• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
jééé já jdu za pět minut fuč :grinning:
28. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Jéé, ty se máš.. tak páčkooo.. a zítra pořádně změř :grinning:
28. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
už jsem tě vyhmátla i u nás :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
měřit budu...ty jo stejně je to zajímavý...měříš, měříš a čekáš...já jsem se rozhodla, že vynaleznu test, který těhu zjistí hned po oplodnění :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
aha, tak jsem právě zjistila, že Martin pojede až za hodinu, takže jdu nakoupit a čekám na něho, aspoň nemusím busem, to je fajn, ale budu muset počkat :unamused:
28. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
jako já jsem ještě nešla a ty už jsi fuč.....
28. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
bolí mě bříško :grinning: :grinning: :grinning: to je z toho mlíka....asi na mě půjde kakání :grinning: :grinning: :grinning: hmmmm, snad to zvládnu ještě tady :grinning:
28. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
dobrá...už jdu...páááááááááááááá
28. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
nejsem fuč... jen předpokládám, že ty budeš fuč... a co tu ještě strašíííííš ?? :grinning:
28. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
já už jsem doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zrovna zapékám brokolici se sýrem a v sedm si valím opéct páreček na ohýnku :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
haaa... jsem též doma... a jdu péct kuře :grinning:.... a páreček si dneska nedám, protože mišoš odjel do Vídně na noc :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
si děláte prdel, než jsem vás dočetla, tak je tady i ZUbi.. ty joooooooo. tak my jsme vykoupaní v postýlce a já jdu dělat ženu v domácnosit. ale radši bych k ohýnku. jééééé. áááááá. závidím. no nic, jdu si hrát na tryskomyš.
28. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
tak jsem musela přehodnotit a ted jdu žehlit. domi ještě nespí tvrdě tak nemůžu péct ani stříhat psa.
28. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
dobré ráno, tady snad brzo vstáváme jen já :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
ne ne Luci, já jsem byla dneska vzhůru už v pět, ale pak jsem zjistila, že není sobota, ale středa, tak jsem ještě lehla a vylezla v šest :grinning: :grinning: akorát mi trocha trvalo, než jsem se doplazila sem :grinning: :grinning:

jinak ženy, mám pro vás skvělou zprávu...dneska ráno jsem načůrala na test a hádejte co :grinning: :grinning: :grinning: nic :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
jejíž jani.. já se začala tak radovat než jsem dočetla tu větu. blbé fory :unamused: :angry: :angry:

my jsme vzhůru od 6hod, se jaksi nemohl vyprdět a ted mi usnul doma.. to neznám většínou si hraje do 9hod a pak jdeme do kočárku a dnes nic.. divné. tak jsem na ten den zvědavá.
29. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
jé tak to jsem nechtěla, chtěla jsem to nic, napsat velkým :grinning: nevadí, počkám do příštího měsice, to už půjdu na foli kuli, tak se domluvím s mudrou co bude dál...

chudák Domino se z toho prdění unavil a usnul :grinning:
29. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
tak už jsme vzhůru.. jo a pokčej, to je fakt jistota, že v sobotu to nic neukáže, už jsi takový den, dky by to test ukázal?????
29. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
hooooj prďolyyyy... janii, je ještě brzooo na testováníí!!!! .. vydrž prťka vydrž... :slight_smile:

jinak já se dneska prospala za vás obě.. vstávala jsem v osm :grinning: :grinning:... :grinning: chichi
29. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
ty jo Šári, ty se máš....Luc, já jsem dneska 11DPO, ale jak jsem tak ráno seděla na tom záchodě, tak mě napadlo, že ten test, co tam mám nechanej počůrám....no tak uvidíme v sobotu, co bude :grinning:
29. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
jani... no mám nemám.. dostanu se domů až v sedm večer.. a to je také wopruz... nic už pak nezvládnu udělat, natož uvařit... :frowning2:... ale já jsem, bohužel, sova, takže bych stejně nevstala dřív jak v sedm... spát chodím okolo dvanácti .. jedné ráno.. takže tak
29. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
já jsem taky dřív v noci chodila spát až kolem druhé a ráno vstávala v sedm, ale jakmile jsem začala bydlet s Martinem, tak to nešlo, takže jsem se úplně otočila, vstávám v šest, ale chodím spát už kolem desáté, teda v týdnu, o víkednu jak kdy :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
v šest vstávat to je masakr... to by mě zabilo.. teď v týdnu jsem musela kvůli krvi a moči vstávat dřív a málem jsem padla za vlast... :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
hej ůžete mi npsat co jste do půlnci dělaly?v tv je ..... vařit o půlnoci je blbost :grinning: já teda radši vstáívala v 6hoh a šla do práce a doma byla v 16hod než sát ráno a pak ani nevidět sluničko venku
29. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
já šla spinkat před desátou :grinning: ale třeba kámoška, běžně o půlnoci uklízí, vaří, smaží, pere....že Micino :grinning: :grinning: to jen kdyby sem náhodou došla :grinning: :grinning:

tak já jsem po O...měla jsem zapečenou brokolici se sýrem, k tomu jsem zbodla půlku okurku a cherry rajčátka a jedno jablko :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Šára řeší prasata, no to je konec, včera krávy a dneska prasata...co máme čekat zítra??? Asi králíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo holuba v nose....
holky ale k té prasochřipce, je fakt, že máme v lékárně zkoupený všechny roušky a nikde žádný nemají a Martin včera kámošce, co se lečí s boreliozou řekl, že to není borelie, ale prasečí chřipka :grinning: :grinning: bo má prý červený nos :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
tož jako co je??? zase zde budete až já budu doma, co??? :angry: :angry: :angry: :angry:
29. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: akorát je škoda, že tomu smajlíkovi netečou slzy jak od krokodýla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
a teď se budu zlobit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
bambule, že vám neřeknu jakmile budu testovat :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
29. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.