• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Odpoledne mi volala ředitelka ze školky, prý mám 10. přijít, kdo nepřijde, toho berou, že nemá o školku zájem....tak nevím, jestli to brát tak, že ho berou nebo ne....
Leo moc krásný dortík :stuck_out_tongue_closed_eyes: a velice vám to jako rodince sluší :dizzy_face:
26. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky, tady nikdo nebyl? :frowning2: jak se máte? my jsme včera nakonec koupili ten golfáč a hned jsme ho vyzkoušeli po městě, tak jsme spokojení. jinak včera byl Ondrášek hrozně akční. dopoledne se mi pustil do hlíny v květináči! byla jsem v koupelce, přijdu za ním po chvilince a on celý od hlíny! tak mě polilo horko, jestli jí moc nesnědl, ale naštěstí to nebylo tak hrozné. odpoledne zjistil, jak se otvírají šuplíky a měl z toho hroznou radost. ani z toho chudák nemohl asi usnout, odpoledne mi normálně vůbec nespal, usnul až po půl deváté. no ale byl hrozně protivný. zoubky ho bolí čím dál víc, hrát si moc nechce, tak je to teď takové náročnější. já se dnes chystám na gyndu. jinak nic nového a co u vás???
a ještě jsme včera koupili prckovi brýlky, tak jsem ho vyfotila :slight_smile:
28. dub 2010 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Simi - my včera zase byli skoro celý den venku. Doma máme neskutečný bordel, musím se jít do toho pustit a zlikvidovat ho. Kdyby k nám někdo přišel na návštěvu, zhrosí se. Všude máme drobky z rohlíků.... :slight_smile: . Hlínu mají děti podle toho co slyším rády :grinning: , Šuplíky u nás taky bodují, ale musí k nim Vašík docouvat, dopředu neleze ani za nic :unamused: . Včera jsme mu umyla kelínek od hořčice, vyhrál si s ním líp jak s nějakou hračkou. Většinu hraček má okoukaných a už ho nudí, jsou dobré akorát, když se vzteká, že je háže kolem sebe
Brýlky super, nevím jestli by je Vašík vydržel mít nasazené, poslední dobou nesnese ani čepici, pořád si jí rve z hlavy dolů...
A co golfáč, jaký jste nakonec pořídili? Je fajn, že jste spokojení, Ondráškovi se bude líbit, mít zase o něco lepší výhled na svět.

Leo - dortík úžasný. Ten nápis jsi tam psala ty? Já bych něco takového nezvládla, mě by se třepala ruka a vypadalo by to děsivě.

Dlouho tu nebyla Verča, jak se asi mají.... snad jsou v pořádku a Davídek je zdravý... :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Jity - jojo, ty drobky máme taky všude. jenže malý začal hrozně řvat, když vytáhnu vysavač, tak musím vysávat, až je doma manža, aby si Ondráška vzal ven a já mohla v klidu vysát. nevím, co se mu na vysavači přestalo líbit, dřív jsem vysávala normálně před ním a byl v pohodě. no my taky nelezeme dopředu. couváme dozadu anebo se na zadku posunuje dopředu. nevím, jak to dělá, ale vždycky se v sedu dostane tam, kam chce. o víkendu jsme mu kopili sandálky ve Fare nebo spíš babička, ale zatím je měl jen tak na zkoušku, tak hleděl, co mu to cpu na nožku. v obchodě jsme vyzkoušeli asi 20 botiček! golfáč máme tento http://www.obchudekuniky.cz/detail.php?zbozi=2089702
28. dub 2010 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi a zkusila jsi ten jantarový náhrdelník? Myslím jsi o něm psala, že si ho koupíš, jestli se nepletu....Brýlky jsou super a je dobře, že je Ondra chce, Danda brýle odmítá...snad si letos dá říct, zatím žebrá o kšiltovku Pat a Mat :grinning: . S tím vysavačem - ony děti mají jednou tak a podruhé tak, on se zase určitě s vysáváním zkamarádí, neboj.
Danda se zase začal bát chodit na záchod kadit...všiml si, že za záchodem je díra odpad a říká, že je tam bubák, přitom čůrat tam čůrá, ale kakat ne. Takže jsme zase museli donést nočník, co už byl schovanej pro miminko, aby se aspoň v klidu vykakal.
