• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jo to se těším taky, třeba dám dolů i nějaký to kilo...třeba deset :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
tak já ted na tu chviklu usnula na zemi :sweat_smile: ale ještě bych spala, jen Domi už ne :grinning: jé Zubi týden odpočívat doma. jééééé
24. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
jééé, to bych potřebovala jáááá ... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
ty budeš za chvíi odpočínkovat a my makat. teda já si užívat. chudák janča :grinning:
jo pozor, volal manžel a už je na cestě domů..hm hm .....
24. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
jooooo?.. manžel tak brzo jooo?.. že by výčitky ?.. :grinning:....

heled... luci.. ten tvůj hraje futsal za mladou boleslav? já jen, že můj strejda trenuje mladoboleslavsky futsalisty :grinning:
24. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
mě to tu nebáááá.... chci domůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů... uáááááááááá... doprrrrrrrrrrrrrrrrrr..... blivajzzzzz.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
24. dub 2009 v 16:50  • Odpověz
bléééééééééééééééééééééééé...
24. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Zubi, tak už jsi doma :grinning: manža přijel i s kytkou :sweat_smile: o ale jinak hraje hokejbal. skoro ses trefila :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, jaký jste měli víkend? Já naprosto super....v pátek slavil tchán narzoky, začalo to už tím, že jsem na Martina čekala u mamky na hotelu asi tři hodiny, domů jsme dojeli kolem šesté, jel rychle nachystat věci na výletiště kde byla oslava, doma mi oznámil, že musí zpátky do práce...takže já na oslavě dělala taxi a servírku, Martin jel v devět večer..v pátek ...do práce a domů se vrátil v sobotu v půl jedné odpoledne...jako dobrý no...já jsem v sobotu v deset odjela k bratránkovi na svatbu, jela jsem jenom na obřad a pak domů, Martin spal, tak jsem vzala Karla, prádlo a šla si sednout ven, Martin se vzbudil kolem čtvrté, v šest jsme měli jet popřát tchánovi jako rodina, takže jsme vyrazili, pak šel Martin na kuželky...já dojela do hospody kolem půl deváté a v půl jedenácté jsme jeli domů...no dneska jsme byli u tchýně na obědě a hádejte kde je Martin teď???!! V práci...chtěla jsem jet ven na kole, ale tady taááááááááák strašně funí vichr, že radši budu doma....
26. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
Dobré ráno...kdepak vás mám???
27. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj Jani.. a manžel ještě žije??? :grinning: nebo už je zabit :o)))). Jako tohle jsem taky znala. a moc mě to vytáčelo. Ted už si to Tom nedovolí. ale kdysi se o víkendu jen pracovalo :o(.
My měli víkend hokejbalový, jako vždy. už aby byl konec sezony.

Jani, jaké máš zkušenosti z lékarny s teploměry typu: http://www.uzizalky.cz/detail.php?zbozi=294863 já bych chtěla teploměr, který mi změří teplotu i dkyž bude domi spát, nebo ležet a tak hledám tip. vadí mi to strkání do prdélky, musím ho svléknout atd. a když chci jen jistotu tak....
27. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
jdu se ted obléct a rozčílit na kotrnolní den. jako máme barák - 3vchody, 4patra a zateplují nás už 9měsíců. a už nás to nebaví, konec stále v nedohlednu. ach jo :o(. že já šla do výboru a do zateplení. teda do výboru jsem chtěla, at mám jistotu, že se zateplí, ale takhle blbě to zatím dopadá.
27. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobrééé ranko. :slight_smile:))).... holky,.... člobrdky... vy máte ale problééémy :grinning: :grinning:... máme krátký týden... hudlajdáááááá :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Však bylo na čase...já už se táááááák těším, že nepůjdu tento ani příští pátek makat...i když u nás doma se to nedá říct o všech :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
:slight_smile: :wink: jani ber to tak, ze jste si tak nejak vzacnejsi... kdyby sedel doma.. tak byste si za chvilku lezli na nervy, ver mi... :slight_smile:....
27. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Jo to je fakt, ale někdy mě dokáže vytočit jenom leze do dveří :grinning: :grinning: normálka :grinning:
27. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Jo Luci, já jsem úplně zapomněla na ten teploměr...u nás si podobný kupovali doktoři do ambulancí, takže si myslím, že bude dobrý, byla to sice jiná značka, ale radši bych kupovala nějaký dražší, třeba ten co jsi poslala odkaz, existují ještě teploměry, které se nalepí na čelo, ale ty ukazují opravdu jenom přibližnou teplotu,takže jsou docela na houby, nebo fakt jenom na to aby jsi zjistila, jestli teplota je nebo ne, ale ukazuje teplotu stylem buď 35.0°C nebo 36.0°C ale ne na desetiny
27. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Jani dík za radu, večer to ukážu Tomovi. No existují i teploměry na dudlíku, ale to mi přijde kravina.

