• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte, ještě před měsícem jsem chodila v šatech na kontrolu a teď tohle, co to má znamenat!!! Ale i tak se dneska chystám aspoň na půl hodinky ven, musím se taky vyvenčit. Včera jsme byli koupit malému zimní bundu, tak ji aspoň vyzkoušíme a taky rukavičky, ale mám pocit, že do nich dá celou ručičku až po loket :slight_smile:
Miluš - opět začíná plavání pro těhulky v Holešově - každé úterý myslím od 10hodin na plavečáku. Podrobnosti asi budou mít v Pamadu na jejich webovkách, tak se kdyžtak mrkni. Mě se to hodně líbilo a bylo to super uvolnění a odreagování, ale my to měly o půl 9, tak jsem tam ještě spala :slight_smile:
Zatím se mějte krásně, když už to počasí tomu nepřeje. PS: už mě chytá vánoční nálada ...
15. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
ahojky
simi - kdyz jsme tento fusak kupovali - byl ve sleve ted bych to taky za to nedala ale je to super kdyz ho muzu vzit do nositka...
taky sem dala maleho na balkon tak k nemu kazdych pet minut letim - je taky nejaky uknourany - nevim jesli na nej neco leze nebo je to tim pocasim - clovak ani vetu nemuze dopsat...
holky jak malym cistite nosiky?? vojta tam ma vzdycky takove hruzy ze snad ani dospely chlap tam toho tolik nema...
a to mi jeste manza oznamil ze pojede na dve skoleni - jedno na tri dny(to je jeste jakz takz) ale druhe na 14 dni - asi se zblaznim... :frowning2:
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
leo-tak to je blbé s tím školením! :frowning2: ty tři dny se dají, ale 14 dní je hodně. nosík čistím takovým tím papírovým čtverečkem něco jako papírový kapesník, ale teď nevím, jak se to jmenuje. pak jsou třeba i odsávačky, ale s tím nemám zkušenost
veru- my ještě ani nemáme rukavičky, dobře, že jsi mi to připomněla
15. říj 2009 ve 12:16  •  1 dítě  • Odpověz
holky tak to je mazec to počasí :frowning2: :frowning2: :frowning2:

veru včera jsem se stavila u našich tak sem si na tebe hned vzpoměla,už na baráku není žádný lešení že?
15. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
no budem muset dat nejaky sraz aby mi to rychlej uteklo :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojte,
Leu - já to dělám taky těma čtverečkama - buničina - celé to stojí asi 15Kč v lékárně a je to takové velké koleso :slight_smile: Dnes jsem zkoušela i odsávačku, ale jen proto, že jsem si nebyla jistá jestli Davídek něco má v nosíku a neměl. A to školení Ti fakt nezávidím - já šílím jen když můj dojede i o hodinu později z práce :slight_smile:

Sajmi - já ráda :slight_smile: taky mě včera trkly do očí a malého nedonutím mít ručičky schované pod dekou :slight_smile:

Samíku - vepředu žádné lešení už není, ale prozměnu teď "makají" vzadu kolem ložnice a dětského pokoje a hlavně kolem lodžie, takže malého ani nemůžu dát v kočárku aspoň tam a venku je tak, že každou chvíli prší a pak zase nee a pak zase jo, takže se bojím vylézt a to bych tak nutně potřebovala do města, ale to je solidní procházka na 20minut a mezitím se může stát cokoliv.

Co? Co? Co? Nějaký sraz? Já jsem pořád doma s malým a už pěkně dlouho jsem nikam nešla. Teď je jen hodně blbé to období nachlazení a začínajících chřipek, tak se bojím, aby se Davídek nenastydl. Mějte se krááásně.

A co je s Miluš?
15. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahojky holky mám k vám dotázek. Je ve Zlíně nějaký obchod kde mají velký výběr autosedaček 9-36kg. Tady na Vsetíně mají akorát pár a nic moc kvalita. Díky za odpovědi :wink: .
15. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahojky holky - zase pocasi na....to nejit na vychazku :angry: nevim uz jak maleho v baraku uspat...
sis - my jeste autosedacku neshaneli ale urcite bych zkusila obchodni dum 4 patro a nebo VaV nad obchodnakem

a co jinak noveho??
16. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
U nás je nového asi to že Eli má o dva zuby navíc tak už máme 8 zoubků. Jo a dneska za chvíli jak jsem ji uspala si tleskala v ložnici a začal si povídat a bylo po spánku, naštěstí do půl hoďky potom spinakla znovu.
Víš my sháníme autosedačku starlight SP, na netu je ale v normálním obchodě jsem ji neviděla. A potřebovala bych ji vidět a s malou vyzkoušet.
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=883

