• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
sajmi jo těším se,mě to vždycky taky dojme,přece jenom je to moje dítě že jo.A počítám s tím že pak každé děcko dá mamince kytičku(jako minulý rok)tak to mě dojme ještě víc,budu se muset přemáhat.
6. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz
leu on se ten zoubek někde objeví, neboj. Je fakt,že člověk někdy musí odhadovat, co se vlastně s dítětem děje, když mu to ještě samo neřekne.
My měli včera zase horečku a kašel. Kašle jak tuberák, ráno skuhral, že ho bolí v krčku a vypadal jak na umření, ale za hodinku, když jsem mu říkala, že půjdeme za paní doktorkou, tak hned, že už ho v krku nebolí....Dneska už teplotu neměl, ale v noci se budil, musel spát u mě a byl horkej, vzbudil se až o půl deváté! - oproti běžným 6.00 docela pokrok :grinning: . A to máme jet na víkend k našim, už minule tam nebyl - nešťastnej on aj oni.
Znáte nějaký prima hotel v Luhačovicích nebo okolí na wellness víkend? Můj má z práce příspěvek, tak bychom někde zajeli, předpokládám, že nějaký dva roky se už nikde nepodíváme....dvě děti nám asi těžko někdo pohlídá, leda je spravedlivě rozdělit. Jo já vím, jsem sobec, mohli bychom Daníka vzít se sebou, ale já si chci odpočinout :slight_smile:, až bude větší, tak samozřejmě bude aj se sestřičkou jezdit s náma :wink: .
7. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
samiku vůbec se ti nedivím, mě taky všechno dojímá. Určitě je to krásný vidět svoje dítě, jak něco veřejně předvádí.
7. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
ahojky
sami - tož to bude krásné, když dostaneš kytičku. já bych řvala jak želva :sweat_smile:
romi - teda, to je super, že dostane manža příspěvek na ubytování. to my nedostaneme ani blbý prášek na praní na ty z.........é montérky! :angry: zrovna peru 5 praček, se mi to vždycky nasbírá a pak peru celý den, ach jo. určitě nějaký pěkný hotílek vyberete a hlavně si to tam užijte ještě sami dva, jak píšeš! a co Danda, už je mu fajn?
7. kvě 2010 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
sajmi no aspoň něco, že jo :slight_smile: má to jednou za dva roky, napřed jsme to chtěli nechat tak, prý nikam s pupkem nepojede (nevím, jestli tím myslel pupek můj, nebo ten, co leze mu :grinning: ), teď mi přes týden říkal, že by někam jel.
Daníkovi už je líp, jenom kašle. Už aby bylo to léto.
Včera jsem konečně dostala z kámošky, co čeká. Už od začátku jsem si myslela, že kluka (má holčičku o 14 starší než Danda) a fakt jo! Jí se to už blíží, je už v 35tt ( snažit jsme se začali stejně, ale jim se to povedlo hned :dizzy_face: ). Taky si to vůbec neumí představit s dvěma dětma, já teda taky ne.
Jsme u našich, sice je zataženo, ale neprší, tak Danda lítá po zahradě.
8. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
ahoj holky...
romi jen si jeďte odpočinout,pak jak bude mimčo tak těžko někam pojedete.Mi chceme jet zítra na Lešnou pokud počasí dovolí,tak uvidíme.Mi sme dnes doma,za chvílu přijede moje mamka na pokec tak se už těším.
8. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Ahojky, jujda tady je novinek, chvilku tu nejsem a pak nestíhám reagovat. Jak se máte, co dětičky? Jak se těšíte na zítřejší svátek maminek? :slight_smile: J8 kytičku nedostanu,nedostanu asi vůbec nic, ale já si to vybrala už tak trošku dneska. Vašík začal z ničeho nic lozit po čtyřech a to krásně dopředu,jede jak fretka :grinning:. Mám z něj velkou radost, ale zároveň ho budeme muset víc hlídat a bude to s ním zase o něco víc náročnější. Jo a máme šest zubů, na prstový kartáček můžu zapomenout, jsem dokonale pokousaná.
Hotel v Luhačovicích neznám, ale určitě něco krásného vyberete, odpočinete si a bude to super relax.

Simi - jaké naušničky jsi si vybrala? Ty co mám já od Romči, mají velký úspěch. Kámoška už taky šmejdí na fleru a přemýšlí, které si vybrat.

