• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
jity - tak to je dost možné, že Ondrášek dostane to očkování taky až na konci třetího měsíce. sama nevím. no jsem zvědavá, co nám ve středu doktorka řekne. malý pořád papá co hoďka, dvě, takže u nás 7x za den fakt nehrozí a je dost ofaldíkovaný, tak se bojím, aby mi neřekla, že bude papat prostě míň a že ho to mám nějak naučit :frowning2: . jak jste vůbec dopadli vy na kontrole? všechno bylo ok? jojo, Ondrášek spí celou noc už od začátku. jen asi dvakrát se mi vzbudil kolem jedné, ale to ho trápilo bříško. zase toho ale přes den moc nenaspí, takže není co závidět :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:02  •  1 dítě  • Odpověz
Kontrola byla v pohodě, jen prý nemáme moc chodit po návštěvách, ať něco nechytneme, raději prý chodit když bude pěkně, co nejvíc ven. No pěkně už asi nebude, ale ven chodíme, jinak by Vašík doma neusnul ani za nic. Tak jsem ho v jednu šoupla do kočárku a usnul okamžitě, po půl hodině jsem ho ale vzala dovnitř do chodby, pootevřela okno a ještě teď chrupká, už jsem se na něj byla i dívat, protože mě to přišlo divné, že má takovou výdrž.
Taky jsem byli na kontrole s kyčlema, máme je v pořádku, ale zas máme přijít za šest týdnů na kontrolu. Chodíte taky ještě s nožižkama?

Dnes mě přišel zase dopis a v něm dvě dětské kaše, co se dávají od šestého měsíce. Už nám doma plnou krabici takových věcí co jsme nadostávali jako vzorky, dokonce jednu přesnidávku jsem musela vyhodit, byla už prošlá.
2. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
fakt? no mě přišla akorát jedna plenka a žádný dopis k tomu, tak jsem v duchu poděkovala :slight_smile:. s nožkama jsme byli po šestinedělí a máme jít ve čtvrtém měsíci, tak to snad bude ok. Vašíček ti spinká pěkně, to je fajn :wink:
2. lis 2009 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to Ti teprve přijde, plenku jsem taky dostala :slight_smile: , potěšila mě a hned jsme jí použili.
To je vyjímka ten spánek, jinak přes den tomu moc nedá.
2. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
je simi - me taky ta plenka prisla :grinning: jj leti to - tri mesice od naseho krasneho pobytu v porodnici co??? :wink: my jdeme na kontrolu asi ve ctvrtek ale pavel je v praci tak to budeme muset zvladnout sami (doufam ze nam nikdo neklofne sedacku v cekarne :grinning: ) myslis ze uz dostaneme prvni hexa?? to by bylo vesele...
jinak ja taky koupu zhruba os 7 do 8 hod (podle kojeni) a do 9 taky uz spinka a budi se ve 3 nekdy ve 4... ptala sem se protoze zase chytre rady okoli mi tvrdili ze dite ma jit spat do sesti... ale kdyz se vojta poradne nenaji tak vstava po trech hodinach.... :angry: no asi to fakt nemuzu poslouchat...
2. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Sajmi - malej Ti takhle spal od začátku? Nebo se to upravilo nějak samo postupně? Já myslela, že takový mrňousek se pořád v noci budí a že se nevyspím celou noc tak do jeho roku. Kapičky jsou opravdu úžasné, jsem moc ráda, že jste mi je poradily!!!
Jituš - to mě taky zajímá - budeš dávat malému ten Prevenar? My do toho půjdeme, už to máme u doktora objedané, ale očkovat jdeme až v prosinci, až budeme mít ty 3 měsíce.
Teď malej usnul mojemu v náručí, tak budeme koupat později, aspoň mám chviličku pro sebe a tak rychlý úklid :slight_smile:
Jinak jsme dneska byli venku 2x pokaždé na 2,5 hodiny, tak jsme pěkně vymrzli, ale malej to prospal ve fusaku, takže myslím ani neví, že byl venku. Pa.
2. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky

Nu a já mám za sebou test na cukrovku. V ŽIVOTĚ UŽ NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vypít to svinstvo nebyl problém, udržet to v žaludku nebyl problém, ale být tak dlouho ohladu sakra problém.Prostě jsem se tam po 30min vypití skoro složila.Kdyby tam nebyli lidi a nezaťukali na sestru tak jsem tam snad umřela.Prostě jsem ty strašný dvě hodiny proležela u nich na lehátku.Díky bohu za to.Byli na mě strašně hodní.Příští těhu nepůjdu i kdyby se mělo dít cokoliv.Nu a jak jsem dopadla.Cukr v krvi negativní, ale v posledním měření v moči jsem měla o 0,1 vyšší.Takže budu muset chodit do Dia poradny což mám radost :angry: .

Ale dneska už jsem se z toho pěkně vyspala.Ráno udělala pravidelnou procházku se psem a jsem jak rybička.Tak jsem zvědavá jak mi tohle dlouho vydrží.Taky jsem zvědavá co bude ve čtvrtek na kontrole.Doufám že mi udělá uTZ.Minule nebyl a já bych chtěla vidět prcka.Je to už tak dávno.Ani nevím jestli se ještě vleze na obrazovku.Holky mě se to začíná jaksi krátit.Už s toho mám trošku strach, ale snad to zvládnu.Největší strach mám s toho abych nepřenášela.Radši porodím dřív než přenášet.Ale uvidíme.

Holky tak se držte s prckama a já si jdu vyfotit nějaký věcičky a pak dodám do alba.Snad to do večera zvládnu.Papa.
3. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahojky, venku zase kosa, ach jo. už aby bylo jaro
veru - ano, malý tak spí od začátku, jen v porodnici nějak protestoval a nechtělo se mu spinkat. každé mimi je jiné, ale určitě se to Davídkovi taky brzo upraví a budete spinkat celou noc :wink: . kapičky jsou suprovní, ale lituju ty miminka, kterým nepomáhají. to už bych nevěděla co s tím.
mili - chudino, tak to sis to užila. no hlavně že to máš za sebou! výsledek máš stejný, jak jsem měla já, takže si taky užiješ návštěvy na dia s důchodcema. mně vždycky sestra brala přednostně, tak jsi měla vidět ty vražedné pohledy důchodců :grinning: . měla jsem tam jít ještě na kontrolu po šestinedělí, ale jaksi ještě nebyl čas, tak nevím, kdy se tam dostanu. jo a přenášení není žádná hrůza. je to sice stres navíc, ale prožily jsme ho tu skoro všechny a jak jsme teď šťastné :slight_smile: .
leo, jity - taky vám kluci pořád strkají ručičky do pusinky? Ondráškovi je furt vydělávám, ale nedá si říct, darebák. navíc si prstíky strká asi až do krku a začal z toho dost blinkat :frowning2:
3. lis 2009 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi jj jsem ráda že to mám za sebou.Ale kdyby tam zrovna nepřišli ti mladí lidi tak se teda k těm dveřím nedostanu.A asi bych tam umřela.Hrůza.Tohle nikomu nepřeji.A to jsem musela jet sama domů.Můj se neměl jak za mnou dostat aby to odřídil.Takže cesta domů byla naštěstí ok.
JJ sestra na poloiklinice byla ok.Tak doufám že mě taky tak budou brát.Jinak nevím co tam s těma důchodcema budu dělat. A nejhorší jsou ti smradlaví.Tedy já vím já budu taky kdysi stará, ale nedovolím abych smrděla a obtěžovala tím okolí.