Dokonce jsem to našla i ve Zlíně. :slight_smile:

ta taky není špatná
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=516
16. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
ahoj holky, tak se nám konečně udělalo trochu hezky a my stejně nemůžeme jít ven. včera dostal Ondrášek teploty, tak jsme skoro celou noc nespali a jsme z toho špatní :frowning2: . vůbec nevím, z čeho to má a jak mu pomoct. je to hrozné, když je takový malý crvrček nemocný :cry:
18. říj 2009 ve 14:00  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi, vím jak se cítíš, neboj ono ta nemoc přejde, dej malému pokud doma máš čípeček. Malá měla už horečku několikrát, úplně hořela bylo to jednak od zubů. A jednou měla šestou nemoc, to měla 3 dny horečky a potom se jí vyrazila vyrážka. Pro jistotu s malým běž k dokymu.
18. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
ahojky holky tak se nam pocasi umoudrilo, vcera jsme byli s maly na fotbale a predevcirem jak prselo - maly vsechno prospal v kocarku - asi je rad ze nam ho konecne vratili...
simi - bobek maly a uz mu neco zabralo?? a rymecku ma taky?? ja sem rada ze se nam zatim vsechno vyhyba - ikdyz se strasne divim protoze na neho prska tolik nachlazenych lidi ze si rikam ze to neni mozne ze jeste nic nechytil
19. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojky, tak Ondrášek je zase ve své kůži, teda skoro. nemůže se vykakat, tak je takový nervózní, ale teploty od včerejšího rána už nemá. tak teda nevím, co to bylo, ale hlavně, že už je to pryč! :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:03  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky simi - my taky ted bojujem s kakanim - taky mam pocit ze mu to zrovna dvakrat nejde... ted sem dala maleho ven a rychle dovaruju tak sranda... to sem rada ze uz vas teploty netrapi...co jsi malemu dala?? nejaky cipek??
19. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
ahoj holky, sam vidíš už to bude jen lepší!!!
Malej měl v pátek odpoledne 39 teploty a trochu rýmu,v sobotu už neměl,ale nechtěl nic jíst a ani pít,včera už celkem pojedl i pil a dneska už je to zase on jak má být(čert).

veru...včera jsem byla u našich a viděla tě z okna s tvojím jak pyšně vezl kočárek :slight_smile:
19. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
leo - no byl to boj, ale malý to dokázal! od sobotního rána toho měl v sobě až až, chudáček. teď už bude snad dobře, když už nejsou teploty ani bolavé bříško. na ty teploty jsem doma nic neměla, takže jsem dělala slivovicové zábaly nožek a pak jsem mu dala čajík se čtvrtkou paralenu, tak to zabralo. teď už mám doma paralenové čípky a paralenové kapky proti teplotě a bolesti, ale doufám, že je brzo nebudu muset použít.
sami - o té šesté nemoci jsem četla a docela jsem ji i očekávala, ale překvapilo mě, že ty teploty tak rychle ustoupili! a to jsem chtěla jet na pohotovost! fakt jsem si nedokázala představit, co prožívá maminka, která má nemocné miminko a neví, jak mu pomoct. už to vím a je to hrozné! :frowning2:
19. říj 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi jo to znám je to hrozné!

jinak jsme dnes byli na roční prohlídku,tak máme 9,20kg a 76cm,no moc váhy jsme nepobrali ale malej je takový drobek :wink: .Dr.se ptala jestli už říká mama,tata,baba atd.no tak sem jí řekla že jo,a taky jí to předvedl,řval tam a pak začal nadávát bababa :grinning: ,tak jsme se tomu smáli.

