• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Sajmi je to opravdu hodně divný pocit, jak na tom kole jede, už vypadá jako velký kluk a nějak nevidím to malý miminko, co to bylo...ale to je tak se vším, jak začne chodit, mluvit, rozumovat :slight_smile:
Třeba v sobotu ho děda houpal na houpačce a Danda mu říká : "Poslouchej dědo Zono, já ti něco řeknu. Ty jsi celej špinavej od pilin " - děda řezal dřevo :grinning: a takový hlody jsou pořád a já si říkám, jak jsme čekali, až řekne mama, tata a najednou už vymýšlí takový věty
20. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Tož to máte doma zlatíčko! Aspoň je s ním sranda :grinning: . Je to šílené,jak ten čas letí a prcci rostou!
20. dub 2010 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holciny a mimuska
tak my ne ze by jsme letali po venku ale spis jako vzdy nestiham - ted sem "dokrmila" zbytek rodiny, jeste umyju nadobi a jedeme do zlina koupit konecne vojtovi sedacku - tak sem zvedava jak pochodime...
jak pisete - je to s tema detma vazne sranda - vojta ted zacal kvalitne zvatlat - se nasmejeme a vyznam to jeste skoro zadny nema :grinning:
simi - tak se rychle zdravte at jste fit - jak pise romca - pry je toho strasne moc... ale nam to asi zitra k alci taky nevyjde - nemame se tam jak dostat... jedno auto v servisu a s druhy jede tatka na kontrolu - uz asi od pondelka pujde do prace tak uvidime jak to dopadne...
romi - teda vy mate zlaticko :wink: :grinning: a s novinkama o miminku rychle sem :wink: ja sice moc nestiham psat ale docitat docitam...
20. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
jo a ještě včera chtěl číst - on chce číst pořád, ale já už to eliminovala většinou jenom přes den a před spaním, né u televize, když se dívá na pohádku a já pak zbytečně plýtvám hlasem :slight_smile:
Tak mu říkám, budu ti číst až před spaním. Nebo až budeš větší, budeš si moct číst sám. A on mi říká "Mami, nauč mě číst" :grinning:
20. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Romi - jé, Daneček je zlatíčko :dizzy_face: . já jsem Ondráškovi ještě nezačala číst, kdy jsi začínala ty? má to teď třeba smysl? kdybych mu totiž četla večer v posteli před spaním, tak na nějakou pohádku asi kašle. hlavně že bych tam byla já a bylo by po spinkání
21. dub 2010 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi já mu začala číst kolem roku - musela jsem se podívat do historie objednávek eshopu, kde jsme mu kupovali první jeho vlastní knížku :slight_smile: . Moc se mu líbí hlavně básničky, říkadla. Ty čteme pořád dokola :slight_smile:. Před spaním ale až měl fakt trochu rozum a chtěl to sám. Teď je pro něho největší trest, když zlobí a jako trest má, že mu nebudu číst. Ale to snažím často nedělat, to mu radši dám hned na zadek :grinning:
21. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Romi - já už mám pro malého několik knížek, ale asi počkám do toho roku. to je ale super, že má malý tak rád ty pohádky a čtení vůbec. a co až bude miminko, bude číst tatínek nebo se to nějak udělá?
21. dub 2010 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak jsme vcera poridili sedajdu, vojta ji hned vyzkousel - rozhlizel se - bylo to super... sice tu co jsme meli vybranou jsme nevzali jelikoz nam pan doporucil jinou a taky jsme slevili s toho ze jsme chteli 9 - 36kg a vzali jsme9-18kg (pan nam tvrdil ze pokud chceme druhe tak at investujeme do teto a pak do te vetsi a podedi se to) takze mame http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=516&barva=13669 kdyby jste se chteli kuknout...
s knizeckama taky pocitame a taky uz se tesime az zacneme cist ale kdy to bude teda nevim - mam pocit ze nase dite davat pozor snad nikdy nebude...
21. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Sajmi tatínek moc rád nečte, navíc se mu některý ty básničky zdají divný, přitom jsou pěkný a rýmují se a Danečkovi se moc líbí...takže asi bude tata hlídat, abych mu aspoň tu půlhodinku před spaním mohla číst.
Leu hezká sedačka, my koupili rovnou tu na 9-36 a to poměrně brzo, protože Danda rostl strašně rychle, takže si vajíčko moc neužil.
Pro druhé necháváme všechno kromě rozbitých hraček a nevypratelných (matčinou vinou :grinning: ) kousků oblečení.
21. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
Leo - sedačka je moc pěkná a je to top mezi autosedačkami, takže jste určitě koupili dobře! my máme od 0-25kg. jak dopadl tatínek na kontrole?

