• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj holky,
Sisi, tak oni mi ten pregnyl pichli v patek udelali IUI a ten kloboucek je tam proto aby byla vetsi moznost aby se to podarilo.Je to kus plastu, ale nejak ani nevim ze to tam mam proste jako kdyz mas tampon :sweat_smile: Po dvou trech hodinach si ho vytahnes a je to.Sice ten patek jak jsem to vytahla tak se mi udelalo tak zle, ze jsem myslela ze asi odpadnu.Podbrisek me jeste stale boli, ale dr.rikala ze je to tim pregnylem.Tak doufam ze za par dni to treba prestane :slight_smile: Jinak dnes na KO mi rekla ze tam mam jeste ted uz nevim ani presne, ale jedno nebo dve vajucha takze se zase pichnul pregnyl a udelala se druha IUI.Tak se modlim aby to vyslo, pac pritel odjel a prijede asi az zitra.Takze bohuzel zadny sexik nebude.Tak uvidime jestli se neco podari.Zacnu brat od dnes Utrogestan 2+1.
Mas krasny vecicky na malyho mimiska.

Holky preji hezkou nedeli :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: ,
Milin oni některé ty vajíčka můžou prasknout do těch 36 hodin od píchnutí pregnylu, tak přítel až přijede tak na to vlítněte a bude to :wink: . Mocinky držím pěstičky. A utroš budeš polykat nebo zavádět?
Já ho vždy po IUI dostala taky, zaváděla jsem ho.
Taky ti přeji aspoň krásný zbyteček neděle.
Já už se těším na manžela až přijede,( byl na chaloupce) abych mu ukázala věcičky co jsem včera vybrala.
19. říj 2008 v 16:53  • Odpověz
Ahojky!!
Sis - krásný věcičky sis nakoupila - fakt, moc roztomilý...
Mili, moc Ti držím palce!

Taky je dneska v Česku tak hezky? Tady na Slovensku už je takhle krásně třetí den - úplné babí léto, paráda!!
20. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
Ahojky niwek, takže pořád 2v1? Myslím na Tebe...je tady dnes nádherně...fakt krása... :dizzy_face:
20. říj 2008 v 15:28  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Nejen včera, ale i dneska je tady u nás mocinky hezky. Niw, tak to jsem, moc zvědadvá, kdy se bude chtít vašemu Vojtíkovi na svět.
Já jsem momentálně na návštěvě u ségry, jelokož mi manžel odjel ještě na chaloupku, trochu pracovat, než ji zazimuje, no a příští rok tam snad pojedeme už i s naším drobečkem.
21. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
Holky, tak to jsem taky zvědavá :grinning: Budoucí taťka ho pořád přemlouvá, ale zatím jsou všechny pokusy marné :wink: No, ale má svou hlavu.. Včera jsem už asi po sté uklidila baráček, taky jsme poklízeli na dvorku - za chvilku mi z toho asi hrábne!
21. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz
Niw:teda jsem zvědavá,kdy mimi konečně kukne ven,kdy máš přesně termíny?
milin,kdy se dozvíte výsledek?
u nás vše v poho,krásně počasí,malá sice kašle jako blázen,ale snad to vyležíme.V noci se pěkně dusí,takže má pod hlavou tak 3 polšáře,skoro sedí,ale duležitý je,že je to lepší.,tak dávám Mucosolvan an vykašl.tak sna jí bude líp!Uvidíme!
22. říj 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,
promin te ze jsem tu ted chvili nebyla, ale nasla jsem si praci.Jeste to neni na 100% jisty, ale budu rada za to!
Jinak vysledky, nu nevim na KO jdu 29.10. na 8 rano.Takze nevim jestli se tam neco uvidi.Jinak budu cekat do MS.Ani testovat se nechci, nechci byt zklamana s testu radsi pockam do MS.Zavadim si Utrogestan 2x1.Hold musime pockat.Sexik od nedele nebyl tak tomu moc velkou sanci nedavam :frowning2: Porad me boli podbrisek a od vcera citim jak mam strasne citlive bradavky jen pri dotyku boli.Asi je to tema hormonama co do me nacpali :grinning:
Jinak se nejak nepozoruji :wink:

Niwek co jak se citis :slight_smile: , uz mimiskovi domlouvas?Jsem fakt zvedava jestli se to povede.Ju a jak nam das vlastne vedet?
22. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
Ahojky kecalky,
to víte, že přemlouvám :grinning: , ale je mi to prd platný. Oficiální termín mám zítra - tak třeba je prcek dochvilnej :wink: Ale, jak vám dám vědět - to fakt netuším..

