• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
dobré ráno holky,tak Samík dnes vzbouzí už od 5:15..no ale aspon jsem vstala,dala píct sekanou a dala prádlo do pračky.Na půl 10 jedem celá rodinka k zubařovi,ten půl rok zase tak rychle utekl.

romi co nového a jak se cítíš?
12. bře 2010 v 06:29  • Odpověz
ahojky holky, tak dneska zase ranní směna a vidím, že nejsem sama :grinning: .
Ale jo, jde to. Ty výsledky tripletestů budou prý až za týden nebo deset dní, což se mi zdá dlouho, no ale nemyslím na to, kdyby něco, sestra zavolá.
Teď jsem mírně naštvaná, protože jsem si od jednoho prodejce z Fléru objednávala materiál za 1500, napřed si to vůbec nespároval až na můj dotaz, zda platba dorazila a pak mi poslala zprávu, že zboží zasílal v pondělí - takže dle mých zkušeností by měl balíček dojít nejpozději ve středu no a nic. A prý si mám teda zajít na poštu. Jsem fakt zvědavá...příště se na to vyprdnu, posílat peníze napřed-jenže to tak dělám už dlouho a nikdy se nic neztratilo...
12. bře 2010 v 06:35  • Odpověz
dobré ránko, tak venku zase bílo. já už nevím, přijde vůbec to jaro??
samik - teda, ty jsi šikulka, že už jsi začala pracovat tak brzo! u zubaře ať vám to dopadne dobře, já se ho děsím.

romi - no mně se něco podobného stalo na aukru. chtěla jsem tam houpacího koníka pro Ondráška, peníze poslané a měsíc se nikdo neozýval. pak jsem tam teda naštvaná volala a prý ho nemají na skladě, tak jsem chtěla, ať mi peníze pošlou zpět a asi za tři dny mi přišel koník! takže nakonec to dopadlo dobře, ale vytočená jsem byla dobře! jo, ty testy jsou vlastně až za pár dní, ne hned, ale bude to určitě v pořádku!

kámoška dnes jede do Brna na veletrh, tak bych taky tak ráda jela, ale s prckem by to nemělo smysl :frowning2:
12. bře 2010 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko, my dnes vstávali v 6. Už je mě o malinko lepší, takže i dám do úklidu. Odpoledne má přijít kamarádka, napřed jsem to chtěla zrušit, aby tu mou rýmu taky nechytla, ale zase jsem jí dlouho neviděla a počítám, že zas neuvidím, tak to nechám tak jak.

Klarisku - já když se pustím do študování nemoci na internetu, tak mám okamžitě příznaky a snad skoro všechny choroby, co existují. :grinning:. Klíďo si o ně řekni, doktoři chápou strach skoromamin o své děťátka a dělají vše pro to aby je uklidnili. A neboj, bude to dobrý!!!!!!!

Romi - taky jsem se tak vytočila před vánoci, kdy jsem objednávala nějaké věci, peníze byly odeslány a balíček nikde, až jsem jim tam napsala výhružného maila, že bych bych byla ráka, kdyby mě to vysvětlili, co to má znamenat, tak mě milostivě odepsali, že to nemají skladem. Fakt je to jak říká Simča, líná huba holé neštěstí, kdybych se nepřihlásila, tak to snad ani neřeší. 3lo sice jen o pár stovek, ale i tak, pořádek prostě musí být :grinning: :grinning: :grinning:

Simi - kámoška tam byla včera i s malou, ale nějak extra nadšená nebyla. :frowning2:
12. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
jituš - tak to jsem ráda, že nepříjdu o tak moc. a navíc je pěkně hnusné počasí, tak kdoví, jak by se tam jelo přes Buchláky. odpoledne jedeme zase k našim na víkend, tak se už moc těším. taky bych měla navštívit kámošku tam od vás, ale nějak se furt nemůžeme domluvit :frowning2: . snad už na jaře!
12. bře 2010 v 08:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsme zdárně doma od zubařky a v pohodě,máme hrozně hodnou paní zubařku,Samík pusu neotevřel,jen se mě zeptala kolik mu od minula vylezlo zoubků,Julinka v pohodě,náš táta taky a já sem to odnesla,ale jen malinkým kázkem,vůbec jsem vrtání necítila,takže zase za půl roku nástup :wink:

Tedkom uvařím ještě brambory k té sekané a můžem baštit.Už mám celkem hlad.