Romi - to tak bude asi i u nás. táta u televize u sportu a já budu číst pohádky. ale co, už se na to těším! ¨
jdu do hajan, to nachlazení mě nějak schvátilo a jsem hrozně unavená.
21. dub 2010 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky...
tak my dnes zacali den tak trochu skarede ale uz se to snad lepsi... musela sem na gyndu - ale nastesti me nejcernejsi teorie se nepotvrdily - samozrejme (k memu stesti) tam moje dr nebyla ale radej sem se poradila se zastupem...
simi - dekujem - no my jsme porad vybirali a vybirali a nakonec jsme stejne koupili tuhle kterou nam doporucili - vojtisek ji dostal k svatku a je to (chudak ze?? :wink: ) ale poridili jsme dneska i auticko tak se ma na co tesit...
jinak tatinka mame od pondeli uschopneneho - takze mu prazdniny zkoncili - ale ma jeste na tri mesice ulevu od fyzicke namahy takze tam bude spis sedet a plnit pocet...
romi - tak se divam - vam to s druhym mimi vyslo uplne uzasne... mela jsi materskou do 3 let???
22. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
ahojte holky. jejda leu co se stalo??? ta sedačka co máte je super, romer je prý nejlepší v sedačkách, tak aspoň něco pro klid duše při cestování :wink:
Jinak i nás vše při starém, tak se v tom nějak pořád plácám, diplomku už mám napsanou i svázanou a v pondělí ji jdu odevzdat. a taky na gyndu na kontrolu a v úterý na screening. to bude super začátek týdne :angry:
A venku kosa jak prase že?
22. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahojte, nestíhám, ale dočíst jsem vás zvládla mezi žehlením (musím si dělat pouzy, bolí mě záda). Vašík usnul takže mám chvilku volna, než se vzbudí, vyžaduje poslední dobou nestále pozornost a sám si zahraje jen pár minutek, když už fakt chci mít klid, podadím ho před televizi, je mě to sice dost proti srsti, ale aspoň se v klidu najím.
Simi, tak co už jse fit? Ondrášek je šikula, že řekl tata, u nás vede baba, to je furt, mama přijde na řadu až když už natahuje nebo bečí, pak je mu maminka dobrá :grinning: Jo a ty tatínky máme asi stejné, to je pořád sport v televizi a já ho musím vyložemě vyhnat pryč z gauče,aby s náma šel na procházku.
Leo -moc se mě líbí ta vaše sedačka, je super,ovšem ta cena taky :frowning2: , ale zase jí využije druhé dítko. My jsme je pořád dokola studovali na netu a porovnávali v testech a nakonec jsme se stejně dozvěděli, že není až tak bezpečná, jak by měla. Nechápu, ale jak jeden rok je v testech bezpečnostu mezi prvníma a o dva roky, později je nejhorší. A už v ní jezdíte? My jí vyzkoušíme příští týden, to máme oficiálně devět měsíců, děvět kilo taky by bylo, takže tomu nic nebrání?
Ze záskoku na gyndě bývám paf, většinou nevím co je tam za doktora a klepu se jak ratlík dokud neodcházím z ordinace ven.
Romi malý je šikula, to je člověk fakt s chutí zasměje, co takoví malí mudrlanti vymyslí :grinning:

Jo a máme golfáč. Jak to stihnu, dám večer odkaz, zatím pa
22. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
píšu jak pako, omlouvám se za ty chyby :wink: :wink:
22. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
Čau čau. No jo no, chlapi na to čtení moc nejsou, většinou teda, co už. Já čtu moc ráda, ale je fakt,že někdy mi to taky už leze krkem, radši bych četla něco, ale Dan chce něco jinýho. Nejhorší je Malované čtení - kde jsou místo slov obrázky, tu dávám hodně daleko z očí, protože ještě přemýšlet, co je na obrázku, to je děs. Ale dobře mi tak, tu jsem mu taky vybrala já :grinning: .

Dneska jsem byla v Oskárku a mamky tam řešily školku - prý už jsou všechna místa obsazená. Tož super, my teprve dneska šli pro razítko a chci to zítra odevzdat....říkali, že na to máme 14 dní, dnes je to teprve týden a hotovo....ale kdo ví, jak to bude.

Lucindo to jsi šikovná a co děláš za výšku? Jj, venku je fakt kosa, fouká, sluníčko sice svítí. No já jsem ráda, že není hic, mohlo by to tak vydržet do srpna :grinning: :grinning: :grinning: , ale čeho je moc, toho je moc, že jo.

