• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj holky,
tak uz se cpu Clostikem :grinning: , nejak nic necitim, ze by mi bylo nejak spatne,nebo neco takoveho.Jen asi dve veci a ty nevim jestli s tim souviseji.Vecer po sprse kdyz si lehnu do postele se zacnu strasne studene potit.Proste je mi zima, ale potim se jako debil :grinning: Si pripadam jak v prechodu :grinning: Nu a ten druhej ze vzdy vecer me trosku boli v podbrisku nu mozna trosku vic, ale neni to hruza.Ale zatim se mi to stalo dvakrat a vzdy po sexiku.Tak nevim jestli to muze byt jeste tim ze jsem byla na tom vysetreni pruchodnosti.To nam rekli ze ted nic, ale ja si rikala ze snad po MS kdyby se stalo takze snad zadna hruza,ale jeste jsem zapomela na jeden fakt ze ruzove spinim po tim sexiku.
Tak si tak rikam ze to asi bude tim, ze by jsme jeste nemeli a pockat do pondeli na kontrolu.

Jinak tady je krasne sviti slunicko a jsem cely den na dvore a makam :slight_smile:
10. říj 2008 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky,
Mili, tak to ti fakt neporadím, pač s tím zkušenosti nemám... Ale myslím si, že to špinění a bolest po sexíku klidně může být následkem toho vyšetření.

Jinak, mě na kontrole doktor kvůli pozitivním protilátkám v krvi a vysokém tlaku poslal do rizikové poradny - tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Ale dneska se mi vůbec netočí hlava a tipovala bych, že ten tlak je v normě - no, však uvidíme. Ale už bych to chtěla mít za sebou :wink:
Krásný víkend všem!
11. říj 2008 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zitra jedu na KO do Car.Tak uvidime copak nam tam reknou :slight_smile:

Preji hezky vikend i kdyz je takhle mlhavo :slight_smile:
12. říj 2008 ve 12:22  • Odpověz
Mili, dej vědět!!!
12. říj 2008 v 18:57  • Odpověz
Dobry ranko holky,
jdu jen mrknout. Do Car jedu na 12.30 tak uvidime.Jsem celkem napnuta :slight_smile:

Dnes je opet hnusne tak,ale doufam ze se to brzy zmeni :slight_smile: Mej te se pa :slight_smile:
13. říj 2008 v 08:59  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: , u nás je dneska moc krásné počasíčko.
Milin, tak to nevím, ale já po clostíku nikdy nešpinila, tak to musí být asi tím vyšetřením.
Doufám, že jsi dneska dobře dopadla.
Niw, tak hezky doma odpočívej, však už to máš za pár :wink: .
13. říj 2008 v 15:09  • Odpověz
Čavec holky jsem doma.
Dopadla jsem nasledovne.Vajicka mam jen 4 o velikosti 1.4cm a sliznici 5.5cm. V patek jdeme na inseminaci.Takze uvidime jestli se zadari.Porad me ale trosku boli v podbrisku, tak nevim cim to je asi tim ze tam mam tolik vajicek :grinning: .
Jsem nejak nervozni tak doufam ze to do patku prejde :slight_smile:
13. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
Milin, no vidíš, tak to máš super, že máš tolik vajíček, já měla vždy jenom jedno. Neboj ony do pátku narostou i se sliznicí. A na injekci pregnylu nejdeš?
13. říj 2008 v 15:28  • Odpověz
Sisi tak o injekci mi nikdo nic nerek.Stejne ji dostanu pred inseminaci ne?Myslim ten den. :slight_smile:
Jen je problem v tom ze pritel nejak na ten cas nemuze.Bohuzel driv to neslo.Tak doufam ze se to pokusi nejak zaridit :slight_smile: Aspon kdyby se to podarilo :slight_smile:
13. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
Mili, sice tomu moc nerozumím, ale každopádně držím palčáky!!
13. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz
Dobry ranko holky,
tak u nas je tak skarede ze se mi nechce ani jit ven se psem :grinning: Nu ale musim pac by mi ho bylo lito.

