• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Tak my jsme dneska pokadění od rána - asi nějaká střevní chřipka - ráno dvakrát, po obědě šel spát s plínou, ale stejně postel nepřežila :(, u babičky taky dvakrát....ale jinak je spokojenej, teda teď už spinká - doufám :grinning: .

samiku já taky ráda jezdím k našim a jím co uvaří máti. Ale výborně vaří ty klasický jídla i tchýně, tam bych mohla jíst denně - kromě švestkové omáčky, kterou nejím, mi od ní chutná všechno a to je co říct, jsem vybíravá :grinning: .
Pohlaví si dáme říct, já pevně věřím v Kristýnku, můj by chtěl dalšího kluka - už to ale neovlivníme, tak uvidíme, doufám, že dítě bude vstřícné a nebude nějak špatně otočený. Jooo a už cítím pohyby, je to super :dizzy_face:
Snad si zítra dýl pospíte :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
jo a jsem zvědavá, jak bude vypadat ten novej koník, doufám ,že suprově, ani jsem se do té betaverze nedívala.
17. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
jé, už jsem tu. Dala jsem si tuhle diskuzi do oblíbených, ale zatím jsem nenašla, jak se do ní zase jednoduše, bez projíždění názvů v sekci Regiony vrátit, takže je mi to k ničemu
19. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Ahojky, jejda, jejda, to je chaos. No snad se to tu časem naučím!
Romi - už je po chřipce, je malému už líp? už cítíš pohyby? tak to je super!!!
20. bře 2010 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Sajmi ,jj, je to něco nového, ale už jsem na to přišla, jak se sem dostat a nemuset všechno prolízat. Když si to člověk dá do oblíbených, pak stačí najet na Fórum a tam jsou Moje oblíbené a už jsem pak tam, kde chci :grinning:

No chřipku jsem nakonec dostala i já a fuj, ještě, že je můj doma, protože já celý den ležela, zvracela a měla průjem...Daník je ted do toho ještě zahleněnej. Ale NUTNĚ musel jet k babičce, tak jsme u babičky.
20. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
ahoj holky,tak sem to tu pořádně probrouzdala a je to docela fajn.
Za chvílu se budem chystat na bazén,tak nám zas Juli aspon předvede co se učili v plavání,ta je natěšená jak hrom.
Romi tak to je mi líto že ti bylo nebo ještě pořád je zle,ale přejde to a bude zase fajn.

tak se mějte a já pak písnu jak bylo
21. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojte, nové stránky jsou pěkné, jen jsem se jich lekla, člověk to nečeká.
My už máme za sebou druhý synflorix - teplotky a nevrlost, ale to není nic proti tomu, co máme od včerejška. Malý řve mám pocit že úplně celý den a nejde ho ničím utišit. Spát nechce, jedl by pořád. Krmím ho co dvě hoďky, ale tím ho jen konejším, abysme měli aspoň deset minut klid. Začala jsem mu dávat nové kapky proti prdíkům - ten BabyCalm. Máte s tím některá zkušenosti? Má to být 100% přírodní, ale nevím, jestli mu to jen nezhoršuje. Kaká i 3x za den. Že by taky nějaká střevní chřipka, ale mě ani mojemu nic není, tak nevím. Taky si pořád mne očička a já myslím, že mi taky asi vypadnou, strašně svědí a řežou, jsem z toho zoufalá. Začíná jaro a já jsem atopik, tak jestli tohle a taky mi doma rostou bylinky za oknem. Nevím s čím začít - co dříve vysadit nebo odstranit, abych našla příčinu. Včera jsme začali s mrkvičkou a malýmu to jede, dnes si chtěl vyřvat víc, ale už nebylo. :slight_smile: chci se zeptat, když jste dávaly ten brambor, tak jste kupovaly BIO nebo jste uvařily ten normální? Jelikož jako příkrm samotný brambůrek jsem nenašla.
Jejda, já jsem tak vyřízená. V noci se vstává co půl hodiny a to od cca 23.hodiny až do 5 do rána, kdy už to teda nevydržím a jdeme vstávat. Taky slintá jak najatý a pořád ruku v puse, ale dostává panadol a mundisal gel. Holky, začínám být zoufalá :frowning2:(((
21. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Verunko - jejda, úplně vím, jak ti je. my jsme měli něco podobného než se nám prořezal horní zoubek. ze spodníma to bylo docela v pohodě, ale pravý horní, to byl děs a vstávání přesně jak píšeš! uklidnil se jen při prsu. řekla bych, že je to těma zoubkama. mně radili, že kdybych už nevěděla co, tak mu dásenka potřít slivovicí. sice je po tom prý průjem, ale zabírá to! dávala jsem taky Mundisal a Nurofen, měli jsme u toho průjem, opruzený pytlíček a teplotky, jojo, to jsou zoubky. a že si tře očička, to bych řekla, že už je z toho chudáček taky unavený. moc na vás myslím a držím palce, ať už je brzo dobře. neboj, dlouho to trvat už nebude!!! jo a teď jsem si ještě vzpomněla na jantarové korálky proti bolesti zoubků. já jsem to tu hodně řešila, jestli je koupit nebo ne, ale zatím jsem je nekoupila, ale prý hodně pomáhají!
jinak kapečky Baby calm nepoužívám, takže neporadím. a já dávám normální zeleninku, BIO jsem ještě nezkoušela.
21. bře 2010 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
Samiku mě je fajn, měla jsem to jenom celej čtvrtek, zato fest :grinning: . Danda ráno zase třikrát průjem, jednou zvracení, apatickej...odpoledne se vzbudil a zase dobrý, už je čert, ale k doktorce zajdem, ještě nemá chu´t k jídlu.