Leu vyšlo to tak akorát, musím ještě doktorku požádat, aby mi dala mateřskou už od 31tt, prostě na Danečkovi třetí narozeniny, abych nemusela mít nemocenskou nebo jít na týden do práce...Vychází to tak, že tuším ve středu má Daník tři a další týden jsem už ve 32tt a teoreticky bych mohla na mateřskou...
22. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
Leo - jejda, co se stalo? už je to doufám dobré! takže taťka půjde v pondělí do práce, ti bude i smutno, ne? :slight_smile: Vojtíšek je určitě rád, že dostal autosedačku! :wink: teta Simča by mu měla ke svátečku poslat aspoň přesnídávku nebo nějaké sušenky :wink:
Leni - ahojky, jsem na tebe myslela, jestli už máš diplomku a ty ji máš už úplně hotovou! šikulka!!! příští týden ať ti dobře dopadnou kontroly a ozvi se, jo?!
Jituš - včera jsem se byla znova dívat na golfky, ale nějak nevěřím těm tenkým tyčkám, že unesou mé dvanáctikilové dítko. jaké jsi vybrala ty? co mají zase pevnější konstrukci, tak jsou už přes 3,5 tisíce a nevím, jestli do nich investovat. víš, jestli je využiju nebo ne. ach jo :frowning2: . jinak Ondrášek už je zdravý, jen já jsem nějaká polezená, ale už se to lepší, tak snad budu na víkend ok! Vašík je hrozně šikovný, že tak vykládá, to u nás teda žádná sláva.
Romi - nevím, jak je to ze školkama tu, ale u našich na vesnici dítko nevezmou, pokud je maminka doma s druhým dítkem nebo pokud je nezaměstnaná, takže to máš ještě fajn. a plno snad ještě nebude, to jsou snad je drby.
22. dub 2010 v 17:43  •  1 dítě  • Odpověz
no - kdyz ja nevim jak to poradne popsat - proste mi asi nejak zacala zlobit deloha a vykukovat - strasne sem se lekla (a ja nervak sem si vcera pobecela - uz se videla na sale) tak jsme hned rano vyrazili k dr a samozrejme na dverich 22.4.dovolena ale vysla sestricka od vedle a ptala se tak sem ji to rekla a ona at vydrzim ze se na me p.doktorka podiva... ta mi nastesti rekla ze tam mam vsechno jak mam akorat ze sem skarede zasita (to uz sem slysela v porodnici) a ze mam zaklonenou delohu - tak sem si pripadala jak pako... ale ze by mi bylo ok tak to neni tak fakt nevim... :frowning2:
jity - my taky furt cetli novinky o sedackach, diskuse a pak jsme dorazili do obchodu, tihle nam doporucili a ja dojela dom a teprve se divala co je to vubec za znacku protoze tuhle jsem proctenou vubec nemela... o cene mi ani nemluv - ale babicky prespely tak to pujde hold s detmi... i ten pan v obchode nam rikal ze kazdy rok je jiny favorit v sedackach - treba rikal ze kdyby jsme dosli o dva roky driv tak by nam doporucoval maxi-cosi... jinak v sedacce uz jezdime - vojta je uplne nadsen - vidi kolem sebe, vsechno pozoruje a nejvic ho bavi sterace...
lusi - sem si oddechla kdyz jsme tu sedacku koupili a ja letela dom na net jestli sou na ni dobre reference... jinak si fakt sikula ze uz mas diplomku - jak ty to stihas??? :wink:
simi - ale aj mi fakt bude smutni a hlavne sem si zvykla ze mi pavel sem tam pres den kukne na maleho tak nevim -no zas musime najet na stare koleje... pribral doma tolik kilo ze v praci bude jen v posilovne :grinning: a vojtiskovi nic neposilej - susenky dostal a zahrkal s nima a kdyz nehrkaly tak je zahodil - tak ted je pred nim zvykam ja aby pochopil ze je to k jidlu... :wink: :grinning:
romi - neboj mista v ms byt obsazene nemuzou - reditelka musi pockat az bude mit vsechny zadosti a pak udelat rozhodnuti - teda pokud jede podle zakonu (neco o tom vim :wink: ) tak bud v klidu... kdyby jsi neco potrebovala - poradim...
22. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojte, nějak poslední dobou vůbec nestíhám :slight_smile:
Leu - sedačka super, máme tu stejnou :wink: a vidím, že teď na ni mají akci, no co se dá dělat, Ondra už v ní 2 měsíce jezdí a je spokojený :wink:
Ondra začal chodit, udělá už tak 5 kroků sám, naučil se šplhat na gauč, tak tu máme veselo...
22. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz
Tak čekáme holčičku!
Málem jsem se počůrala, než na nás došla řada.
Bohužel tam zase byla doktorka Sukupová, která je podle mě mladá a nezkušená....už při tom testu v 11tt nenašla nosní kůstku ani cosik dalšího.
Teď přes moje špeky neví jistě, jestli jsou v srdci cévy a průtok tak, jak má být. Komory jsou sice v pořádku, velikost taky, ale potřebuje to zkonzultovat s někým zkušenějším. Takže tam jedem ve čtvrtek znovu, aby se na to podíval někdo zkušenější....
A teď řešíme to jméno :dizzy_face:
23. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky,
Romi tak to velikánská gratulace!!!A uvidíš všechno bude v pohodě.
U nás nic nového,neměla jsem tedkom čas napsat,pomáhala sem kámošce s pečením,ale už máme hotovo tak je pohoda.
23. dub 2010 v 17:08  • Odpověz
ahojte holky!
Romi v prvé řadě velká gratulace k holčičce! určitě bude vše v pořádku a zas aspoň uvidíš malou ještě ve čtvrtek, to taky není k zahození :slight_smile: a určitě bude vše ok :slight_smile: Jo a jaké jména se vám líbí? Kristýnka je krásné :wink:
U nás probíhají ohledně jmen dosti bouřlivé diskuze, tak jsem zvědavá jestli zase prosadím svou, ale tentokrát to vidím bledě

