• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Sis, máme to domluvené teoreticky, jen jaksi nevím, jak to udělat prakticky :grinning:
Mili, tak to me mrzi. Doufam, ze se ti podari neco najit. Ale třeba za chvíli už nebudeš hledat praci, ale uteče to a půjdeš na mateřskou :wink:
30. zář 2008 v 17:30  • Odpověz
Niwek,vis ono to neni tak jednoduche byt bez prace a cekat dite.
A taky nechci byt tolik zavisla na přiteli.Rada bych chodila do prace i kdybych byla tehotna.Samo ze pokud by mi zdravi dalo a nebylo mi moc spatne :slight_smile: Takze rada bych pracovala,tak snad neco najdu,ale je to opravdu tezke!Proste uz se mi ani nechce :confounded: ,ale nic jinyhi mi nezbyva :wink:
30. zář 2008 v 17:36  • Odpověz
Ahojík.
Janí jen jsem nakukovala k vám do albíčka ačetla jsem že mimi na utz ve 20tt bylo malinké a velikostně odpovídal 18tt.Nic si z toho nedělej,u nás to bylo přesně taky tak...za 14 dní už bylo vše o.k.máme je na videu,prdochy naše,tad se těším na utz ve 30tt,už aby to bylo a hlevně bylo vše o.k!
Co pohyby už cítíš?
30. zář 2008 ve 22:25  • Odpověz
Milin,ono není jednoduché být i bez dítěta a nemít práci v dnešní době je to fak děs z tou prácí?
30. zář 2008 ve 22:26  • Odpověz
Dobry ranko holky, tak u nas prsi jako blazen :grinning: A to pujde ven se psem takze budu mokra jako zaba hm tak to bude super :angry:

Beda to mas pravdu tady na zlinsku je to marny!Pokud nemas zname tak hold si v haji :angry: Je to tak chci se na to vrhnout az prijdu se psem tak uvidime co najdu :wink:

Preji jinak hezky den holky.Ju a mrcha jeste nedorazila dava si na cas.Ale jeste ma chvili casu takze uvidime :confounded:
1. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Tak je dneska u nás zase pěkně ospalé počasí :frowning2: , asi toho půjdu využít a lehnout si.
Milin, bez práce je zle, to znám, bývali doby kdy jsem ji nemohla sehnat, ale nakonec se poštěstilo a před nástupem na nemocenskou jsem pracovala víc jak 7 let na jednom místě.
Niw, jo prakticky už je to zkrátka horší, ale třeba to vyjde.
Bedi však za 2 týdny už se dočkáš ultrazvuku, já už se taky těším.
1. říj 2008 v 10:01  • Odpověz
Ahoj kecalky!
Mili, o čekání mimíse a pobytu na pracáku mi něco povídej. Otěhotněla jsem po 4 letech v práci v době, kdy jsem nastoupila na denní studium na vysokou - po prvním semestru v prváku :wink: Ze začátku mi bylo hodně zle, takže školu jsem musela ukončit a zůstat na pracáku, pač na pár měsíců by mě stejně nikdo nezaměstnal.. Ale ta almužna, co mi tam dali :zipper_mouth: Takže trochu vím, vo co go. Doufám, že se ti co nejdřív zadaří..

Taky je u vás takové ospalé počasí? Se asi pustím do žehlení, abych se tady jenom neválela!
1. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz
Niwek tak ja doufam ze si brzy neco najdu :slight_smile: Jinak me doma asi klepne!JU pocasi je tady desny!Za chvili budu muset do kotelny zatopit pac jinak asi umrznu :grinning: Uz mi nepomaha ani teplej cajik :grinning:
A jak pak se citis,kdyz termin uz mas za par. :slight_smile:
1. říj 2008 v 15:40  • Odpověz
Tááák se nám dneska ukázalo sluníčko a to je dobře.
Milin, takže až začne mrška tak budeš stimulovat clostíkem jo?
Niw, já taky včeera začala žehlit, ale musela jsem toho nechat protože mě bolely záda a tak jsem si šla lehnout.
No a dneska to musím dokončit a ještě upéct nějakou buchtu. Snad to mé záda přežijou.
2. říj 2008 v 09:24  • Odpověz
Dobrý ranko holky.
Tak u nás krásně svítí sluníčko, ale ten větr by mohl aspoň na chvíli skončit :grinning: Já včera nasbírala tolik jablek že vůbec nevim co s tim.Napeču štrůdl rozdám v oklí zanesu našim tchánům nechám si něco doma a zbytek asi dám do mražáku.V sobotu pujdem do mostárny takže tam se jablka vyšťavní a budeme pít zdravě i když kalorická bomba,ale neva :grinning:

Sisi jj přesně tak teď už čekám na mrchu a pak si ještě musim počkat na ten 5DC a začnem zobat Clostík.Dnes je to 28DC takže má ještě chvíli času, ale doufám že dlouho nebude otálet. :grinning:

Nu pádim ven se psem ať se proběhne a já začnu stěhovat kytičky, pač venku už jim teplo moc nebude :grinning:
2. říj 2008 v 09:33  • Odpověz
Milin, my jsme si zase dovezli jablíčka od mých rodičů, mají velkou úrodu. A tak jsem včera pekla buchtu, chtěla bych pro drobečka uvařit přesnídávku no a hlavně je budeme jíst a péct samé jablkové buchty :grinning: .
No dneska se nám to počasí pokazilo, ještě, že jsem stihla oprát plenky a pár drobností, příští týden pokud bude hezky bych chtěla pokračovat.
Na víkend jedeme k manželově mamince. Manžel bude rýt v zahrádce a já budu odpočívat, tak snad na to bude počasí.
3. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
Dobry ranko tedy spise uz dopoledne,
jj tak u nas rano prselo,ted uz nastesti ne.Byla jsem venku se psem a ted se dam asi do uklízeni.Mrska se zacina trochu rozjizdet tak doufam ze zitra to bude uz na 100%.At uz jen muzu odpocítavat dny :grinning: Jsem fakt zvedava jaky to bude mit vliv na me ten Clostik :grinning: Snad dobrej :grinning:

Sisi tak ja vcera poslala tete igelitku jablek,pak od nasich jejich sousedce a jeste si vzala mamka.Nu a zitra pujdem zase neco mostovat.Tak doufam ze tam nebude moc lidí :grinning: A taky tam hold budu muset jit sama,pac nevim nevim jestli bude muj doma.

Tak jeste musim pustit do tech kyticek vcera jsem vse nezvladla :grinning:
3. říj 2008 v 10:59  • Odpověz
Hezké pošmourné poledne!
Tak Mili, řekla bych, že mám už všechny nachystáno, opráno, vyžehleno, nakoupíno. Jinak, se cítím úplně v poho - jen včera mi odešla hlenová zátka, tak uvidíme, co se bude dít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale už se moc těšíme - hlavně budoucí taťka :wink:
3. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
Já ci taky štrůdl !!! :wink: :slight_smile:
3. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj Niwek a smim vedet kde tam na Slovensku budes rodit.Promin,ale vubec to tam neznám :slight_smile:
Jinak na sebe davej pozor.Nu strudl bych ti klidne udelala,ale teda nevim ta cesta,to by asi neprezil :grinning:
3. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
Mili, rodit budu ve Zlíně, tam to určitě znáš :grinning:
Ale ten štrůdlík, hmmm, tak pošli holuba ... :grinning:
3. říj 2008 v 16:51  • Odpověz
Niwek tak ted si me zmatla.Bydlis tedy na Slovensku a chces rodit ve Zlíne?
To tu cestu jako stihnes dojet?Promin,ze se ptam jen me zajimalo kde?
3. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Matu často spoustu lidí.. Bydlím cca 15 km od Bratislavy a i teď jezdím každý týden na kontroly do Zlína a rodit bud taky tam.. Dojet stihnem v poho, pokud nebude nějaká neočekávaná událost - je to jen 160 km :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 17:27  • Odpověz
Niwek ty jsi vtipalek :grinning: Víš jak dlouho trva cesta autem :slight_smile: To se mi zda aspon 2 -2.5hod.To ses fakt dobrá :slight_smile:
To ja bych asi neriskla :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
Jak dlouho trvá cesta autem vím, však jezdím každej týden na kontroly. Hodinu a třičtvrtě.... :wink: Myslím si, že by neměl být problém to stihnout, i v porodce říkali, že by to mělo být v poho, ale spíš se tak nějak děsím té jízdy v kontrakcích - to bude asi chuťovka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak to nešlo a na Slovensku rozhodně rodit nechci ( teda, pokud nebude zbytí :grinning: )
4. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj Niwek,toz to ja.Te tedy obdivuji, ja bych to asi nezvladla.Moje kamaradka jela do Zlina rodit a jela autem 1hod.A to ji tam privezli v takovem stavu ze tam malem porodila na zemi.To bylo fakt husty :wink:
Ale tobe samo preji,at vse zvladnes v poho.