Mili, tak ať ti to s prací i mimí vyjde - posílám pár těhu bacilůůůůůů :dizzy_face:
Bedu, už nachlazení? Tak se kurýrujte..!
22. říj 2008 v 15:22  • Odpověz
Krásný večer :slight_smile: , tak už jsem dorazila domů a zítra hurá na kontrolu, a potom se chci jít podívat na holky do práce.
Niw, tak držím pěstičky aby jste Vojtíka brzy přemluvili :wink: .
Jojo Bedi, teď je strašně moc nachlazení,tak se drž aby jsi od malé nic nechytla, a doufám, že se malá brzy uzdraví.
Milin, držím pěstičky aby vám vyšlo to IUI a taky ta tvoje práce, tfuj, tfuj, tfuj.
Zítra se zase ozvu jak jsme s drobečkem dopadli.
22. říj 2008 v 18:42  • Odpověz
Ahoj holky tak zitra mam na 8hod tak pisi ted.
Niwek tak nauc manzu na koniku :wink: a nebo tak si tu s nekym muzes vymenit tel cislo pres IP.Zalezi jen na tobe.Ale preji ti aby se bobanek umoudril a uz Vas nenapinal.
Ju a dekuji za ty bacilky, moc bych si to prala, ale nevim nevim :unamused:

Sisi dekuji ze na me myslis, ale jak uz jsem psala moc bych si to prala, ale nevim nevim.Ju a v praci zatim dobry.Jsem tam sice byla jen dvakrat, ale dalo se to.Je to neco noveho pro me tak se snazim :wink: Ale jsem nejak unavena, to bude asi tim ze uz nejsem zvykla pracovat :slight_smile:

Bedo malicke je mi lito, tak at se brzy uzdravi a ty si uvar nejaky cajik at se od ni nenakazis :slight_smile:

Preji hezky vecer a zitrejsi den :slight_smile: :wink:
22. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz
Ahojík.
Díyk,malá je sice horší,se mi zdá,očička má plný rýmy,v noci nespí a my s ní,docela záhul....snad to nechytnu,viděla bych to tak,že jí to přejde,přejde to na manžu a pak na mne a to bude zhruba doba porodu....ha to bude sranda§Ale malá je statečná,lítá furt jakoby nic a pak si na hodku sedne,což je u ní nezvyk§Kašlík už povoluje,myslím vykašlávání,tak uvidíme.
Milin:gratuluji k práci a přeji at to výjde a je to na pořád a těhu..........totéž,myslím tím at to výjde!
Niw.tak klidne píísni mi,pokud chceš,pošlu ti SZ a v ní své t.č,nebo však,když tu dlouho enbudeš,pochopíme.
23. říj 2008 v 09:32  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: ,
Tak jsem byla včera na kontrole, mimísel je vpořádku, doky nám dělal ultrazvuk- máme 1600g a termín porodu se nám posunul na 27.12., tak uvidíme. Na kontrolu mám jít už za 14, to bude můj 32 týden.
Hurá a posílali nám zprávičku, že máme všechen nábytek co jsme si objednali na skladě.
Milin a kde pracuješ?
Niw, jsi ještě celá?
Bedi vař si nějaké dobré čajíčky a papej vitamínky jako prevenci.
24. říj 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahojte - hlásím se vcelku! Člověk se tu chvíli neukáže a už je podezřelý z nejhoršího :grinning: Dnes na KTG kopce jako Himaláje, otevřená na 3 cm, poslali mě domů. Prý když to nebude do pátku, tak mám dojít za týden na kontrolu, domluvit se, co dál. Jako, jestli si myslí, že tady budu fungovat jako slon ještě týden, tak to fakt eee :angry:
Jen pořád nevím, jak to vysvětlit prckovi :D

