak jsme byli na porchajdě a na kafi a ted se snažím uspat domina at můžu obědvat. mám ze včera špen. noky a mnam. poprvé jsem je dělala a jako povedly se :sweat_smile:
Zbui, s tím hovnem to je dost dobré. to bylo lejno od krávy, ne??? :grinning: ale ty auta, to je přesně to co jsem mysella, že prostě to museal být cesta hrůzy. tolik výparů a pokud jsi nejela po chodníku, tak i zácpy :grinning: :grinning:
Jani mám ten malej ruční vysavač asi za 600Kč a krásně vysává prach, kterrý se usazuje na plovoučce u zdi a v rozích to vždy projedu jak to vidím, takže ložici mám vysatou za minutku :d ale peří to nevím zda to zvládne to je větší... hm mhm
24. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Já byla na oběděěěě..jooo, takže prrrrrrrr :grinning:....

Jani, no já na ten tvůj grafík koukala... pěkný... jen tak dál.... :slight_smile:...

Já bych si také něco takového pořídila, myslím ten ruční vysavač.... protože ta plovoučka je hned šíleně plná prachu... a pořád to vysávat velkým vysavačem + vytírat.. to je běs...
24. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
NO jo Šári, víš jak to vždycky dopadne, 14 dní krásný teploty a pak....šup a nanovo...ale teoreticky mám ještě měsíc čas, ne?? Nebo za jak dlouho po laparce se můžete snažit??
24. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
a díky za ty vysavače...po něčem mrknu, mě totiž nebaví, pořád ty pérka sbírat rukama, myslím, že když to vcucne chuchvalec prachu tak i tohle, mu totiž padají takový typrachový peříčka...
24. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
jani... já nejdu na laparku.. ale na hysterku... to nebude dira v tele.. jen mi strci susurou neco do delohy, tam mi ten sajrajt vydloubnou a je to... neni to nic zavazneho, pospim si chvilku.. a hned ten den pujdu dom.. teda muzu jen s doprovodem... a snažit se už po tom nebudeme, páč od mrchy, která po hysterce příjde, budu stimulovat na IVF :unamused:
24. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
aha...to to jo...no ale tím pádem mám ještě v květnu čas, bo v květnu těhotná zatím nebudeš...no aspoň něco, však já jsem říkala, že na tebe počkám :wink: takže červen to jistí...to je fajn. do června mám ještě clostil a pak tradá za mudrou...
24. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
no tak ted jsem lítala s malým vysavačem a malým hadříkem autřela jen kolem stěn a za 5min mám "čisto" hihih. takže Zubi, doporučuji. jako v ložici při oblékaní vysávám často :o) hlavně moje vlasy.
Zbui, ty máš skvělé výrazy. takže až do června si si jistá že nic? a co znamená stimulace? no hlavně aby po histerce přišla rchle mrcha, at není svině :angry: když ji ted budeme očekávat.
24. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
že taky mě napadlo, aby mrcha nedělala krávu, to bych pak musela na Šárku čekat kdoví jak dlouho....ale my se nedáme, že jo Šári :wink:
24. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
:grinning: my ji vyvoláme. na čarodějnice. sakra to je brzo :angry:
24. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
není, však jsou za týden....já budu vyvolávat...jééé to mi bude špatně :grinning: akorát musím najít koště :confused:
24. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
nééé na čarodějnice, nééé, to bych nemohla na hysterku!!! uááááá.... já počítám, že bych mohla na medarda vědět, jestli se zadařilo po ivf.. no uvidím... těsně po hsk by měla přijít mrcha.. druhý den cyklu se začíná stimulovat s injekcemi... pak se chodí na utz... když jsou fosekule pěkně narostlé, tak se píchne pregnyl... a pak nějak se jde pod narkozu, aby vyndaly, co nejvice vajicek.. na dva dny se to da do misticky, aby se oplodnily se spermijkama... a po dvou dnech, co zbylo to se vloží do dělohy a co je navíc, to se zmrazí... chtěla bych si nechat vložit max 2 embrya.. jestli teda budou... uvidíme.. opět hudba budoucnosti...

jani, v červnu jsme těhule.. :slight_smile:)))
24. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
sakra tak kdy je hysterka??? uff vše zapomínám :frowning2: a kdy budeš mít nemocenskou???po hysterce taky???
24. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
4.5. nastupuju do nemocky... :grinning:... jojo, nemocenskou budu mít ten týden po hysterce.. a pak se uvidí... :grinning:...
24. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
jé to nás jako budeš zanedbávat????hm hm
24. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
nebuduuuu.... budu doma a tam máme taky net... :grinning:... jen u toho nebudu celý den sedět.. :grinning:.... a když jdu z práce, tak na koníka už nechodím.. mám ho za celý den až až :grinning:
24. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
ty jo už 4.5., to je za chvilku...no ale hlavně aby bylo všechno v pohodě a v červnu si budeme posílat fotky počůraných těhu testů :grinning: jééé už se těším a pak si budeme porovnávat pupenda :grinning:

Sakra, kdy je Medarda?? :sweat_smile:
24. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
jani... sakra.. začátkem června :grinning:
24. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
jani... ty jofka.. si to ani neumím představit.... ty pozitivní těhu testy... a pupenda...to bude super... :grinning:
24. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
jo já už se těším :dizzy_face: :dizzy_face: konečně budu moct vystavovat špek a tvrdit, že je to těhu břicho :grinning: :grinning:
jo začátek června...dyť vím ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
to já se také těším... a na to blicí období obzvlášť :grinning: :grinning:....
24. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.