Jinak dnes jsme byli opet mostovat, a byli jsme tam 3 hodiny.To byl des!A nejlepsi na tom je ze ja se snazim at je neco zdraveho a on to nikdo nechce!Toz příste to pujde do becky a budeto!

Preji hezky vikend i kdyz je tak skarede :slight_smile:
4. říj 2008 v 16:40  • Odpověz
Jéé, tak to já bych si mošt dala...... mňam.
No, jo, jsou nevděční, co naděláš :unamused: :frowning2:
4. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
NJN Niwek asi nic.Kdyby si nebydlela tak deleko tak bych ti ho klidne privezla :wink:
4. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: , tak jak se máte po víkendu?
My byli teda rýt u manželové maminky, já dělala pouze dozor, no šlo mi to výborně :grinning: . Akorát chudák manžel je pěkně utahaný a dneska ráno se mu vůbec nechtělo do práce.
Tuto noc jsem pomalu ani oko nezamouřila, no byl to děs. A dospávala jsem to až manžel odešel před sedmou do práce.
Niw, jak je, ještě jsi doma?
Milin já bych si mošt dala taky ráda - máme ho z čeho udělat, ale bohužel mě pálí z něj žáha :angry: , tak si ho radši odpustím, než abych měla trpět. Ještě, že můžu jíst jablíčka a buchty ve všech podobách z jablek.
6. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
Ahojte kecalky!
Jjj, jsem ještě doma - zatím nic jako porod neplánuju - je mi fajn :wink: Včera jsme byli na dlouhé procházce s naším psiskem, bylo krásně, tak jsem užívala sluníčka. Minulý čtvrtek a pátek mi odešla hlenová zátka, tak jsem zvědavá, jak dlouho to ještě bude trvat, než budeme mít prcka u sebe.. :sunglasses:
Hezký týden!
6. říj 2008 v 11:23  • Odpověz
Niw tak to jsem tedy zvědavá jestli ti to vyjde na toho 10.10, to je tuším v pátek.
Tak my se dnes s manželem chystáme odpoledne k zubaři, jsme tam objednáni už pěkně dlouho a je to poslední kontrola před porodem tak doufám, že nebudu nic dělat.
7. říj 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahojík ve spolek!
Tak v pondělí na kontrole v poho,doktrol dělal rychly utz,měřil jen hlavičky,zda jsou v normě)prý je normá kolem 72mm a jedno mimi mělo 70 a druhé 74mm,tak říkal že je to o.k)koukal na srdíčka,tepou,nádhera a na pulzující pupečníkovku!Takže mně objednal na utz až 12.11 do porodnice,ale ještě na 3.11 k němu na kontrolu,to mi prý dá i mateřskou!Tak zas bude běhání po uřadech!
Na cukrovce taky v poho,měla jsem radost,fakt se to snažím dodržet,nejíst to sladké,ale hroznum jsem neodolalala,ale naštěstí neuškodili!
Tak a nahoře mám celkem 5kg tak snad bude vše ok i nadále!
Zdravím pa
8. říj 2008 v 09:33  • Odpověz
Ahojte!
Beda, ty máš nahoře jen 5 kg? :confused: Šťastná to žena :grinning: :grinning: gratuluju k výborným výsledkům na kontrole!

Já jdu na ko i na monitor zítra, tak uvidím..ale holky, jen tak mezi náma - na toho 10.10. to fakt nevidím :rolling_eyes:
8. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
niwek,neoj mne ta váha vyleze nahoru!od toho 30tt,to pujde víc!I mimiča budou mít snad víc,tak uvidíme!

Třeba jo,uvidíš!já byla sice na vyvolávačku,ale známm typy kteří šli na ko,a nic a večer si to fakčily do porodky!
Držím palečky!
8. říj 2008 v 19:54  • Odpověz
Bedi, tak to je super, že seš v pohodě a že je vše vpořádku. Už se to pomalu blíží viď.
Já si taky říkám, že jenom abych si stihla všechno do té doby nakoupit.
Niw, tak jak jsi dneska dopadla?
Já byla včera ve městě, konečně jsem koupila záclonu do ložnice, tak ještě začistit a můžeme ji pověsit.
9. říj 2008 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.