Sajmi prstíčky jsou nejlepší. A nemůžou mu lézt zuby?
3. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
mili - tak jestli budeš chodit na polikliniku ke Gregorové, tak tě ta sestra bude vždycky brávat přednostně, to se neboj. jen paní doktorka to příliš žere. už mi tam nikdy cukr nenaměřili, ale dostávala jsem rady, jak kdybych byla ta největší cukrovkářka. tak jsem si pak vždycky šla koupit do bufetu koláček, abych je pomyslně naštvala :grinning:. ty jsi řídila i cestou zpět? tak to jsi dobrá! Ondráškovi furt prohlédám pusinku a zub žádný, tak nevím, co tam hledá. dávala jsem mu i takové ty kousátka, co se doporučují při lezení zubů, ale na to mi totálně kašle. jak říkáš, nejlepší jsou prstíky nebo celá pěstička! :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte,
malý chrupká v kočárku, tak mám chvilku na psaní, doufám, že stihnu sem nadatlovat to co mám v plánu dřív než se vzbudí.

Veru - očkovat prenavalem budem, jen naše doktorka říkala, že první dávku dostanem až kolem půl roku. Kdyby jsme prý chtěli, tak můžem počkat než bude mít Vašík dva roky a pak stačí jen dvě dávky, ale to se mě zdá dlouho. Já jsem raději pro ty tři dávky.

Mili - jak to děláš, že Ti ty týdny tak rychle naskakují? Nedávno dvě čárky a za chvilku miminko v náruči. Test hnus, to máš pravdu, fůůj jestli bych to měla ješně někdy podstoupit tak to bude s děsným odporem.

Simi - ručičky v pusince to je u nás zcela běžná věc a očas je má taky pomalu až v krku. Mamka pořád na to, že si na to zvyknea že je nebude chtít už z pusy vyndat, tak jsem mu je napřed tahala z pusiny, ale co jsem vyčetla na koníku, tak je to prý normální. Teď už to neřeším, na kousátko taky z vysoka kašle. Nejlepší je ruka, Teď když ho mám přikrytého dečkou, tak už i tu si umí chytnout a přitáhnout až k pusince, taky si dokáže dolní okraj trička vyhrnout tak, aby si ho nacpal do pusy. Všechno máme poslintané!!!! Včera jsem mu zkusila do každé ruky vrazit hračku, aby byl zaměstnaný a co myslíš že udělal??? Chtěl si je nacpat zas do pusy a navíc obě najednout :grinning: :grinning: Někdy s ním je fakt sranda.
3. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
jituš - takže je to u vás stejné jak u nás? tak to jsem ráda :slight_smile: . i když tričko si do pusiny zatím dát neumíme. jste borci! :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi jj budu chodit ke dr. Gregorové. Zatím mi přišla příjemná a jen mi řekla že bych se neměla cpát sladkým tedy ve velkých soustech.Tak snad to tak zůstane.Bohužel tu cestu jsem musela obsolvovat zpátky.Jinak bych se nedostala domů.Hold cesta se dala.jakmile jsem se najedla dole v bufetu tak se mi trochu ulevilo.Ale to víš moc jsem se necítila,ale co se dá dělat
A neboj ty prstíčko ho přestanou bavit a bude si tam chtít nacpat něco horšího.Takže si říkej díku bohu za prstíky.Ale jak píše Jity je to normální.Akorát by se u toho nemuseli dávit :grinning:

Jity jak to dělám sama nevím.Týdny se dali na útěk.A nejhorší je že začíná být zima.Dny se krátí a bude to ještě horší.Vánoce na krku vymyslet dárky a pak už budu rodit.Je to strašný.A to nemám skoro nic nakoupeno.Spoustu oblečků jsem dostala takže s nakupováním je konec.Teď už jen ty velký věci.A ty nejvíc stojí.A taky kočárek.Hold co se dá dělat.

