• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
mtg rovná se porada, schůzka.... :grinning:

lucííí, kde jako sííííí :grinning: ????? :angry: :angry: :angry: :angry:
28. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
jináááč.. moc zdravííím.. :slight_smile:)).... holky.. ještě tři dny v práci... a hopsa hejsa... do nemocnice.. a pak celý týden si budu užívat doma :grinning:.. se těšííím ... chichi
28. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
jo aha...porada...tak to mě nenapadlo, já hledala nějaký sprostý slovo :grinning:

ty jo, tobě to ale uteklo...takže v pondělí jdeš do nemocnice? :unamused:
28. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
jj... v pondělí se jdu vyspinkat v narkoze :grinning:
28. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
Ty jo, tak jim řekni ať tě nechají spinkat aspoň 14 dní, ať si to užiješ :grinning:
28. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
jééé, to by bylo fajn.. a kdybys se probudila už těhotná :grinning:.... ale jen 5tt, ať si to těhotenství pěkně užiju :grinning:
28. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
jani.. pěkný grafík... :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Já mám ted polední pauzu :o)) tedy čas, kdy trávíme doma po obědě.
Zubi, ty na nás zkoušíš kzrtatky a ještě anj. ale ted mi to docvaklo, že jsi měla meeting :grinning: :grinning: teda tu zkratku jsem nikdy neviděla.
v pondělí ale jdeš pod narkozu at tě vyléčí, ne? nebo už odebírat vajíčka? ty mě amteš.
28. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Aha, to jako měl být mítínk :grinning: :grinning: tak to jo :grinning: :grinning:
Šári díky za pochvalu za grafík, ale nevím, nevím...zázraky nečekám :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
luciii... hihi, vajcááá ještě nééé.. jsem ani nezačala stimulovat děvče :grinning:... jen na tu hysteroskopii, aby odstranili polyp v děloze.. :grinning:... a pak snad začnu stimulovat, kdo ví... když bude vše ok...

mítink brífink brejnstooormink :grinning:

jani.. jen, koukám, že neměříš ve stejnou dobu... no, ale jsem zvědavá, kdy že budeš testit?
28. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
jo, v neděli jsem to nějak nestihla, Martin mě nechal spát, měřila jsem o hodinu později a dneska Martin vstával nějak potichu,takže jsem se taky probrala až o hodinu později :grinning: no testit budu asi až v sobotu, to bych měla dostat mrchu, nebo radši v neděli...ale v sobotu jdu na oslavu, takže asi počůrám proužek už v tu sobotu ráno ať vím na čem jsem, ale to bych v sobotu měla poznat i podle teploty, že... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak jsem koukala, že dneska už je ve společných termínech i leden 2010 :grinning: tak snad budu mít štěstí ...
28. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
jdu na oběěěd... nééééé, že někam zdrhnete !!!! :grinning:
a mrsknu ti sem i můj grafík, vypadá to, že narozdíl od minulého měsíce, tak ovule byla.. jooo, jenže žádné snažení nebylo.. :frowning2:

http://www.fertilityfriend.com/home/saharka
28. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
ty jo, ten tvůj graf je taky zajímavej...škoda, že nebylo snažení a musíš na tu blbou operaci :angry: :pensive:
ale neboj příště to už klapne....

já taky byla papat...a asi prasknu...jsem prasátko, zase jsem toho snědla moc...
jo jak to, že máš v grafu ty zelený čtverečky, to jsi zase vzala kde???
28. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jani, tak tu diskuzi jsem musela teda kouknout :grinning: to je sranda. už se těším, až tam taky napíšeš v sobotu, právě jsem našla // :grinning: :grinning:
ty jo, už je to měsíc, co jsi Jani čekala na mrchu a slíbila jsi nám když tak sms, takže opět počítám, že kdyby něco, přijdou nam sms :wink: :wink:
a od Zubi v podnělí až se probudí taky, že je OK. já jen abyste na mě mysleli :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jani.. já dostala od FF VIP na 5 dní, tak to tam vyznačuje... za 5 dní už to tam nebude.. :grinning:....

Luciiii... tož se také těším na sms od Janči, až napíše... mám pozitivní těhu testík :grinning:....

no, JASAN... napíšu... jsem probuzenááááááá a kurvácím :grinning:
28. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
a čím sis to VIP zasloužila???ccc
28. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
To by mě taky zajímalo, čím si Šári to VIP vysloužila...já chcu taky :grinning: :grinning:

jasný smsky pošlu, ale počítejte i s tou krvavou :grinning: :grinning: a Šári, ty nám taky musíš napsat jak to s tebou vypadá, ale říkala, jsi že se doma připojíš, že??

Jdu čůrat...nebo se po... :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
tak jsem zpět :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
a vy nikde....ach jo...
28. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
e tady 5min a nechce být sama :grinning: my svačili
28. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
já chci taky svačit :rolling_eyes: snědla jsem pár hroznů a stačí, ale mám na něco chuť a nevím na co...vím...na nanuka :dizzy_face:
28. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
a Šárka jako taky svačí :confused: :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
si dej nutroš jako domino. já mám chut na čokoládu, ale zkusím to zahnat jogurtem :grinning:
28. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
luci... asi ničím.. asi proto, že už měřím sto let :grinning:...

no jasan.. dám vědět i sms i z pc :grinning:. chichi...

jináč.. jojo svačím dýňová semínka.. a snědla jsem už asi půl kila... a asi půjdu po tom srajdit :grinning:
28. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
nooo a vy jste zasejc jako kdéééé?
28. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
hmmm, nutrilonu zde mám plnou polici, ale nechce se mi do něho, tak jsem začala zobat kávová zrna v čokoládě, mám deficit kofeinu :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
já jsem pořád v hokně :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
jo a jinak jsem si odložila test a přemýšlím,jestli si ho mám domů odnést už dneska nebo si ho vzít až ve čtvrtek :confused:
jééé, kafééé si udělám... tradáááá... dneska jsem sama samotinkááá :grinning:.... co asi budu porábať doma.. chichi...
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.