• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
taky si přihřeju polívčičku, ve volném čase ráda tvořím bižuterii, jestli chcete, mrkněte :sunglasses: : www.fler.cz/zonoro
27. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
nahadi - taky jsem vám dala za jedna, malý je roztomilý :dizzy_face:
romi - teda, ty jsi šikulka! takové krásné věcí tvoříš!

jak je holky po víkendu? bylo krásně, tak mě to sluníčko úplně dodalo energii. ovšem teď jsem si na netu četla, že v březnu má ještě sněžit! já už nechciiiiiiii! jinak už nevím, co mám dělat, aby se Ondrášek v noci nebudil po dvou hodinách. ať povečeří jen moje mlíčko nebo i kaši, je to úplně jedno, vstává co dvě hoďky!
a chtěla jsem vás poprosit o radu, jestli už můžu dávat přesnídávku. malý totiž na svačinku moc nechce jablíčko (když je vařené, tak ještě, ale syrové ne) a banán taky ne, tak nevím, co mu dávat. sladit mu to moc nechci a přesnídávka je právě taky hodně slazená, tak nevím, no...
28. únor 2010 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
Holky děkuji.
Romi - taky jsem se dívala na věci co tvoříš a je to moc hezké. Kde na to bereš čas :grinning:
Sajmi - no s tím buzením nevím co ti poradit :slight_smile: Ondrovi vylezl 6tý zub a v noci stále vstáváme co 2-3 hodiny, tak si říkám, jestli to někdy skončí :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
nahadi - tak to bude asi těma zubama! vy už jich máte tolik? my furt jen ty dva spodní, horní se nám nechcou prořezat :angry:
28. únor 2010 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
Děkuju holky, no čas se najde vždycky až večer, až Danda usne, ale je mi jasné, že jak se narodí druhé, tak s tím asi budu na určitý čas muset skončit :slight_smile:

Sajmi jsou i neslazené přesnídávky, ale na většině je stejně napsáno od 6.měsíců, takže bych se toho nebála, ale záleží na tobě, jak to cítíš. Já to upřímně neřešila, teda ten cukr a sladkost. :slight_smile:
28. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
romi - včera jsem zblajzla jednu jablečnou a ta už je od ukončeného 4.měsíce, tak si myslím, že bych ji mohla zkusit dát Ondráškovi. teda až ji koupím :grinning: . jo a už teda nevím, jak mu mám obměňovat obědy. furt papá mrkev s bramborem a buď s masem nebo bez nebo s kedlubnou nebo s petrželkou, ale už nevím co :frowning2: . a taky vlastně ani nevím, kolik by toho na oběd měl spapat. papá 100 a když to má s masíčkem, tak by toho snědl dvakrát tolik, tož nevím
1. bře 2010 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,zdravím po víkendu,dnes je tam teda fest větrno

romana děláš krásné věcičky,já sem na takový věci nikdy nebyla,jsem na to levá

sajmi myslím že už klidně můžeš dát Ondráškovi přesnidávku,ano ta jablečná je už od ukončeného 4.měsíce,takže klidně..dej mu do toho pár piškotků já sem je dřív strouhala na struhadle a uvidíš jak mu to bude šmakovat,bude to zase něco jiného.
1. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
sajmi, dej mu, kolik chce, někdy mají děti jeden den velkej hlad a chuť k jídlu a pak zase ne. Když mu chutná, ať si dá. Horší je, když dítě nechce - o víkendu mi sestřenice říkala, že jejich malá - o měsíc starší než Danda - jí jenom suchý rohlíky, nic nechce, to je pak na mašlu :unamused: a záviděla, že Daneček papá i rybu :grinning: .

