• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte pravidelně Vás čtu, ale nemám moc času reagovat. :slight_smile:
My se máme fajn, jsme zdraví ( ťuk, ťuk, ťuk) a asnad to tak bude i nadále. Zítra jdeme v šesti týdnech na kontrolu s nožičkama, tak jsem zvědavá jak dopadneme, prozatím jsme dávali jednu plenu navíc, protože prý nožičky byly trochu ztuhlé a nešly pěkně od sebe.
Jinak je to u nás jak na houpačce, jedenden lepší, pak zas hůř a tak se to střídá. Ještě bych pokračovala v psaní, ale Vašík zas huláká na celé kolo, tak musím pádit. :grinning: :grinning:
Veru - myslím na Tebe a držím palce , ať to máš co nejrychleji za sebou? V pase máš napsané , že nevíte pohlaví, vy jste si to opravdu nenechali říct???
Mili - hodně odpočívej a určo brzy bude líp :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Veru ví co to bude,ale tají,takže si musíme počkat až se bobánek narodí.Že Veru??? :wink:
Á už to za chvíli bude!!!
10. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Veru - držím palce! Já myslím, že to o víkendu určo bude! :wink: drž se, myslím na tebe!!!
Jity - ahoooj! no vidím, že je to jak u nás. taky jeden den super, druhý den horší a tak se to furt střídá. jsme taky naštěstí zdraví, tak jsem ráda. jen mě pořád trápí ty prsa, ale už jsem si na tu bolest i zvykla. příští týden jdu na kontrolu na gyndu po šestinedělí, tak mi snad doktor něco poradí. po těch nožickách se prosím ozvi, my jdeme příští týden a jsem zvědavá, jak to tam probíhá. děkuju a papa, a zdravím Vašíčka :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte děvčata, jsem ráda, že jste se ozvaly :slight_smile:

My víme, co to bude, ale neřekli jsme to nikomu - ani rodičům, takže ještě je to tajemství, ale můžu Vám prozradit, že štěňátko ani koťátko to nebude :slight_smile:
Ještě holky - já jsem to nemyslela jako výtku, že sem nepíšete, jen se mi po Vás zastesklo. Je mi jasné, že je toho kolem mrňátek moc moc, takže snad to tak nevyznělo :frowning2:
Děkuji, že jste daly vědět a doufám, že mrňouskové Vám i nadále pokvetou pod rukama! To není možné, že už to tak letí a už jdete na kontrolu po šestinedělí, vždyť jste nedávno porodily, jak to jen děláte. Tak se hlavně držte!
Jinak taky věřím, že už to o víkendu bude, jelikož na neděli táta domluvil grilování i se švagrovou, která má termín za 10 dní, ale čeká druhé mimčo, tak nás třeba odvezou obě zároveň, což by bylo super a snad by jsme je mohly ukecat na stejný pokoj, ale to je ještě ve hvězdách. A už aby to bylo, jinak mě účet za telefon obere o všechny peníze, jelikož denně odpovídám asi na 10 sms jestli UŽ. Je to milé, ale taky dost stresující. Tak se mějte, já jdu uklízet, třeba tím trochu pomůžu! Papa.
11. zář 2009 v 07:37  • Odpověz
ahojky holky
tak se tak nejak nestiham prihlasovat ale treba ted hlida tatka tak aspon par vet stihnu napsat...
veru - neboj bude to sup sup a pak ti to taky tak bude utikat...
my jdem na nozicky taky pristi tyden - tak jity - pis zazitky...
jinak my jsme taky nastesti zdravi a strasne hodni - rikaji nam to vsichni a ja doufam ze to malochovi vydrzi ci nejdyl... porad spinka a po 3 hod se budi na jidlo a v noci jedno papani zaspi...ale taky se stane ze si poplace...ale aby jsme vedeli ze ho mame... snazim se doplnovat foto...
simi a co u vas noveho??
11. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky,
tak nožičky máme v pořádku, na noc máme preventivně dávat druhou plenu a přijít zas na kontrolu za 6 týdnů.

Byli jsme na Vs a lidí tam bylo mraky, doktor nervní, že má plnou čekárnu lidí :unamused: , bylo to v pátek odpoledne, asi se už viděl doma, ordinační hodiny na dveřích mají napsané do půl třetí, my jsme ve tři odcházeli a ještě tam po nás byli asi tři mimča. Tak naobjednává si lidí a pak je protivný. No jedinou útěchou mě bylo, že je jsme zdraví.

