• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojky všem :slight_smile:
Tak jsem ten podzimní víkedn přežila ve zdraví, ale fakt byla pořádná kosa, ještě, že jsem byla nustále v teplíčku.
Milin já naštěstí žádné trnky sbírat nemusela, a nai by to teď po mě v těhunikdo nechtěl, i když naši jich mají taky pěkně moc.
My byli u našich a vlastně i u bráchy ( bydlí v jednom domečku), manžel pomáhal s fajnovou na domeček, před barevným nátěrem. Oni totiž uteplovali domeček. No a v neděli tam byli hody, ale bylo tak hnusně, že jsme se nešli podívat ani na kolotoče, jenom manžel mi šel koupit cukrovou vatu a za chvíli se vrátil.
Jinak to vyšetření se mi pěkně blíží, je to už příští pondělí tak to tam snad ty 2 hoďky vydržím.
22. zář 2008 v 09:50  • Odpověz
Ahoj Sisi,no ja kdybych byla tehu tak to taky nedelam,ale bohuzel jeste nejsem takze musim sbírat.Ale nejak mi to nevadilo.Aspon jsem byla celý den na vzduchu i když sluníčko se na nás nepřišlo podívat.Sranda je v tom že mi budeme mít slivovici a ani jeden z nas ji nepije :grinning: :grinning: Ja se s ni minulý rok tak šíleně opila že už nikdy více.Ani na to nechci myslet :sweat_smile:

Jinak dnes tu zase mrholí to je děsný.Nu a taky je dnes podzim,takze asi zadne pekne teploty už se nukazou.Ale treba aspon porostou houby :wink:
22. zář 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj kecalky! Já teda hlasuju radši pro podzim, to vedro už bylo k nepřečkání! Dneska v noci mě hodiny v kuse pěkně potrápili poslíčci, no, už jsem myslela, že budeme vyrážet..Naštěstí se všechno uklidnilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 v 18:23  • Odpověz
Dobrý ranko holky,
tak doufám že se brzy u nás aspoň na chvíli ukáže sluníčko.Aspoň má člověk hned lepší náladu.
Dnes je u nás zase zamračeno,a ven s okna jsem se raději ještě nedívala :grinning:
Niwek ty na sebe dávej pozor,já netušila že poslíčci můžou přijít o měsíc dřív.Myslela jsem si že je to tak až v tom posledním měsíci?Nu hold asi ještě nevim spoustu věcí,tak snad až budu těhule tak se vše dozvim :grinning:
Papa přeji hezký den :wink:
23. zář 2008 v 08:34  • Odpověz
Krásné dopoledne :slight_smile:
Milin aspoň budete mít slivku do zásoby pro návštěvy. Mi taky nechutná co máš z toho a teď bych ji taky nemohla, ale vůbec mě to neva. Tak já sluníčko neviděla ani nepamatuju u nás je totiž už druhý týden pěkně zataženo :angry: a mě to už štve.
Niw, podzim není špatný, ale mohlo by sem tam vykuknout sluníčko, mi taky tohle léto bylo děsně. To je mi líto, že ses nevyspala. Já pro změnu spala špatně tuto noc, nevěděla jsem jak si mám lehnout, pořád jsem se převalovala, no děs. A už máš všechno nakoupeno i do porodnice?
Já bych si tento týden chtěla koupit lovelu, mají ji v akci v hypernově. Dovezla jsem si totiž od švagrové nějaké oblečky na drobečka, tak čekám až bude venku hezky abych mohla pomalu začít prát. Obávám se totiž, že potom budu čím dál tím víc nemotornější.
Taky přeji hezký den
23. zář 2008 v 09:57  • Odpověz
Holky chci se zeptat papala jste nekdo z Vas Clostilbegyt?Prý se po nem pekne přibíra.O to fakt zájem nemam,ale co uz?Budu ho brat poprve tak me zajima co a jak.Diky.Vím ze je tu o nem diskuze ale první se zkousim ptat Vas mamin a pak to zkusim tam. :wink:
23. zář 2008 v 11:26  • Odpověz
Ahojky,
Mili, nejedla, takže ti neporadím :frowning2: Jak se máš?