Bedu, díky za číslo, snad si ho nezapomenu uložit..
Jinak, zítra jedeme na pohřeb, takž se ukážu asi až v neděli - moc tady nezlobte !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
paaa
24. říj 2008 ve 22:56  • Odpověz
Krásné pondělní ránko :slight_smile:
Tak jak se holky máte po víkendíku?
My měli včera návštěvu - bráchu s dětmi, aspoň u nás bylo ale až moc veselo.
No a v sobotu už jsme byli s manželem na jedněch hrobech a tuto sobotu se chystáme na druhé hroby. Bylo tam celkem moc lidí.
Tento týden by jsme si chtěli vyzvednout ten nábyteček, a manžel bude pomalu skládat a na tu skříň si přizval švagra, tak to snad tento týden zmáknou. A u nás to bude konečně vypadat, že bydlíme :grinning: .
Pro miminko mi zbývá nakoupit jenom ty různé mastičky a pro sebe vložky a snad to už bude všechno.
No vlastně budu muset co nejdříve nakoupit nějaké vánoční dárky dokud budu pohybu schopná.
27. říj 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahojky niwek, kukám, jestli jsi pořád 2v1 :wink:
27. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mam za sebou prac. den.Slo to v poho, nevim kdo se me tu ptal, ale delam obycejnou prodavacku v potravinach.Obcas to je makacka, ale da se to.Clovek musi stale neco hledat ve skladu to je asi to nejhorsi, ale jinak to celkem jde.Zatim jsem tam jen na zkousku a od 1.11. bych mela dostat smlouvu.
Ve stredu jdu na KO vubec nevim co tam bude videt :confounded: , ale prala bych si aby to konecne vyslo.Kez by aspon mala tecicka :wink: Nu uvidime.

Niwek a co ty?Myslim ze maly si to urco brzy rozmysli a urco bude chtit jit brzo na svet :wink:
Sisi tak to je moc dobre ze uz bude te mit nabytek doma, hlavne aby sedel na miru a vse bylo ok :wink: Tak tech par vecicek urco brzy dokoupis, a darecky ty taky zatim nemam, ale snad se neco nakoupi brzy?Sice opet nevim co a hlavne za co, ale toz aspon neco :wink:

Bedo doufam ze ta hrozna viroza co Vas navstivila tak brzy odejde :wink: a ty si kup nejaky vitaminky.Nevim tedy co se muze v tehu, ale snad vse.A nejaky dobry cajik a teply ponozky :grinning: a bude dobre.Preji brzke uzdraveni :wink:

Ve stredu podam hlaseni, nebo se zitra jeste ukazu :slight_smile:
27. říj 2008 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: , tak jak jste si užily volného dne?
Já pracovně, manžel včera dovezl noční stolky a jednu komodu, tak jsem to dneska jenom vytřela, zítra doveze se švagrem větším autem ten zbytek a snad to klapne. No a potom jsem ještě žehlila a vařila přesnídávku. No a teď konečně odpočívám.
Milin tak to je paráda, aspoň nějakou práci máš. Na zítřek držím pěstičky :wink: :wink: :wink: .
28. říj 2008 v 16:00  • Odpověz
Krásné ránko :slight_smile: , koukám, že tady od včerejška nikdo nebyl :frowning2: , kde se všechny touláte?
29. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahojky Sis,