Špenát by mu tak mohl šmakovat, ne? Teď jsem se dívala na net a píšou, že i rýže se může dávat, když děti jedí už zeleninu a maso. Těstoviny až od 8.měsíce
1. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Sajmi - někde jsem četla, že dětičky nejsou moc velicí labužníci - teda ze začátku, že jim nevadí, že se jídlo pořád opakuje. My dáváme ze zeleniny - mrkev, bramboru, pastiňák, brokolici, květák, hrášek, špenát, někdy rýži a někdy maso a různě to kombinuju. Z ovoce má nejradši jablíčko (naštěstí mi papká i čerstvé) a banán, ale když cestujeme, tak dávám kupované přesnídávky. Klidně mu dej kolik sní, jak píše Romi, buďme rádi, že jim chutná, horší je, když nechcou jíst. Mě Ondra napoprvé v 6ti měsících snědl 100 g mrkve (měla jsem vyčtené, že se má začít s 2-3 lžiíčkama, ale mu to prostě chutnalo a když jsem mu nechtěla dát víc, tak byl řev :slight_smile: ) a teď dá tak 150-200g.
1. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
ahojky holky... totalne nestiham... ted sem se pustila do zehleni ale stejne to nestihnu nez se maly vzbudi takze zase schovat a nekdy vytahnout :frowning2: :angry:
romi - teda ty si sikula - my dnes byli v klubu a vyrabely korale - tak mam samozrejme ty nejjednodussi jelikoz nam lezou zuby a byli jsme za hodinu doma :sweat_smile:
simi - nad tou presnidavkou uz sem taky premyslela... taky to asi zkusim protoze je vojta cim dal vic hladovy a na obidek kupujeme ty zeleninky tak to mam bez vymysleni - stejne bych to ted asi ani nestihala s babickou a pavlem doma :frowning2: ale ma maso kazdy den jine a jeden den bezmasy...
jinak tady taky dnes fouka tak sem zvedava jak bude nas klucik dlouho spat na balkone...
1. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, sem tady nová, vlastně ani nevím, proč sem tady nenapsala dřív. Mám 14dní do porodu ve Zlínské nemocnici, sem prvorodička a strašně se bojím. Vůbec nevím jak to chodí, co očekávat, šíleně se bojím bolesti a co se vlastně bude všechno dít. Můžete mě některá z vás trošku uklidnit?
1. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
romi - vidíš to, na špenát jsem úplně zapomněla. myslíš, že odřezat trochu z mražené kostky a přidat to k zemáčku a povařit? mohlo by to tak být?

nahadi - no mě malý taky snědl hned skoro tu stovku mrkvičky, žádné dvě, tři lžičky :slight_smile: . té brokolice se bojím, protože jednou mu to neudělalo dobře, tak nevím, jestli ji zase zkusit. a děkuju moc za rady!

leo - myslím na vás furt, jak se vám daří! máš toho teď moc, to je fakt! och ty zuby, kdy už budou venku? taky tak blbě spíte? nám se ty horní furt nechcou prodrat, to už není ani možné!

hanysku - no ahojky, proč jsi nepřišla dřív? my jsme vždycky rády, když se tu objeví nová maminka! no porodu jsem se taky strašně moc bála, ale v tu chvíli my to nepřišlo ani tak hrozné. ono je nejhorší asi čekat než to přijde. člověk je vystresovaný jak prase a navíc se každý ptá, jestli UUUUŽ? ale až to přijde, tak mi věř, že v sobě najdeš takovou sílu a energii, že to dokážeš levou zadní! fakt!!! porodní asistentky jsou parádní, mně hrozně pomohly, byly takové pohodové, klidné, laskavé. a když u porodu budeš mít chlapa, tak se nemáš už vůbec ničeho bát. ono to bolí, to zas ne že ne, ale stojí to za to! to mimuško to taky nemá jednoduché, když se dere na svět. ale pak už budete spolu a bude to super! já se třeba hrozně bojím zubaře a bolesti, takže bez umrtvení ani vrtání, prostě nic, takže jsem si nedokázala představit, co budu dělat u porodu. ale je to taková jiná bolest a víš, že to dlouho trvat nebude a pak budeš mít děťátko a to je to nejkrásnější na světě! kdyby tě něco zajímalo, tak piš, piš, jsme tu od toho, aby jsme ti pomohly a poradily :wink:
1. bře 2010 v 17:38  •  1 dítě  • Odpověz
Děkuji všem, jsem ráda, že se výrobky líbí, je to moje jediné "vyžití", před Danečkem jsem ještě ráda fotila - přírodu a lidi, ale teď na to není čas.