Odpoledne jedem za kámoškou která má tak starou holku jak je Juli a chlapečka který bude mít za chvílu rok,tak aspon splknem.Zítra pofrčíme zase k našim jako každý víkend,už se těším.

Počasí hnus,napřed napadne sníh a už to roztává,u nás je teda celkem teplo.
12. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Tak holky, neštěstí zažehnáno, balíček dorazil dneska. Hurááá, večer můžu tvořit :grinning: .
Samiku ke které chodíte? Já byla s Dandou ve dvou letech u mojí doktorky v Kroměříži, v pohodě otevřel pusu. Před Vánocema jsme byli zase, v pohodě, jenže mu paní zubařka našla malý kazíček na horním zoubku :(, chtěla mu to hned vyvrtat a to jste měly vidět - hrůza! Samozřejmě nic, nepodařilo se a on už tam nechce, chápe, že má kazík, že se musí vyvrtat, ale říkal, že to udělá normální doktorka, ta to prý taky umí :slight_smile:)), prostě neuměla se k němu ta moje dospělácká vůbec chovat, hned na něho začala proč řve, že mu nic nedělá atd....co na to říct...našla jsem možnost na netu nechat si ošetřit malé kazíky ozónem, ale v KM to asi nikdo nedělá, nevím, nic jsem nevyhledala na netu a daleko se mi jezdit nechce
Někdo říká, že se to nemusí vrtat, že je potom lepší zrovna trhat, jiný že zase jo...já osobně bych byla pro to vytržení raději, to je rychlejší, neumím si představit, že by mi někdo ve třech letech vrtal, vždyť mnohý dospělý z toho má trauma, né tak děcko, děsí mě, že by mu mohla provrtat třeba jazyk, Danda má děsnou sílu, bohužel :(.
12. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
jooo a příspěvky si po sobě většinou nečtu, tak se omlouvám, pokud jsou tam nějaký nesmysly, to víte, pospíchám co to jde, však to znáte :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
romi mi chodíme do Hulína k Joklové,jsme s ní moc spokojeni.Ono záleží i na přístupu zubaře že jo.Pokud je nepříjemný na dospělého tak nemá trpělivost ani na dítě.Pamatuju si jak jsme chodívali se školou hromadně,a já jsem tu zubařku nesnášela,měla jsem z ní panický strach a to trvalo ještě dlouho i když už jsem byla u jiné.No a pak jsme přešli do Hulína a spokojenost veliká,vůbec se nebojím.
12. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
ahojky holky tak vidim ze dnes vsichni brzo vstavali - my taky... ted vojta odpadl a je na balkone... cekame navstevu tak sem rada - nejak zmena - taky tehulka tak poplkame... :slight_smile:
taky jsme chteli jet do brna na veletrh ale teda pocasi nic moc tak to asi nechame na priste...a kdyz rikate ze o moc neprijdem tak me to taky tak nemrzi....
no musime se vypravit do mesta na nejake obleceni - sem zjistila ze uz toho moc neobleceme tak budou asi velke nakupy... nevite o nejakem rychlem nakupu? (3 bodycka v jednom atd.) budu mit kluky v aute tak abych to mela sup sup - chapete :wink: :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahojte, u nás se stal rituál se stáváním tak 6:10 - 6:17 každý den.
Vy už tak hezky řešíte zoubky? Se máte! Malému se snad klube celá puse zároveň, tak je z toho špatný!
Dneska se poprvé sám překulil na bříško, už jsem myslela, že to nikdy nedokážeme :slight_smile: ale dalo mu to zabrat, ale snad to brzo půjde už samo.
Jinak co měl jako znamenat ten dnešní sníh? Já už si naleštila jarní botičky a velmi rychle jsem před procházkou šupala pro zimní, kuš, ta zima snad nemá konce!
Leu - dobré bodýčka za rozumnou cenu mají v Tescu - velké balení a je to 100%bavlna. Já mám z tama nebo ještě z CA, tam jsou taky dobré jak ceny tak kvalita.
Jinak všem děkuji za podporu, snažím se už být nad věcí, ale stejně jsem i pořád ve střehu, je to šílené 3 měsíce být v neustálém stresu a taky jsem zjistila, že nemáme šanci na nějakou pojistku, jelikož je to pro pojišťovny nepojistitelné. Dokonce nám řekli, že ho nepojistí ani kdyby si třeba "jen" zlomil nohu. Prostě hloupost.
Jejda, zase musím letět, to koupání se samo nenachystá!!! :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Ahojte holky.
Jsem ze Zlína a chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás náhodou nechodí k panu doktorovi Váchovi? Děkuji
13. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Ahojte holky:slight_smile:
Dani vítám a neporadím, k Váchovi nechodím :sweat_smile:
Leu taky mám dobrou zkušenost s Tescem a CA, nebo HM, ale tam je to už trochu dražší, nicméně tam bys vybrala určitě. Akorát teda bys musela zaparkovat v Jablku což je pro mně vždy problém, ale ty jsi určitě lepší řidička
Jinak vidím že jste řešili zubaře, asi budu muset taky nějakého pro Lucinku sehnat, ale nedovedu si představit jak tam otevře pusu a nechá si tam šahat.
Zahlédla jsem že jste se bavily o jogurtech - bílý jogurt se tuším může nějak od 7 měsíce nebo tak...nevím to už přesně, ale bylo to dost brzo. Akorát ten pribináček až od roku.
Jo a Simi s těma botama nespěchej - až malý začne stoupat bohatě stačí. Lucinka už má čtvrté boty od té doby co chodí a každé stojí okolo 950 Kč (protože jí na radu rehabky kupuju Superfity), ale i ty levnější zdravotní stojí nejmíň kolem 500 tak si myslím že je to zbytečné zatím řešit, ta noha fakt strašně rychle roste.
A s tím počasím je to mazec, malá chce furt být venku a vždycky se tam zprasí od hlavy k patě. pračka u nás hrčí neustále a dneska už jsme odpoledne nemohli ani na nákup protože si neměla co obléct :grinning:
Tak se opatrujte a ty Veru dvojnásob! držím moc palce ať to zvládnete!
13. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahoj holky, tak jak jste si užily víkend? my v pohodě, jen kdyby to počasí bylo trošku lepší. příští víkend má být ale prý hezky a teplo, tak už se těším!