Sis, myslím, že víceméně už mám nakoupeno všechno. Doktor mě straší, že je malý docela cvalda, tak ho prý můžeme očekávat i dřív.. Jinak, taky jsem nejdřív prala mimioblečky v Lovele, koupila jsem si i aviváž, ale jakmile jsem to oprala, zjistila jsem, že mi to teda ale vůbec nevoníííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže Lovelu už nee. Koupila jsem si Persil sensitiv a jsem max spokojená. Mám vypráno a vyžehleno a občas chodím ňufat do skříně.. :grinning:
23. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz
Niwek hm mohlo by to byt lepsí.Bohuzel zase cely cyklus bez sexíku.Ne ze bych byla nejaka nymfomanka,ale potreby jsou patreba :grinning: :grinning: Momentalne zhanim nemovitosti.Je to tezký,ale snazim se jak to jde.Uz aby dorazila mrcha a ja mohla zacit papat ten Clostilbegyt.Tohle cekani je desne!Ty uz to budes mit za chvili za sebou vid?Jeste mesic a prcek je na svete :wink:
23. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Omlouvám, se ale dřív jsem nějak neměla čas. Chystala jsem manžela na služebku, tak jsem teď až do zítřejšího večera sama doma. Blbost, jsem doma samozřejmě s naším bobíškem.
Milin já brala clostilbegyt, tak se můžeš kliďánko ptát odpovím na tvé dotazy ráda.

Niw, to snad ne, že tě tak doky straší, říká se že první dítka bývají pozdějc. No já zkusím Lovelu, ségra v ní pere oblečení pro svou dcerku, má atopický exém už od narození.
Já si říkám, že fakt radši začnu dřív prát, ono to ve skříni počká. Ovšem až začne svítit to sluníčko, už mě to počasí nebaví, je takové smutné.
24. zář 2008 v 17:00  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile: , tak jsem tu zase.
Dávno tady nebyla už Beda.
Holky jak se dneska máte. Já bych chtěla jít na nákup, máme vybílenou ledničku.
25. zář 2008 v 09:14  • Odpověz
Ahoj Sis,

taky mě čeká nákup,ale až odpoledne s MP autem.jezdím do Valmezu do Kauflu.Ten vsetínský je špinavý a věčně prázdný... Ráno mi plynař zapojoval nový sporák už v 6.30,takže jsem ospalá jako kotě.Dneska má volat ještě podlahář,abychom se domluvili na lino do předsíně a kuchyně...Už bych to chtěla mít za sebou.To běhání do schodů mi nedělá moc dobře = jsou to 4.patra bez výtahu... :wink:
25. zář 2008 v 09:26  • Odpověz
Dobry ranko holky,preji hezky den i kdyz je venku hnusne :slight_smile:
25. zář 2008 v 10:00  • Odpověz
Ahojky Jablu
Tak lino už máme za sebou. Ještě nám zbývá nábytek do ložnice, který jsme teprve objednávli minulý týden, dodání trvá 4-6 týdnů tak snad v polovině nebo na konci října to budeme mít. No a potom už jenom poskládat.
Ani nemluv my bydlíme ve 3 patře a taky to máme bez výtahu, tak tě plně chápu.
25. zář 2008 v 10:02  • Odpověz
Já bydlím vdomečku,takže to je v poho.Byt na Vsetíně pronajímám,takže to je spíš takové aby to trochu vypadalo.Původní nájemníci tomu dali zabrat tak,že mi bylo do pláče...Holt lidi si ničeho neváží... :angry:
25. zář 2008 v 10:07  • Odpověz
Jojo jak to není jejich tak jim to nic neříká, holt i takoví lidé jsou mezi námi, neváží si toho, že mají střechu nad hlavou.
No nic je mi nějak divně musím si jít lehnout, abych tady neodpadla, a manžel je daleko( v Praze).
25. zář 2008 v 10:51  • Odpověz
Ahoj kecalky, všechny vás zdravím :slight_smile: Jak tak pozoruju, jsem asi fakt jediná, komu tohle počasí vyhovuje :grinning: Holky, taková malá anketka - jaké máte koupené, popř. vyhlídnuté kočárky?
25. zář 2008 v 17:14  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile: , konečně nám vykukuje sluníčko, hned je lepší nálada.
Niw já mám objednaný kočárek "Roan Marita", je prostorný, což jsem chtěla, aby se nám tam drobeček hezky vlezl i s fusakem.
Normálně už druhý den po sobě je mi nějak šoufl, na vyvrácení no děs, ještě, že jsem doma a nemusím chodit do práce.
26. zář 2008 v 08:45  • Odpověz
Ahojky holčiny,