Sami a co jste pekli? Já jsem se dneska vztekla u pečení že už jsem na delší dobu zřejmě z nějakého vypékání vyléčená :angry:

Jo a s tím studiem - holky já bych s tím tak ráda už sekla! státnice stejnak neudělám protože se nemám kdy učit, takže co :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak vidím že se klučíci rozchodili a rozkoukali, to je super :slight_smile:

Jo a všechno NEJ Vojtíkovi k svátečku :slight_smile:
23. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
No já jsem zapoměla na Vojtíška :unamused: ,takže dodatečně vše nej!!!

Lus pekli jsme 12 krabic od kuřat,takže všechno možné :wink: A co jsi pekla ty,že jsi se naštvala?
23. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
je holky dekujeme - slavit budeme zitra -mame nachystane prvni grilovani tak doufam ze pocasi vyjde... pak podam info...

romi - taky se pridavame ke gratulantum - hlavne at jste zdrave!!!

lus - ty zvladnes vsechno - ty jsi sikula a statnice levou zadni :wink:
23. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
Ahojte, tady nikdo, ale venku je tak krásně, takže se není čemu divit.
Napsaly jste toho hromadu, za to dobu co jsem tu nebyla, vezmu to popořádku a doufám, že na nikoho nezapomenu.

Nejdřív gratuluju Romči k holčičce, určitě jste moc rádi, že budete mít doma páreček, co? S tím dalším mateřstvím, ti to vyšlo bezvadně, bylo to bezchybně naplánováno. :wink: Můžu se zeptat, kde jsi předtím pracovala?

Leo - jaká byla oslava a grilování? Co jste měli dobrého?

Simi - my máme tady tyto http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1861&barva=15087
je pravda, že mě ta konstrukce nepřijde moc pevná, hledala jsem nosnost kočárku na netu, někde píší 15 kilo, někde 19 tak pak si vyber :unamused:
Myslím, že ale teď už dítka nebudou tak přibívat na váze , mají čím dál tím ví pohybu. :slight_smile: Jo a třeba by se daly nějaké lepší splašit v bazaru, dnes jsem projížděla mimibazar a určitě by se tam dalo vybrat, některé se mě moc líbí a cena zase není až tak strašná.

Leni- jak ty to všechno stíháš, to nechápu. Já jsem oproti tobě úplný žabař, jsem ráda, když zvládnu Vašíka domácnost a to mě ještě se spoustou věcí pomáhá manžel.

Samiku - 12 krabic? Na co jste to pekli, na svatbu?? Já bych si tak dala něco dobrého a doma jak tradičně nic nemáme. :grinning: Teda máme šlehačku, už od pátku plánuju dělat palačinky, snad se dnas k tomu už dostanu.
26. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahojky, já jsem doma a sama, pokud nepočítám nemocného tátu :slight_smile: Danda je v jeslích. Moc se mu tam ráno nechtělo, ale co nadělá, že jo :grinning: .

jééé, cukroví bych si dala, domácí, hmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ale to už by pak neviděli přes to břicho fakt nic :grinning: .