veru - proč vám nechcou pojistit Davídka, jsou to dacani, pojistí si akorát toho, koho chcou! no vidíš, jak jste šikovní, že už jste se překulili! a o zoubkách mi ani nemluv, to prořezávání je hrozné! už jsem přemýšlela, že koupím malému jantarové korálky, aby ho to tak nebolelo, ale teď máme týden klid, tak jsem ráda.

daniel - k Váchovi taky bohužel nechodím, takže neporadím :frowning2:

lus - děkuju za radu. počkám až začne stoupat a pak zajdeme do obchodu a něco vybereme. ty malé botičky stojí kolikrát víc než boty na mě, to je strašné!

leo, jity, romi, sami, vám se daří jak po víkendu?
15. bře 2010 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
tak víkend celkem dobrý,v sobotu jsme byli u našich a včera se váleli doma,teda já jsem šla s malým na procházku,ale byla mi taková zima,že za chvílu jsme byli doma.

A dneska tak normálka,zavedla jsem Julinku do školky,pak šla ke kámošce na kafe i s malým,tak jsme poplkali,vypili kafe,kluci si pohráli a Samík tam dostal i najest,takže jsme přišli domů a já jsem ho dala už jen spát,tak chrní.Odpoledne ještě nevím,pošlu asi manžela do školky pro Juli a teda netuším co budem dělat,žádný plán dnes nemáme.

Jinak to počasí už mě fakt štve,chvílu svítí slunko pak se zatáhne a mrholí,no opravdu fajn :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
Čauky, souhlasím se samikem, že to počasí je o ničem, chvíli sněží, pak svítí slunko, skoro apríl. Ale říkám si, že to prý má být poslední záchvěv zimy, tak to už nějak přežiju, spíš přemýšlím, v čem bude Danda chodit, když se ze dne na den oteplí na těch 18 stupňů :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahojte,
taky jsem dnes uvažovala nad tím, že počasí už je celkem aprílové :grinning: .

Nad pojištěním malého taky uvažujem, ale jednání některých obchodních zástupců daných pojišťoven, mě fakt udivuje. Každý nadává děsně na konkurenci a jen oni jsou jediní, kteří nás svou nabídlou můžou uspokojit. :confounded:

Ještě jsem chtěla poprosit, kdyby jste mě Simčo a Leo, mohly říct, jestli už máte pořízené, ty nové větší autosedačky a jaké máte, popřípadě i to jak jste spokojeni. Vím, že už jste to tu řešily, ale já to teď zpětně nemůžu dohledat.

