• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Very já nic nedělám.Jen co doma trošku uklidím.Něco si uvařím a nakoupím.Jediné co je tak že chodím na procházku se psem.Ale to beru jako zdravotní procházku.JInak se taky válím.Taky tak vypadám však fotky Vám to dokáží.To je dobře že se malej pomalu začíná snažit.Neboj on to všechno dožene.Ju a unikla mi svatba takže gratuluji.JJ taky se těším až kila půjdou dolů.

Právě že na gyndu zavolat nemůžu pač dr je tam až zítra a já jdu na kontrolu ve středu.
JInak děkuji.
1. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Jo, ty chodíš taky k Fabiánovi, že? Tak se vykašli na to, že máš jít na kontrolu ve středu a jeď zítra nebo mu ráno jen brnkni, je fajn, hlavu Ti neutrhne :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
Nene já jezdím k dr do ZL. Ale ona bývá pondělky v Prediku.Tak jí tam nechci volat.
1. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
tak ja konecne dovarila (je to fakt na bednu jeste obstaravat babi - ale co se da delat...)

mili - tak to taky neporadim...az tak velky vytok sem nemela - jen pred porodem mi zacala odchazet ta zatka a to se vytoku trochu podobalo...

veri - to verim ze kolem vas ted beha pan doktor... teda maly je sikula ze uz se tak snazi...

ami - u te zname byli domluveni na placeni kazde hodiny zvlast takze tam pak nastaly asi jine problemy... ale ona neni ze zl takze to byl asi nejaky divny podnik... nas vojta taky zatim nebyl vubec nemocny krome rymy - tak to klepu...
:slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
milin to je asi normální ta tvoje nálada, za chvíli to bude v pořádku, uvidíš. Otoky zmizí ještě v porodnici, nebo nejpozději pár dní po. Dovolím si tvrdit, že nezáleží na tom, jak jsi nebo nejsi otevřená, miminko tě může hezky překvapit, jako nás překvapil Daneček. Byla jsem ve 36tt na kontrole, zavřená - pondělí, sobota ráno jsem se vzbudila, že jsem se počůrala a ejhle, Daneček se už klubal na svět. Měla jsem asi víc štěstí než rozumu, že byl koncem pánevním a větší, protože kdybych ho měla rodit normálně, tak bych si asi hodně vytrpěla, když jsem nebyla otevřená vůbec :(, takhle jsem měla císaře a všechno v pohodě. Přeji ti, abys to měla brzo za sebou.
Chceš rodit v KM nebo ve Zlíně?

veronkio taky jsem měla císaře chtěla tam ten rozdíl ty tři roky, malej je trošku sobeček, takže čím bude starší, tím líp, aby to všechno chápal.

my na plavání nechodili, protože já plavat neumím, tak se trochu vody bojím, což je ve 30 asi trochu komické :confused: :grinning: :confused:
1. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Romčo, máš úplnou pravdu s těma otokama, já měla taky nohy jak konve a asi třetí den po porodu jsem si koukala na nohy (konečně jsem na ně normálně viděla :slight_smile: ) a najednou jsem viděla kotníky a žíly, byl to pro mě taky zážitek :slight_smile: ale Davídek byl samozřejmě větší a lepší zážitek!
Toho se bojím, že Davídka rozmazlíme a pak to bude těžké s novým mimi. Vidím to u švagrové - mají skoro 5letou dcerku a chvíli po mě rodila (Jája má asi 4 měsíce) a malá to ze začátku brala špatně, že se všichni na návštěvě nevjenují jenom jí, ale během měsíce to už bylo v pohodě, jen se to těžké ji uhlídat, aby nechtě malému neublížila. Třeba když usne, tak mu znovu natvrdo cpe dudana :slight_smile: a ten spí a kašle na ni a to ji rozčiluje :slight_smile: mj. švagrová teď taky byla špatná, že jí malej spával celou noc od devíti do pěti a najednou se jí začal budit v noci na kojení. Tak jsem se jen pousmála, že je jen jednou - my vstávali asi 3x za noc, ale teď už jen jednou, tak snad nám to vydrží.
A jinak si myslím, že by mělo být komické, že neumíš plavat - můj děda se ještě v 80 bojí vody a je z toho v klidu. Do bazénu vlezl jen jednou a to ještě kvůli ženské :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
jj, ale věřím, že v zimě to musí být hodně nepříjemné, já bych se asi do žádných bot už nevlezla. U Dandy jsem pak už ke konci chodila jenom v takových těch papučích, jak se prodávají u vietnamců na doma, víte, takové ty jako koženkové :slight_smile: a měla jsem jedny boty s mírným podpadkem, v těch jsem jezdila do města atd. a do porodky :slight_smile:

veri my ho nijak extra nerozmazlovali, ale je fakt, že je jediný dítě v obou rodinách a poslední dobou je to pořád já já, nechce nikomu nic půjčovat, na nového sourozence se moc netěší, když mu řeknu, že má pohladit břicho, tak mě spíš chce bouchnout :(, přitom je to veselý hravý dítě, není zákeřný, nic takovýho, tak nevím, kde se to v něm bere. Chodí 1x týdně do jeslí, tak snad se to zlepší do léta.
jj a švagrovou úplně chápu, my spávali v určité době taky od večera do rána a pak najednou šup - co chvíla vzhůru..
1. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
HOLKYYYY, Milenka je v porodnici! Ráno v 6:42 jí odtekla plodovka, ale zatím nemá žádné kontrakce. Bojí se a je nervózní, takže kdo můžete, zatněte palečky a držte palce!!!Moc na tebe myslím, MILI!

jinak Milča mi dnes hrozně zvedla náladu, v noci mi umřela babička, tak jsem z toho dost špatná a jen řvu ...
2. únor 2010 v 11:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé Simča mě předběhla :grinning:, Mili mě taky napsala to samé, ale já napřed musela vystrnadit od Pc manžela, abych Vám to tu mohla napsat. Takže držte palce, ať to má rychla za sebou.

Simi, to je moc líto s babičkou :frowning2: :frowning2:

Jinak jste poslední dobou strašně ukecané a já vůbec nestíhám dočítat natož psát.
2. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
sakris -sem az treti - me taky mili psala - tak na ni myslime... ja se sem taky dostala az ted jak sem dala maleno spat... jinak me jeste psala ze je ve zlinske porodnici a ze je tam pan doktor - brylaty a celkem mlady... tak uvidime

simi - tak to je mi moc a moc lito...vim jak se citis - jelikoz je to u nas v celku podobne akorat se ceka kdy to prijde... :frowning2: drz se...

jinak my dnes papali prvni mrkvicku... no moc to neslo ale zase hruza to nebyla :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
tak tady je novinek...bohužel ne všechny radostné (Simi drž se, je zbytečné cokoli ti psát, každý víme jak to bolí...ale snaž se být statečná)

No a Mili to je bomba! tak mě napadá, že jestli to holky stihnou dnes, bude mít krásné datum narození :slight_smile: i když jestli nemá kontrakce tak těžko :unamused: Tak to tam má asi pana primáře - co víc si přát :slight_smile:

Leu tak snad časem zachutná, nebo když to nepůjde, zkus začít s těma skleničkovýma

Lucka má dnes zase den, ach jo :angry: No nic, jdu psát diplomku (škoda že tu není zvracecí smajlík, bych jich použila asi 86)
2. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
joo to myslíte milin ? Tak že by měla předporodní depku včera? Doufám, že to bude mít brzy za sebou, venku je krásně - aspoň u nás, tak se jí narodí určitě usměvavé miminko.
Sajmo to je mi moc líto, zvlášť jestli jste měly nějaký pěkný a blízký vztah. Nejhorších bude pár týdnů, ale bolet to bude ještě dlouho.
2. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
zpravy z porodnice (tlumocim pres simcu, ktera se sem nedostane)
zatim nic, kdyz se to nerozjede do pulnoci zacnou vyvolavat, boji se a vsechny tady na konikovi zdravi...
2. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahojky holky,
Milin mi psala je to 2dny zpátky na FB a něco potřebovala, ale bohužel jsem přišla a ona tam už nebyla...nebyla byste některá tak hodná a poslala mi do IP její tel. číslo...? Prosím prosím...no snad to bude mít brzy za sebou a budou s malou obě v pořádku... :slight_smile:
2. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
Dobré ránko, nevíte, co mili? :fearful: Snad už to má za sebou
3. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Honzi, číslo jsem Ti poslala :slight_smile:

Ahoj Romi, ještě žádné zprávy.
3. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
ahojky holky
zpravy od mili : rano kolem 7 dostala prasek na vyvolani porodu, kolem osme uz zacinala mit bolesti...

driv sem to nestihla napsat jelikoz je tu hruza - bouraji nam koupelnu, vsude prachu :frowning2:

tak doufam ze uz to bude mit mili za chvilku za sebou
3. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Hoja, tak jsem myslela, jakou novinu pro Vás budu mít, ale Vy už vše víte.
Simi - bohužel všichni víme, jak se cítíš a nespraví to nic, jen čas.

Já mám ještě jednu zprávu. Včera jsme jeli na kontolu do nemocnice a malému ruply stehy, takže ve čtyři šel na sál a pěkně jsme si tak pochrupali do dneška a už jsme naštěstí doma. Jizvu má místo 3cm už 8cm, tak snad už je to poslední operace, kterou musel podstoupit. Plakal mi v náručí 1,5hodiny, pak mu dali aspoň čípek proti bolesti a usnul. Fakt hrůza.

Pa.
3. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Veru snad už je vše špatné opravdu za váma. Dívala jsem se na fotky, malý je nádherný. :slight_smile:

Leo - vy předěláváte koupelnu?? Nás to taky čeká, už teď z toho mám hrůzu

Pořád musím myslet na Mili.......
3. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Holky je to tady

Jmenuji se Sara a narodila sem se po dlouhych 32hod kdy sem potrapila rodice a hlavne maminku... vazim 3060 a merim 46cm... narodila se 14,47

takze GRATULUJEME
3. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Verčo to je mi moc líto, jako by jste toho už tak nezažili dost :(

Tak to je super, krásná váha i délka, snad tu bolest mamince stonásobně vrátí :dizzy_face:
3. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Tak máme konečně po nějaké době i holčičku!!! Gratulujeme rodičům a Sýrušce ať se jen daří, hlavně ZDRAVÍČKO!!!!
4. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
ahojky holky

jity - no my ani ne ale prestavujeme to babicce protoze je cim dal horsi tak aby to mela lepsi na umyvani...vana byla uz moc vysoko...ale je to o patro niz tak vsechen neporadek leti k nam... des... je to boj

veri - ja uz vam tak preju aby jste meli vsechno za sebou a bylo vsechno v poradku... a mate krasne fotecky - maly je fesak

my nejak bobjujeme s mrkvickou tak sem zvedava jestli si vojta zvykne... ale aspon vim ze neni barvoslepy - jak vidi na lzicce oranzove pusu neotevre ale jakmile je tam bila kase - pusa dokoran... :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
tak jen v rychlosti:
mili velká GRATULACE, jste holky šikovné, že jste to zvládly a teď už to bude jen a jen lepší :dizzy_face:

veru teda na vás se to fakt lepí, ale snad už máte za sebou všechno špatné a bude se to už jen lepšit