Mluvila jsem večer s kamarádkou co chodí na nožky do Zlína a říkala, že tam je to to samé. Čekárna narvaná hned od rána a že je nejlepší tam jít co nejdřív z rána. Ještě se tu zeptejte holek, co už mají prcky, jak to měliy ony, ať tam zbytečně nemusíte dlouho čekat.

Mě příští týden taky čeká gynda a kontrtola po šestinedělí a za měsíc budeme mít křtiny, jen jsem zvědavá co si obleču, nemám nic na takou událost na sebe, nejraději chodím v riflích a ty teď stejně taky neobleču přes břicho. Včera jsem si chtěla koupit nějaké větší, zkoušela jsem dvoje a ani jedny jsem nezapla v pase, tak jsem naštvaně odešla z obchodu.

Budu se snažit taky doplnit aktuální foto :slight_smile:
12. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahojte, hlásím že pořád jsme Kinder vajíčko.
Jsem si dneska pročítala těhotenskou průkazku a zjistila jsem, že mi doktorka už 3x!!! dělala Hamiltona a pořád nic, tak je to normální? Já jsem předtím nevěděla co to je, bohužel. Už jsem opravdu nervózní a začínám být i sama sobě protivná a to nemluvím o okolí! Už aby to bylo nebo mě fakt klepne šílenstvím! Tak se mějte a jsem ráda, že miminka máte zdravé a šikovné, jen tak dál!!! :wink: :slight_smile: :wink:
12. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojky holky
nu teda tady nikdo :slight_smile: A to je ještě tak škaredě.Teda tady fouká studený vítr.Ale mě to neva.Radši chladněji než ty vedra.Jen jaksi nemám co na sebe.Hold asi budu muset nakoupit nějaký ty kalhoty.Mám jen jedny zatím.Takový tepláčky z Drapsu a tam jsem si koupila i jedno tílko pro těhulky.Takže vypadám jako kdybych ani těhule nebyla, ale to neva.

Veru tak co?Včera jsem na tebe myslela celý den a říkala si zda už jsi ve Zlíně nebo jestli ještě si doma.

A co ostatní holky?Přeji Vám hezký dny a užívejte si těch posledních teplých dnů :slight_smile:
14. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky,tak myslím že Veru už je ve Zlíně a chová své mimčo..jinak by se tu určitě ukázala :wink:

Mili co ty jak se cítíš a prožíváš těhu?
15. zář 2009 v 06:37  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj,

tak Vás musím zklamat, ještě nechovám miminko. Blížit se to prý blíží, ale uvidíme co bude dál. Zase podám hlášení :slight_smile: :wink: :slight_smile: Dneska musím letět, spěchááám kuchtit večeři. Pa.
15. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
ahojda

veru a dáš nám přes někoho vědět sms nebo to bude překvápko do té doby než se vrátíš z porodnice.

já mám právě na rukách vašíka a skáču s ním na baloně, tak to tu datluju jedním prstem a nemám šanci použít velká písmena. :slight_smile: musíme ještě hodku vydržet než půjdem koupat. včera jsme koupali dost brzo hned potom vytuhnul a noc jsme měli taky takovou rozházenou, pořád jsem k němu musela vstávat.

chtěla jsem se zeptet jestli prcky necháte naočkovat proti pneumokokovi? nevíte kolik to tak zhruba může stát a od kdy se to očkuje? zapomněla jsem se na to u dr. zeptat a znovu tam jdeme až za tři týdny.
15. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahojky holky

tady se člověk teda ani nezapotí dočítat :grinning: Ale neva hlavně že jste všechny zdravé i s mimčama :wink:

Samik tak zatím jsem si to těhu moc neužívala.Prvně mi bylo stále zle a pak bylo chvíli dobře.Jenže pak si tělo řeklo že mě bude trápit bolestma v podbřišku.Musím zaťukat teď je chvíli nemám.Tak snad to přejde.A pak si to začnu užívat.Příští týden v pátek mám velkej UTZ tak jsem zvědavá co nosím pod srdcem za prcka.Pohyby jsem ještě nezaznamenala.Asi to neumím poznat pač já se nějak nepozoruji a nesleduji to.Ale myslím že kdyby to byl pořádný kopanec že to snad poznám :grinning:

Holky prosím Vás vy co jste byli v Prediku na UTZ ve 20tt nechali jste si to nahrát na DVD?Já bych chtěla přeci mi to zůstane jako památka.Ale nevím zda si musím donýst DVD nebo je to v tý ceně 950kč?A taky jsem se chtěla zaptat chtěli bychom to v 3D ale nevím zda to teď dělají automaticky nebo ne?Holky prosím napište mi někdo jak to tam je ať tam nejsem za blbce děkuji :slight_smile:

Veru já myslela že už je s tebe pyšná maminka :slight_smile: Tak hlavně ať to brzy přijde a ty si to můžeš užívat.Kdy máš nějakou kontrolu?Já myslela že ti to už nějak naplánovaly jako vyvolání a tak.

Pa jdu si něco uvařit.Teda polívku. :wink:
16. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ju holky a co třeba ten srazík?Teď už máte mrňata tak můžem kamkoliv a já jsem stejně doma zavřená. :grinning:
Aspoň se pokochám miminkama :wink:
16. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
ahojky milin,
pokud jdeš do predika, tak Ti to vypálí na DVD v 3D, pokud to půjde dobře vidět...pokud ne, zůstane u normálního UTZ, ale i tak Ti to vypálí, mám doma taky malou na památku, na 3D sice ne protože jak říkám, nešla vidět a točit záda je blbost...
A co Veru, nevíte někdo něco? Kukala jsem na fotky miminek a jsou kouzelné, no jo, kde jsou ty časy, kdy byla Adélka taky miminko :frowning2:
milin, Ty už jsi v půlce, toto letí, vid?
17. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
mili - já jsem si z Predika odnesla jen fotečky, takže nevím, jak to tam je
jity - no já jsem se na to taky zapomněla zeptat a taky jdeme na kontrolu až za tři týdny, takže nevím, ale zajímalo by mě to hodně, kolik to stojí
veru - už to máš určo za sebou, že? :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky
dík za odpovědi :slight_smile:

Já se na ten UTZ tak strašně těším bude tam i přítel tak to bude fakt paráda :dizzy_face: Pak asi konečně zavítám něco koupit na prcka.To už snad budem vědět co to je :slight_smile:

Na Verču tel nemám, bohužel mám jiný tel a do starýho se nedostanu.
Ale říkala že nám jsem dá vědět tak uvidíme :slight_smile:

Honzi pomalu to začíná ty týdny utíkat :grinning:
17. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
milin a co si myslíš, že to bude? nemáš tušení?a co jména, máte favority? tady jsou skoro samí chlapečci, holčička by bodla :wink:
17. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
jity - tak Lea nám zjistila u svojí doktorky, že to očkování stojí 1440,- a musí se dát 3x. budeš to Vašíčkovi dávat?
17. zář 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Honzi no protože si oba přejem kluka tak to bude určo holka.Tušení mám na holku, ale mamka mi zase řekla že budu mít kluka tak já nevím.Hold budu si muset počkat do příštího pátku.
Jména vůbec neřeším.Hold do tý doby dokud nebudu vědět co to je tak nad tím nepřemýšlím.Ale od příštího týdne to bude aktuální takže začnu řádit v kalendáři. :grinning:
17. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoje vespolek :wink:

Mili - my jsme taky začali nad jmény uvažovat až po tom druhém ultrazvuku. Každý večer když jsme zalezli do postele, měla u sebe kalendář a předčítala jsména, vždy jsem začala pěkně od ledna a většinou než jsem došla k prosinci manža spal a nic jsme nevymysleli. :grinning:

Sajmi - určitě mu to dáme, už jen pro klid duše, abych si potom něco nevyčítala. I tak mám pořád strach když nekojím, aby nebyl Vašulda nějak náchylnější k nemocem. Vy už jsme rozhodnutí?