sajmi určitě jo, špenát mu bude šmakovat. Daneček by ho mohl jíst denně, když se ho zeptám, co by chtěl na oběd, řekne špenát :grinning:

hanysku určitě to všechno zvládneš, já jsem něco jako ty, bolesti se bojím, ale sajmi to hezky popsala :dizzy_face: . Asi je to opravdu jiný typ bolesti a když budeš chtít, můžeš přece souhlasit s nějakými léky na tlumení bolesti.
1. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Dekuji za odpoved :o) ja se taky strasne bojim zubare :o) vlastne kazdeho doktora. I kdyz vim, ze me u doktora nebude nic bolet, proste to ve me je a ja se bojim. Ale ted je to hrozne. Boli me bricho, jako bych mela kazdou chvili dostat menzes, ale to me boli uz tak mesic a doktor rikal, ze je to normalni, ze se to pripravuje. Boli me kycle, panev, nemuzu lezet, vztavam z postele skoro po ctyrech, protoze jak lezim, tak me to boli. A tedka posledni dva mozna tri dny sebou maly docela hodne sije. Docela dost ho citim, strasne kope, vzpira se, nebo ja ani netusim, co tam muze delat, a nekdy to docela dost boli.A nekdy kdyz me kopne, tak mi ta bolest vleti az do spodku a "zveda me to ze zidle" Tak doufam, ze mi nenaznacuje, ze uz by chtel jit za nama. Termin mam 12.tého, takže jeste chvilinku by mohl vydrzet. Ja mam strach snad ze vseho. Jake budou sestricky ( do papiru, co sem dostala, sem napsala, ze nechci učně pri porodu- prece chci aby tam byla 100%profesionalita, nebo jak se jim rika, tak z toho mam obavu, jak se zachovaji), potom z tech bolesti, klystyru( ale zase mi to pomuze se vyprazdnit a trochu uvolnit cestu- tedka mam takove problemy s vyprazdnovanim, ze sem to nikdy nemela) a taky ze po porodu te kontroluji, jak krvacis, prej i vlozku, tak to se mi zda, jeste vic takove neosobni, nez samotny porod. Taky se bojim, ze to bude dlouho trvat, proste mam z toho hroznou hruzu.
1. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
hanysku - neboj jak psala simci - zvladnes to... ja kdyz uz sem propadala te nejvetsi depresi tak sem si rikala ze stejne tam to mimi nemuze zustat a nejak ven jit musi... ze sestricek strach nemej - se simcou jsme byly na 4 patre a vsechny tam byly ok (az na jednu - ale vyjimka se vzdycky najde-ze simi) a porodni asistentky co s tebou budou pri porodu sou super - manza z te nasi byl tak nadsen ze ji chtel taky kupovat kyti - sou fakt dobre - pomuzou, poradi, uklidni... klystyr byl pro me zazitek asi nejvetsi - PA rika "vydrzte s vodou co nejdyl" jen co odesla uz sem letela - pak sme se tomu tak smaly ze sem skoro zapomnela na kontrakce... a kontroly po porodu ti pak uz ani neprijdou - proste dojde doktor vsechny rozhodi nozky on kukne a jde...takova rutina... uvidis zvladnes to - vsechny jsme to zvladly!!! (ale jak pise simca - s chlapem je to super)

simi - my spime jak kdy - dnes treba po 2 hod vstaval, tak sem se mu podivala do puseny tak tam ma hrc jak hrom ale uz doufam zitra vykoukne...dnes jsme dali na noc panadol tak snad to bude lepsi... dnes uz sem to nemohla vydrzet tak jsme vyrazili do klubu maminek - pavla sem poslala ven, protoze uz zacal narovnavat sadru v lokti jak se nudi a pry uz je zdravy mi tvrdi, babicce sem taky domluvila hlidani... v klubu bylo tolik maminek ze super - dosla i alca s kubikem - akorat my jsme tam vydrzeli jen hodinku s tema nasima zubama... no doufam ze ta nase krize uz zkonci a vrati se to do starych koleji...
1. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
romi - tak jo, já ho vyzkouším a uvidím, co bude po špenátu :wink:

hany - já mám to samé z doktorů jak píšeš! hrozné nervy a strach, ale před tím porodem to bylo nějaké jiné. teď to máš teda náročné, když máš bolesti a malý je takový čipera, ale neboj, dlouho už to trvat nebude. Ondrášek byl docela v klidu a na svět teda taky nijak nespěchal. ty poslední ozvy v porodnici vždycky prospal :slight_smile: . v papírech jsem měla taky myslím, že nechci učně, ale měla jsem tam nějakou skoro hotovou PA, ale ještě studovala a ta byla teda skvělá! byla jsem moc ráda, že tam byla. a to mě i holila, dělala klystýr (jsem si myslela, jak se budu stydět, ale v tu chvíli ti to tak nepřijde), ve vaně mě držela spolu s manžou za ruku, no fakt super! jo a klystýru se neboj! jak píše Lea, je to spíš sranda. taky mi to nepřišlo nijak nepříjemné, když mi ho dělali, nevydržela jsem taky moc dlouho, ale pomohlo to a že se nevyprázdníš se neboj :wink: . jo a ohledně té kontroly vložek, tak to jsem neslyšela, ale zase jak píše Lea, všechny rozhodily nožky, podíval se kdo chtěl a bylo hotovo. žádná hrůza, neboj!!! já jsem měla teda dost komplikace po porodu, krvácela jsem hodně spodem, takže jsem byla na sále až do rána (malý se narodil v 16,hod.) a starali se tam o mě hrozně dobře. pak na šestinedělí mě chodil kontrolovat i primář, sestry mi dávaly led na spodek a byla jsem strašně ráda, že mi tam pomáhají. fakt se neboj, vždyť my ti tu budeme držet palce!!!

leo - kdy přijdete na kafíčko??? ať si s těma zoubkama můžeme postěžovat osobně.
1. bře 2010 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, sem rada, ze ste mi tu tak nejak napsali vase dojmy a pocity. Ja sem z toho uplne na prasky. A do toho jak maly kope si rikam, ze uz to asi fakt dlouho trvat nebude. Budu se muset prekonat. Manzela tam budu mit urcite, jen doufam, ze se nevyvrati :o) ale musi byt statecny, ma ode me narizeno, ze musi hlidat, aby nam maleho nevymenili :o) tak snad to nejak pretrpim. A treba bude rychle venku. Hlavne me zajima, kolik bude vazit a jake vlasky bude mit. Ja sem bruneta a manzel blondak s modryma ocima, tak sem zvedava po kom bude. A kdyz tak strasne moc kope, tak to bude urcite neřád po me :o)
1. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Hany - holky už napsaly téměř vše, takže co dodat :slight_smile: já jsem měla taky super porodní asistentku, příjemnou a hodnou a milou....no a ačkoliv jsem dost stydlivá a tak, ono ti to tak nepřijde, jak na porodním sále, tak potom ty kontroly....člověk to bral tak nějak samozřejmě. My jsme byli v porodnici skoro celou noc, Ondrášek byl veliký (4,06 kg), takže to moc nešlo, ale jak jsem ho viděla, tak všechno bylo zapomenuto, opravdu to stálo za to :wink:
1. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Muž je určitě opora, můj chlap to odmítá...tak uvidíme, pokud to nebude zase císař, tak bych tam asi sama být nechtěla. Ono je to dost zkreslený z těch filmů, že jo. Všude ukazují jenom řev, krev a miminko. Přitom to předtím je mnohem delší a chlap by u toho mohl být, i ten, co se na to necítí.