Verčo tož to je blbý, když člověk neví, co by to mohlo být, ty očička, když si mne, to mu asi fakt něco vadí. Babycalm jsme používali až jako poslední, ale zdálo se mi, že hodně pomáhají a taky nebyly drahý a nejsou návykový. U druhýho je rovnou koupím do zásoby :slight_smile:
Bio zeleninu nekupuju, v létě máme všechno od našich ze zahrady. Myslím, že můžeš dát i samotný brambor, když to bude malý jíst a bude mu to šmakovat :slight_smile: .
21. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Holky, děkuji.
Sajmi - trochu mě to aspoň uklidnilo. Ty korálky jsem tady zahlídla v diskuzi. Jsem asi ochotna už zkusit cokoliv, takže se po nich poohlídnu. Mají je i ve Zlíně ve Slůněti. Opravdu děkuji.
Romči - taky děkuji. Po tom BabyCalmu mám pocit, že prdí ale ještě víc, ale už se tolik nepropíná a jde to z něho ven - to je pro mě hlavní. Brambůrek zkusím asi po týdnu, jelikož jsem atopik, tak bych to prý měla zkoušet pomaleji, ale je skvělé jak mu mrkvička jela a ráno ta plínka taky stála za to :slight_smile:
Tak nic, jdu spát, malej se často budí, takže je to tak rozkouskované, však to všechny známe!!!
21. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jj verčo, to asi známe každá, já už se tak těším, až se někdy vyspím :grinning: . počítám tak za pět-šest let, že by to mohlo vyjít :slight_smile: Mám strašně lehké spaní, minule mě probudil i můj, který spal za dvěma zavřenými dveřmi a chrápal. Když nebudí dítě, tak chlap :dizzy_face: .
Šli jsme k doktorce, ráno měl zase dvakrát řídkou stolici, ale bez teploty. Samozřejmě tam dneska není, takže zítra hned ráno, prý by se měl vzít i výtěr říkala sestřička :confounded:
22. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
ahojky holky
tak mam chvilku jelikoz se mi vari ryze tak aspon neco pisnu... :wink:
veri - taky to znam takove stavy, treba minulou noc jsme celou prochodili - pak jsme byli s manzou jak po velke kalbe uplne hotovi ale tato noc uz byla lepsi... ja davam zeleninku od hippa - je to hipoalerginni jelikoz sem alergig a dr mi doporucila abych tomu predesla tak davat tohle - sice je to drazsi ale clovek udela vse aby to maly po me nemel... a od roku zacneme varit z nasi zahradky...
simi - tak sem "pekla" a musim soupnout foto do albicka a vsem chutnalo :wink: jeste jednou dekuji za receptik...
romi - tak to je vzdycky na prd jak tam dr neni ale tak treba vsechno bude ok
samik - jak bylo?? :wink:
22. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahojda :slight_smile: . my jsme měli tuto noc po dlouhé době dobrou, tak mám dobrou náladu. navíc je venku tak hezky, tak odpoledne vyrazíme.
veru - jak je dnes, je to lepší? ty korálky se prodávají asi jen v tom Slůněti nebo na netu. prý jsou ale lepší od firmy Pompolini, nebo tak nějak, ale ty by právě měly být na tom Prioru. to je super, že Davídkovi chutná mrkvička! já jsem další zeleninu taky vždycky přidala po týdnu. všechno snášel dobře, jen ta brokolice nás potrápila.