milin a co ty?už ses dlouho neozvala
19. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
simi-tak my uz to kakani mame taky za sebou - taky stalo za to - museli jsme prevlekat vsechno :grinning: tak to je dobre ze uz je ondraskovi dobre...a s kama jsi vycetla ty zabaly?? to jsem jeste neslysela... taky bych mela neco poridit do lednice at kdyby nahodou jsme pripraveni...
dnes jsme byli s mamkou a malym po nakupech tak sem si v tech obchodech odpocinula ani nevite jak... :wink:
19. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Brý ranko holky
Omlouvám se, ale minulý týden byl moc hektický každý den něo a večer se mi nechtěl zapínat PC.A psát přes mobil se mi taky nechtělo.Tak se nezlobte.
Teď jsem posbírala už snad všechny trnky takže budu mít snad klid až do jara.Sbírala jsem tři dny a pokaždý ráno se sotva pohnu, ale mám to sakryš z krku.Ještě mě čeká pár jablek, ale to už je prkotina.
U nás se začnou dít divy.Domluvila jsem se s kamarádkou a její manža s mým začnou bourat a začne se konečně rekonstrukce.Netěším se na rámus, ale těším se na to že se konečně začne něco dít.Ale nechci vidět ty peníze co proletí komínem.Nu ale bude to aspoň na celý život :wink: .

Holky měla bych prosbu.Potřebovala bych kdyby mi někdo navrhl kuchyň? Neznáte někoho kdo to dělá, prosím.

A taky jsem byla ve čtvrtek na kontrole.Skoro po 5měsících těhu mi nedělala dr UTZ tak jsem byla trošku zklamaná, ale co se dá dělat.Ale za to jdu na test na cukrovku.Se teda moc netěším.Ale co nadělám mi ji máme v rodině celkem hodně, takže bohužel musím jít.
Holky a mám na Vás ještě jednu prosbu.Kde se mám objednat na ten test?Do nemocnice nebo na polikliniku ve ZL ?Ptala jsem se dr a ta mi řekla že je to úplně jedno.Tak se chci zeptat kde jste byli vy a kde se Vám třeba líbilo víc nebo kde jste se cítili lépe.A taky je to tak strašný vypít tu hrůzu?Mám strach že tam umřu hlady a tak jak jsem omdlela snad jen jednou v životě že tam omdlim teď :sweat_smile:

Veru v neděi jsme byli u tchánovců a jeli jsme s nima do Brna do Ikei.A než jsme se natentovali do auta tak jsem zřejmě slyšela křičet malýho Davídka.Nevím kolik v paneláku má malý mimčo, ale bylo to rozkošný.No já vím že to není super když mímo křičí, ale někdy je to potřeba.Tak jsem si na tebe hned vzpoměla.
Mě to čeká sic až příští rok, ale těch posledních pár měsíců utíká nějak rychle :grinning: Takže únor tu bude coby dub :grinning:

Holky mějte se krásně a já pádím se psem na procházku.Pak uklidit po víkendu tedy aspoň trošku a na konec si taky musím něco uvařit.Takže zase celej den v háji :slight_smile: Ukážu se třeba na večer uvidíme jak to budu stíhat.

Ju a co ten srazík?Já bych něco podnikla.Aspoň bych se podívala někam do světa a pochovala si malý miminka.A konečně Vás poznala osobně :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
ahojky milin,
můžu Ti dát kontakt na švagra, dlěá nábytek a přes e-mail se s Tebou domluví, nakreslí a pak i doveze a smontuje, máš zájem?
20. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj Honzi
a nebude to mít moc daleko? Přece jen UH od nás je aspoň 1hod cesty.
A taky by bylo lepší kdyby to viděl osobně.Pač já budu mít kuchyň obřích rozměrů.Ne mám na ni strašně velkou místnost a potřebuji to taky probrat osobně.
Moc děkuji za zájem.Pokud by to jemu nevadilo že je to tak daleko tak se můžem klidně domluvit já v tom mýt problém nebudu. :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
milin, on je z Rumburku, ale udělá kuchyn a zaveze jí po celé republice, to pro něj není problém. Jak chceš, stačilo by mu napsat rozměry a pak by Ti poslal návrh a jen by jsi řekla, z jakého to chceš dřeva a co a jak bylo by...kdyby jsi měla chut, kukni na jeho stránky a rozmysli se, jinak bych věděla ještě o jednom, ten ze Březnice, kde bydlí leu...pan Pokorný...taky dělal kuchyně, když u něj brácha proacoval barckde...