My se jdeme dneska ostříhat, Daneček to nesnáší, jak mu padají vlásky na obličej, tak je nepříčetnej a utíká....snad to tentokrát ale proběhne už líp.
2. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
romi - tak to pak napiš, jak jste dopadli u holiče :wink: . manžel si to může ještě párkrát rozmyslet, do porodu máš času dost :wink:

nahadi - teda Ondrášek byl velký, to je fakt.

hany - myslím, že tady v nemocnici to nehrozí, že by ti ho vyměnili. nevím, jak je to u císaře, ale u normálního porodu dostane hned na ručičku známku s číslem a ještě pásku se jménem a to samé máš i ty na ruce, takže toho se neboj. kdy jdeš na nějakou kontrolu nebo ozvy? tam ti řeknou, jestli to vypadá už na porod nebo ještě ne. já jsem byla taky hrozně zvědavá, jak bude malý vypadat. vlásky měl tmavé a šedé očička (jak asi všechny miminka) a teď už má oči po mě a vlásky po tatínkovi, tak to máme rozdělené :slight_smile: (taky jsme bruneta s blonďákem). jo a jak se synáček vůbec bude jmenovat? fotečky nemáš? to je škoda :frowning2:
2. bře 2010 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz
joo a k tomu vzhledu - Danda měl blond vlásky - ale málo a modré oči. Zůstalo mu to doteď, přestože ani já ani přítel ani naši rodiče modré oči nemají :grinning: .
2. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ja sem byla na kontrole v 35.týdnu- to sem byla dole v porodnici, takze i na ozvy a tam mi rekly, ze jdu moc brzo- a pritom mi muj doktor rikal, ze tam mam jit 5tydnů pred porodem. Takze chodim porad ke svemu gynekologovi. A ten mi nerekl jak to vypada, jestli se treba oteviram nebo tak neco. Ale pokud do 10.brezna neporodim, tak jdu do porodnice zase na ty ozvy a potom dolu a tam uz mi asi reknou co a jak a mozna si me tam aj nechaji. Dneska si tak cely den rikam, ze uz bysme aj mohli jet, protoze to chci mit za sebou. Ale nejak zadny naznak, ze by se mu uz chtelo ven neni. Uz tak treti den sebou strasne moc šije, tak uvidime co z toho bude. Jinak fotecky z ultrazvuku mam, ale nemam skener, takze to na net nedostanu. A maly se bude jmenovat Dominik Knop ( vsichni nam rikali, ze takove jmeno nemame davat, protoze konci a zacina na K), ale na tomhle jedinem jmene sme se oba s manzelem shodli.
2. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
hany - to je moc pěkné, my slavíme na Dominika narozeniny! :dizzy_face: . a kdyby jste s tím měli třeba někdy problém, řeknete Knop Dominik a je to! a ostatní ať si to vyřeší jak chcou, ne? to je škoda, že sem nemůžeš dát fotečky. tak pak aspoň malého, až bude na světě, jo? 10. máš coby dup, takže se neboj a tam ti už určitě řeknou, jak to s tebou vypadá. Domčovi se teda vůbec nedivím, že se mu v bříšku už nelíbí. už je veliký a má málo místečka, tak už chce prostě ven. ani se nenadáš a bude u tebe :wink:
romi - to je zvláštní, že má Danda modré oči. nemůže to být třeba po babičce nebo někom dalším z rodiny?
2. bře 2010 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
Holky jeste jedna vec me trapi. Trpim tedka hemeroidy- mastim si to, co mi dala pani v lekarne, ale nejak to nepomaha, a i presto udelaji klystyr? Aby to treba nebolelo, nebylo kvuli hygiene. Nemate s tim zkusenost? Nebo nez s necim zacnou, tak jim to mam rict.
2. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
hany - tak s tímto ti bohužel neporadím. ale určitě bych jim to řekla než s něčím začnou

jity, veru, lus, ami, mili, leo - kde jste holky? je mi tu po vás smutno :frowning2:
3. bře 2010 v 08:13  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak se nam tatinek vratil z prevazu a ted zase kolobeh - uspat, uvarit, uklidit, babi mezi tim hlidat a do toho otravny chlap co se doma nudi :wink:
zitra jedeme na "vylet" do brna za tim druhy hasicem co je jeste v nemocnici tak uvidime...

hany - tak s timhle ja taky zadne zkusenosti nemam - poradila bych se s dr...