romi - tož ty jsi "optimista", že se 5, 6 let nevyspíš :slight_smile: . to je teda pěkně blbé, když tam nebyla doktorka a jiný zástup za ni nebyl? tak snad na ni budete mít štěstí aspoň zítra a malému se udělá líp! mohla by jsi mi prosím poslat odkaz, co máš na fleru za věcičky? nebo najdu tam nějak jen ty tvoje?

leo - no tak to jsem ráda, že chutnalo. jak jste vůbec slavili svátek? Vojtíšek chtěl slavit celou noc, jak to tady tak čtu, co? dnes bude určitě líp!
22. bře 2010 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz
holky ahojte,
Veru je mi líto co všechno prožíváte,abych napsala pravdu ani si to nedokážu pořádně představit,protože ty bolesti bříška jsem nezažila ani u jednoho z děcek,já říkávám že mají přímo ukázkové trávení po tatínkovi :grinning: ,a jsem tomu velice ráda.

Romi to naštve když člověk vyrazí k dr. a není tam.Mi pojedem příští pondělí na kontrolu v 18 měsícíh,ale malej dr.neřekne vůbec nic,on totiž řve jakmile ju jen vidí,takže prohlídky jsou u nás s řevem,i když mu nic nedělá,no už se těším.

JInak na bazénu bylo úplně skvěle,Juli se parádně předvedla a říkala že chce jít zase,no tak uvidíme.V neděli bych měla mít své dny,tak to se mi teda moc chtít nebude,sem říkala manželovi ať jde s Juli sám,a on na to že by musela být s ním v šatně a co kdyby viděla nějakého cizího chlapa nahatýho,prý by měla ještě trauma :grinning: (no jí je to zatím ještě tak jedno),kdyby radši rovnou řekl že sám s ní nepůjde. :wink:

No a pak jsme se stavili u našich,tak Juli si tam hrála s bratrancem,házeli po sobě polštáře a Juli spadla,kousla se do spodního rtu(ty zuby tam byli normálně vidět),krev jí tekla jak z "vola",a za chvílu jí to teda řádně napuchlo.Dnes ráno to bylo trošičku lepší,říkala že ju to nebolí,ale radši jsem to učitelce ve školce řekla at se jí na to občas kukne.

Jinak vše při starém....sluníčko krásně svítí a mám hned lepší náladu :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Sajmi www.fler.cz/zonoro stránky svoje zatím nemám, ale brzy budou :slight_smile: Jinak ty ceny na Fléru jsou trochu nadnesené, takže kdyby se ti něco líbilo písni a já ti dám kamarádskou cenu :slight_smile:

Jo, já jsem trochu něco tušila, ale nechtěla jsem volat, jestli tam doktorka je...Daník mi hned říkal, že dneska jít nechce, až zítra, začínám věřit tomu, že má jasnovidecké předpoklady, už několikrát měl pravdu :grinning: nejen teda o doktorce :slight_smile:

samíku to je príma s tím koupáním, my jsme ještě s Daníkem nikdy nebyly, ani jeden neumíme plavat :slight_smile:)), ale vodu miluje, v létě byl s neteří na koupáku a byl z toho nadšenej a u našich má velký bazén, už se moc těší na léto.
Chudák Julča,musela z toho mít taky pořádnej šok, co?
22. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Ahojte na novém koňovi,je to pořádná změna, no snad si na to zvyknu. :slight_smile:

Dnes bylo ale krásně, co my jsme si udělali asi dvouhodinovou procházku, přes zimu jsem zlenivěla a zítra mě z toho určitě budou bolet nohy.