Niwek moc dekuji, snad se to podari. A co ty jak pak se citis? :slight_smile:

Sisi a co ty leden uz je za dvermi?Uz mas vsechno nakoupeny?
14. říj 2008 v 08:39  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Milin, ne já injekci pregnylu dostávala zhruba 36 hodin před IUI , aby byla jistota, že mi vajíčko praskne, protože má diagnóza PCO nezaručovala, že praskne samo o sobě. U tebe je to asi jiné. Holt tvému příteli nebude zbývat nic jiného než se časově přizpůsobit, můj manžel to semou absolvoval několikrát a potom si to v prác vždy musel naddělat.
No u nás je relativně hezky. Abych pravdu řekla, tak sice spoustu věcí už mám nachystaných ( můj poslednídatum porocu podle ultrazvuku se přesunul na 30.12.), ale spousta věcí nám ještě zbývá koupit. Jsou to hlevně různé mastičky pro drobečka, no a pro mě věci do porodnice. Postýlku ještě máme u bráchy, kočárek objednaný - měl by přijít v polovině listopadu. No a ještě dokoupit spoustu drobností. Pevně doufám, že mám ještě čas. Dneska jsem žehlila oblečeníčko co mi půjčuje švagrová. A ještě bych tento týden chtěla oprát svetříčky, čepičky a ponožečky.
Niw a ty jak se cítíš? Už se ti to pomalu blíží viď.
14. říj 2008 v 15:37  • Odpověz
Sisi no prave ze vsichni mi rikaji ze se ten Pregnyl picha 36hod pred.Ale nam opravdu nikdo nic nerek ze mame prijit driv na Injekci ci neco podobneho.Tak uvidime v patek. :slight_smile: Ty jo ja dnes zehlila taky.Tolik kosili az hruza, ale zehlit vecicky pro malyho prcka hm to by se mi taky libilo.Aspon by to pekne vonelo :slight_smile:
U nas velezlo na chvili slunicko, ale hned se zase schovalo :slight_smile: asi se zaleklo te zimy :grinning:

Jdu varit a upect konecne ten strudl :wink:
14. říj 2008 v 15:45  • Odpověz
Milin a neměla by jsi náhodou zavolat k tomu dokymu? Aspoň se zeptat, za to nic nedáš a budeš klidnější :wink: .
Jojo prádýlko hezky voní, však mi to žehlení zabralo spoustu času.
Mňam štrůdl bych si taky dala, já chci něco jablečného upéct zítra, tak uvidím pro co se rozhodnu, ale asi zvítězí jablečný pěnový koláč. Já jdu zase vařit večeři, manžel totiž nechodí na obědy a tak potom společně večeříme.
14. říj 2008 v 16:31  • Odpověz
Sisi asi zitra zavolam do Car, ale nechci vypadat jako ze vsechno vim a vsechno znam.Toz nevim.Je pravda ze pokud tam zavolam tak mi hlavu asi neutrhnou, ale pro ten muj pocit.Toz ja fakt nevim :confounded:
14. říj 2008 v 16:55  • Odpověz
Ahojky holky, přišla jsem se kuknout, zda je niwek ještě 2v1 :wink:
Pak nám písni do Zlína, až se maličký narodí....ju??
14. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
Dobry ranko holy,
u nas je opet skarede.Takze slunicko uz se asi neukaze. :confounded: Vcera jsem si po dlouhe dobe psala s brachou.On je v Irsku a mel by na Vanoce priletet domu.Tak uz se moc tesim.Nevidet ho pul roku je dost.Je tam spokojeny.Tak doufam ze se mu tam moc nezalibi, a za par let se vrati do CR.

Sisi, rikaly mi holky co chodi tez do Fertimedu, ze oni tam davaji tu injekci pred inseminaci.Takze tam volat nebudu.Necham to takhle.Stejne nam reknou at je vecer jeste sexik ci rano.Nu uvidime.Nebudu se zlobit pokud to ted nevyjde.Tak to vyjde priste :slight_smile: Bude me to mrzet, ale verim tomu ze driv nebo pozdeji se to urco musi podarit. :slight_smile: Kdyby to vyslo aspon do Vanoc tak to bych byla moc stastna :wink:
15. říj 2008 v 09:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , co máš z toho MIlin u nás je taky dneska hnusně a to jsme chtěli dneska s manželem vyrazit odpoledne do města, tak snad se ještě vyčasí.
No však uvidíš v ten pátek, držím moc pěstičky aby to vyšlo :wink: , a když ne teď tak aspoň do těch vánoc.
15. říj 2008 v 10:51  • Odpověz
Sisi tak pocasi uz lepsi asi nebude, ale venku zas takova zima neni tak na nakupovani by to mohlo byt fajn.Aspon neni mraz :slight_smile:
Jo tak ja doufam ze do Vanoc by se to mohlo povezt :slight_smile: Moc bych si to prala.A taky bych to chtela dat ostatnim jako darek :slight_smile:
15. říj 2008 v 11:34  • Odpověz
Ahoj kecalky!! Hlásím se pořád jako 2v1 :grinning: Zatím žádné příznaky , že by to mělo být v nejbližší době jinak :wink:

Tady je taky pěknej humus - co se počasí týče .. No, jo podzim, co bychom chtěly..
Optarujte se!
15. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , tak jsme včera ten nákup zvládli, ale ještě tam musím tento týden jednou, doplatit do prodejny kočárek a dostaneme poukázku, kterou můžeme utratit v tom dětském obchodě, no a tak už mám sepsáno co bych tam chtěla, tak nám to snad postačí.
Niw, tak to se teda ještě držíš, doufám, že dáš potom vědět podrobnosti. V každém případě už teď ti přeju aby vše probíhalo hladce a aby jste oba byli vpořádku.
Milin, ale když svítí sluníčko na podzim je to lepší i nálada se ti rázem zlepší.Na zítřek ti držím pěstičky a posílám ti super dávku těhu bacílků prskááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááámmmm.
Budu na tebe mocinky myslet, potom písni :wink: .
16. říj 2008 v 09:39  • Odpověz
Dobry ranko holky,
nu tak u nas je zase skarede a ja jsem bez nalady.Vcera jsem mohla jit na pohovor, ale ta zenska mi proste nezavolala.Tak jsem volala ja a ona mi rekla ze za 20minut je ten pohovor a ze to asi jaksi nestihnu.Tak jsem myslela ze me klepne!V utery jsem sla taky na pohovor a tam se zenska na me absolutne vyprdla.Nechala me cekat 45min a pak rekla ze na me nema cas!Toz tak nejak.Rozeslala jsem emaily a ty lidi nejsou ani schopni mi odepsat vzdyt to maji zadarmo, tak to nechapu!Jsem strasne nastvana.
Vcera mi holky poslaly tel cislo na jednu pani do Zlina na manikerku, kurz stoji 8000.Toz kdybych aspon chodila do prace, ale takhle bez penez vzdyt si to nemuzu ani dovolit.Je to desny.Uz fakt nevim jak dal!

Doufam ze to zitra klapne a budeto.Ale i tak byt tehotna a bez prace mi je uplne do breku.Holky ja uz fakt nevim.

Sisi moc dekuji za prskani to budu hodne potrebovat :slight_smile: Boli me trosku v podbrisku, tak doufam ze to zitra bude ok. :slight_smile:
16. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Milin, tak to je síla, ta ženská je fakt divná, moc mě to mrzí, že ti to nedala dřív vědět, holt je neochotná (baba jedna) ale bohužel i takové jsou mezi náma.
Pravě mi poslali mejlík, že mi dneska posílají fusáček, tak jsem na něj zvědavá. A to jsem jenom chtěla skočit na rohlíky do obchodu a tak si budu muset na tu dodávku počkat.
16. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
Sisi ja uz jsem tak zoufala ze uz asi vezmu tu nejhorsi praci na svete. :frowning2:

Ju tak to se mas ze ti prijde balicek :slight_smile: Tak ho pak vyfot a dej do alba at se muzem pokochat :wink:
16. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
Dobry ranko holky,
Tak dnes je krasne sviti slunicko.Moje nalada trochu povyrostla.Tak snad to vydrzi do 13hod,
Uz jsem trosku nervozni tak doufam ze vse bude probihat ok.Celou noc me boli podbrisek i ted rano a taky me to vzbudilo.Takze uvidime co budeme mit v brisku. :slight_smile:
Jdu si volat na jednu praci tak uvidime jestli to klapne :slight_smile: Mohlo by klapnout oboji to by bylo super :sunglasses:

Preji hezky den a az prijedu tak se ozvu :slight_smile: pa
17. říj 2008 v 09:29  • Odpověz
Čauky kočky!
Sisi, moc děkuju za přání - už se nemůžu dočakt!! Včera na kontrole říkal doktor, že jsem otevřená pro prst, maličký už taky sestoupil, takže to záleží už jen na něm, kdy se rozmyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mili, nevěš hlavu!! Moc dobře vím, jak to chodí - taky jsem tehdy rozeslala spostu odpovědí a ve většině se ani neobtěžovali s odpovědmi. Nakonec jsem uspěla až na 11. pokus!!!! :angry: Chce to vydržet..
No a jak to dopadlo dneska u doktorů :confused: ???
17. říj 2008 v 16:43  • Odpověz
Niw:tož to je skvělá zpráva,takže porod už by mohl začít co?
dloího se neozvala Jablu.kde jsi?
milin,nic si z toho nedělej,určo brzo na něco kápněš....!já byla rok na podpoře,pak jsem našla práci a dělala jsem myslím 2-3 roky a pak se vdala a čekala Lucii.
Sis,už máš vše připravené?Já skoro jo,tad ještě dodělat malé upravy ke kočárku,vyklidit u nás v bytovce jedni místnost na kočár a miminka se můžou pomalu narodit!
Těšíte se na porod?
18. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
Dobry ranko holky,

tak v pondeli jdu na jeden pohovor no tak uvidime co z toho vypadne. :slight_smile: A pak jdu hned na UP ,toz snad prijdu s dobrou zpravou :slight_smile:

Jinak IUI mam zdarne za sebou, trosku jsem to zacitila, ale jinak v pohode.Ju a dali mi tam jakysi kloboucek, tak jsem si ho vecer vytahla a udelalo se mi tak zle, ze jsem myslela ze kazdou chvili odpadnu :slight_smile: Ale ted uz je to lepsi jen me stale boli v podbrisku.Zitra rano jedu na KO a tak se uvidi jestli nebude potreba druhe IUI.

Holky uz se Vam to tady krati, brzy budete drzet Vase miminka v narucich :slight_smile:
18. říj 2008 v 11:05  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: , tak konečně jsem si trochu odpočinula po dnešním nákupu,bylo to náročné.
Normálně jsem šla doplatit druhou půlku částky za kočárek, který jsme měli objednaný a dodávka trvá prý 2 měsíce. No a přišla jsem do obchodu a náš kočárek už byl na skladě. Ještě, že tam semnou šla ségra, tak jsme naložily kočárek do auta a ségra si ho vzala domů. Zároveň jsme dostali peněžní poukázku a tak jsem si tam vybrala dečku do kočárku, síťku, peřinu se zlavcem do postýlky, mikynku a bodíčko, chtěla jsem i pláštěnku na kočárek, ale bohužel ji neměli na skladě, ale za 14 dní se mám stavit. Jinak fusáček je moc hezký.

Milin, tak to valím oči :fearful: , mi tam nikdy žádný klobouček nedávali.Ty jdeš zítra na kontrolu, tak by mě zajímalo, jak tak brzy poznají jestli se zadařilo, to slyším totiž poprvé, že se jde tak brzy na kontrolu.

Niw, tak to už máš fakt za pár, je to možná otázka několika dní nebo snad hodin.

Bedi, ne ještě mě pár věcí chybí, hlavně ty různé mastičky pro miminko, a pro sebe ty jednorázové kalhotky do porodnice a vložky ( prý si mám udělat tučnou zásobu), tak musím ještě vyrazit na nákup.
Postýlku a sedačku musíme dovézt od bráchy a vše nachystat do pokojíčku.
Jo a hlavně ještě čekáme na ty skříně do ložnice. Manželovi minulý týden volali z toho nábytku co jsme si tam objednávali tu ložnici, prý všechno přišlo, jenom právě tu skříň udělali úplně v jiném rozměru, který by se nám opravdu nevlezl do ložnice. No a tak musíme čekat ještě týden nebo 14 dní než to napraví. Jo je to jako naschvál :angry: . Tak doufám, že to bude cobydup.
18. říj 2008 v 18:14  • Odpověz
Tak jo holky, dala jsem do albíčka foto fusáčku, dečky a kočárku. Můžete mrknout.
18. říj 2008 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.