já mám dneska kontrolu ve Zlíně a vůbec se mi nikam nechce...Taky jsem dlouho neřídila,protože všechno odřídí MP.Takže po delší době pojedu sama a ještě budu řídit...uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už bych chtěla být zpět.Ale mám to i s cervikometrií a taky musím na osobní... :wink:
29. říj 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahojky Jablu, ani se ti nedivím, že se ti nikam nechce, zvlášť v takovém ospalém počasí. Neboj určitě to zvládneš :wink: . Co je to ta cervikometrie?
29. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
Kontrola děložního hrdla a čípku.V prvním těhotenství mi museli hrdlo zašít,protože jsem se začala právě v tomto stádiu těhotenství otevírat na porod.Je to sice už 17 let,ale můj MUDr. chce kontrolu,protože pokud by se tam něco dělo,prý to UTZ zachytí...Myslí to dobře,ale já ty vaginální UTZ taknerada... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. říj 2008 v 09:57  • Odpověz
Ale aspoň budeš v klidu, když tě doky prohlídne. Koukám, že už ti ty týdny taky hezky utíkají, polovinu už máš zdárně za sebou.
29. říj 2008 v 09:59  • Odpověz
Jj,polvinu jo...Ale děsí mě to přibírání = mám nahoru už 11kg...Večer mě bolí kolena... :wink:
29. říj 2008 v 10:06  • Odpověz
Ahojík!
Jablu,to je v poho,já u malé nabrala 17kg,hlavní je že mimi je o.k,ne?
Já řídím často a moc ráda,na kontroly jezdím povětšinou z mamkou,ta mi hlídá malou,ale i sama jezdím,ŘP mámyslím kolem 4 let a moc mne to baví!Ale do Zl.jezdím taky dost nerada,kvuly pruhým,ty fakt nesnáším!A hlavně ten provoz!Ale ty to zvládneš!
jinak malá už jen trochu pokašlává,malá ryma nám taky zustala,ale jinak v poho.Ted se mi zdálo,ráno že začíná soplit manža,tak uvidíme.
Holky jaké berete vitamínky pro těhu?Já beru od začátku Femibion,doporučil mi ho i dr.
Budete některá probvádět masáže hráze?Já nebo spíš manže mne masíroval a ted se chcu zeptat,dr,zda to má i ted u dvojek smysl,ale asi jo,tak si zachvílu začnem.A chystáte se pít maliník?jJá ho u Lucie pila a nevím zda to bylo tím,ale i když byl porod vyvolávanej kolem 9 mi daly tabletku a malá s evr 14:20narodila,tak si myslím,že to možná do sebe něco má!
Milin každá práce dobrá no ne?
29. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zadnou dobrou zpravu nenesu.Tehu nevim jestli jsem, na UTZ asi jeste nebylo nic videt pac mi nic nerek.Jen mi rek ze tam mam Cystu jako Brno 4x4cm.Jediny co rek takze ovu probehla a cysta je kravava.Takze pristi tyden si kolem stredy mam udelat test a kdyz bude negativni tak za par dni znova.A kdyz nic a MS se tez nedostavi tak k nim mam prijit na KO.Toz jsem mu rekla ze cysta urco nepraskne a bude si pekne rust.Rek ze me na laparo nechce pustit takze asi pujdu na punkci.Taky pristi cyklus se budeme snazit bez Clostiku a pak se uvidi.Taky mi rek ze pokud se bude cysta nadale objevovat a tehu nebudu tak ze mi asi budou muset IVF jinak ze to asi nepujde.Hm tak na to penizky nejsou takze se asi budu muset smirit s tim ze proste mimi nebude.

Holky preji Vam krasny den i kdyz nekde prsi, ale u nas se klube ven slunicko.
Niwek kdepak jsi, ze by jste nakonec maleho presvedcily :wink:
Sisi ja vcera nejak nestihala tak jsem nepsala :wink:
29. říj 2008 v 10:58  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Jablu já přibrala 12 kg, a připadám si jako obrněný transportér, jako kdybych měla každou chvíli rodit. Narostlo mi strašně jenom břicho, tak nevím kde to ostatní mám.
Bedi, tak dávej pozor aby tu rýmu manžel nepřenesl na tebe. Já beru pouze magnézium a jím hodně ovoce, takže žádné jiné vitamíny nepapám. O masáži hráze jsem neuvažovala, jo a ten maliník se má pít kdy?
Milin tak to mě mrzí, ale četla jsem tady na různých diskuzích, že někdy ta cysta praskne sama. Držím moc pěstičky aby praskla a už se neudělala, aby jsi nemusela absolvovat IVF. Neboj to bude dobrý :wink: .

Jinak já mám vytřeny skříně, jenom to do nich naskládat, ale nic se nemá přehánět že, tak na to mám čas.
30. říj 2008 v 09:47  • Odpověz
Ahojky Sis,

včera na kontrole jsme byli pochválení a ihedlo děložní je na jedničkou s hvězdičkou...To se mi ulevilo...Maliník se pije cca měsíc před plánovaným porodem... :wink:
Já měla na začátku těhu na pravém vaječníku cystu 4x4 cm a sama se vstřebala...Tak uvidíte... :wink:
30. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se hlásím - už jako hrdá maminka :grinning: Se omlouvám, že jsem vám nedala vědět, ale samozřejmě jsem si nestihla uložit číslo na Bedu, pač jsem si myslela, že je na to ještě dost času - no a v sobotu v 6 ráno mi praskla voda, tak jsme jeli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vojtíšek se narodil v neděli ve 4. 34 má 3, 60 kg a 50 cm. Od včerejška jsme doma - jsem šťastná jako blecha - je to nádhera!!! :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2008 v 19:49  • Odpověz
Ahojky Niw,

gratuluju k úspěšnému porodu a krásnému klučinovi!! :dizzy_face: :dizzy_face: Na kterém patře na na šestinedělí jsi ležela?? Bylo moc narváno?? :wink:
1. lis 2008 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.