Leo všechno nejlepšík svátku, kdyby to tu Simča nenapsala a neměla jsem hned po ruce kalendář, tak jsem naprosto mimo obraz, co jsem doma nemám naprosto přehled kolikáteho je a občas přemýšlim i o tom, co je zrovna za den. :slight_smile:

Veru, když pořídíš ty korálky Davídkovi, písni potom, jestli mu aspoň trošku pomáhají. Já si je pořídím taky, poslední dobou stávám v noci čím dál tím více a to jsem si stěžovala na to, že jsem musela vstávat ,,jen dvakrát´´ :frowning2: .

Samiku rozkouslý ret bolí jak svi.a, že to tak musím říct, to máš statečnou holčičku. Já co by dítko jsem spadla ze židle a při tom pádu jsem si stihla rozkousnou ret, že mě to museli dokonce šít a zrovna minulý týden do mě manžel nechtěně strčil a
já se zas pohryzala, nastěstí to bylo bez šití a krve, al eta bolest..........

Romi udělala by jsi mě taky prosím naučničky? Máš je překrásné, na těch gerberovkách, co máš na fléru můžu oči nechat. Přečetla jsem si o tobě, že je uděláš i na přání zákazníka..... opravdu by jsi mě nějaké vyrobila, kdybych ti řekla jakou barvičku si přeju.???

Jo a já jsem se taky činila, doháčkovala jsem konečně tu háčkovanou čepku, jak jsem se tu o ní radila pořád s lusindou. není sice dokonalá, ale jsem na ni patřičně hrdá. Na hlavní je že jsem dílo skoro po 10 měsících :grinning: dokončila. Ale začlo mě to bavit, takže začnu s další, snad sí nebudu tvořit zase pomalu skoro celý rok
22. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Nevím možná větší šok jsem měla já když sem viděla tu spoustu krve,já sem citlivka kor když se jedná o moje děti(ale to snad každá),mě jí bylo tak líto,no a dnes aby toho nebylo málo,tak jsme byli u známé,Juli si hrála s jejich klukem a on ji nechtěně kopl do nosa,tak jí zpravé dírky tekla krev jak z vodovodu.Doufám že se jí už nic nestane,chudina moje malá.
Mě taky když sem byla malá,tak šili ret,to jsme zase dělali binec se ségrou a já to odnesla :confounded:

romi věcičky jsou fakt krásné!

jity já háčkovat neumím,ani šít,jsem ráda že přišiju knoflík :sweat_smile:

Holky pěkný večer
22. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
jjiittyy určitě ano, stačí napsat barvu, případně i ten motiv z Fléru, jak říkám, tam jsou ty ceny trochu vyšší, to víš, každý chce vydělat, kor když prodává jednou za čas :grinning:
23. bře 2010 v 06:37  • Odpověz
Tak jsme byli u doktorky, dala mu nějaký sirupek - vitamíny skupiny B, vzala stěr a máme přijít v pondělí na kontrolu
Zrovna jsem se i stavila u doktorky a ptala se sestry, jestli už má výsledky těch tripletestů, abych na to pořád nemusela myslet, nemohla mi najít kartu! Říkala jsem si, tak to je v prčicích, určitě mě má někde bokem, že mi bude volat. Naštěstí to pak za chvíli našla, bordelářka jedna, takhle mě vylekat :grinning:
23. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Romi - no a dopadly ty testy dobře? to je na mrtvici, když nějak zašije tvoji kartu. taky se mi to jednou stalo na gyndě. Dandovi je už líp, když má ty vitamínky? doktorka neříkala, co by to mohlo být? na naušničky se musím ještě pořádně mrknout, dnes jsem vůbec neměla čas.

