• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :confused: :confused: :confused: je mi smutno :frowning2:
29. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
áááááááááááááááá bude buchec, Šáruš se opět vykecává jinde :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky, já tady pištím nudou, kde jste kdo....?? Já si asi založím téma, pro pištějící nudou v práci :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
já byla na oběděěěě :grinning:DDDDDDD
29. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
kecáš :angry: :angry: :angry:
29. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
a už je zase fuč Maruška jedna...
29. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
byla jsem na obědě... pak jsem byla na snažilkách...a teď jsem zasejc tuuuuu :grinning:
29. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
no to jsi obědvala pěkně dlouho...co jsi měla dobrýho?? Já zapečenou brokolici :grinning: :grinning: to zase budou větříky :grinning:
29. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
já měla obalovanej květááák.. a píívečko.. a večer si jdeme s prací na bowling :grinning:... a k těm větrům se k tobě přidám.. květák na mě vždycky tak funguje :grinning:
29. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
no tak to jsi měla skoro to stejný...já se akorát obávám, že než mě dojde vystřídat kolegyně, tak se počůrám :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
se omlouvám, já obědvala a pak šla péct buchtu a domi při tom usnul - jelikžo jsem ho předtím nutila být na bříšku a cvičit :o))) a když usnul, tak jsem umyla nádobí, vykoupala psa... jejeje jsem toho stihla, jen vás zanedbala :frowning2: jo a jak se zUBI vykecává na prasečí jsem taky zaregistrovala :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
luci.. ty jsi normálně mega výkonná mamina... obdivuju těě... :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
to nechápu, má doma malý dítě a ještě takhle maká...to by mi mohlo :grinning: :grinning:
já zrovna pořídila stoh žádanek a jdu na další, ještě zjistím, v kolik frčíme domů a jestli náhodou opět nepojedu busem...jako skoro celý týden, že :angry:
29. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
ty joo, už se vidím, jak se v tom budu plácat... doma bordel.. nic k jídlu.. děcka budou řvát hlady.. a já se tomu všemu budu v koutě smát a rvát si vlasy :grinning:
29. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
jo tak nějak podobně to bude vypadat u nás :grinning: :grinning: Manžela pošlu ke tchýni, pro dítě bude doufám mlíko z prsa a doma se nebude s ničím hýbat aby nebyl zbytečně bordel a děti budou v pláštěnkách i doma, aby neměli špinavé oblečení :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bude prča... se těším...chichi
29. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
29. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
flákoty, kde sá flákotíte ???? coooooooooo???????????????..... :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused:
29. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
Ve středu ohlásilo první podezření na nákazu také Slovensko. Hlavní hygienik Ivan Rovný uvedl, že v Nitře hospitalizovali muže z města Šala, který se vrátil z Mexika a Spojených států. Po příletu na Slovensko měl zdravotní potíže a po kontrole u obvodní lékařky byl transportován do nemocnice. Pacienta převáželi s rouškou na tváři a také personál sanitního vozu se tímto způsobem chránil před případnou nákazou. Ambulance obvodního lékaře byla dezinfikována.
Druhé podezření na nákazu se objevilo v Bratislavě.
29. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
hola houuu, prasááátka jdouuu.. :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
hola hola Janička z domova volá :grinning: :grinning:
Ty voe, ty tvoje vtípky,mě dostaly :grinning: :grinning: :grinning: až na tu prasochřipajznu :frowning2:

Já jsem dneska jela domů opět busem, akorát, že jsem dneska musela na bus utíkat, málem mi ujel, ještě že jel řidič co mě zná, tak počkal,ale kdybych byla o chviličku pomalejší, tak jsem byla nahraná :grinning: No a už mám uvařeno, Martin přijel a zase odjel, stihnul dát akorát rychlou sprchu, bo už kraper smrďánkoval :grinning: :grinning: chudáček můj, došel zpocenej jako vrata od chlíva.... :grinning:
29. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
chjo, jde na mě deprese...pročítala jsem diskuzi o měření BT, kam chodí i Šáruš...a tam je toooooooolik nových těhulí...a mají skoro stejné grafy jako já...já chci taky //....no nic, ale je fakt, že většině se // ukázaly až 13DPO...no já ze srandy testnu i zítra, když už, tak už :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
krásný večer tak mě vozila odpo teta na hlídání a je i pes ostříhaný :grinning: a vysaté a pak přišel tatka a koupala jsem dOMI i se mnou a pak jsem schůzovala. jinak já nic nestihám, to tak jen vypadám. fakt. taky bych si nejradši dala nohy na stůl, dkyž třeba domina někdo vozí, ale je mi to líto.
Zubi, super vtipy. a ta prasečí..musím napsat kámošce. před 14dny se taky vrátila z mexika. ale z OV ještě nic nehlsáí. pořád nechápu že tam jela a nakonec je tam nákaza. asi byly levné letenky či co :grinning: :grinning:
Janí, tak to vypadá nadějně, ne?? pokud ty grafy jsou podobné :sweat_smile: :dizzy_face:
zítra ráno budu razit ke kamarádce, tak se tady objevím až pozdě odpo.. tak mě nepomluvte.prosím :fearful:
29. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky tak sa pridavam k vam :slight_smile: zatial som len snazilka ale snad to nabuduce bude uz nieco viac :slight_smile:
29. dub 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ha, dneska bude mít Luc pupence na jazyku, jak ji tady budeme pomlouvat :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak krásné ráno a hlavně zdravím Nathali :slight_smile:
a já hlásím po ránu....opět jsem načůrala a opět nic :confounded: :confounded: takže už tomu nevěřím a prdím na to, v sobotu dorazí mrcha a budeme se snažit příští měsíc...

Nat...něco nám o sobě napiš :wink:
30. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
Hele, nebudu taky jako zase půl dne sama, že ne???
30. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
hooooj holkyyy :grinning:..... já jsem tu.. ale jsem totální lazar... včera bowling... k tomu pivečko plzeňské... a dneska se sotva hýbu... hrůůůza... mě berou záda jak sviňa... :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj nathali.. vítej... :dizzy_face:

janííí... ten test.. hmm.. to mě mrzí...
30. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
heeeleee, jooo... a já tady mám být půl dne sama, nebo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!!!!!!!!!!§?????????????? :angry:
30. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Jsem tu, měla jsem nahoře obchoďačku tak jsem se ji musela věnovat a za hodinku jdu na oběd...dneska budu mít oběd za kolegyni...krupici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No s tím testem....jak píšou holky u váš...dokud je teplota nahoře a neteče červená není nic ztraceno :wink:
30. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.