Zřídila jsem si druhé album, tak můžete mrknout na oblečky.Do prvního alba zítra doplním info a fotky. :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
mili - teda ty máš oblečeníčka :slight_smile: . krásné věcičky, malá v tom bude jak princezna. kočárek máte vybraný jaký? Gregorová je hodná, jen mně štvalo, že tam chodím zbytečně
3. lis 2009 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak simi a jity u nas uplne to same - ruky az v krku... :grinning: tak sem rada ze to taky tak mate...
bezime koupat tak vecer snad stihnu neco vic napsat... :wink:
3. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
tak mame po ociste... zase u nas bylo velke koupani - to jak je tatinek doma tak si to uziva jak muze(protoze moc doma neni) takze se spolu cvachtali...
jak sem psala rucicky mame v pusene porad - taky sem mu davala hracky, kousatka a nic...
doufam ze maly ustoji tu moji rymu ale uz je to od nakazeni ctvrty den tak doufam ze uz to bude za nama...
simi - zitra dej vedet jak jste dopadli a co vam delali at vime co nas ve ctvrtak ceka (vy jste takovi nasi prukopnici - vsechno mate o den driv :grinning: )
mili - to te lituju - voda je fakt blee ale kdyz ty nasi mrnousci za to stoji...
3. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky holky

tak u nás v noci byl Martin, ale nad ránem zase odkráčel :grinning: Asi se mu u nás nelíbylo či co :grinning: Za to tady šíleně fouká až se stromy ohýbají.Jsem byla se psem a málem nás to odfouklo.Ještě že nemusím nosit cihly v kapsách :grinning:

Sajmi spoustu oblečků mám od kamarádky a taky tchyně nakupovala někde v sekáči.Málo oblečků mám nových.Teď už jích mám tolik že nic kupovat nebudu.Spíš věci do postýlky apod.Nu a kočárek ještě vybraný nemám.Mám tři favority a z toho jednoho co jsem se do něj zamilovala.Takže líbí se mi v hluboké korbě implast bolder, ale ve sporťáku ne.Pak se mi líbí X lander ve sporťáku, ale hluboká ne.Všechno jsou to čtyřkolky.A miláček je Casualplay s6.Jenže stojí hodně peněz.Sice na kočárek dostanu peníze a já bych si doplatila jen ten zbytek, ale i tak.Hold musím to do konce měsíce vymyslet.
A do tý Dia poradny mě taky štve že tam budu chodit ještě k tomu když moje dr je úplně jinde.Takže ráno musím na polikliniku s tama musím přejet na Integru ke gynd. a s tama zase na polikliniku :angry: Bude to jak u blbečků na dvorečku.Ale co když mě musejí hlídat tak to budu muset překousnout.