leu tak zkus třeba brokolici nebo květáček, jestli mrkvička nee
4. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky, sem tady nová a chtěla bych se zeptat. Mam 5 tydnu do porodu a muj gynekolog mi rikal, ze se mam uz jit ukazat do porodnice, ze me nejak vysetri. Vubec netusim kam mam jit, vim jen ze se chodi nekam do porodnice dolu ( jestli to je teda ono, kam me poslal), ze tam byva strasne moc lidi. Ale vubec netusim, na co tam vlastne jdu. A co vim, tak svagrova byla taky tady dole a potom jeste byla nekde ve 3 nebo 4patre. Tak nevite prosim, co po me vlastne ten doktor chtel, kam mam jit? Dekuji za odpoved. Hanka
4. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj Hani, vítej!
Ve Zlíně to je opravdu přímo důle - vejdeš do budovy a je tam pokladna (já před 5 měsíci platila, ale jen poprvé pak už ne, ale to Ti kdyžtak řeknou sestry u doktorky). Na pokladně Ti řeknou kde to je, ale je to hned za těmi velkými dveřmi, vždy je tam opravdu hodně lidí, já tam poprvé byla 3,5hodiny!!! První Tě pozvou do ordinace a pak půjdeš o patro víš na ozvy srdíčka miminka. (3. a 4. patro je už poporodní). Vem si s sebou něco na pití a hlavně aspoň malou svačinku. Po ozvách to předáš sestřičce zase důle v ordinaci a teď budeš čekat nějakou dobu, pak teprve převlékárna a pak vyšetření. Až tam půjdeš podruhé, tak rovnou můžeš jít nahoru na ty ozvy a pak rovnou dolů, někdy mi to ušetřilo i hodinu, jelikož je tam hodně maminek a jen 4 přístroje na poslouchání ozev. Hlavně klid, uvidíš tam samé těhule a jsou většinou sdílné.
Veru
5. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahojte, můžu se k vám přidat? :wink:
5. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
ahojky holky
vubec nestihame s tou nasi rekonstrukci tak vas jen zdravim a preju hezky vikend

nahada - vitame te a urcite se k nam muzes pridat... :dizzy_face:

hanysek - ja teda tu cest nemela abych se sla ukazat do porodnice - teda mela sem uz vypsany papir ale nejak jsme to nestihli :wink: a urcite je to jak pise verca...
6. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
nahada82 vítej, já tu jsem chvíli a jsou tu moc prima holčiny.

Zítra na mě myslete, jdeme na ten NT 8.40 :confused:
7. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
ahoj holky, díky za podporu. nejhorší je snad za námi, teď už to musí jen vyléčit čas.
nevíte, jestli je Mili se Sárinkou už doma a jak se jim daří? nechci ji teď otravovat, má toho určitě hodně!
my jsme měli minulý týden teda dost náročný, ale stihli jsme jít i na druhou hexu. Ondík má už 10,5 kg a 73cm, takže chlap jak hora :slight_smile: . aspoň ten nám dělá velikou radost. zkoušela jsem po mrkvičce a zemáčku brokolici, ale jak jsem předpokládala, byl hodinový řev, ani probiotické kapky nepomohly :frowning2: , takže tu mu už dávat nebudu. doktorka mi říkala, že už můžeme začít s masíčkem a za dva týdny s ovocem. jinak už sedíme skoro bez držení, ale radši ho ještě jistím a co nevidět nám vykoukne horní zoubek. zatím je to bez křiku, tak uvidíme dál.

verunko - vše nejlepší ke svátku a hlavně hodně zdraví!!! četla jsem, že jste byli zase v Brně, no chudáci, vy si teda pořádně vytrpíte, ale snad jste si to "vyžrali" všechno najednou a už bude jen dobře!

romi - zítra držím palce, určitě to bude všechno v pohodě a uvidíš mimíska! pak honem napiš :wink:

leo - to je radost s tím přestavováním, ale snad už se to blíží ke zdárnému konci a babičce se tam bude dobře sprškovat. jo a dodatečně vše nej Vojtíškovi k půl ročku! uteklo to, co? :slight_smile:

nahadi - no jasně, pojď mezi nás! vidím, že máš taky Ondráška :dizzy_face: . tak piš, piš, jak se máte a jak rostete :wink:

lus - co jsi prosím tě přidávala k mrvičce a zemáčku? nebo jak jsi to obmněňovala?
7. únor 2010 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.