• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahojte, jéje tady to žije :slight_smile:

Tak velikonoce jsme zdárně přežili a jsem rádá, že je to za námi. Byli jsme samá návštěva a chudák Vašík měl rozhozený celý režim a přes den skoro vůbec nemohl usnout :frowning2: .

Simi - my jsme v sobotu šli na procházku, prý jen na chvilku a nakonec z toho byly tři hodiny. Ale zase Vašík byl hodný, odpoledne nám krásně uběhlo. Škoda, že jsem si vás nevšimla, ale potkávali jsme spoustu lidí a musím se přiznat, že jsem na vás myslela, jestli se náhodou nepotkáme.

Romi - mě na bolest hlavy nejvíc pomáhá zalehnout a spát a spát. Ono to s prckem, ale dost dobře nejde. Je zajínavé, že v těhotenství jsem takový stav neměla ani jednou.

Leni - mě dr. na těhotenské nevolnosti doporučila koupit v lékárně Emesin. Jsou to vitamínky, které by měly tlumit pocit na zvracení. No vždy prvních dvacet minut co jsem jí snědla to bylo peklo, ale pak už jsem měla celý den klid. Nejhorší bylo přežít to než zabraly.
Jo a na tom oskarovi jsem byla taky. Co tam bylo za sestru si moc nepamatuju, jen to, že jí doktor oslovoval Markétko. :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky...

tak vidím že jste velikonoce přežili ve zdraví!U nás teda nic moc,malej se v neděli večer poblinkal,teda vůbec nevím proč,nejevil žádné známky toho že by mu bylo zle,nechtěl večeřet tak šel spát tak.Celou noc spal jako vždy a ráno se vzbudil,a byl jakýsi divný,furt jen polehával,jen pil,nechtěl nic jíst.V 8 hodin usnul a spal do půl 11,pak pojedl banán,oběd nechtěl vůbec a byl protivný,furt jen ňámal.A venku ještě škaredě tak jsme ani nikam nešli.Pak v 16:00 usnul,vzbudil se 16:45 a zas byl protivný,na večeřu snědl trochu krupice,o půl 8 usnul a spal až do rána a jak se vzbudil,tak to byl zase ten náš Samík,usměvavý,vzbouzavý atd.,tak nevím co mu bylo.Takže tak jsme mi strávili Velikonoční pondělí :frowning2:
6. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
holky a tak mě vůbec ještě napadá poslední otázka - kde ten Oskar je? tam dole na porodnici, jak je poradna pro rizikové těhotenství?
Simi mi je špatně pořád a už se děsím jestli mě to nepřejde, protože s Luckou jsem blila naposled na porodním sále. ale Jity díky za tip, to si určitě koupím a vyzkouším. Já teď nemůžu vůbec vidět nic sladkého a takové moc kořeneěné jídla. nejhorší je krmit Lucinku. to fakt občas trpím.
Co to bude je mi jedno, možná bych chtěla holčičku, ale kluka ještě nemáme tak je mi to fakt jedno. Akorát Michal furt mrčí že chce kluka :grinning: Jména řešíme, ale já mám své favority a Michal taky své, tak uvidíme kdo vyhraje..
Sami hlavně že už jste ok, třeba mu jen nesedly ty velikonoční dobroty
6. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
ahojky hoky tak vas tady zdravim - vidim ze to tu zije - tak abych zacala rychle cist abych vas docetla nez se maly vzbudi...
my meli velikonoce opravdu "vesele"... no jeste ze uz sou za nama... ale jinak tatinek s vojtiskem si je uzili - chodili jak indianska starena (protoze tu lelo jako z konve) po rodine - vsichni maleho pry chovali tak ani tatinek nevedel ze ho ma... donesli plnou tasku dobrot a hracek tak abych to zacala davat do kupy....
lusi - ja byla jen na prediku tak neporadim... ale jednu zpravicku pro tebe mam - asi se v porodnici budete stridat s nasim p.starostou :wink: :grinning:
sami - tak jak pise lus - hlavne ze uz je to ok
jity - my taky velikonocni rezim hruza - naposledy sem se vztekla kdyz mi maleho vzbudili kolednici na balkone...
simi - v sobotu zacinaji fotbaly tak by jsme se mohli nekdy kdyz bude krasne domluvit co?? :wink:
6. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahojte holky, tak jak se máte dnes? my docela dobré, odpoledne půjdeme ven, tak už se těším.