Samiku - Lešná by se mě taky líbila, už nad ní uvažuju asi měsíc. Teď jsem v nějakém katalogu, když jsme vybírali dovolenou dokonce četla, že patří mezi nejlepší zoo co jsou v Evropě. Dost mě to zaskočilo a nechtěla jsem tomu věřit, ale brácha říkal, že ostravská zoo je oproti Lešné obyčejný statek. :grinning:
8. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
Lešná je opravdu super. Já teda byla jenom v ní, v Olomouci, v Brně a v Dvoře Králové nad Labem, ale je fakt, že mimo toho Dvora Králové ty další jsou o ničem. Taky tam ještě zajedem než se rozpadnu :grinning: . Já mám nejraději slony, mohla bych se na ně dívat hodinu a stejně by mě to bavilo.

Jituš, tak to je krásný dárek, to věřím :dizzy_face: a už ti bude utíkat :slight_smile: nemyslím to zle, ale víš jak, bude v obýváku a najednou na chodbě a tak podobně :slight_smile:.

Ke svátku matek jsem dostala jenom od mojí máti :grinning: jako obvykle, ta mi dává pokaždé. Ale už se těším, až budu dostávat třeba obrázky od Danečka nebo holčičky :slight_smile: .
Danda tu zase řádí, musí se trochu zklidnit a pomalu spat :slight_smile:
8. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
ahoj maminky, všechno nejlepší ke svátečku!!!
já jsem včera dostala krásnou kytičku, Ondrášek mi zase vysadil kytku z květináče, takže jedna radost za druhou :slight_smile: . ještě to počasí by mohlo být trochu lepší. do Lešné chodíme taky strašně rádi min. 2x za rok a my zase dokážeme hodinu sedět u lachtanů a tučňáků. jsem zvědavá, jak se tam bude líbit Ondráškovi, až tam vyrazíme.
Jity - tak to strašně moc gratuluju k lezení i zoubkům! Vašíček je strašně moc šikovný :dizzy_face: . já mám pocit, že my v životě lozit nebudeme :frowning2: . vybrala jsem si od Romči naušničky černo-bílé kuličky, ale jak se jmenují přesně, to už fakt nevím. ty máš jaké?
Romi - jojo, na to já se taky těším, až dostanu od malého nějaký obrázek nebo třeba tulipán :wink: . já jsem byla v zoo ještě v Praze a ta se mi teda taky hodně líbila. hned bysme tam zase jeli.
sami - já jsem tu včera měla taky mamču a bylo to super :slight_smile:
9. kvě 2010 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré skoro poledne holky..
tak na Lešné úplně super,sice sem tam kaplo pár kapek,ale lidí tak akorát,všechno jsme viděli a nemuseli se někde mačkat.Děcka byli opět nadšení ze zvířat :wink: ,kolem náš šel páv a zrovna rozevřel peří a Samík na celé kolo řekl Gagaga,tak jsme se začali smát.A odpoledne sme se stavili k mým rodičům takže neděle úplně super prožitá.
No a dnes opět ty samé práce:vaření,uklízení,praní atd.Už mám dvě pračky prádla pověšené tak peru ještě poslední,doufám že nezačne pršet a já bych to musela sušit doma,což se mi fakt nehodí.
Samík si teď hraje s kostkama,skládá si je na sebe a když mu spadnou tak se řehtá na celý kolo.
Mějte se holky.
10. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Taky všem maminkám všechno nejlepší ke svátku.
Dneska mají v jesličkách čajíček pro maminky k jejich svátku, ale vzhledem k tomu, jak tam zase Dan poslední dobou řve, tak pochybuju, že se tam bude chtít zdržet dýl než je nezbytně nutné :grinning: . Dneska ráno zase cirkus, že tam nechce, že se tam bojí, že nepřijdu atd.....přitom jednu dobu se tam tak těšil, tak nevím, co mu zase přelítlo přes nos.

Do školky nás vzali, paní ředitelka říkala, že přednost mají děti, které budou mít k 1.9. tři roky a jsou z Hulína. Takže to je ale fakt blbý, jestli některé dítě se narodí v září a maminka potřebuje do práce a já do práce nejdu a malej tam bude. Né že bych teda svoje místo někomu chtěla dát, ale měl by se na to myslím brát ohled, ne? No uvidím ve čtvrtek budu s jednou takovou mluvit, malá bude mít tři až v listopadu, tak řekli, že do jeslí, ale ty jsou prý úplně plné - některé mamky tam dávaly přihlášku už předlon :fearful: .