mám vyhlídnutý kočárek Atlantic.Nejen,že se mi líbí,je za dobrou cenu a dvojkombinace,ale váží "jen okolo 14kg...Často se přemísťuju autem,takže se bude často skládat.Proto volím tuto značku... :wink:
26. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
Ahojík holčiny!
Milin,já taky brala Clostylbegyt,jeden měsíc a hned se zadailo.Neříkám,že dvojky čekám z toho,ale možný to je,pač je to tam i psané.Ale na někoho to třeba nepůsobý vůbec!uvidíš.
Jinak u nás vše při starem,miminka se pěkně vrtí,někdy to aji bolí,na ko jdu až další pondělí,tak snad by třeba mohl být i utz,at vím co a jka je z mimískama.Včera jsem ve Sparu kupovaly matračku,postýlku chceme i ikei,je levnější!Tu první máme sice ze Sparu,ale o polovinu levnější,kupovanou ale taky před 3 rokama.
Když jste tak u těch bytu,my taktéž bydlíme ve 3 patře bez výtahu,tak jsem zvědavá jak to budem zvládat!Kočárek už máme dokonce i doma,je to Dorjan cross duo,je sice z druhé ruky,ale nevypadá na to!uvidíme jak se s ním bude jezdit,mne třeba osobně připadnou blbé přední arotační kolečka,mám je ted na sportáku pro malou a je to děs,tak uvidíme,jak to bude
Docela už mne to všechno začíná děsit,co a jak bude.Hlavně mám strach o miminka,aby byla zdravá a hlavně aby byla relativně veliká,abychom nebyly dlouho v porodce,pač já k smrti nesnáším odloučení!U Lucinky jsem byla v porodnici a jakož to celkově v nemocnici a byla to hruza,přořvala jsem každy den§No snad to bude lepší!
Konečně hlásí tepleji,tak uvidíme,snad e to na víkend podaří!
Jani,tys měla být ve středu na nějakem utz či tak nějak že?jak to dopadlo?
Holky v čem chodíte oblíkané,máte hodně těhu věci?A v čem v zimě?Já jsem z oblečení dost zoufala!
pa
26. zář 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahojky Bedi, já si koupila akorát těhu rifle s tím pružným pasem a přes to můžu nasit normálně trika, které jsou samozřejmě natahovací. A mám koupenou jenom jednu halenku s dlouhým rukávem. Mikiny a svetry naštěstí obleču taky. No a světe div se jsem doma u našich objevila kabát o kterém jsem si myslela že mi budé úzký, ale naštěstí se potvrdil opak. Dám ho do čistírny a těch pár měsíců v něm vydržím. Takže žádná další investice do oblečení nebude a to je super. Protože penízky potřebujeme pro některé miminkovské věci.
26. zář 2008 v 09:46  • Odpověz
Já si koupila hned v nějakém 4 měsíci těhu rifle s laclem v bazárku za 100,-Kč...Ostatní pytlíkuju jak se dá...Tchýně říkala,že tam má nějakou bundu, kterou nenosí,abych nemusela nic kupovat...To fakt nemá cenu...A po porodu,no spíš po šestinedělí,budu zase štíhlááá... :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 10:36  • Odpověz
Ahojky holky,
tak my jsme nakonec vybrali Casualplay S4. Chtěla jsem původně S6, ale 28 000 za kočárek - no, haha, to ani omylem.
Jinak, já mám dvoje těhu kalhoty, tak je tak nějak střídám, k tomu volná trička, přítelovy mikiny - taky občas :grinning: Jen jsem zjistila, že nezapnu žádnou bundu, ale řeším to vrstvením oblečení, přece na tu chvilku už nebudu nic kupovat - mám to za pár.
Holky, co už máte doma dítka - poradíte mi? Chci si koupit kojící podprdy, aspoň dvě, ale nevím, jestli si je mám koupit ˇuž teď nebo až po porodu? Zvětšily se vám prsa po porodu hodně?
26. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
Niwek,