Pa pádím dožehlit :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahojte,
malej nějak usnul - ukonejšila ho televize :slight_smile: tak snad tak chvíli vydrží. Chtěla jsem jít zase ven, ale to se dneska fakt nedá, brr taková kosa.
Napadlo mě, že když už se sejdeme s Miluš, tak byste se holky k nám mohly přidat. Co Vy na to? Buď tady v Holešově nebo i někde Vám blíže, hm? Já vím, že je venku ošklivo, ale autem se to dá. Dejte vědět. Že Miluš? By mě zajímalo jaké už máš bříško :slight_smile: Já v 27tt vypadala jak v 8.osmém měsíci :frowning2:
Jinak holky vidím, že taky řešíte ručičky v pusince - taky máme ten problém, ale nějak to neřeším, zatím si je tam strká jen když má hlad, takže jsem v klidu. Jinak slintáme! :slight_smile: To je šílené. Když ho nosím na rukách jako tygříka (nebo taky se tomu může říkat letadýlko), tak mám poslintanou celou ruku, jak mu to teče z pusiny, takže utírací četa je v pohotovosti :slight_smile:
Jinak ještě k těm kapičkám - i kdyby stály tisíc, tak je koupím, fakt to za to stojí. Taky jsme plakala zároveň s malým, jelikož je to taková bezmoc, když jsem mu nemohla pomoct. Teď jeden den taky plakal, že ho to bolelo, ale přešlo to. Teď už kolikrát ani nemrkne a prdíky jdou ven, což jsem nejšťastnější máma na světě. Usmívá se na celé kolo, dokonce už i na cizí lidi :slight_smile:
Holky, Vy už koupete prcky ve velké vaně? Přemýšlím kdy s tím začít. Taky bych chtěla s malým chodit plavat, ale zatím jsem našla pouze vaničkování v KM nebo plavání od 6.měsíce, což už je pozdě.
Miluš - jsem ráda, že nakonec to s tím cukrem dopadlo dobře a nebyli bezohlední lidé a pomohli ti, to se vidí už málo. X lander je překrásný, my uvažovali nad Casuplay S6 (mají ho tady v Holešově), ale paní nám cenu vykalkulovala na nějakých 27tisíc se vším všudy :sweat_smile: takže zvítězil v-cross. Vysoká kvalita za rozumnou cenu.
Jinak nožičky v 6-ti týdnech ok, taky máme dojet za 2 měsíce, ale ten doktor se mi vůbec nelíbil! Papa.
4. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky, píšu jen v rychlovce, protože je dnes Odnrášek nějak podrážděný, tak toho moc nenaspí
leo- tak hexavakcínu jsme zatím nedostali, dostaneme až příští měsíc, protože malý ještě nemá pořádně zahojené to očkování z porodnice. jinak jsme dostali pochvalu, jak je malý šikovný a pozorný :dizzy_face: . :dizzy_face: doktorka jen zase hleděla, kolik Ondra přibral. takže váží už 6980g (pv 2980g) a měří 62,5cm (pv 48cm), takže takový valibuk :slight_smile:. začali se mu taky prořezávat ďásna, takže pomaličku už polezou zoubky, tak jsme na to dostali nějaké homeopatické kuličky na bolest, tak mu to asi i zrovna dám, protože mám pocit, že ho to dnes fakt bolí. to je hrozné, bříško konečně přestalo bolet a teď přijdou zuby :frowning2:
mili - casualplay jsem chtěla taky, ale ta cena byla dost vysoká. jinak je ale krásný a určitě i kvalitní!
veru - no my už taky jednou koupali ve velké vaně ( a brzo tam už asi budeme koupat nastálo, protože malá vanička nám začíná být těsná), ale koupe se mi tam teda pěkně blbě. je to pro mě hrozně nízko a bolí mě z toho záda, takže se na to moc netěším. no a plavání miminek je ve Zlíně myslím to samé, jak píšeš. ono je to asi stejný klub (Nekky), tak mají stejné podmínky. taky jsem nad tím uvažovala
4. lis 2009 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz
Veru tak já jsem pro nějaký srazík.Aspoň se odreaguji a pochovám si mrňata :slight_smile: Stačí dát dopředu vědět abych si mohla zjistit busy do Holešova a hurá na to.JInak bříško už mám velký.Nevím jestli na moje týdny nebo víc, ale můj si na něj stále musí ukazovat.A to třeba v neděli jsme byli u tchánů a on pořád ukazoval velký břicho až jsem myslela že ho praštím :grinning: A třeba když mám velký břicho tak třeba dřív porodím.Co já vím co se do tý doby stane.Ale nechci moc přibírat.A teď začínám cítit že potřebuji trochu víc než jsem zvyklá.Tak doufám že se mi nenarodí otesánek. :grinning:

Viz kočárek.Já opravdu nevím.Je to pro mě obrovské dilema.Musím se nějak rozhodnout a pak se uvidí. Jinak v Hol když jsem se byla ptát na Casualplay S6 tak tam vyšel 21 tisíc. Ve Valmezu vyšel 17tisíc.Ale to si tam udělali akci.Nu hold musím popřemýšlet.Kočík bych chtěla mít co nejdřív doma nebo u našich či tchánů to je jedno.Hlavně abych jej měla.Hold se musím rozmyslet.Třeba natrefím na dobrou cenu něčeho jinýho a bude to jasný :wink:

Pa holky jedu za chvíli s tchýní do Holešova k našim.A zítra mě čeká kontrola tak snad uvidím toho našeho prcka.Minule jsem ji neviděla.Tak se těším jak malej Jarda. :sunglasses:
4. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
ahojky holky
tak jsme se ted vratili z poradny a maly vytuhl v sedacce tak sem soupla do kocaru - ma toho chudak dost... tak my mame 6,6kg a 66cm (se nam to nejak s tema sestkama potkalo) pani doktorka se jen divila a pry je zvedava jak budem vypadat v roku :slight_smile: jinak dostal chudak prvni hexa toz to bylo slzave udoli (ani ne tak pro bolest ale uz to nemohl vydrzet bez spanku-v noci totiz moc nenaspal ani dopoledne tak to na nej prislo)zkousela otaceni hlavicky, ocicko co mu slzelo tak mame masirovat kanalek a taky sem se ptala na toho pneumokoka tak nam napsala synflorix(je to pry novejsi lek) tak jdeme za 14 dni na prvni pichanec....takze to uz mame za par...
simi - teda vy rostete jako my :slight_smile: a uz prikrmujes?? me se dr ptala jestli jen kojim tak sem rekla ze jo tak tomu skoro neverila...
mili-kocarky vybirat to i u nas byla sranda ale pak to rozlousknete a bude... :wink:
5. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
leo - chudáček už dostal pichanec? bobášek malý. už to máte ale aspoň za sebou. takže půjdete na ten synflorix? Vojtíšek roste krásně a hlavně teda do délky, ale má po kom, že? :slight_smile: Ondrášek zase roste do šířky, taky má teda po kom a doktorka mi říkala, že až bude papat příkrmy, musíme ho hlídat, aby papal jen zeleninku a ovoce, aby z něho nebyl tlouštík. večer přikrmuju Bebou, protože mu moje mlíčko nestačí, ale je to jen 60ml.
mili - jak dopadla kontrola? viděla jsi dcerušku?
5. lis 2009 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz
simi-jj pichanec mame za sebou (uz tu chudak beci a ted mi usnul na rukach)ale vyslo to blbe - pavel je v praci tak na to budu dnes a v noci sama - doufam ze to vojta zaspi... jj my pujde na ten synflorix - uz ho mame i napsany... to teda ma byt po kom dlouhy :dizzy_face: ale jinak doufam ze neco zdedi i po me :wink: prosim te po kom ma byt ondrasek do sirky???jste taky moc sikovni jak krasne rostete...videla sem vase fotecky v ablu a moc vam to slusi... byli jste tu na dusicky?? me to tak blbe vyslo ze sem byla nejaka nachlazena :angry:
5. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
slyšela jsem, že je ten synflorix lepší, tak snad to tak bude. ale o tom jsem tu už kdysi psala. my to zatím necháme tak a budu doufat, že malý neonemocní. a jestli jo, budu se bušit do hlavy :frowning2: . do šířky má být po mně, já jsem taková podařená, žádný chudý luntík, ale co už. na dušičky jsme tam byli v neděli, ale jen rychlovka, protože byla kosa jak blázen. to je blbé, že jsi dnes sama doma. snad to Vojtíšek dobře snese a nedostane teplotky. neboj, bude to dobré :wink:
5. lis 2009 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahote, zdravím na sklonku víkendu. To je dneska ale hnusně. Ráno tak krásně svítilo sluníčko a teď tohle? No fuj. Jak jste prožili víkend s miminkama? Co nového? Co Vojtíšek? Dopadlo vše dobře? Snad ano, není nad spokojené miminko. Přeji hezký zbytek víkendu.
8. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
ahojky holky tak vas zdravim po narocnem vikendu...
musim teda rict ze po tom ockovani to byla katastrofa... cely vecer chudacek proplakal tak ze jsem ho jeste plakat neslysela, mel 38 a kdo se ho dotkl nozicky tak to byla katastrofa. padl do postylky chudak uplne hotovy ale pak na druhy den uz to bylo lepsi a sobota byla uz uplne ok... tak se porad rozmyslim nad tim pneumokokem... vy budete robatka nechat ockovat??
jinak vikend sobota jako vzdy pracovni tak sem zehlila do umoru - bratranek si vzal vojtu a jezdili po dedine... a v nedeli byl tatka v praci tak jsme jeli sami na vylet, zavezli jsme tatkovi veceru na hasicarnu tak mel vojta prohlidku velkych aut zajistenou (akorat ho jeste moc nebrali - spis ty hadice na strope ho zajimaly.. :grinning:) ale tatka citil povinnost seznamit sveho syna s auty...
a co zbytek?? rano bylo hnus ale ted uz se to lepsi tak doufam ze odpo vyrazime....
9. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky

Tak na kontrole se žádný UTZ nekonal.Takže jsem opět malou neviděla.Tak snad příště.Sice mě to trošku mrzelo, ale co nadělám.
Jinak ve čtvrtek jsem odjela do Šumperku za přítelem.Mám tam kamarádku tady s Koníka takže jsem s ní strávila skoro 3dny.Má syna a dvojčata holky, kterým dnes je 11měsíců.Byla to sranda pozorovat holky jak jsou šikovné a chytré.V Šumperku sice nebylo super počasí, ale za to jsem ho krásně prošla a je to hezký město a je tam spousta obchodů co tady vůbec není.Takže paráda.

Začíná být hezky tak doufám že to do večera vydrží.Pa holky.Jdu dožehlit košile ať už mám pokoj. :wink:
9. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojky, tak u nás víkend v poklidu. máme prababičku v nemocnici, takže jsme za ní byli každý den.
leo - tak si to Vojtíšek přece jen protrpěl, chudáček. já už se toho děsím teď, jak to Onďa snese. my proti pneumokokovi zatím očkovat nebudeme, kdyžtak až v roce. a taťka musel být pyšný, když ukazoval svému synovi velké hasičské auta :dizzy_face:
mili - tak to je škoda, že jsi neviděla ultrazvuk. ono je to teď už ale stejně takové nepřehledné než když se malá vlezla na obrazovku celá. neboj, za chvíli ji uvidíš na živo! :slight_smile:
veru - co vy nového?
9. lis 2009 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

tak já jsem si právě všechno nachystala na koupání a Vašík mě zatím vytuhnul ve vajíčku kde jsem ho houpala.

Leo - chudáček Vojtíšek, hlavní je že to bylo další den už lepší. Já se děsím jak to dopadne u nás

Mili - ty máš teda věciček, objevila jsem, že máte stejný fuak jako my. Je sice žluto oranžový,což je na kluka neobvyklá barva, ale kámoška mě ho prodala skoro za dara, tak mě bylo líto ho nevzít jen kvůli tomu, že není v klučiči barvě

Simi - co Vás vedlo k rozhodnutí, že do toho očkování půjdete až v roce?

My byli o víkendu u tchánovců, tentokrát mě fakt překvalili, byli super. Tchán úplně unešený z malého, pořád se mu věnoval a já si krásně odpočinula.
9. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
jity - ahojky. tak u tchánovců bylo dobře? no teda, tak to závidím, to se mi stát teda nemůže. to očkování jsem chtěla pro Ondráška hlavně já, jinak mě rodina rozmlouvala, ale řekla jsem si, že dám na doktorku a ta moc pro nebyla. prý má to malé tělíčko co dělat s tím povinnýmm očkováním a ne ještě s tím navíc, ale že je to samozřejmě na nás. tak jsem se rozhodla počkat. ale pořád ve mně hlodá červíček, že malý onemocní a toho se teda děsím! :frowning2:
10. lis 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.