Jméno zatím fakt nevíme...včera můj projížděl kalendář a říkal jména, co se mu líbí. Bohužel většina těch hezkých je v červenci nebo sprnu a zase já třeba nechci, aby měla svátek a narozky v jeden měsíc, ale nakonec to tak asi dopadne, co už :dizzy_face: . Na čtvrtek se docela těším, věřím jí, že fakt nekecala a kdyby tam nějaký náznak problému byl, tak že by mě upozornila, ale kdo ví, jak to budu vnímat ve čtvrtek, to asi už budu hodně vynervovaná.

Dneska je tak krásně, ale prý už v Čechách prší, tak doufám, že tady k nám to dorazí až večer, to se pak hezky vyčistí vzduch.
26. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem stále nemocná. jsem myslela, že mi to přes víkend odezní a prd, je mi ještě hůř než minulý týden. do toho má i Ondrášek rýmu. jen nevím, jestli ode mě nebo je to zoubková. zase špatně spíme, tak čekám zub.

Romi - moc gratuluju k holčičce! to je super! jméno určitě nejaké hezké vyberete!

Jity - jsem ráda, že jsi napsala, dnes se chceme jet podívat na golfky. jsi s nimi spokojená? a co Vašík, jak se mu v nich líbí? je v nich radši než ve sporťáku?

Leo - jaká byla oslava? počasí vyšlo, tak snad jste si to užili!

Sami - teda, taky bych si dala nějaký dobrý zákuseček :dizzy_face:

Lus - už máte nějaké předvybrané jména? jako do užšího kola? jak jsi dnes dopadla na kontrole?

Nahadi - to je super, že Ondrášek už chodí!!! šikulka!
26. dub 2010 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
Simi a čím se léčíš, máš nějaké léky nebo vitamíny? Spokojená zatím jsem (použili jsme je zatím jen dvakrát). Jezdíme ve sporťáku, Vašík v něm i přes den spí, když jdeme na dlouhou procházku někam do terénu je ideální. Golfky jsou super na nákupy, do auta je složíme během pár vteřin. Vašík je moc spokojený tam i tam, hlavně , že pořádně vidí a má o všem přehled. :slight_smile:
Jsem zvědavá, jestli si nějaké vyberete. Ono je fakt nejlepší si je obhlédnout na vlasní oči, posadit do nich Ondráška a pojezdit po obchodě a uvidíte jestli to ná cenu do nich jít nebo ne.
26. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahojky holky
tak oslava byla paradni, bylo fakt krasne tak jsme toho vyuzili ke grilovani, pridal se k nam bratranek s 25 narozeninama tak nas zase bylo spousta... (ono u nas to ani jinak nejde :wink: ) vojta byl nadsen, dostal toliko darku ze nevim kdy to stihne vynosit... a v nedeli jsme byli na pouti, tak to bylo taky super - takovy krasny, slunny vikend... a dnes uz jsme sami - tatku mame po 75 dnech v praci a vrati se az rano.... no musime si zase vsichni zvyknout...
simi - tak ty jeste nejsi ok - to me mrzi - tak honem cajik a odpocivat (ikdyz vim jake je to odpocivani s mimi ze?) my taky porad cekame zub a nic tak nevim kdy se nam vytlaci...
romi - kazde jmeno je hezke tak urcite neco vyberete - sak mate jeste cas - ale zas pak se to prekuli a sup si v porodnici ze :wink:
jity - jj ted sou ditka v pohybu porad (me prijde) to nase dite neumi ani v klidu sedet... :sweat_smile:
26. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jituš - vařím si jen čaj s medem a dávala jsem si Preventan, ale ten nějak nezabral a jinak teda Paralen, když už je moc zle. jojo, nejlepší je si je asi vyzkoušet v obchodě, pojezdit. ty vaše jsou moc hezké, koupili jste je na Kvítkové? my se chceme jít mrknout na Prior a do VaV, zatím. musím tam malému ještě koupit aspoň nějakou čepičku na teď. dáváte ještě čepičky, že?

Leo - téda, taková velká oslava, to je super! a jaký krásný dortík jste mu upekli :dizzy_face: . bez taťky to teď bude doma asi smutné, ale zase si zvyknete, neboj :wink:
26. dub 2010 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré odpoledne holky...
o víkendu bylo krásně tak jsme se doma ani moc neohřáli :slight_smile:
Ano pekli jsme na svatbu a to víte že nějaký ten kousek sem si vzala dom a pěkně v klidu u kafíčka snědla :wink:
Včera jsme byli u bráchy,jeho dcerka má dnes 6.narozeniny tak jsme taky slavili.Děti byli hodné,co mohli tak venku polítali,už je to lepší než pořád být zavření doma :unamused:
Holky užívejte si krásného počasí a já sem zase nakouknu
26. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.