kojící podprdu potřebuješ už v porodnici.Ale pokud ji budeš kupovat v obchodě s prádlem,měli by Ti sami poradit.Oni by tomu měli rozumět.Tam jde podle mě spíš o obvod.Ta podprda je většinou bavlněná,takže se naformuje a natvaruje... :wink:
26. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
Jojo ,moje řeč podprda musí být koupená dřív, chystám se je v nejbližžší době koupit, dokonce jsem dostala typ kde je koupit, tak až pojedeme kolem tak na ně půjdu.
Jablu po porodu budeme štíhle všechny :grinning: .
26. zář 2008 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mame za sebou dalsi tyden.Nu ja dnes konecne dojim posledni proveru a pak uz budu cekat na mrchu.
Ale snad to bude tentokrat lepsi nez minule kdy se rozjela pak na dva skoncila a pak se opet vratila.Nu des!
Holky doufam ze nejste nemocne a uzivate si slunicka :slight_smile:
29. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
Tak už mám zdárně za sebou odběry na cukr. Výsledek ovšem nevím pošlou ho mému doktorovi. Uf, ale byla to pro mne makajda. Nejde tak ani o vypití té tekutiny, myslela jsem si, že to bude horší. Jenomže ouha byla tam v té čekárně strašně vydýchaný vzduch a tak jsem to potom celé odležela na sesterně, protože mi nebylo dobře. Jěště, že už je to zamnou.
No a zítra jdu ke svému gynekologovi na kontrolu.
Neboj Milin, zatím jsem zdravá a čerpám energii ze sluníčka.
29. zář 2008 ve 13:34  • Odpověz
Dobry ranko holky :slight_smile:
tak doufam ze jste se vyspinkali lepe nez ja.Ja totiz nemohla spat celou noc.Porad jsem premyslela co ted budu delat kdyz jsem zase bez prace!
No ale snad se neco brzy najde. :slight_smile:

Preji Vam krasny den a at se vam dari papa. :slight_smile: :sunglasses:
30. zář 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Ja si teda podzim užívám a nemoci se mi vyhýbají - musím zaklepat!!! Teda, já už bych tak chtěla mít mimíse u sebe. Jsme spolu předběžně domluvení na 10.10., tak jsem zvědavá, jak dodrží slovo!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sis - asoň to už máš za sebou. Pro mě bylo nejhorší, že jsem tam byla v období veder a nemohla se napít.
Mili - držím ti moc palce!! Jsi bez práce? Jak to?
Jablu - děkuji za radu - ve čtvrtek se po nějaké podívám.
30. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz
Tak už mám i pravidelnou kontrolu za sebou vše ok, akorát na tvrdnutí bříška mi doky napsal magnézko, ale prý to není hrozné. Výsledky z cukru tam ještě nebyly, tak snad příště. Abych pravdu řekla tak jsem dneska pěkné utahaná a unavené, jelikož jsem vstávala už druhý den strašně brzo, tak si zítra pospím.
Milin co se děje, jaktože jsi bez práce?

Niw, tak to seš dobrá, že jsi se s mimi domluvila i na termínu :grinning: . Jsem zvědavá jestli ti to vyjde.
30. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky, nu tak bez prace jsem uz nekdy od kvetna ci cervna.Proste po moji dalsi operaci ktera byla v breznu jsem odesla.Protoze to byla fyzicky narocna prace.Nu a od te doby jsem bez prace.Ted jsem si sehnala praci,ale byla jsem tam od 12.9. do dnes.Pac tu pobocku zrusily.Tak jsem skoncila a jsem zase na pracaku.Fakt nevim.Ale hold budu zase hledat dal.Tak papa :slight_smile:
30. zář 2008 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.