jinak v Huléně zatím neprší, ale je děsnej vzduch, šla jsem jak opilá :grinning:
10. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
No tak holky to je hustý venku teda...byli sme s děckama na zahradě a taktak doletěli dom,kroupy,větřisko atd.no radši být doma :frowning2:
10. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
samiku tady u Podjezdu bylo tolik vody, že museli přijet hasiči a odčerpat to. Kolem stáli lidi a měli haloooo. My zrovna jeli do KM do knihovny, měla jsem i strach, fakt té vody bylo dost.
10. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
Romanko, děkuju moc za krásné naušničky, obojí jsou suprovní!!! Až se potkáme, musím ti dát za ty druhé penízky! Já teď budu chvíli bez netu, tak se tu mějte zatím hezky, papa
11. kvě 2010 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz
Simčo jsem ráda, že se líbí! Ty druhé byly jako bonusek :wink: .
právě jsem dorazila od doktorky, dneska je ale vedro. A to hlásili, že se budou teploty snižovat a déšť.
Daneček je u babičky a přijde na oběd, tak ho jdu dodělat a trochu uklidit. jak nám tu včera svítilo k večeru slunko, tak jsem viděla hrozný kvanta prachu :zipper_mouth: :grinning:
11. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
ahojky holky
tak si mamka vzala maleho chvilku na prochazku tak mam konecne chvilku klidu - rostou nam asi zuby - do rana se mu objevila takova vodnata ryma, je protivny az hruza a ode mne se nehne - porad na rukach... tak sem zvedava jaka bude noc...
romi - musim se zamerit taky na nejake nausnicky - strasne dlouho si chci neco objednat a furt nemam cas - sem hrozna... a s tou skolkou - reditelka ma pravo si dat do pozadavku co uzna za vhodne - my jsme treba meli uprednostnene pracujici mamky ale je myslim ze u vas je dost mista kdyz bere 3lete... a s tim 1.zarim to je fakt sranda - kazdy rok jsme si rikali jake to je kdyz se nekdo narodi 31.8. a jde do skolky a nekdo 1.9. a ma smulu (proto jsme si vojtu poridili 6.8. tak tak :grinning: :wink: :wink: ) ale vzdycky se da domluvit...
a jak jste porozili den matek?? jo a co prvni maj??? uplne sem se zapomnela zeptat..ja nastesti neuschla :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
ahoj holky...
tak se nám to venku zase kaboní,sem zvědavá jestli přijde nějaký pršení.
leu tak jaká byla noc?
romi a co včera u dr. ses dozvěděla nového?
Juli byla dneska se školkou u paní zubařky a jak přijeli zpátky tak sem je potkala,tak se tvářila velice usměvavě,takže si myslím že jí nic nedělala,jinak by mi to hned hlásila.No musím se jí pak optat.
V sobotu mají to vystoupení na Den Matek tak musí ještě tatínek vyrobit věneček na hlavu.
Dneska sem na oběd pekla kuře s bramborem a tak sem si pošmákla :wink: ,zítra pokud nebude pršet tak bych chtěla jet hned ráno na kole k našim,no uvidíme jaký bude počasí.
12. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
ahojky
tak u nas neprsi - u nas primo leje... manza sedi na balkone a houpe s malym tak aspon dovarim (balkon mame nadkryty :grinning: ) a jinak noc katastrofa - kazdou hodinu rev a usnul jedine na rukach...takze si pripadam jako opice...ruky mam az u kolen...
no musim letet - uz je slysim se vracet - to zas bude - spal jenom hodinu :frowning2:
12. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
leu jo, to vám vyšlo pěkně. Pevně věřím, že i naše holčička si dá říct a narodí se nejpozději 31.8., protože jinak fakt nevím. Další dítě mít nebudu :grinning: a hlídat by mohla jen tchýně, ale to už bude mít přes 70, tak nevím, jak by se to pak muselo udělat, ale myslím ,že teď už tolik dětí není, přeci jen nejvíc bylo v tom 2006-07. Tak ať je malýmu brzo líp, manžel je hodnej, že ti tak pomáhá
Tady to taky vypadá na pěkný slejvák, je tu černo.
