• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky od Admina

(Zamčená)
21. září 2010 
krupici jooo?.. jako kaši?... fuuuuuuuuuj.. to je hnus jalovej.. po tom bych blindila hned... bléééé.... to já si přinesla oběd s sebou... pečené kuřátko na žampionech s ryžííí... mňááám...

přesně tak.. neg. test nic neznamená dokud se teplota drží nahoře a mrcha nikde ! :dizzy_face:
30. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Tak to mě by jsi nepohostila tím hovnošlapem se žampiony, jako bez těch houbiček jo, ale houbičky...fuuuuuuuuuuuuuj...to bych blinkal já....já jsem krupici nejedla snad od doby,kdy jsem odmaturovala a to je....moment...počítám....sedm let??!! asi jo :grinning:

No uvidíme, koukala jsem na FF na jiné grafy a je tam spousta holek, co mají cyklus dlouhý jako já a test měli pozitivní třeba až 15DPO...no takže v sobotu se rozhodne :wink:
30. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
janii.. jojo.... někdy to hcq stoupa pomalu... nebo proste se presne neurci ovulajda... nooo... jsem na tebe teda zvedavaaa.. :slight_smile:

hovnošlapem, jooo!!!?? :angry: :angry: :angry: :angry: ženská neser :angry: :angry: :angry: :angry:
30. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
já jsem taky zvědavá.... :slight_smile:
jj hovnošlap...to mě naučil Mates, ten takhle říká i našemu Karlovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Ale jinak já mám hovnošlapy ráda, i na talíři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
a protože to většinou nemají nožičky,tak jsou to jsou jenom šlapy, protože hovínka už nemají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi fakt pošuk.. :grinning:...

téééda, já už chci odpoledne, aby bylo... a páák volnoo.. a zítra jedeme k našim na grilovačku... dneska se pokusím také ostříhat psici... doufám, že ji zbyde alespon nejaka noha,..ucho... :fearful:
30. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
já včera stříhala Martina a zbyly mu i uši :grinning: dneska bychom měli jít na oheň, pálit čarodky, nevím sice jak to dělám, ale ještě me neupálili, tak čekám co bude letos, jenže Marťovi není dobře, má hroznou rýmu a dneska se mi málem udávil v autě, jak začal kašlat, tak se nám moc nechce a zítra ráno jedu do Brna, musím koupit hlínu a nové květináče a přesadit květenu, tak se těším, to budu mít na víkend o práci postaráno, akorát zase budu od babičky poslouchat proš mám doma tolik kvítek :grinning: :grinning: jo a v sobotu jdu na oslavu narozenin...ty jo, já se mám :grinning:
30. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
jůůů, tak kytky bych také potřebovala přesadit.. :slight_smile: jinak my jsme měli jít dnes na majáles, jenže já se sotva hýbu a moc se mi nějak nechce a přítelovi také moc ne... no, jeste uvidime... :dizzy_face:
30. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
mě se dneska nechce vůbec nikam, jsem zhnilá jak veš :confounded: no ale uvidíme večer, víno už mám koupený, tak si večer krapet cucnu :grinning:
30. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
to já se těším, až se natáhnu na gauč a krááásně usnu u telky.. jééé to bude báážoooo :grinning:
30. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
jdu si ohřát hovnošlapa... :grinning:
30. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
to jsem chtěla včera, natáhnout se u telky a hajnout si....a nic...šla jsem plodit nějaký jídlo a pak jsem sedla k netu, začala stahovat nějaký MP3 a pak jsem koukala na hokej, a pak si zajela pro drahouše :grinning:
já jsem po obídku, krupice nebyla špatná,. mají jí dobrou, bez žmolků, ale měli k tomu blbci, gulášovou polívku, takže jsem snědla talíř polívky s chlebem a krupice asi čtyři lžičky a nazdar bazar...málem jsem praskla :grinning:
30. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
to já snědla tichošlápka....a ted do sebe leju zelenej caj, protoze to bylo nejaky tezky na me.... uááá... tady usínááám.. hrůza den...
30. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
koukam tady uz je mrtvo.... :frowning2:... janule uz nekde radi na carach.... a jaaaaa opet v praciii :frowning2:((((((((((((
30. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
ach joooooooooo, kde jsteeee?????????????????.... já už chci domůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
30. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Kde jste kdoooooooooooo????????????? šílííííííííím..... ještě hodinu v práciii ... buááááábuéééé
30. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Hmmm.. pořád nic... a já tu budu už jen 21 minut :grinning:
30. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
nebo už jen 20 ???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
brmmmm brmmmm brmmmm :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

19 minuuuut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
13 minuuuut :grinning:
30. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
dobřeeee, dobřeeee.. chápu, že vás svýma kecama obtěžuju... a že se mnou nechcete ztrácet čáááás... ale prostě mě pochopteeee.... já už fáááákt nemůůůžu.... šibe mi... a to řádně... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pondělíííí se blížííí... a mě z toho cvaklo v kouliii :grinning:... brrrmmmm brrrrmmmmmmmm...... ennééén... ennnééén....