Teď jdeme k babči na zahrádku, Daník si pohraje a já si chci pokopat skalku, dokud ještě vidím přes břicho :grinning:
28. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
ahojky holky
tak my ted travime hodne casu venku - nejak se nam to vsechno sjede k nam na zahradu a je tu deti jako smeti... vojta uz by tak rad s nima dupkal a furt nic tak se kvalitne vzteka...
simi - krasny golfacek... asi taky budem muset zapremyslet...
jity - to ja nepsala - to mame sikovnou babicku... ona toho umi - doufam ze sem po ni neco podedila ale zatim se to jeste neprojevilo :wink:
romi - a jak ve skolce?? jak jste dopadli??
28. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
leu zatím musím počkat, 10. mám přijít, tak to beru jako že snad jooo :confused: ,kdyby nebrali děti matek na mateřské, tak by to snad řekla už do toho telefonu, nebo ne?
28. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahojky holky, tam ale krásně svítí sluníčko, co? vyrazíme co nejdřív ven.
Romi - ale ne, ty jantarové korálky pořád ještě nemáme. nakonec jsem je nekoupila, když Verča psala, že má pocit, že to nezabírá. jiná školka u vás kdyžtak není, kdyby vás náhodou nevzali? ale snad jo!!!

Leo - to je super, když můžete být na zahradě. my jsme tam jen o víkendu, ale jinak se aspoň snažíme chodit ven. koupili jste včera něco?
29. dub 2010 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj, mažete prcky nějakým opalovacím krémem když jdete ven? My byli v pondělí venku chvilku dopoledne venku a vrátili jsme se přičnoudlí. :frowning2: Mám u toho docela strach :frowning2:
29. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
jity - tak já zatím teda nemažu, ale už bych asi měla začít, že?
29. dub 2010 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky, tak jsme zpátky z Oskara, dneska tam byla zkušená doktorka :slight_smile: a viděla všechno, co měla a všechno je v pořádku a na 100% je to opravdu holčička :slight_smile:. Přepla i na 3d ultrazvuk, ale malá měla hlavičku dovnitř, takže jsme ji neviděli, ale i tak to bylo prima.
My nemažeme, ale včera, když jsem ho koupala, tak jsem si všimla, jak má ručičky tmavší tam, kde mu končí mikinka.
29. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
Romi - ještě jednou gratulace k holčičce, super že je vše jak má být. Nebyla tam teď náhodou ta paní doktorka, co má to komplikované jméno?

Simi - já odpoledne mazala, dostala jsem úplně nečekaně vzorky opalovacích krémů od Vichy, hned jsme vyzkoušeli.

Vašíjk dnes stávkuje s jídlem a dopoledne byl pěkně protivný. Kámoška mě poradila zkusit mu dát žužlat mkrev, normálně se mu to líbilo, kousal do ní a zabavil se dokonce na pár hodit. Vypadá to na další žuby. :slight_smile:
29. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
Romi - tak to taky ještě jednou gratuluju k holčičce! vidím, že teď vede Zuzanka :slight_smile:
Jity - já jsem nic nedostala, já budu muset asi něco koupit. jen vím, že ty dětské opalovací krémy jsou nechutně drahé. no co už :frowning2: . vy žužláte mrkev? tak to asi taky zkusíme. u nás teď vede žužlání dětského kartáčku na zuby. taky máme nový gelík na dásenka, tak snad bude tato noc lepší!
29. dub 2010 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte děvčata, hlásím se po ... ani nevím jaké době.
Teď jsem Vás dočetla a je toho opravdu moc.
Romči - gratuluji k holčičce. My taky měli jednu variantu Zuzanku - moc krásné jméno! Tak ať jste pořád zdravé a zvládnete dobře ty horka!
Venku je tak krásně, jsme pořád venku na bruslích, i 3x za den a je to paráda, sice ještě Davuška moc nevidí z toho hlubokého kočáru, ale bude muset vydržet než se naučí sedět, co naděláme.
Sajma - já jsem změnila názor na ty korálky! Doporučili mi je jednou za čas umýt vodou a pak dát "nabí" na sluníčko, já si je pak ještě dám do podprsenky a nabiju ho svým srdíčkem. Teď jsem ho na jeden den zašantročila a byl to mazec - malej plakal a slintal a rval si ruce do pusinky víc než kdy předtím, pak jsem ho našla a nabila a bylo to rozhodně lepší. Od té doby co ho taky máme se ta naše jizvička začala hojit, ještě to není úplně zahojené, ale už nemáme náplast a na kontrolu až v červnu )))
K mazání venku - já už asi týden mažu, jelikož to u nás hodně pálí a já už to chytám a prcek má hodně kůži po nás s mužem a my máme hodně citlivou. Mám doma 50ku už z loňska a ta stála cca 350Kč, ale co už.
29. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
ahojky holky... tak zase nejak nestiham... nejak se nam toho tady kupi...
romi - gratuluji jeste jednou k zuzance a s tou skolkou to bude asi tak jak sem psala - toho 10.reditelka vyhlasi koho bere a koho ne - je to podobne jako vyberove rizeni - kdo plni podminky adt.pak se udela cara a je... ale kdyby mela moc uchazecu "velkych" tak si myslim ze by vam rekla...
simi - nakoupili jsme dve cepky - jednu taky kocickovou... :slight_smile: a jednu bez snurek a je to des - furt to rve z hlavy... jj na zahrade je to super - musite dojet aj za nama... klukum by se to libilo :wink:
veri - vy jste teda sportovci...to je super... my teda jen pesky...
jity - my jsme taky tak strasne protivni... a ta dnesni noc byla katastrofa... nevim co - asi zuby ale zadne boule nema tak nevim...
30. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky, tak já gruntuju, protože čekám na víkend kamarádky z Prahy, tak snad to bude fajn. počasí asi moc nevyjde, ale co se dá dělat.
Veru - to je super, jak sportujete! už musíš být jak prouteček. já bych se na bruslích zabila, já radši pomalé procházky :slight_smile: . takže Davídkovi ty korálky nakonec pomáhají? to je bezva!
Leo - no my tuto noc taky katastrofa. navíc už mi ani přes den moc nechce spát :frowning2: . na zahradu k vám určitě rádi přijedeme. a taky na ty zvířátka se musíme přijet mrknout :wink:
30. dub 2010 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, to jméno je fakt peklo.
já kravka si navíc našla numerologický rozbor jména a každé jméno, co jsme měli jakoby v užším výběru je v kombinaci s naším příjmením katastrofa. Já na to totiž věřím, takže teď, když vím, že např. Kristýna, Nela atd. by byla tichá, uzavřená osůbka, která nedává najevo své city, nemá štěstí v životě atd., tak ho prostě dát nemůžu.....
nejlíp vychází právě Zuzanka a pak Veronika, jinak nic :grinning: .

veronkia tak to je dobře, že korálky působí.
leu taky si myslím, že by to řekla hned a právě mi v telefonu kladla na srdce, že když v tu dohodnutou dobu nepřijdu, bude se to brát jako že nemáme zájem. Tady jsou školky dvě, ale je to jakoby jedna...prostě my chceme do té budovy, kde Daník chodil do jeslí, prý sice není tak dobrá, jako ta druhá, ale zase je větší pravděpodobnost, že tam bude místo a já myslím, že to je vždycky o lidech....momentálně mi jedna maminka říkala, že si rodiče chtějí stěžovat na jídelníček, co je ve školce, často mají špaldu, jáhly a takový zdravý věci, ale děti to odmítají jíst a jsou hladný, tak nevím....Myslím, že zase tak hnusný to být nemůže :grinning: , protože naše vymyslo to vždycky sní. Pokud přece má dítě hlad, tak pak sní (skoro) všechno. Těžko říct.
30. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
ahoj holky...
Romi moje tchyni takové věci taky zajímají,takže když jsme si vybíraly jména taky chodila s knížkou a četla a četla a četla.No ale na její rady jsme stejně nedali a pojmenovali děti podle svojeho.
Ráno bylo tak škaredě a ted jak je krásně,jsem ráda,protože chceme jet k našim na kolách tak doufám že počasí vydrží.Malej chrní,Juli si hraje v pokojíku,manžel na vyjížďce na kole a já sem udělala tiramisu a bebe střechu,poněvadž na zítřek máme pozvaných pár lidí,zítra totiž budu zase o rok starší :wink: ,
JInak mi jsme skoro furt v čudu,bud na zahradě,nebo jen tak po venku nebo někam jedem,musíme toho využívat při krásném počasí.
1. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky, jak se daří? mně je dnes nějak smutno, mám blbou náladu, venku hnusně, ach jo :frowning2: . ještě že aspoň Ondrášek je hodný, zatím!
3. kvě 2010 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky
simi - tak to je nas vic... a k tomu totalne nestiham... asi je to tim pocasim.... des... no musim jit rychle rozveset to vlhke pradlo ktere sem aspon stihla pred destem sebrat...
3. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
Čauky čauky, je hnusně, co?
Tata s Dandou šli k babči.