Honzi - taky jsem to počítala, že chlapáci vedou :slight_smile:

Dnes jsem se konečne odhodlala jít na kontrolu po šestinedělí. Přijdu do ordinace a tam cedule, že se neordinuje. Mudr je prý nějaká chorá, tak tam jeden den v týdnu je zástup a jinak nic. Budu to muset zkusit až za 14 dnů, kdy má manža odpolední , aby byl ráno s prckem.
Jo 10. 10. máme křtiny, takže to bude takový dárek prvnímu výročí svatby, brali jsme se 11.10.
17. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
ahojky holky
tak jsme se vratili z poradny... zase jsme pribrali 800g za tri tydny - takze uz mame 5,3kg a merime 60cm... a jak pise simca - je to za jednu vakcinu pres 1400...ptala sem se doktorky na nazor a ona rikala ze je to dobre tak asi do toho tak pujdeme...jeste to proctu na netu...
a co vy jak se jinak mate?? co noveho??
mili - my taky dvd nemame - ale moc nas to mrzelo tak si o to dvd rekni...
17. zář 2009 v 16:35  • Odpověz
je jity - vy mate 10.10. krtiny a my je mame 11.10. :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
leu - a pořizuješ Vojtíškovi na to nějaký speciální ohoz ( myslím třeba bílé dupajdy a kabátek nebo tak něco)?

Mamka říkala, že se děti většinou ustrojí do něčeho bílého. My nic bílého nemáme, teda měli, ale už je to malé. :grinning: Příští týden máme domluvenou schůzku na faře, tak snad nám řeknou co a jak...

Tchýně nás zdupala, že prý už měl být dávno pokřtěný. :angry: :confounded:

V neděli se chystáme do Zlína na nákupy, nebyli jsme tam od té doby co jsem byla na ultrazvuku ve 20tt. Potřebuju si koupit nějaké kalhoty do ničeho se pořádně nevlezu. :frowning2:
17. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
JIty tak čtení jmen v posteli by teda u nás neklaplo.Pač můj je stále pryč a já spím sama doma.Takže bohužel.
Ta Vaše tchyně musí být pěkná fůrie to je strašný!Já bych jí řekla svoje.
Nu a myslím že jo že na křtiny jsou většinou děti v bílém.I mojí kamarádky malej byl v bílém a to jsou křesťani jak poleno.Takže je to jasný :slight_smile:

Leu já si to nechám určo natočit jen jsem potřebovala vědět co a jak.

Veru myslím na tebe.Určo to máš za sebou. :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
holky, nic si z toho nedělejte, my křtiny skoro ve 4měsících a bílé jsme měli, šatičky....
Vojtík pěkně roste....šikulka.
17. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Jity - tak rika se ze by mely byt deti v bilem... my taky budem v bilem - ale taky musime neco sehnat protoze z tech co jsme meli taky vyrostl... na fare vam reknou ze by jste si meli sehnat svicku a rousku... jinak na tchyni nedej - krtiny maji byt po sestinedeli a kdy se rozhodnete tedy... my treba ladili termin podle toho aby byli vsichni doma... :slight_smile:
mili - uplne ti to dvd preju... bude to urcite super...
17. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
leu - a nevíš, kdy by se měla dávat ta první očkovací dávka? jestli už na nás není třeba pozdě. zkusím o tom něco prostudovat na netu, jak bude chvíli času :slight_smile:
jity - jestli chodíš k Brandejské, tak ji prý odvezli s infarktem přímo z ordinace, tak se teď asi chudina dává dohromady. tak to máte pěkné, když budete křtít na první výročí :slight_smile:
mili - už jsem zvědavá, co to bude :wink:
17. zář 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak co ze se tu neukazete?? ja taky nestiham - ted sem na chvilku sedla k netu a nejake foto pridala... no nevim jestli mam jeste odsavat nez jdu kojit - nebo uz malemu mam nechat cele prso...nevim koho se zeptat jestli detske doktorky nebo koho...
simi - myslim ze prvni vakcina je od 6 tydne do 3 mesicu ale 100% nevim... budete to teda ondraskovi davat??
a co veru??
milin - tak jak dvd??
21. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky Leu, Ty odsáváš mlíčko? Proč?
21. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: ,Holky my křtili malou když měla 2 měsíce a myslím si že je to tak akorát, byla v kostelíku moc hodňoučká. Měla oblečené vše bílé a ještě byla v zavinovačce, pokusím se tento týden dát nějaké fotečky ze křtin do alba, tak potom můžete mrknout.
Jo a jestli se tady bavíte o prevenaru, tak malá dostala první dávku po první hexa a bylo to v jejích 4 měsících.
22. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.