Veru - je to přesně jak říkáš, všimla jsem si toho, že Vašík zapojuje ruce a nohy neumí použít, tudíž se plazí dozadu.

Romi, já po sobě příspěvky už taky nečtu, většinou to tu ťukám vždy ve spěchu.

Jo a u nás se už spinká :sunglasses: , takže to ráno vidím zase na hodně brzký budíček. :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
ahojky holky....
tak jsme byli s malym na prochazce a jak pisete - april - vychazeli jsme bylo slunicko a vraceli se ve vanici...no uz aby to zkoncilo...jinak totalne nestihame - je to ted nejake uspechane...des
dani - taky neporadim - chodim na polikliniku
simi - my po vikendu dobre - pockej az pojedes kolem naseho - je to tu jak po tornadu - v sobotu nam shodili stromy (ty nejvetsi) tak to tu neni k poznani... jo chtela sem se zeptat - poslala bys mi fotecku z uterka??
jity-my se sedackou porad cekame az si nas chlapec konecne sedne at muzeme koupit uz tu od 9kg takze ji jeste nemame porizenou...ale uz je fakt na case - z vajicka trci...
jinak dekuji za rady s nakupama - mame to za sebou takze na chvilku zase klid :dizzy_face:
tak jdu chystat vanu a pujdeme za kacenkama....
15. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
jooo, ti zástupci pojišťoven, to je děs.
Si živě pamatuju, malej měl snad tři týdny a chodila jsem s ním pořád ven, no asi do jeho 9 měsíců :grinning: , doma nespal...no a párkrát mi soused řekl, že na něho kdosi zvonil, nějaká paní, že mě hledala....vůbec nechápu, kdo jí a kde dal info o tom, že jsem porodila dítě.
Nakonec jí můj řekl, že zájem nemáme a až budeme chtít sami, tak si něco vybereme.
Ale jestli i teď někdo přijde, tak budu fakt sprostá a budu chtít vědět, kdo ty novorozence bonzuje :grinning: .
My si nakonec dali nějaký pojištění u České pojišťovny - já i Danda dohromady
15. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahojky, jak se máte? my jsme dnes měli zase hroznou noc, ach jo. za chvíli jdeme k doktorce na očkování, tak už se "těším". to budou zase večer teploty, malý protivný. no a teď mi volala tchýně, že zítra přijede! no tak to už mám náladu úplně v háji :frowning2: .

jituš - my máme malého pojištěného od tří měsíců a taky nás pojišťováci bombardovali nabídkama, je to hrozné a řekla bych, že mají kontakty z matriky. my jezdíme už přes měsíc v sedačce espiro optima a je docela dobrá, ale na vajíčko nemá. to bylo daleko pohodlnější cestování. člověk ji vzal i s prckem, a přenesl kamkoliv, hlavně to nakupování s ní bylo jednodušší! jinak je ale dobrá, že i když Ondra ještě neseděl, mohl v ní být, protože je od 0-25kg. jestli chceš, tak kukni na odkaz.
http://www.kocarek.cz/kocarky-Espiro-AUTOSEDAČKY%20Espiro%20Optima%202009%200-25%20kg%2005%20tyrkys-1378.html

leo - fotečky jsem ti poslala na mail, co máš na FB. měla jsem ale víc fotit!
16. bře 2010 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
jituško - tak vidím, že se mi ten odkaz nějak pokazil. je to Espiro Optima a kupovali jsme si na Kvítkové
16. bře 2010 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Jak se vede a jaký jste měli dnes den?

Simi - co očkování? Nás čeká poslední začátkemdubna a pak snad bude chvilku klid, než najedem na další kolo. A co ty kolálky, fakt uvažuješ o koupi? Já jsem zrovna nedávno o nich četla tady na koňovi, zní to zajímavě, dost se tam ohledně toho děvčata hádaly, ale za zkoušku se nic nedá a já osobně bych pro klid mimča i svůj vyzkoušela.
Jo a děkuju za tip na sedačku.

Leo - pěkné fotky na facebooku :slight_smile:, jste pěkní dlouháni, ale to my taky

Romi - teda tobě ta týdny naskakují, co malý těší se na sourozence? Já jsem za těhotna byla u kámošky a její dcera pořád nemohla pochopit proč mám tak velký břuch a jak je možné že se tam to mimino vleze, pořád mě ho hledila a chtěla si s ním vykládat.