Samiku a nevadilo ti, že třeba řekla o tom jméně něco negativního? Mě to strašně ovlivnilo...u Daníka jsem to nějak nesledovala, je ale fakt, že hned po příjezdu z porodnice jsem si na netu dala udělat ukázku dětského horoskopu :zipper_mouth: :grinning: , ale tam už nic změnit nejde, že jo.
Asi necháme tu Zuzanku, i když je v srpnu, co už.
Sajmi aspoň že Ondra ti náladu zvedne, neboj, jak se vyčasí, bude líp. My se s mojim ráno aj pohádali :unamused:
3. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
zdarky...teda venku je fakt hnusně...
já jsem s dětma sama doma,manžel je v práci,aspon že si pohrají chvílu sami,teda lépe řečeno udělají bordel :wink:
Romi ne nevadilo mi to,já to neberu tak tragicky jak ona,prostě se nám ty jména líbily nebo nelíbily a nikoho sem se neptala a ani nečetla nějaký takový knížky.Hádky jsou taky někdy potřeba ale nééé moc! :wink:
3. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
ahoj holky, tak mě odpoledne čeká zubařka, tak už se nemůžu dočkat :frowning2: . jinak u nás nic nového. jak se máte vy???
4. kvě 2010 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz
No my asi nakonec nechámu tu Zuzanku, podle toho zatracenýho výkladu má být sportovně založená a je fakt,že kopká jak divá, to Daník byl podle ní ukázněný :grinning: .
My si to vyříkali už včera, já se hádat stejně neumím, ale naštval mě. Kámoška mi psala sms, chtěla si něco přijít hned najít na netu, doma se jí nepodařilo to otevřit, tak jsem mu to řekla a on hned začal pobíhat jak blbej, aby uklidil.....přitom tady binec nebyl, prostě tu na počítačovým stole bylo to, co tady bývá normálně, tak jsem mu řekla, co si o tom myslím a on mě taky :grinning: .
Sajmi tak doufám, že to bude v pohodě, já se taky musím objednat, ale nechce se mi....
Jinak u nás taky skoro nic nového, jen se musím pochlubit, že se už mi podařilo prodat už třetí náušnice přes zdejší bazárek!
4. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
Romi, Zuzanka je moc krásné jméno! Zubařku jsem včera přežila v pohodě, jen jsem poprvé platila 400,-, tak jsem z toho byla trochu vykulená, no co se dá dělat. Jsi šikovná, že tak krásně prodáváš. A tady máš kde naušničky, v bazárku jsem nic nenašla.
5. kvě 2010 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi, teda to je pálka za zubaře, co? Ale asi si musíme hold zvykat :slight_smile:
Je v sekci Šperky :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
No to jo, vůbec jsem to nečekala, takovou pálku, ale co už. Tak, naušničky už mám konečně objednané :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky
tak ja dnes litam jak na kosteti... manzu mame v praci tak se snazim toho co nejvic podelat... jeste mam v planu periny atd ale nevim jestli to ma v planu i vojta :wink: jakmile se vztekne tak mam dodelano...
porad me prijde ze mu lezou zoubky alo v puse zadny novy zub tak fakt nevim kde se schovavaji... zacal nam stoupat v postylce tak zabezpecujeme drevene tycky aby se do nich nebouchal - uz fakt nevimjak - vsechno nam rozeber... :sweat_smile:
doufam ze to pocasi uz se umoudri jinak bez slunicka je to boj.
5. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahojky holky,ach jo venku je tak hnusně,že se mi nic nechce.Za chvílu půjdem do školky pro Juli,no ale v takovým počasí ble.Na příští týden musíme vyrobit věneček na hlavu ke Dni matek,budou mít děcka ze školky vystoupení,takže manžel vyrobí a já ozdobím.Jinak se už konečně malej snaží čůrat a kakat na nočník,a docela nám to jde.Když si vzpomenu že Juli byla od roku a půl bez plinek tak máme skluz,ovšem ale jak se říká každé dítě je jiné.
Holky já vůbec nevím co mám zítra uvařit,poraďte mi
6. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
sami - téda, tak to jste ale šikovní s tím nočníkem! my už máme doma dva, ale zatím jen tak na parádu :slight_smile: . už se těšíš na vystoupení dětiček? mně ty malé děti vždycky tak dojímají. si nedokážu představit, až bude Ondrášek někde tancovat nebo třeba až půjde do školy, tak to celé prořvu :sweat_smile: . zítra budu vařit asi kulajdu a hermelínek. mám hroznou chuť na brokolici nebo čočku, ale hold kojení má přednost.
6. kvě 2010 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.