• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte holky...tak zakládám téma těhulky a snažilky ze Zlína... tak pište své příspěvky... určitě se to tady pomalu zaplní... :slight_smile: Takže holky ze Zlína a okolí pište :wink:
17. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
Zdravim ve spolek :wink: Tak ja se zdovolenim pridam.JSem zatim stale snazila coz se doufam co nevidet zmeni a budu tez tehulka :grinning: JSem ze Zlina.

PAjmis jak si uzivas tehu :wink:
17. srp 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
Ahoj Peti...no zatim nás tu ted amoc není :grinning: ale snad se to zlepší... jak si to užívám?? no jako bys to nevěděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím dobré...
17. srp 2008 ve 14:15  • Odpověz
No urco ti to utece :sweat_smile: A co kocarek uz mate vybrano? :wink:
17. srp 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
Nejspíš ten Toledo...
17. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz
Ahojík,já jsemt aky ze Zlínska,jsem ve 21tt a čekáme dvojčátka,jak jste na tom vy? :wink:
18. srp 2008 v 10:36  • Odpověz
Ahojky já jsem rovněž ze Zlínska. My čekáme po dlohých útapách a vyšetřeních jedno miminko a jsem moc rádi.
Tak už od začátku jsem na nemocenské a užívám si těhulkování doma v pohodičce.
A kočárek zatím ještě vybíráme, vůbec nevím jaký si koupíme.
18. srp 2008 v 10:48  • Odpověz
ahojte,já jsem taky ze Zlína a jsem v 18tt:slight_smile:
18. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky... tak to je dobře, že je nás tu už více :slight_smile:

beda: dvojčátka?? to je hezké, ale já bych si na to teda netroufla...ale tak kdyby sem čekala dvojčátka, nějak bych to zvládnout musela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: že... ale je to pěkné... já čekám chlapečka a sem 25tt... a už se moc těšíme :slight_smile:

sisidani:gratuluji k miminku... já jsem na nemocenské také od začátku těhu.. a můžu se zeptat?? ty si brala nějaké léky na otěhotnění??

a co holky?? už máte nějakou výbavičku??? já teda toho mám velmi málo, ale chtěla bych to, co nejdříve dohnat... do měsíce asi budeme mít postýlku... a kočárek asi tak do listopadu... a můžu se zeptat??, ke komu chodíte na gynekologii?? a chodíte do Zlína nebo jinam??
18. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
ahoj robosek: gratuluji k miminku... pohlaví asi ještě nevíte, že?? a budete to chtít vědět?? a co bys raději?? já teda chtěla chlapečka a vyplnilo se...teda doufám, že se doktoři nesekli :-d
18. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz
pajmis:no pohlaví ještě nevíme,ale doufám,že se ho dovíme ve 20tt na velkem utz....a určitě to chceme vědět!!je nám to jedno,hlavně at je mimi zdravé,to je nejdůležitější...výbavičku ještě žádnou nemám,čekám na 20tt a pak začnu :slight_smile:
jinak chodim k primáři Gerychovi na Tomášov
18. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj teeeda ja sem tady jednina porad snazilka :wink: VSechny uz tady cekate mimca dokonce i dvojcatka no super :wink:

A kam jeste kdo chodi na GYnekologii?JA chodim na Prvni segment na Jiznacich,furt lepsi nez sem chodila na Polikliniku k HAvelkovi to byl des a hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se přidat? Jsem z UH.
18. srp 2008 v 15:21  • Odpověz
autor
Ahoj laolo...jasně že můžeš :slight_smile: at se nám to tady rozroste :slight_smile: ...
18. srp 2008 v 18:21  • Odpověz
No já jesli se můžu přidat k diskuzi o gynekologách,já chodila k Lánské na poliklinuka,z tama jsem na zač.tohoto roku zdrhla k Váchovi na lékařský dům a jsem naprosto spokujena.Vyšetření je užasné,ani nejde cítit,vše mi zodpoví,akorát mne štve že mluví tak potich,ale jinak supr!
Kde jste rodily,či případně budete rodit?
Já dcerku rodila ve Zlíně,skoro před 2 roky,spokojenost a ted tam budu rodit taky pač maj spešl prac,.pro dvojčátka.Jsme zvědavá jak to dopadne,snad vše bude o.k.
Ve středu jdem na velký utz.Před 14dnama mimi byly podle slov dr.moc malé tak na 19tt(a to byl zač.20tt)tak ted už snad to vidět pujde!Chlěly bychom vidět pohlaví a zda jsou mimi snad obě zdravé a živé...pěkně už kopkají,někdy to i pěkně bolí.....ale už se na ně moooc těšíme,sice se z toho asi......ale snad to zvládnem!
mějte se zatím pa
18. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile:
No,já předpokládám,že budu rodit ve Zlíně :wink: Jen mám dotaz:musím se tam zaregistrovat?
19. srp 2008 v 07:19  • Odpověz
autor
ahoj beda:gratuluji k dvojčátkům :slight_smile: no já bych určitě chtěla rodit ve Zlíně... slyšela sem jen samou chválu, že tam jsou dobří lékaři.... prej nejlepší v kraji... že tady rodí i ženy z Uherského Hradiště a Vsetína a tak... no a o tom registování... to se musí každý zaregistrovat??? známá říkala, že prostě až mě to chytne, tak mě můj odveze do Batovky a tam porodím...že ona to teda tak měla... beda: nevíš jak to je?? Podle mě, až tam přijdu tak tam příjdu ne?? Kdyžtak napiš jak to chodí, už 1 zkušennost máš :slight_smile:
19. srp 2008 v 07:46  • Odpověz
autor
beda: jo a o té Lánské jsem slyšela více názorů... je to tak půl na půl.... jedni si ji nemůžou vynachválit a jiní ji nemůžou přijít na jméno... ale mám kámošku, která bere HA a měla by tedy mít pravidelné cykly... a menzes měla teda tak 10dní hodně silný, když se rozhodla, že k ní půjde at ji vyšetří... a Lánská ji teda řekla, že at dojde až jí to přestane... což nechápu...podle mě by měla zjistit příčinu toho krvácení a zastavit to... no a tak tam kámoška šla za další týden a to ji řekla, že jestli ještě krvácí, že ji nevyšetří... a tak kámoška krvácela přes měsíc, že?? mazec... takový přístup... i když já osobně bych šla jednoduše na pohotovost nebo k jiné Dr... ale podlě mě je nejhorší lekař s kterým se se kdy setkala pan Havelka na poliklinice... to je hrůza... jen by vykecával..jak se máme..a toto...a nic nedělal... všechno strasně přecenoval a když byl nějakej problém, tak s tím nic nedělal... je takovej zdechlej ... a ta sestra u něj... ta tam má snad větší slovo... a je hrozně protivná... ted mám Dr. Pokludouvou a je to teda lepší... a sem spokojená, i když každý má své mouchy.. :slight_smile:
19. srp 2008 v 07:55  • Odpověz
Já osobně jsem hrozně moc spokojená s prim.Gerychem..dříve jsem chodila ke gyndaři v Břeclavi,kde sice byli taky dobří,ale s tímhle se to nedá srovnat...všechno mi hezky po lotapě vysvětlí,nemůžu si to u něj vynachválit...jde vidět,že fakt patří ke kapacitám... :slight_smile:
No já jsem z toho registrování zmatená,vím,že to dělají holky v Praze,ale ve Zlíně snad ne..nebo jo? :fearful:
19. srp 2008 v 08:16  • Odpověz
Ne holky,nebojte se,než jsem otěhotněla pracovala jsem v porodnici ve Zlíně a u nás se skutečně neregistruje.Vezmou každého i když porodka praská ve švech.... Takže žádný strach... :wink:
19. srp 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahojky,tak to jsem fakt ráda :grinning:
19. srp 2008 v 08:39  • Odpověz
Jinak chodím k MUDr.Maulemu i když jsem jiný okres a jsem moc spokojená...
19. srp 2008 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky,
taky pořád rozmýšlím, jestli budu rodit v Hradišti nebo ve Zlíně...
Nemáte některá zkušenost s předporodním kurzem v Kenny clubu ve Zlíně?
19. srp 2008 v 09:26  • Odpověz
Laola,

lepší máš předporodní kurs,který vede některá PA přímo z Baťovky = paní Válková,Gogelová,Bednářová... Jsou totiž daleko "víc v obraze" a podají Ti skutečně zasvěcené informace a nic co by měly jen vyčtené z internetu,nebo ze školení.Ona teorie je jedna věc a praxe je věc druhá... :wink:
19. srp 2008 v 09:31  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Pajmis já chodím k dokymu tady na Vsetín ( k doktoru Malíkovi) a i on mi vlastně stanovil diagnózu PCO, po důkladných vyšetřeních. A potom mě léčil, nejdříve lékama a potom ( jelikož jsem na ně nereagovala) injekcema puregonu do břicha a otěhotněla jsem až po třetí IUI.
Jinak já mám slíbenou postýlku po bráchové 4 leté holčičce a sedačku vajíčko taky. No a ségra mi slíbila pár oblečeníček na miminko, ale stejnak budu muset několik věcí nakoupit.
Kočárek ale zatín nevím jaký koupíme, zatím jsem se jenom dívala na netu, ale budu muset zavítat i do obchodů, ať si je důkladně prohlídnu.
Mám k vám takový dotázek, budete si kupovat i několik látkových plen?
Ahojky Laol, Robosek, Jablu,Beda.
Peti a jak dlouho se snažilkujete?
19. srp 2008 v 09:31  • Odpověz
Jablu, díky. Tak to už bych se měla pomalu rozhodnout, kde budu rodit, ať to stihnu ještě absolvovat :grinning:
19. srp 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahojky Sissi,

taky jsem ze Vsetínska a když si dobře prohlédneš můj nick,tak zjistíš odkud :grinning:

Já jsem rozhodnutá dávat doma jen látkové pleny a na cestování,ven,nebo k lékařce jednorázovky.Dokonce v DM drogerii prodávají i eko-jednorázovky = rozloží se Ti klidně na kompostu a to je fajn... :wink:
19. srp 2008 v 09:35  • Odpověz
Jablu já taky přemýšlím, že si koupím pár látkových a potom uvidím.
Ty jsi přímo ze Vsetína?
19. srp 2008 v 09:44  • Odpověz
Sisi, já mám zatím 20 látkových a víc asi kupovat nebudu.
19. srp 2008 v 09:55  • Odpověz
Na VS mám byt,ale bydlíme v domečku na vesnici a je to moc fajn.I kvůli prckovi... :wink:
19. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Tak já si pár látkových plen pořídím,ale jinak budu používat jednorázové....
co se týče nějaké té výbavy,tak zatim nic nemám,ale po sestřiném dvouletém klučinovi zdědím nějaké ty zavinovačky,fusák,oblečky....
nad kočárkem přemýšlím,zatím je čas,ale uvažuju na Jané Slalom Pro...
19. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.