jity - my jsme v tu sobotu byli venku taky asi 3 hodiny. malý se pěkně nadýchal čerstvého vzduchu, pospal si a my jsme si s manžou dobře povykládali.

sami - hlavně že už je Samíkovi dobře! :wink:

lus - ojejda, tak to máš teda náročné. s Lucinkou jsi si mohla i lehnout, ale teď už to jaksi nejde, co? no snad ti zabere to, co napsala Jitka. já jsem nevolnosti neměla, tak ti bohužel poradit nemůžu. ale snad tě to brzo přejde a nebude tě to trápit až do porodu!!!

leo - jasně, na fotbalu se můžeme vidět! my jsme byli teď v Bylnici, jak tam hrála Březnice, akorát já s Ondráškem jsme šli asi po deseti minutách domů, nějak ho to nebavilo a když plakal, ostatní se po mě dívali, jako že je tam rušíme, tak jsme radši odešli.
7. dub 2010 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte, tak máme za sebou druhý synflorix, tentokrát jsem to hled poléla slivků a snad to bude lepší než minule. :pensive:

simi - my půjdeme taky odpoledne ven, jen přemýšlím ke komu zabrousíme na návštěvu tentokrát :grinning:, já když se někde vykecám tak mě ten den pak krásně utíká.

leni - ten oskar je v přízení, jak rizikovka jen pak zahneš do leva, je to tam zmatené, ale jsou tam takové miniaturní šipečky s nápisem oscar, půjdeš dál a dál a po pravé straně miniaturní čekárna, tam to je. Já tam byla před rokem, tak snad je to tam pořád, na tom samém místě.

Leo - co váš tatínek? ještě marodí?

Na fotbaly se taky těším, to je veškerá kultůra co tu máme :grinning:

Ještě jsem vás chtěla poprosit, jestli by jste mě neporadili, kam ve zlíně na kočárky ( jdem omrknout ten golfáč), pojedeme asi o víkendu, myslíte, že se najde i takový obchod kde by jsme je mohly obhlédnout i v neděli?
7. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
jity - ty poléváš ten pichanec slivkou, aby to nezhnisalo nebo proč? možná jsi to tu už psala, nevím. to se máš, že si máš s kým pokecat, já tu skoro nikoho nemám :frowning2: . golfáč máte už nějaký předvybraný? v neděli je otevřený jen obchod na Čepkově, jinak nevím o ničem
7. dub 2010 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
Simi -mě to minule poradila jedna mamina co s náma byla v čekárně. Dám na vatu trochu slivky, a přivážu to kapesníkem na nožku. Prý by to mělo pomoct, aby to místo potom nezatrvdlo a neudělala se boulička. Je pravda, že vždy jsme měli po tom pichancu kolem dokola červený flek, ale jak jsem použila tu slivku tak nic nebylo.
7. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
aha, tak jo, zkusím to příští týden, to nás čeká poslední hexa. to zas bude, ach jo :frowning2:
7. dub 2010 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz
Simi - mě se líbí tyto golfky http://www.detskydum.cz/detail/cam-flip-madlo-nnonk-2009-520301/ , ale ráda bych je viděla naživo než si je koupím
8. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojky,
Jity-ty golfky jsou sice na obrázku hezké,ale jak jsem je viděla na živo,tak nic moc.Nechtěla bych je.My máme Hauck Alu sport 2010.http://www.bambinoland.cz/1792-sportovni-kocarek-sport-2010.html
8. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
jity - vypadá moc pěkně! odpoledne mám cestu na Čepkov, tak jestli bude Ondra hodný, zajdu tam mrknout, jestli tam třeba není a za kolik. dnes je malý totiž nějaký uplakaný, když se vzdálím, tak hrůza! jak přijdu k němu, zase rozdává ty jeho úsměvy. dnes chci zkusit poprvé lahvičku s obědem, tak jsem zvědavá, jak mu bude šmakovat. moje už nějak nechce :frowning2:

ami - ve kterém obchodě jsi ty golfky viděla, že bych se zašla mrknout. ty jsi vaše objednávala z netu, že? a byla sis je předtím někde omrknout?
8. dub 2010 v 11:37  •  1 dítě  • Odpověz
Simčo-známá doporučila
8. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
ahojky holky to je ale dnes krasne co?? maly uz chrni na balkone tak doufam ze mu to dlouho vydrzi... :wink:
simi - my jsme taky protivni - porad mu tece z nosu tak ocekavam nekolik zubu naraz :grinning: asi sem naivni co?? :wink: je vy jste byli na fotbale?? my jsme nechteli jet - nechtelo se nam tak daleko ale vedet ze tam budete tak bych aj jela...
jity - nas tatinek uz je skoro zdravy - vcera mu sundali ortezu a ma rehabilitovat a pri vetsi zatezi si ji nasadit - tak asi proto jel dnes na cely den sjizdet s hasicema jakousi reku :angry: asi ho nekdy prerazim...ale chapu ho ze je mu uz po praci smutno :sweat_smile: ted kdysi rikal ze se tam tak tesi ze se aspon vyspi (lezou nam zuby :dizzy_face: ) je vy taky chodite na fotbal?? nebudete hrat treba s breznici ze by jsme se potkali?? sem ostuda ale nemuzu si vzpomenout kde bydlite - podivala bych se do programu... :sweat_smile:
no nic valim neco uvarit nez se to nase zive stribro vzbudi...
8. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
ami - tak to je úplně nejlepší, když ho má někdo známý. prodavačky toho totiž dokážou nakecat a pak je to třeba jinak. já bych potřebovala golfky s velkým košem a oddělávacím madlem, ale zatím se jen tak kukám po bazárcích

leo - my jsme byli dopoledne venku dvě hoďky a na odpoledne to taky plánujeme, je tam suprovně! ojejda, s těma zubama je peklo! my teď máme chvíli klid, ale v noci se mi stejně často budí, tak nevím, čím to je. v Bylnici jsme byli na fotbale, protože jsme tam byli u mamky, takže jsme si udělali procházku :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz
jituš - tak na Čepkově měli docela výběr, já bych si tam asi taky vybrala :slight_smile: . ten tvůj vybraný tam měli za 2390,- slevněný z 2600,-. měli ale jen červený, růžový a béžovo-oranžový, tak jestli chceš, zajeď se mrknout, ať víš, jestli do něho jít nebo ne :wink: . já jsem neměla čas to tam nějak obhlížet :frowning2:
8. dub 2010 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
SImi . díky moc,takže mají tam víc těch golfáčů? Já bych si to představovala tak, že by jsme je omrkli, vyzkoušeli a pak bych projela bazary nebo objednala z netu odněkud kdy by byl za ucházející cenu. Já kou značku by sis vybrala? Nebo co se ti tam líbilo?
Víc napíšu příště máme za sebou náročný den a noc bude asi stejná ( Vašík je příšerně nachlazený) :cry: :cry: teď už musím letět :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
jity - jojo, právě jsem byla překvapená, že je jich tam dost. chodila jsem tam dřív obhlížet hluboké kočáry a ty tam nebyly nic moc, tak mě teď překvapilo, že jich tam bylo asi 20. líbil se mi ten tvůj, pak tam byly od chipolina, chicco (tam se mi líbil multiway), babypoint a zbytek už si nepamatuju. na netu jsem našla ještě tento, ale ten tam vystavený nebyl. měl by být ale ve VaV.
http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1168420
8. dub 2010 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz
8. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
Ahojte holky,
vidím že řešíte kočárky...já jsem něco podobného zkoumala před rokem, nakonec mám Chicco a jsem spokojená, akorát teda jde poznat že je to lehký golfáček a ne pořádný sporťák. ani to dítě v něm si myslím není tak spokojené, nicméně na cestování uplně super. Jediné co můžu doporučit na nákupy jsou ale oddělené rukojeti, na které můžete věšet nákupní tašky :grinning:

U nás už se spinká, jsme měli dnes úrazový den až jsem myslela že pojedem na pohotovost. Lucinka strašně spadla na hlavu, jsem myslela že má otřes mozku, ale nezvracela ani neusínala tak nic. akorát má bouli přes celé čelíčko chudinka, ale jinak dobré.
Do toho mi je špatně a Michal je na stavbě, tak to máme takové veselé.

Jity tak se rychle uzdravujte, teď hlásí že má být zas hnusně, tak ti to aspoň nemusí být líto že nemůžete ven :slight_smile:

Hezký večer
8. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahojky holky, tak my jsme zase špatně spali :frowning2: . malý, když se vzbudí, tak už kolikrát nechce ani prso ani čajík, tak fakt nevím, proč vstává. jestli má třeba večer málo jídla nebo já nevím, čím to je. navíc včera přes den mi vynechal dvakrát spaní, tak jsem se těšila, jak si v noci pěkně pospíme a kulové :rolling_eyes: . navíc mě bylo tak hrozně zle, zase nějaká migréna či co.

Katko - ten je teda taky super! možná se mi líbí i víc než ten Travel. jen ještě přemýšlím, jestli je k něčemu pultík buď u rodiče nebo na madlu u prcka.

lus - tak jak jste zvládli noc po takovém pádu? je Lucinka dobrá? a tobě je zase špatně, chudino :frowning2: . nezkoušela jsi to, co ti tu psala Jitka? to je tak na prd, když jsi doma sama a je ti zle. snad se to už brzo zlepší!