11 min..:grinning:
30. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
2 minuty :grinning:
30. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
Tak holčinky moje... loučím se pro dnešek s vámi a jakmile budu mooooct, tak se ozvu... mějte se fajnově... co nejlééépe.... a už se na vás zase těším...

páááčkooo....

0 minut.... jedu dooomůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
nazdárek holky, se moooc omlouvám za dnešní absenci. jaksi jsem doma byla minimálně :sweat_smile: a ted sedím u tV a čekám, kdy nám přijde tatka. máme dneska výročí svatby..ale jaksi ještě neporjel plnou prahu :(
no ale stejně oslava nebude. já jsem KO, jen jsem si slibila, že dnes nebudu nic dělat, žádné domácí práce a ještě mám mrchu :grinning: :grinning:
my zítra jedeme na grilovat taky.. .jupíí. do Jiviny. nebo někde tam. k Elišce na chatu. už se moooc těším moje první letošní grilování.
jiank tedy Jani...moc si přeji, aby ty testy včera a dens byly hloupé a držela se teplotka dál.
a ještě jsem vám chtěla napsat, že jako kdybych byla těhu tak z vás porodím. já se pokaždé tak řežu jak vás čtu dodatečně až mě mrzí, že tady nemůžu strávit tolik času jako když jsem pracovala a byla těhu.

ZUBI, VĚŘÍM ŽE SE TADY DO PONDĚLÍ UKÁŽEŠ...DRŽ SE HOLKA. UŽ JEN TENTO ZÁKROK, PAK DRUHEJ A MALEJ KDY DO TEBE VŠE DAJÍ A BUDEŠ TĚHU!!!!!!
30. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj ženy, tak včerejšek jsem přežila ve zdraví, nikdo neuhořel a dokonce jsme s drahoušem došli v pořádku domů, šli jsme nakonec pěšky, večer byl super. Včera jsem se nestihla ani rozloučit, musela jsem v práci řešit nějaký problém a pak jsem spěchala do města...takže jsem se už neukázala.

Dneska jsem ráno byla v Brně, nakoupila jsem si nové květináče, obaly a hlínu a jdu přesazovat ten svůj prales...taky jsem si koupila ten ruční vysavač a jsem pěkně vytočená, musím zjistit, jestli mi v něm něco nechybí, bo jsem s ním zkoušela vysávat a ty peříčka mi z něho bokem lítají ven, takže si myslím, že v něm měl být nějaký filtr, ale žádný jsem nenašla, tak doufám, že ho za pětikilo budu muset dokoupit, jestli jo tak mě to pěkně vzetkne....
Martin už jel zase do práce, tak se jdu pustit do těch kvítek...jo a kdyby vás to zajímalo tak teplota je pořád hore, ale test jsem dneska nedělala...tož uvidíme zétra :grinning:
1. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla. Prace me silene zamestnava.....
Nemate nektera zkusenosti s tehotenstvim a cestovanim do zahranici? Konkretne do Itosky?
1. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj Ani...to je fajn, že jsi se ukázala...no bohužel s cestováním do zahraničím jako těhule nemám zkušenost, ale kamarádka jela do Chorvatska asi v 16tt a všechno bylo OK, ale taky jsem někde na koníku viděla album kočeny, která asi v 9tt musela v Řecku vyhledat lékaře...ale taky máme s manželem v plánu v létě dovolenou, tak uvidíme jestli pojedeme i s fazolí nebo bez...

A v práci pohoda?? Kdy vlastně jedete na dovču??
1. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Janco, jedeme za 57 dni, koncem cervna. Nechavam vsemu ted volny prubeh. Ted v Kvetnu to bude pulrok po porodu, tak se snazim presvedcit manzela.....
1. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
jo a prace je silena! Vety typu: "Ty kravo, to si ze me delas prdel!" jsou na dennim poradku od deticek uz v seste tride....reditelka tohle prehlizi nebo reseni nechava na samotnych ucitelych. Zrovna v pondeli budu mit pohovor s jednim rodicem....
1. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.