Samiku to je dobře, že malé nic nedělali, já se pořád nemůžu odhodlat jít s Danem znovu k zubařce, má malý kazík, ale nevím, jak mu to vyvrtá....Snad ti zítra počasí vyjde a budeš moct jet k vašim na kole.
12. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Romi a ke které zubařce chodíte?Říkala malá že jí jen zubařka spočítala zoubky a ptala se jestli ju nebolí a to bylo vše,jo a mohli si každý vybrat nějaké malé zvířátko gumové,tak naše Juli si vybrala krokodýla. :sweat_smile:
12. kvě 2010 v 16:50  • Odpověz
Chodíme do Kroměříže k Domesové, chodím k ní i já, ale bohužel se k dětem moc chovat neumí, nebo k těm vzpurným :grinning: .
12. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
Aha tak tu neznám,mi chodíme do Hulína k Joklové a je super...No když se ta vaše neumí chovat k dětem,tak se ani nedivím,že tam malej nechce jít :frowning2:
12. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
no jo, ono to bylo v pořádku, když tam žádnej kaz neměl, hezky otevřel pusu, spolupracoval, ale před Vánocema našla malou tečku a chtěla to hned vyvrtat, jenže Danda se začal bát, řvát a ona místo aby se ho nějak snažila zklidnit, tak hned začala, ať neřve, že mu nic nedělá. No děsný :( Vůbec si to vrtání neumím představit, já už tam s ním nejdu, nebo jdu, ale vrtat mu to nenechám, protože bych ho na klíně neudržela a ona mu to stejně nebude schopná vyvrtat. To bude rychlejší mu ho vytrhnout :unamused: , šup šup a nemusím mít strach,že mu provrtá jazyk nebo dáseň, kdyby sebou začal trhat, jako že pochybuju, že by seděl a nechal si vrtat. Bude tam s ním muset jít tatínek, ale tomu se do toho taky samozřejmě nechce, že jo :(
13. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
Ahojte, naprosto nestíhám, i když je venku tak brrr, hnusně! Jako to je snad za trest! Se pořádně nedá ani na vycházku, jelikož nechci zase dojít úplně promoklá. Copak vyvádíte s prckama v takovém nečase? Už mi dochází nápady na hry, tak pořád opakujeme to samé dokola. Jinak zuby ještě nemáme, když vidím, že už řešíte zubaře - máme taky problém, tady v Holešově je jen jedna dětská zubařka a k té mám vyloženě odpor, když jsem byla malá, tak čučela při vrtání na telku a provrtala mi dásně, takže tam malého nedám.
Romi - to tak letí, ty už jsi v 27.tt. Kámoška měla včera termín a ještě v sobotu byla s náma na oslavě a už jen funěla, tak jsem si zavzpomínala a už si to pořádně neumím vybavit a to mě mrzí. Snad je vše ok.
NO nic, prcek spí, tak jdu trochu cvičit, ať to do té naší slavné svatby stihnu. Mimochodem, neznáte některá dobrou cukrářku na svatební dortík s marcipánem? Děkuji za kontakty nebo doporučení.
14. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky,
po obrovské dlouhé době. Ale bohužel opravdu nic nestíhám. Spíše tedy pc. Jsem ráda když stihnu si uvařit a uklidit,ale někdy taky nejde. Hold dítě mi zabírá spoustu času. Kdyby něco tak jsem na facebooku to je jediné kde jsem. Mám tam i fotky.Jsem se mi to nechce dávat pač to musím zmenšovat a tam se to zmenší samo. Jinak se máme stále stejně. Už jsme měli vítání občanků byl to opruz.Takový nijaký čekala jsem jaký to nebude krásný ale organizace úplně o ničem. Takže kdybych tam šla v teplácích a z vidlema od hnoje nic by se nestalo. Už jseme přežily i laktační krizi a kojíme dál. V pondělí nás čeká první očkování.Tak jsem zvědavá jak to proběhne. Malinká už je strašně velká.A já už mám ruky v háji. V manduce ji nosím taky,ale někdy to pořád nejde. A teď do toho strašný počasí. Jinak už mě nic nenapadá.