simi - musime se nekdy stavit at odtud vypadnu...jinak nase zuby porad na stejne vlne - nic nevykouklo a jsme protivni... sedet sami nesedime - jsme proste individualisti - zato chodit - to by mu slo... :sweat_smile: a co vy?? nepojedete nekdy smer breznice?? :wink:
3. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
hanysku určitě to řekni, všechno, co se týká tvého zdravotního stavu, nic zbytečně nezatajuj. Maximálně řeknou, že to není důležité
K tomu klystýru - mě ho teda dělali po císaři, asi nějaký 3. den, měla jsem z toho panický strach, ale bylo to ÚPLNĚ v pohodě....nic nebolelo, ani nijaký zvláštní pocit, nic. Nevím, zda se dělá stejný i při porodu, když třeba člověk jde nevyprázdněný. Já ty tři dny nic nejedla, takže říkám O.K. a když by mi teď někdo řekl, že mi ho udělají, tak mě to nevyvede z míry, takže neboj :dizzy_face:
3. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
leo - tak co třeba někdy příští týden? my pojedeme do Březnice na Josefa, ale vy toho teď máte doma hodně, takže přijeďte radši k nám, ať si chvilku odpočineš od domova :wink:
romi - já se toho klystýru taky bála hrozně a bylo to totálně v pohodě. a od té doby se normálně pravidelně vyprazdňuju. před porodem jsem měla hrozné problémy a teď je to v pohodě! :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte, pravidelně Vás čtu, ale s odepisováním je to těžké, však všechny víme jaké to je s dětmi.

Malej byl po druhé hexe jak vyměněný - nic ho nebavilo, byl protivný no prostě hrůza. Trvalo to tři dny, tak jsme si užili. Taky nám už potřetí krvácela jizva, takže s tím lítáme po doktorech i do Brna, takže žádná nuda!

Sajma - neboj, stále jsem mezi Vámi a nikam se mi od Vás nechce.
Všem gratuluji k zubům a k dalším pokrokům.

My stále bojujeme s tím, aby se malý otočil na bříško sám - ta operace všechno zbrzdila. O lezení taky ještě jen sníme, ale se zapřením už to jde.

Hanysku - vítám Tě také mezi námi. Jak píší holky, ničeho se neboj, každé miminko se narodí :slight_smile: z vlastní zkušenosti bych nedoporučovala nechat si porod vyvolat pokud nebude mimi v ohrožení. U mě to dopadlo sice nakonec druhý den porodu císařem, ale vše v pořádku. Klystýr se dá zvládnout, já měla problémy s vyprazdňováním před těhotenstvím asi 4 roky a pak se to samo upravila a teď se to taky drží, ťuk ťuk ťuk. A ve Zlíně jsou skvělí, aspoň já neměla problém a musím napsat, že mi u porodu moc pomohla studentka!!! Byla skvělá, jmenovala se Anička Večeřová a taky mě ve vaně držela za ruku stejně jako můj přítel. A nějaký ostych? Ten šel úplně stranou, když máš bolesti a chceš už vidět mimi, tak tohle je úplně mimo.

Včera jsem zkusila malému dát První kašičku od Hami, aby mi spal v noci déle a jelo mu to, ale usínal mi u toho, tak dostal jen 4 lžičky, ale vzbudil se stejně kvůli prdíkům – ještě pořád ho to trápí, ale nejvíce v noci. Dáváte taky nějaké kašičky na noc?

Tak dobrou noc.
3. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky, to máme venku "krásně", co? a já už myslela, že přišlo jaro!
veru - my jsme po hexavakcíně taky vždycky tři dny protivní. nevím, co do toho dávají, že to má takový blbý vliv na dětičky. jinak lezení nám taky nejde, takže buď naprosto v klidu :wink: . já dávám občas nemléčnou kaši od Nestlé na dobrou noc, ale moc to malému nejede.

romi - jak se daří tobě? kdy jdeš na tu další kontrolu? já to furt zapomínám :frowning2:

nahadi - vám se daří jak?

leo - my se uvidíme v úterý :grinning:
5. bře 2010 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.