jity - vy jste zvládli noc jak? má Vašík i teplotku nebo je to zatím "jen" nachlazení? ať jste brzo zdraví!!! :wink:
9. dub 2010 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte, noc nic moc, Vašík se každou chvíli budil a když se nebudil tak jsem se budila já, pořád jsem slyšela, jak se mu chudáčkovi těžko dýchá. Odsát soplík si vůbec nechce nechat, strašně sebou mela a rozhazuje rukama. Když jsem doma sama a nikdo mě nepomůže nemám šanci to prostě udělat. Naštěstí je bez teplotky.Dnes jsem byla na chirurgii nechat si vyřezat znamínko, z toho jsem byla taky na nervy a přemýšlela nad tím celou noc, jestli to nebude náhodou bolet. Bolet to nebolelo, jen nemám po zákroku nic zvedat. :frowning2: To absolutně nevím jak zvládnu, prý má zvedat tatínek, ale že ten je pořád v práci a zítra bude zas nikoho nezajímá. :frowning2:
Včara jsem byla pro změnu s Vašíkem na kožním, má šupinky ve vlasech a nemůžem se toho zbavit, tak nás tam dětská poslala. Docela to byla sranda, Vašík mě už v ordinaci než jsem pozdravila stačil totálně sešrotovat žádanku na vyšetření. Spolu se setrou jsme mu to tahaly z ruku pak byl samozřejmě řev, tak mu dala náhradní papír a ten si zas nacpal do pusy a nechtěl jí za nic otevřít , abych mu ten papír vytáhla.
Taky jsem dnes koupila ten prstový kartáček, jsem zvědavá, jak na něj bude reagovat, ale už předem si myslím, že mě při tom parádně pokouše,
Simi - s tou hlavou je to na houby, já ji dnes taky cítím, asi to bude i tím nevyspáním. Ondrášek spinká v noci v postýlce? Třeba by mu pomohla, kdyby byl vedle tebe v posteli a cítil, že jsi mu nablízku. Mě tak jednou Vašík usnul zavěšený na krku a překvapivě se nebudil, jen já se opět nevyspala.
Leo - s váma asi hrát nebudeme :frowning2: My totiž už spadáme pod okres Vsetín a navíc hrajeme tu nejnižší třídu co jde hrát a jsme skoro poslední v tabulce.
Leni - ještě k tomu emesinu. Manža když mě to před rokem kupoval, oběhal všechny lékárny na vsetíně a nikde to neměli nebo neznali, Byla to tenkrát novinka. Mě doma ještě nějaké ty tabletky zbyly a je tam ještě dost dlouhá zákuční doba. Klidně ti je můžu poslat, aby jsi to zkusila, třeba by ti trošku ty nevolnosti zmírnily.
Ještě mám dotaz ohledně těch golfek.... je snadné je složit a rozložit? Jde to třeba zvládnout jednou rukou?
Nevím jestli jsem vám psala o tom, že už máme autosedajdu, nakonec jsme jí koupili z netu , z bazaru někde za Prahou.
9. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
jity - chudák Vašíček. kapičky jsi místo odsávačky třeba nezkoušela? já odsávačku nemám a když náhodou rýma přijde, kapnu Libenar a za chvíli je po rýmě. je to hrozné, když je prcek nemocný. a jaký byl šikovný u kožní, to jak kdybych viděla Ondru :grinning: . včera mi taky snědl kousek papíru! a jak jste dopadli na kožní? my jsme ty šupinky měli taky dost dlouho, ale pak mi v lékárně poradili Ondřejovku a pomohla asi do 14. dnů. no a tobě je jak, nebolí pořád nic po tom znamínku? v Kloboukách jsou šikovní "řezníci", tak ti to udělali určitě perfektně! jinak s tím našim spaním je to tak, že mám pocit, že je už víc u mě než ve svojí postýlce. večer tam jde spinkat a jak se poprvé vzbudí, beru si ho k sobě a u mě je až do rána. tak fakt už nevím, čím to je, že se tak hrozně budí :frowning2: .
9. dub 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Simčo,pultík je praktický,dáš tam pití,křupky,cokoliv.U nás tedka jeou rýžové křupky.

Jity,Vašíka je mi líto.Brzo se uzdravte:slight_smile:
9. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
ahojte holky!
Jity to s tím zvedáním já teď znám, na to můžeš leda tak říct dobrá rada nad zlato, ale nepomůže ti nikdo (často dokonce ani když by mohl :angry: ) snad se ta jizvička brzo zahojí, taky mi kdysi vyřezávali znamínko na krku, jestli nebylo velké tak za dva dny to snad budeš mít ok :slight_smile: Emesin jsem si koupila hned ve středu ve Zlíně, teda ale taky jsem ho sháněla snad ve všech lékárnách. Zatím nevím jestli to pomáhá, ale každopádně děkuju za radu :slight_smile: Já vyzkouším všechno
Ty golfky nevím jak ostatní, ale ty moje se skládají dobře, i když jednou rukou to nejde. Ale je to opravdu jednoduchoučké a hned.