Holky co tak nějaký sraz? Já bych brala třeba ZOO na Lešné. Myslím že je to pro všechny nás nejblíž a najdeme to všechny. Co vy na to? Ráda bych Vás poznala osobně :wink: Tak napište názory a na datumu se nějak domluvíme :dizzy_face:
14. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? to je zase počasí, co? a ta zima, brrr :confounded: . Ondráškovi lezou pořád zoubky, tak je to děs, ale už je aspoň kousíček jednoho vidět, ještě ty další dvě hrče, co tam má, ach jo! v pondělí nám začal lozit a dnes už lozí jak drak. člověk ho už vůbec nemůže nechat samotného jinak za chviličku udělá z obyváku kůlničku na dříví. na další místnosti zatím nepřišel, že se tam dá taky dolézt, takže zatím je v ohrožení jen obyvák.
Romi - ještě jednou děkuju, náušničky měly úspěch, obojí!
Veru - na kdy plánujete tu svatbičku? dobrou cukrářku tady bohužel neznám, tak neporadím. jinak já s Ondráškem čtu knížky, občas televize, kostky a furt dokola, jak píšeš :wink:
Mili - počkej, až bude malá úplně veliká a budeš ji muset tahat na rukách! těch našich 12 kilo se mi už pěkně podepsalo na rukách i zádech, ale co se dá dělat :frowning2: . jsi šikula, když jsi zvládla krizi a kojíš dál! z vítání máš nějaké fotečky? musím se mrknout na facebook. sraz je dobrý nápad! :wink:
16. kvě 2010 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
Simi gratuluju, no vidíš, že se to šikulka naučil. Kůlničku na dříví už doma máme, naučila jsem se přes den to moc neřešit a když jse Vašík spát, trochu uklidím. Hračky se nám válí všude, když leze nacpe si jí do pusiny a roznáší je všude po všech místnostech.
Počasí je hnus, když jsme doma, tak u nás vedou kostky a stavíme vysokánské komíny (no já jsem stavitel a Vašík je bořitel :grinning: ), knížky, v kuchyni na ledničce magnetky, s těma si vyhraje perfektně i sám, pořád je oddělává a přidělává, pak s nima někde uteče a já je marně hledám, dnes jsem mu půjčila pokličky a to jste měly vidět ten koncert. :grinning: :grinning: Já málem ohluchla, ale mu se to líbilo.
Jdu stáhnout fotky do pc a příští týden prihodím na Fc. Musím pádit chystat kaši k večeři......
16. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
Dobré ránko, to je hnus fialovej :slight_smile: Tajně jsem doufala, že by ráno nemuselo chvíli pršet - musím Dandu dovézt do jeslí a pak jet do KM, jenže to vypadá,že nepřestane....Musíme jít teda pěšky -což jsme teda ještě do jeslí nezkoušeli a jelikož se mu tam poslední dobou moc nechce, tak to bude fakt zajímavý :slight_smile:
Simčo Ondrášek je šikulka! a jsem ráda, že se náušničky líbí, budu ráda, když mi napíšeš hodnocení
Jituš malej má hudební sluch, že? :grinning:
17. kvě 2010 v 06:27  • Odpověz
ahojky, to je zase hnusně, ach jo. tak máme regulérně pátý zoubek, uuuuf! :slight_smile:
Jity - malý je šikovný, že už tak hodně lozí. jsem zvědavá, co bude dělat Ondrášek, až zjistí, že se dá z obýváku dostat i jinam :slight_smile: . komíny u nás taky vedou! a pokličky jsem teda ještě nezkoušela, ale Vašík u toho musel vypadat parádně, jak se mu to líbilo :grinning:
Romi - tak jak jste zvládli jesle? došli jste v pohodě nebo promoklí až na kost? hodnocení jsem už napsala :wink:
17. kvě 2010 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holky...
tak u nas ted chvilku neprsi tak sem strcila maleho spat ven na balkon a neco vymyslet na obed... ale prehanet to nebudu manza dnes neni doma tak jen pro nas...
teda ctu ze klucici sou vazne zdatni v lezeni - my taky - akorat simi my uz jsme dosli na to ze se da dolezt i na zachod... fakt parada - vsechno je u nas na polickach... tatinek vyrobil i branku na schody....a u vseho se postavi tak ho furt chytam protoze jeste neumi padat na plenku...
se srazem super napad - musime to vymyslet...
jinak my porad dva zuby a vic nic ale protivny je jak hrom tak nevim :unamused:
17. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.