tak jdu do hajan, dnes jsem totálně utahaná. asi na mě něco leze či co. doufám, že vás tu zítra bude víc :wink:
23. bře 2010 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi jj, je to v pořádku :slight_smile: Daníkovi je moc dobře, až moc. Teď pije Sunar, jsem zvědavá, jestli bude mít průjem, nebo už ne. Ale čilej je až běda. Včera už vytáhl nářadí a úřadoval babičce na zahrádce, prý ji musí připravit :grinning: .
já teď nějak nemůžu usnout, večer problém usnout, ráno se sama budím a po obědě taky vydržím tak hodinku spat, ale zase toho víc stihnu :slight_smile:
24. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
Romi - tak to je blbé, když se člověk nemůže dobře vyspat. já jsem s tím spaním měla problémy myslím po 30tt. no a teď bych spala furt a nejde to. ale zase si užívám prcka a je to někdy vážně zábava. teď se nám chytá na televizní znělky. hrajeme si, najednou televizní noviny nebo reklama a mlaý zbystří a kuká na televizi :grinning: . jen doufám, že z něho nebude nějaký televizní nebo počítačový maniak. od víkendu mu taky dávám ke snídani (abych se mohla v klidu najíst i před ním) kůrku od chleba a vyloženě mu jede, tak nevím, jestli už není čas na nějaký rohlíček nebo chlebík s něčím. jo a Romi, kdy jste dávali Daníka na hrnec?
24. bře 2010 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jo, ono se to spaní časem upraví, já teda doufám, ale jak jsem už psala, dokud děcka nebudou mít tak 6-8 let, tak to asi nebude :grinning: , aspoň u nás.
neboj, to je dobře, že ho něco upoutá. Pak bude záležet na tobě, jestli, co a na jak dlouho mu něco pustíš. Já Dandovi pouštím ráno, jak vstane nějaký CD, pak jdeme ven, do obchodu, pomáhá mi vařit, někdy si hraje, ale chce u toho mít něco puštěnýho jako kulisu no a pak večer, než jde spát.
To je dobře, že mu chlebík chutná, pěkně si tím i namasíruje dásně.
My nočník koupili v roce a půl na vánoce, obřadně si na něj oblečený sedl asi 2x a pak nechtěl. V létě jsme zkoušeli bez plíny, venku o.k., ale doma schválně čekal, nebo odešel vedle a tam se počůral, tak jsem ho ještě nechala. Teď v lednu to bylo během tří dnů - sám chodí na nočník, sám si řekne, pohoda. Já na to moc nespěchala, ale záleží na každém, jak a kdy na nočník dává.
24. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Dobrej večír holky...
tak jakpak se máte?Mi sme byli skoro celý den venku,krom jídla,zasadili jsme cibulu a brambory(teda mě se to zdá brzo,ale manželův děda řekl že už je na čase,no důchodce...má barák vedle nás a zahradama si chodíme,takže všechno nachystal a mi to nasadili).Samík si tam běhal po zahradě,chvílu byl tam a pak zas jinde,na písku si pohrál,pojezdil na odrážedle atd.
Domů jsme přišli v 6 tak šel hned do vany jak byl špinavý a písek měl i v plince,ale zase už je to lepší,venku se pořádně vyřádí a není protivný.
24. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahojte, jen v rychlosti. Dnes jsou koupila jantarový náramek, tak uvidíme. Zkusím ho dát Davídkovi někam do postýlky, na ruku se bojím. Možná zkusím spíše na nožičku pod pyžamko. Ale to až zítra, jelikož už hajá. Dobrou noc.
24. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Sajmi - Ondra je to samé s tou televizí, nejradši má "borce na konec" a taky ta reklama na polívky od Vitany ho bere :slight_smile:
My jsme začli dávat snídani, chleba nebo rohlík s lučinou a sní skoro celý krajíc nebo celý rohlík.
Jinak Ondrovi se přestalo líbit v kočárku a to jsme mu asi před 3 týdnama pořídili nové golfky, no tak snad ho to zase rychle přejde. V neděli jsme byli v Podzámce na zvířátka a to ho nebere, lepší jsou auta na silnici a kamiony :slight_smile: je to chlap no :grinning:
24. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahojte, tak je za námi další hrozná noc. Ondrášek se vzbudil snad 8x, tak jsem úplně mimo a to mě čeká žehlení velikánské kopy prádla. Asi u toho usnu, ach jo. Já už nevím, čím by to mohlo být, že se tak hrozně budí. Horní zoubky má už prořezané pěkně, tak já nevím, proč do prčic nespinká. :frowning2:
Veru - zítra budu čekat na info, jestl korálky pomohly. jsem hrozně zvědavá a kdyžtak je taky poběžím koupit.