Jo a s tím papírem, tak holky, Lucinka sežrala na Velikonoce kus Kinder vajíčka i s obalem a to už jsem fakt měla strach, ale tak asi to prošlo ven, když jí nic není
9. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
ahojky holky
tak abych toho nemela malo tak si do ted dovedl manza kamarada toz rychlo vsechno dohanim - vcera sem zehlila do jedenacti v noci (to se nam akorat vratil tatinek z vody) parada...
jity - my jsme ted taky jacisi nachlazeni - v noci spime tak jak ty (posloucham jak se mu spatne dycha) vsichni mi tvrdi ze je to od zubu, volala sem dr a ta nam rekla kapicky tak kapeme.... za co hraji vasi chlapi?? my na vsetin casto jezdime - manzovi tam hraji spolupracovnici tak se jezdime kukat...tak se hlavne brzo uzdravte at muzete vyrazit za kulturou :wink:
simi - i u nas sou ty noci katastrofa... jak sem byla zaprisahla ze maleho nevemu k nam do postele - tak uz taky posledni kojeni lezi s nama a ja objimam postylku... kdy jdete na pichanec?? uz posledni ze??
lus - je to hruza s tim zvedanim - vim jak svagrova - byl to boj...mala se chtela porad chovat a nikdo ji to nevymluvil... tak snad ti zaberou ty prasecky - jeste jsem slysela o nejakych lizatkach pro tehotne...
a o papirkoch mi ani nemluvte - my jich poradame a hlavne kapesnicky nam jdou... :slight_smile:
9. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj maminy.
K těm golfkám - já o nich taky uvažovala, ale odmítala jsem nové - kámoška koupila na Aukru za 100!!!, jo vypadají sešle, jsou prostě jenom na to sezení, nic extra, ale já na takové bohužel nenarazila....takže jsme s malým jeli párkrát se sporťákem - bohužel ochota lidí žádná, jednou jsem je musela i s Danem sama tahat z autobusu - prima, nikdy více :slight_smile:
Takže jsme začali jezdit až nějak na podzim už pěšky, na nádraží nasednem na dopravu a z města to už pak dycky zvládne, i když je to jinak lenoch a po Hulíně jezdíme s kočárem - ale to je zase spíš i kvůli mě, protože se mi nechce tahat nákup a ještě jít pomalu kvůli malýmu :slight_smile: Prostě míním přejít ze sporťáku zase na hlubokej s druhým :grinning: .

U sporťáku jsme taky měli pultík, ale bohužel Daník tak moc a rychle vyrostl, že jsme ho měli jenom pár měsíců, pak se tam už nevešel s kolínkama, tak šel pultík dolů :slight_smile:

Na víkend to zase vypadá s počasím nic moc, že? my jedem tradičně k našim a v neděli tradičně budeme doma uklízet.
9. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj, my máme golfky Coneco Saturn, akorát mi přijde, že nejdou moc lehce skládat, čekala jsem, že to bude lehčí...
Akorát Ondra má období, že ho to v kočárku stejně moc nebaví...pokud nespí, tak vydrží tak maximálně půl hodiny a pak chce ven...
10. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte po víkendu? u nás nic nového. spíme pořád špatně, prodírá se další zoubek a Ondrášek chce už hrozně stát, ale zatím se moc dlouho na nožkách neudrží.
12. dub 2010 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: v první řadě díky, za rady a typy ohledně kočárků

Simi - už na nožičky? To je šikula :slight_smile: . U nás vede momentálně sedění, Vašík přišel na způsob, že v postýlce se pomocí šprušlí může posadit, v pátek jsme ho uložili večer do postýlky, dali flašku s mlékém jak jsme zvyklí a šli do obyváku a přijdu za 15 minut a našla jsem Vašíka jak usnul v sedě. On vypil mléčko, posadil se a protože si neumí sám za sedu lehnout, jak byl unavený usnul. :grinning: Chtěla jsem to i vyfotit, ale měla jsem strach abych ho cvaknutím blesku nevzbudila.
Dnes jsem byla na kontrole s tou rukou, bylo tam lidí mraky, naštěstí tam byla hodná sestřička a vzala mě přednostně, ostatním pacientům se to moc nelíbilo, ale co už :unamused: :unamused: . Po cestě domů jsem koupila sušenky nestlé od šestého měsíce. Dáváte to taky někdo prckům?
12. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.