• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
do jeslí jsme došli, ale já byla mokrá, teda jedna půlka bundy :slight_smile:, Dan totiž nosí pláštěnku, ale nechce kapucu, takže jsme byli pod jedním deštníkem. Takže jsem do města nejela a jsem ráda, že mi bunda stihla doteď uschnout, ale protože tu zase prší, tak budu asi opět mokrá :grinning: .
17. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky, tak dnes taky nikdo? To je škoda. Ty povodně jsou hrozné, co? Chudáci obyvatelé Troubek, úplně je mi jich líto :frowning2: . My už snad dnes vyrazíme aspoň na chvíli ven a odpoledne se chystáme na návštěvu za kamarádkou těhulkou, tak už se těším. Ondrášek dostal nějaký ekzémek, tak pátrám z čeho, ale nemůžu na nic přijít. Papá furt to samé, peru v tom samém, já nejím žádné zvláštní jídla, tak fakt nevím. Uvidím, co bude ještě zítra a kdyžtak zajdeme k doktorce.
19. kvě 2010 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
Simčo já dycky nakouknu a když nikdo nepíše, tak taky nepíšu :grinning: . Jj, povodně je to děsný. Navíc přítel je voják, takže mají pohotovost a už jsou v práci sbalení a čekají, kdy je povolají. To bude zase nejmíň týden pryč, aspoň si od něho odpočinu :grinning: , no možná ty dva tři dny, pak už mi bude chybět :slight_smile:.
Tady dnes neprší, tak jsme hned ráno jeli do města a do knihovny vrátit knížky, kdo ví, jak bude odpoledne nebo zítra.
S tím ekzémkem mě to mrzí, není to třeba z vody? Dan má už dlouho takové jakoby hrubé ručičky - paže a i na tvářičkách - občas, když jsem s tím šla jednou k doktorce, tak říkala, že je to normální, prý z vody, dala nám nějakou mastičku, ale nepomohlo to, někdy je to horší, někdy lepší. Uvidíš, co řekne vám :slight_smile:.
Já konečně nahrávám zboží na své nové stránky, mám tam i eshop, tak až to bude hotové - ví bůh kdy :grinning: , to by musel být Danda pryč tak dva dny :grinning: , tak pak dám odkaz :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Dobré ráno holky...mi sme dnes vstávali o půl 6,Samík totiž dostal rýmu jako trám tak špatně spinkal.
Ta voda je katastrofa,doufám že už bude jen líp a bude svítit krásně sluníčko a postupně to vysychat.
JInak holky co nového?Romi kdy jdeš zase na kontrolu s mimčem?
20. kvě 2010 v 06:10  • Odpověz
samiku z toho počasí se není ani čemu divit, člověk se nachladí raz dva. Snad ho to brzo přejde.
Na kontrolu jdu tuším 1.6., tak už by mě měla poslat i na ultrazvuk, jsem zvědavá, jak bude malá otočená, zatím kope pořád dole (ale ještě je asi brzo), to by byl fakt fór, kdybych měla obě děti koncem pánevním :grinning: .
jdu chystat snídani, já hlad mám, ale Danovi to asi bude trvat zase hodinu, než pojí. Jenže u něho je lepší, když pojí doma, protože jak vjedem do obchodu, tak není k udržení a hned chce kokinka :(
20. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj Holky. muzu se pridat???

Koho nevidim,ahoj Simi
20. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky, tak my jsme dnes zase tak strašné protivní, ach jo. Ondrášek mi vůbec nechtěl usnout, až před chvíli se to konečně podařilo. chtěla jsem s ním jet ven, ale vyfoukly se mi kola na kočárku, tak musíme počkat až na taťku, aby to jel nafouknout na benzinku.
sami - rýma snad brzo poleví! ono se není čemu divit, když je venku tak hnusně. sice dnes už se to dá.

Romi - ty jsi rodila koncem pánevním? to ani nevím. a šlo to v pohodě nebo z toho byl nakonec císař? možná jsi to tu už psala, ale nevzpomínám si. jinak jsi teda šikulka, že už budeš mít ten svůj obchůdek! až bude hotový, písni sem stránku :wink:

rakosnicku - no jasné, že se můžeš přidat, jen nevím, kdopak jsi :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
Simi jestli chces,kocarek jsme mely stejny, pujcim ti nasi pumpicku,co jsme spesl kupovali na kocarek. at si ko kdykoliv muzes dofouknout i sama
20. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
rakosnicku - my jsme právě ještě nedofukovali kola, tak nevím, jestli to půjde na té benzince. kdysi to už ale můj chtěl nafukovat, ale nedostal se k tomu místu, kde se to dofoukává (teď mi úplně vypadlo, jak se to jmenuje!). tak jsem si říkala, že bysme kdyžtak zajeli do VaV a třeba by nám tam poradili, jak to dofoukat. ale asi by nám spíš vnutili tu pumpičku, že? kolik stála?
20. kvě 2010 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz
pumpicku jsme kupovali normlane v cyklosportu. nam to totiz nafouknout neslo,mel to tatka,nafukoval kompresorem,i na pumpe prave ty ventilky jsou tam tak blbe udelane.
Ve VaV kde jsme ho kupivali neporadili vubec.nafoukli,ale nez jsme dojeli domu,bylo to zase polovyfoukle.tou pumpickou to drzi.
ja uz ji nepotrebuju,kocarek sel do sveta,tak jestli ji chces
20. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
tak já počkám na manžu, až přijde z práce a domluvím se s ním, jo? můžeš mi dát číslo do IP, abych ti pak kdyžtak napsala a domluvily bysme se?
20. kvě 2010 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz
jasnyyyyy
20. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahojky holky tak ja dovarila a mam vyjmecne chvilku....asz se tomu divim ze me dite necha dopsat zpravicku...
sami - i nas trapi porad ryma a ne a ne se ji zbavit....
ted jsme zacali i spatne spat - kazdy vecer mi neusne jinak nez na rukach - uz sem zoufala - nevim jak ho to odnaucit - to bylo super jak sem polozila do postylky a hotovo - kde ty casy sou...
rakosnicek - vitame te tady - a z kama si - jestli se muzu zeptat??
simi - ani mi nemluv o tom jak i my jsme protivni - des... a ty kolecky - my je mame taky nejake podhustene tak nevim - ale pavel je ted nekde vlezeny v jeskynich tak cekam kdy a hlavne jestli vubec vyleze...vsude tolik vody a oni maji vycvik v jeskynich...chjo...
20. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
rakosnicku vítej.
Tak Danuša pořád spí, už od dvanácti :slight_smile: a to jsem tu už stihla mít i krátkou návštěvu :grinning: . Paní si našla v Albertu katalog Avonu,co tam dávám a napsala mi, že bych mohla dělat něco "lepšího" než obyč Avonku, ale tak jako už toho mám docela dost - Danečka :grinning: , Avon, Oriflame, Dedru, bižuterii :slight_smile: a ještě někde jezdit a shánět nové lidi, to bych asi nezvládla. Kdybych nečekala malou, tak bych to asi zvážila.
leu neboj, to se zase změní, třeba má jenom takové období, chce ti být co nejblíž. U nás se taky všechno mění pořád a dokola :slight_smile: spaní-jídlo-hraní-poslouchání, neposlouchání :grinning: . To má manžel teda prima zábavu, není to dost nebezpečný, když jsou ty záplavy? :confounded: já vím, on si nevybírá, ale tak někdo by mohl mít rozum, že jo :(
20. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Leu Malenovice
20. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
Simčo malej byl koncem pánevním, ale nenutili mě ho rodit :slight_smile:, naštěstí teda. Podle ultrazvuku vypadal na 4 kila a já mám 8,5 dioptrií a i když jsem měla od oční potvrzení, že je to o.k., tak jsem šla na císaře. Proto se i bojím druhýho porodu, protože jsem jako prvorodička. Neměla jsem ani porodní bolesti, ani poslíčky, nic....začala mi odtíkat plodová voda a do tří hodin jsem byla i po císaři :grinning: .
Mojemu v noci volali a musel jet na povodně, je v Karviné. Tak jsme sami doma, teda teď na víkend jsme u našich. Danda lítá po zahradě a já hlídám oběd.
22. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
...ja jsem taky sama, manzel v praci cely víkend, tak válčím s dětma
22. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky...já sem taky doma sama s malým,Juli lítá po zahradě a manžel je v práci.Odpoledne pojedu k našim na pokec a zétra máme oslavu,tak budu pomalu věci chystat už dnes.
raakosnicku a kolik máš dětí a jak jsou staré?
22. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
samiik dve, kluk 4 roky,holcicka 8 mesicu
22. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po delší době, stíhám dočítat, ale většinou už nestihnu nic napsat :slight_smile: my jsme měli veselý víkend, slavili jsme, bylo to hezké, jen včera nám nevyšlo moc počasí. Měli jsme u nás ve vesnici mít pohádkový les a byl přeložený, no tak se máme aspoň ještě na co těšit.
Ondrovi vylezl 8mý zub, tak snad bude chvíli klid, co mu vylezli spodní dvojky, tak i lepší spí. Pomalu začínáme najíždět na jeden spánek denně.
Je to děs jak to letí, až je mi z toho občas smutno....no jo, už nemám doma mimčo, ale batole :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
nahada Ondráškovi všechno nejlepší. Moc krásný dort! Dělala jsi sama? Já si dorty neodvažuju dělat, navíc Dan nikdy nechtěl, třeba si letos poprvé konečně dá :slight_smile:.
Ano, počasí fakt hrozný, les mohl být parádní :wink: , tak příště.
23. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
ahojte, tedáá tady se slavilo, všechno nejlepší Ondráškovi k narozeninám. :slight_smile: Dort super, taky bych se chtěla pokusit nějaký vytvořit k prvním narozeninám. Zatím pátrám na netu po receptu, ale ještě nic mě nepadlo do oka, má představa je něco jednoduchého, abych to zvládla a aby dortík byl i lehký ( třaba ovocný) a Vašík mohl ochutnat. Poslední dobou se s něj stává děsný loudil a když vidí, že něco jíme škemrá a chce taky.
O víkendu jsme se měli dobře( hlavně teda já :grinning: ), v soboru jsem byla u kámošky a tatínek hlídal a v neděli jsme byli v kině na Ženy v pokušení a hlídali moje rodiče, vyšli jsme si už ve 3 odpoledne, zašli do restaurace na jídlo, pak to kino a v 8 jsme byli doma, to už Vašík krásně chrupkal. Byla jsem rádá, že to bez nás krásně zvládnul, ale musím říct, že jsem na něj celou dobu musela myslet a nakonec i byla ráda, že už jsem doma a vidím, toho našeho rošťáka :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
ahojky
teda kvalitne nestiham tak jen v rychlosti na vas kuknu...
sami - teda rok - gratulujeme!!!! dortik nadhera...a urcite byl i moc dobry... :wink:
jity - tise zavidim kino - ja mam totiz pocit ze se z toho nasho rostaka stava pekny maminak!!! a vubec nevim proc - je nas tu spousta tak na lidi je zvykly a on furt u me...
jinak my jsme cely tyden bez tatinka - vcera jsme ho odvezli a uvidime ho az v patek - ale aspon nam nechal auto... tak jsme mobilni kdyby nahodou... ale to bude tydeni boj s uspavanim - je to den ode dne horsi - vubec nechceme vecer usnout...des - doufam ze zatim sou zuby, vylezou a bude klid!!! (asi sem naivni co?? :sweat_smile: )
24. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
Ahojky maminky,