http://www.truhlarstvi-ms.wz.cz/
20. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
ahojky holky tak my dnes jen tak na rychlo jelikoz vubec nestihame - ale pridala sem jeste nejake fotecky tak se kuknete...
mili - vidis toho pana co pise honzi vubec neznam a to tu bydlim od narozeni ale sou tu jeste dva takze bych ti na ne mohla sehnat kontakt nebo web... s tou cukrovkou je to zajimave ale da se to prezit - ja byla na poliklinice, vemou ti krev a moc, vypijes proste sladkou vodu a 2 hodky tam cekas a pak zase krev a moc... takze stejne se tomu asi nevyhnes...kup si caspopisky a cti - rychlej to ubiha :grinning:
a jak se vsichni dneska mate??
20. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
leu, ten pan Pokorný tam bydlí tak 5let, ale podniká tam už delší dobu...bydlí kousek od tatky a kousek od Šárky. No a té vody se neboj, dá se to zvládnout, když jsem to zvládla i já, která jsem celé těhotsví pila lák z okurek a jedla okurky a hlávkový salát...a objednej se do nemocnice, je to tam lepší, teda mně to tak přišlo...byla jsem tam i tam...
leu, křtiny krásné fotky....slyšela jsem, že doma máte dost zvířátek... :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
honzi - fakt nevim... jako na hornim konci???
jj u nas je mala zoo ale vsechny nase nejsou - delime se se strycem... :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky
leo - krásné fotky! to velké koupání je super nápad! ten slivovicový zábal mi poradila mamka a fakt to pomohlo. kdyby mu šla teplota ale nad 39,5, byly by to asi zábaly klasické, studené
mili - vy budete mít teda slivovice! :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz
Holky mě je dneska tak smutno.Můj odjel a já jsem sama.A to jsem byla vrátit našim auto a byla za kámoškou na oběd a pak jsem s ní kecala u ní v bchodě.Taťka mě zavez až na večer domů.Ale jak jsem tak sama tak je mi smutno.Dneska to na mě nějak dolehlo.Já vím že penízky jsou třeba a že můj je vydělá, ale taky za cenu toho že je chudáček pryč.On to asi tak neprožívá jak já ale co se dá dělat.Dneska mám nějaký divný hormony.Tak se nezlobte že jsem si vylila srdíčko.
Přeji Vám hezkou dobrou noc a miminka ať Vám krásně spinkají.To moje je pěkný rarach večer kope jako divá.
20. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ajojky Holky
vidím tady nikdo.Konečně se udělalo hezky tak určo všechny kořárkujete co?
No já se Vám ani nedivím.Já bych taky šla ven, ale tady na vesnici se toho moc nedá a doma mám práce dost jen se mi do ní teda moc nechce.Ale budu se muset přemluvit :grinning: Což bude trošku těžší.

Sajmi jj slivovice budeme mít letos opravdu moc.Ale co ta se nezkazí a ani se nevypaří.Příští rok určo nic nebude takže letos to byl fakt záhul.Ale jsem ráda že je to za mnou.Sice na jednom stromě ještě cosi je, ale to ať už se rozhodne muj zda to ještě otřepem.A nebo to spapají ptáčci a bude klid.

Honzi děkuji za tvýho švagra, ale pokud s tím člověk nebudu jednat osobně tak to nemá smysl.Mám radši osobní setkání než net.Tak se nezlob.Ale děkuji za ty ostatní.ještě mě napadl jeden pán a tak uvidím co ten.A ještě kamarádka má poslat nějaký kontakt tak uvidíme.

Pa holky mějte se krásně a já se zas ukážu. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte a co je nového? u nás celkem nic, jen jsem jaksi onemocněla, tak je to na prd. přes dva roky jsem nebyla nemocná, tak teď si to "užívám" :frowning2: . teď se nejvíc bojím, aby to ode mně nedostal malý
22. říj 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte, zdravím po delší době, nějak mi koník nešel spustit!
Samik - můj je pořád pyšný a rád se prochází s kočárkem, si ho taky sám vybíral, já jen schválila barvu :slight_smile:
Miluš - to asi nebyl Davídek :slight_smile: my v neděli skoro nebyli doma a není to slyšet venku, ale to nevadí, příště Ti to třeba vynahradíme. Miluš a klidně si vylévej srdíčko, myslím, že to všechny moc dobře známe, na každou to jednou dopadne.
Sajma - taky jsem nebyla dlouho nemocná, ale je to asi tři týdny, co jsem měla horečku a rýmu a doktor mi řekl, že naopak malý dostane z mléka protilátky, takže by to mělo být fajn.
Já jsem ale i přesto začala kapat malému libenar, jelikož návštěvám je úplně jedno, jestli jsou nachlazené a soplí a klidně dojdou :angry: :angry: :angry: Já bych je ...

Mějte se zatím moc pěkně, my jdeme koupat!
22. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.