Já dnes měla nějaký divný den, bylo mě zle jak snad nikdy, nemohla jsem se ani napít, okamžitě se mě žaludek obrátil vzhůru nohama. Ještě že se mě mamka postarala o Vašíká, já se prospala a už je mě dobře.
16. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
ahoj holky,mi den normál,dopoledne doma,vařila sem kuřecí vývar s domácími nudlemi a pak sem chtěla udělat palačinky,ale manžel si je poručil až navečer takže jsem je smažila kolem 6.Jejda a tak se mi povedli,mnam,zrovna jsem jednu snědla.
Zítra jdu na gyndu,no už se těším :unamused: ,a při té příležitosti se stavím u našich a chvílu pobudu.
16. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
jituš - tak očkování jsme zvládli docela dobře, jen doma začal být malý tak protivný, že mě z toho úplně třeští hlava a není mi vůbec dobře. má zase teplotku a navíc se mu prodírá druhý horní zub, tak nás čeká asi krušná noc, ach jo :frowning2: . poslední očkování nás čeká za měsíc. Ondrášek má 11,3 kg, měřit ho neměřili, ale tak dlouzí jak Vojtíšek teda nejsme :slight_smile: . o korálkách furt uvažuju, ale nevím, nevím. mají je na Prioru, tak se tam asi zajdu zeptat, jestli to fakt pomáhá, i když tam mi budou určitě tvrdit, že jo, tak nevím, jestli si pomůžu. jinak to je super, když ti může Vašíčka pohlídat maminka, já na malého dnes byla jak na potvoru sama. už se ale ukládá ke spánku, tak snad bude chvíli klid.

sami - mňam, palačinky! asi je udělám zítra, úplně jsi mě navnadila! ať ti zítra dobře dopadne gynda! já jdu v pátek k zubařce a jsem vystresovaná už teď!
16. bře 2010 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
ahoooj holky!
teeeeda tady to dnes zase žije :cry:
My byli dnes taky na prohlídce a - holky držte se - vy jste nás předrostli!!! Lucinka má 11 kg a 80 cm :slight_smile:
Jinak je naočkovaná prevenarem a hexou, to zas bude strašná noc. Simi asi si tu uděláme dýchánek :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahojte, zdravím, nestíhám :slight_smile:
Teda Ondra je drobek oproti vašim chlapům, má 9 kg a tak 73 cm a to je od některých o 2 měsíce starší :slight_smile: :slight_smile: za dva měsíce přbral 300g, tak uvidíme, kolik to bude v roce, jestli dosáhne na 10 kg nebo ne...a to tchnýně pořád říká, jaké má škraněčky a nožky...
Doufám, že ta předpověď počasí vyjde a o víkendu bude opravdu teplo...už se moc těším.
16. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Dobré ránko.
U mě včera nic moc. Ráno jsem jela do Kroměříže a bylo mi nějak šoufl. Ale aspoň jsem Dandovi na přicházející jaro koupila soupravičku :slight_smile:
jjitty malej se snad těší, pořád o miminku mluvím, někdy ho chce poklepat kladívkem, někdy ho pohladí, jak má náladu :slight_smile:. moc si to neumím představit, ale snad to zvládne. Hodně ho připravuju, že mi bude pomáhat podávat dudánka, plínky, dělat mlíčko atd., což on rád, tak snad to půjde dobře.
sajmi to je mi líto s těma zoubkama, tak jestli ty korálky u vás mají a nemáš strach je dát na krk, tak proč ne. Já bych o nich asi taky uvažovala, kdyby ten růst měl takovej průběh, u nás to bylo víceméně v pohodě, nic strašného, takže lituju všechny dětičky i jejich maminky, které to mají jinak.

Posledních pár dní je jako vyměněný - hodný, milý. Pořád mi za něco děkuje.
Nejlepší v pondělí v jeslích, šla jsem pro něj, už byl po svačině, ostatní maminky čekaly na svoje děti a Daneček nahlas říká Děkuju maminko, že jsem byl v jesličkách :slight_smile:))tak jsem se musela smát :grinning: , říkám nemusíš děkovat, však chodíš každý pondělí.
Ale zítra jdeme do Oskárku, tak tam to zase bude zatěžkávací zkouška, ale počítám, že to bude jako minule, jak někdo vezme hračku, co si vytáhl, tak skončí na zemi :((( už se mi tam ani nechce moc chodit, nemůžu ho nechat ani minutu o samotě, takže ostatní maminky něco tvoří a já hlídám Daníka a jejich děti, aby si nerozbily hlavu o topení :confused: nebo tak něco. A docela mě to vysiluje a nebaví.