JInak baby, tak ted potvrzuje Tomáš, že kupujeme auto.. tentokrát už to vyšlo :sweat_smile: Felicie Combi. tak doufám, že tak 2-3roky poslouží, Má 130tis km, ale zato je to druhý majitel, tak by to mohlo vydržet :sweat_smile: Janí, už se těším na výlety :grinning: :grinning: a už asi nrbuu moci na nic nadávat. i nákupy už budeme jezdit sami s Dominem. Jsem si asi naběhla :grinning:

No pro Zubi je týden fakt krátky, protože pak už ani nepůjde do práce v pondělí...bude se flákat doma :wink:
27. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jo tak to mě Luc čeká něco podobnýho, mě můj drahý oznámil, že mi nechá našeho krásného, leč postaršího Opla, když jsem protestovala, že chci velké auto, do kterého narvu kočárek...nebo dva :grinning: tak mi řekl, že mi koupí malý sporťák...haha, hlavně že on bude mít novou Audy A6, či co :angry: :angry: :angry: no ale s Oplem se jezdí dobře, mají pevnou karoserii, takže prý kdybych náhodou letěla přes střechu, tak můžu být v klidu, nic se mi prý nestane :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím....no ale budu doufat, že dostanu něco nového, krásného, velkého :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
kde jste???
27. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
já jsem tady, měla jsem návštěvu. no tomáš mi chtěl koupit nové auto, ale já nechtěla. trošku mi to přijde zbytečné, jeho AUDI a pak mojen ové auto. no a stejně všude se bude jezdit s jeho. takže fakt zbytečnost. a na to, že pojedu jen za kamarádkama, hihi na to to fakt stačí.
a teda tvůj říďa fakt dostane tu AUDI? neměl na ní čekat déle???
27. dub 2009 v 15:11  • Odpověz
No říkal, že si to dal do požadavků...tak uvidíme...ale pochybuji o tom, toho z té práce za chvilku trefí, takže se nového auta nedočká :grinning: :grinning: :grinning: ale pick-up se za chvilku rozpadne, tak nějaký dostat musí :grinning:
tak já jdu domů...je mi divně...musím vařit a nechce se mi...tak zatím paaaaaaaaaa
27. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
jani, kdy budeš testovat?? ti je jako divně :grinning: :grinning: už je to týdeen co jste plodili....hmhm
27. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
já jsem tuuu.. byla jsem na obědě.. a pak hned mtg.. blééé.... holky vy jste samé audi :grinning:
27. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Zubí po dobrém obědě nějaké hnusné MTG, a co to vlastně je???? jinak naposled ses ozvala před 10hod a pak v 16hod. tomu se říká užít si oběd :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
brééé ranko :grinning: jdeme dělat Dominovi snídani. Co vy?
28. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
no počkejte, já zase půjdu na prochajdu, at se malej prospí a vy budete nadávat, že tu nidko není :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
já jako fakt odcházím :angry:
28. dub 2009 v 09:45  • Odpověz
já jsem tu :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
už sedím hodinu v práci, ale až teď jsem došla sem...Šári, taky nevím co je mtg??
Testovat budu asi až v neděli, nebo v sobotu podle teploty, ale čekám jasný výsledek / :grinning:
28. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.