vy co jste na Facebooku a máte v přátelích Ivetu Zacharovou tak si ji smažte,mě otravuje,protože jsem jí napsala že ji nikdy vidět nechci,neznám ji tak jsem ji smazala,furt mi psala,jak jsem ji rozbrečela,že si myslela že budeme kamarádky a já jsem ji akorát smazala,protože už mě štvala ,přidala si moje kamarádky,ty mi psaly jestli ji znám a Monrou co jsem chodila dokonce napsala že za ní dojede do Zlína a ta ji taky nezná...
24. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
jsem na ni na fejcu koukala. je mi nejaka povedoma..
24. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
raakosničku-já ji neznám a ani nechci a prej sem hnusná a nezbyde mi žádná kamarádka,ale já se nechci přátelit s každým kdo si mě na té stránce přidá,já si ji přidala protože ji měly holky co znám.Kdybych věděla co z toho vznikne,nikdy bych to neudělala.
24. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
noo,ja to nedelam. koho neznam osobne,nepridavam
24. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
máš recht:slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Leo - ty kolečka nám v obchodě nafoukali i promazali. jsem vůbec netušila, že se kolečka dají oddělat od kočárku :sweat_smile: . jak se jinak máte? furt protivní jak my? já už nevím, čím to je :frowning2: . když jste bez tatínka, nemohli by jsme se třeba vidět? i s tou Alčou, konečně?
sami - jaká byla oslava?
Romi - malá je otočená ještě asi nevíš jak, že? však po kontrole poreferuj :wink:
nahadi - Ondráškovi vše nejlepší k prvním narozeninkám! krásný dortík jsi upekla, šikula! :slight_smile:
jity - tak to musel být super víkend. já bych už taky tak někam večer vypadla, ale malý teď hrozně blbě usíná, tak se nikam nedostanu. ale třeba se to časem zlepší.
ami - díky za info, za mnou chtěla taky přijet!
rakosnicku - jak se máte?

jo holky, potřebovala bych poradit, prosím. co dáváte prckům na snídani? u nás se jí furt chleba nebo rohlík s máslem a někdy se šunkou, ale už to malému moc nechutná. a jak dál přes den, co kdy dáváte? na sváču máme mléčko a chodí spát, na oběd příkrm nebo polévečku (odkdy se dává obojí?), pak má zase mléčko a jde spát, na sváču přesnídávku nebo banán, křupky, sušenky a večer mi kaši odmítá, tak ho jen kojím.
25. kvě 2010 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Simi, u nas dobrý.

My mame rano mliko,svaca jogurt,presnidavka,pak obed, svaca, nekdy i dve a vecer akse.do postylky mliko
25. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.