nahadi - tak my ještě nemáme tak vytříbený vkus na reklamy, zatím se mu líbí všechno :slight_smile: . jojo, to si taky myslím, že to u nás bude stejné s těma autama a bagrama a traktorama, no jo, chlap :grinning: . s tím kočárkem si to snad ještě rozmyslí, v životě se ještě tolik nachodí :slight_smile: , jen kdyby si to nechal vysvětlit, že? :slight_smile:

romi - děkuju za ten nočník, já jsem totiž slyšela, že když už umí dítko sedět, má se dávat na nočník, ale teď mi to přijde ještě docela brzo.

samik - jojo, venku je nejlíp. taky už se těším, až budeme chodit mezi děti na písek. to si ale ještě chvíli počkáme :slight_smile:
25. bře 2010 v 09:12  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak ja jen taky v rychlosti protoze mi prijde ze nestiham vubec nic... :frowning2:
simi - nic si nedelej z pradla - mam tu horu vetsi nez kdy jindy a vubec nevim kdy se na to vrhnu jelikoz u nas sou noci uplna katastrofa, vzbudi se, breci, kazde dve hodiny u prsa - to nikdy nedelal... a do pusy nechce aby jsme se mu podivali tak ani nevim jestli tam ma boule nebo ne...porad na me visi takze to pradlo tu bude asi do vanoc a jen narustat!!!!
veri - taky jsem zvedava na koralky - kdyby zabraly letim hned zaroven ze simcou :wink:
nahada-my taky jen auta, kamiony a ted vitezi autobusy jelikoz bydlime u zastavky :wink:
25. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jo a k tomu nočníku, já jsem Ondru začla dávat tak kolem 6-7 měsíce, aby si zvykl, poslední dobou i začal dělat, že tlačí, když viděl noční, ale protože mě dítko stále něčím překvapuje, tak ode dneška na nočníku nechce sedět a řve...má snad nějaké období vzdoru či co toto má jako znamenat ...nevím, jak s ním mám jít ven, když v kočáre být nechce, chodit sám neumí a v botičkách mi navíc taky nechce ťapkat ani když ho vodím....leda nosit se chce, ale to se zase nechce mě :slight_smile:
V noci se budí pořád tak co 3 hodiny.....přejde to někdy?? už jsem z něho lehce zoufalá :grinning:
25. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahojte, jejda vy si ty noci užíváte :frowning2: , u nás posledních pár dní se to celkem dalo. Zuby už jdou krásně vidět, ale ten noční pláč bych přisoudila tomu, že miminku chybí v noci maminka. Jde to poznat i přes den, já si nemůžu pomalu ani dojít na záchod, jakmile vašík zjistí, že jsem z místnosti odešla spustí kravál. Ještě hned z rána to ujde, to si i sám hezky zahraje v postýlce, ale jinak vyžaduje neustálou pozornost.
Romi - 6 až 8 let ?? :grinning: A já jsem si říkala do roka to už nějak doklepu a pak se vyspím. Teď zjištuju, že realita bude asi jiná. :grinning:
O víkendu jak budu mít trochu víc času Ti písnu ohledně těch naušniček. Můžu i tady do Ip nebo to chceš raději na fléru. Moc tam s tím neumím zacházet, ale snad bych na to přišla jak se tam píše interní pošta.
Verunko - co korálky ? jaká byla dnešní noc?
Simi - já žehlení vzdala, žehlím jen fakt ty nejnutnější kousky, co je třeba vyžehlet. Dřív jsem žehlila opravdu všechno, rifle, trička, dokonce i kalhotky. Teď to hned jak je prádlo suché, rovnou poskládám,hezky rukou uhladím a konec. My jsme čunčata, pračka jede u nás pořád a já bych nedělala nic jiného než stála u žehlícího prkna.

Včera jsem sa pustila do jarního úklidu, ale zvládla jsem jen šatnu s ložnicí, s prckem se toho moc nestíhá, dnes mě čeka obyvák a koupelna s Wc. Moc se mě nechce, ale musím. Manžel je teď každý den pomalu deset hodin v práci a přijde domů, takže jsem na vše sama. :frowning2:
26. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.