Jinak jsem doplnila na Fléru nové výrobky - náušnice a přívěsky z křišťálové pryskyřice, plánuju eshop, no uvidíme, nějací kluci mi udělají webovky i eshop, tak se těším :slight_smile:
17. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
ahojky, tak noc jsme neměli nic moc, jak jsem předpokládala, už jsme ale aspoň bez teploty. a máme čtvrtý zub! je to sice jen kousínek, ale je tam! teď by jsme si mohli dát aspoň měsíc pauzu, aby jsme se normálně a v klidu vyspali. mně zase hrozně bolí hlava, ale to je z toho nevyspání a navíc dnes přijde ta tchýně, tak už se nemůžu dočkat!

lus - jak jste zvládli noc vy? Ondra na těch 11kg ani nevypadá, až se teda vysleče, tak je jak valibuk, ale když má oblečení, tak je docela normální :slight_smile: . kolik máte prosím tě zoubků, abych věděla, kolik nás jich ještě do toho roku a půl čeká?

nahadi - já už se jara taky nemůžu dočkat. sice malý nemá velice co na sebe, ale v pátek kdyžtak něco už pořídíme.

romi - tak to je krásné, jak je Daník milunký! ostatní maminky v jeslích ti musely i závidět :slight_smile: . gratuluju k těm webovkám a eshopu! teda, jsi dobrá, že jsi se do toho pustila! držím palce, ať to dobře funguje! na fler se musím kuknout, co tam máš zase krásného :wink: . jsi šikulka!!! jo a ty jantarové korálky - právě že se bojím mu to dát na krk. prý to může být ale i na nožce pod pyžamkem.
17. bře 2010 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak mam konecne navarene, babicka po obede spi, vojta to same akorat na balkone a me jeste ceka umyt nadobi a pak padnu a vojta bude vstavat - parada :wink: :sweat_smile:
no jak tak ctu tak se mame zitra na co tesit - taky jdeme na posledniho pneumokoka tak to bude parada... a to dnesni noc byla fakt prekvapiva - usnul v 8, v 1 sem ho nakojila a bylo 5 hod a jeste spinkal - ale ja ne jelikoz sem musela odsavat protoze prso jak balon a vsechno mokre...
simi - gartulujeme k dalsimu zoubku... a kolik jich bude do roka - to je asi individualni kdyz vidim neter - ma 15mes a rostou ji posledni stolicky...je u nich hruza... a tchyni nezavidim - my ted nestihame nejak navstevy na pasekach tak cekam vycitky...
nahadi - taky se strasne tesime na krasne pocasi at uz muzeme vegetit na zahrade...
romi - si sikula ze jeste stihas takove krasne vecicky
lus - a uz jste na novem???
jjíty - jj dlouzi jsme ale jak jsme lini... neuveritelne...a zacina na me hrat divadlo (jako tatinek) :wink:
17. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Dobrej večír holky,tak já sem dnes navštívila tu gyndu,vše v pohodě tak za půl roku zase nástup.
Ještě si chcu volat na oční,se mi zdá že hůř vidím,i když nosím brýle,tak možná budu potřebovat silnější.Ale stejně chci i nový obroučky tak bych to vzala při jednom.A doufám že pak od doktorů budu mít zase na chvílu pokoj.
Dneska jsme byli u našich na obědě,tak mamka udělala vynikající vepřový guláš a knedlík,sem si pošmákla,já to tak dobrý neudělám.Manžel měl boule za ušima,a malému udělala kuřecí polévku,tak tomu taky šmakovalo.
veru-jak je?
romi-necháte si říct pohlaví?možná že už jsi to psala,ale už nevím.

jinak malej dnes vstával už v 5 hodin,přelezl si k nám do postele(postýlku máme přirazenou k naší posteli),myslela sem že ho ještě udržím v lůžku ale prdlajs,slezl si z lůžka a byl čilej.No já sem nevstávala tak manžel se po očku díval co provádí.
17. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.