• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
U nás je ráno rohlík nebo chleba, napřed důkladně rozdrobený po stole a pak drobky pracně sbírány do pusiny :slight_smile: , přes spaním trochu mléka, po probuzení svačina tj. ovoce , k obědu brambory nebo teď jsme začli dávat i bezvaječné těstoviny( rýži moc nechce) k tomu dušená zelenina, maso nebo vaječná žloutek, polévky mu moc nejedou. samozřejmě to musí být zas zapité troškou mléka jinak by neusnul, odpoledne jogurt, večer kaše a přes spánkem opět mléko. Behem dne nějaká ta křupka, sušenky mu moc nejedou, ty mu ujídám já.
25. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Čauky čauky.
Danečka si vzala neteř, babička a strýc - je sice jenom přes cestu, ale stačí to :slight_smile: jsem na tom stejně jako Jituš, prostě mi chybí a to tam bude ještě i celou noc a zítra přes den - chtějí ho tam.....No já si aspoň v klidu dodělám, co potřebuju na PC.
Simčo s tou svačinkou ti asi moc nepomůžu, jsem šíleně zapomnětlivá a fakt už nevím, co jedl. Nevím taky, od kdy se může třeba Lučina? Ta by malýmu mohla na rohlíčku taky chutnat a třeba tuňák. Dan má na svačinu, co chce. Někdy chce Sunar, jindy sní velkej kedlábek do toho přesnídávku, no prostě všehochuť :grinning: .
Včera jsem si mu stěžovala, že mě bolí záda - z vany ho vytahuje tatínek, ale když je teď pryč, musím já a Dan při tom dělá blbosti, tak jsem mu říkala, že mě bolí kvůli miminku záda, ať to nedělá. Dneska ráno mi říká Mě bolí záda. A já se ptám, od čeho? A on od medvídka, co ho mám v bříšku :grinning: - už jsme mu říkali, že kluci nemůžou mít miminka, tak tam má medvídka a hotovo :grinning: .
Pořád tu střídavě prší, to snad nikdy nepřestane....
25. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahooj holky :slight_smile:
teda tady to žije :angry: Já se hlásím že už budu chodit pravidelně :slight_smile: Vidím že řešíte papání - Lucinka má ráda tuňáka dávám rio mare ve vlastní šťávě a je z něho uplně hotová. taky Lučinu, žervé, pomazánkové máslo...no ale šumčička vede :grinning:
26. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Holky ten dort byl strašně jednoduchý, jsou to jen piškoty, ovoce a zakysaná smetana, nahoře trochu želatiny.
U nás se snídá rohlík s lučinou nebo máslem, občas trochu tvrdého sýra. Ale poslední dobou toho moc nepojí, nemá na jídlo čas :slight_smile:
Dnes jsme byli kupovat botičky a papučky, ty první už jsou Ondrovi malé.
Tady ještě foto, jak dort chutnal :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj Lucindo jak se máš? Nevolnosti už polevily? A co ti řekli v Oscaru?
Nahaho to je super, že malýmu tak chunal :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj Romi, já bojuju pořád, každé ráno a vlastně každý den :unamused: A každou kontrolu se svým doktorem, že nechci jít na kapačky jako při Lucince...ale celkově už je to lepší, páč mám kooooooonečně po státnicích

Na Oskar jdu ještě za týden ve středu, má tam být ta doktorka Daifalah a prý je to fakt kapacita co rozezná na ultrazvuku uplně všechno, tak uvidíme, snad to bude ok. Jinak už víme co čekáme :wink:

Jo a s tím papáním jsem si ještě vzpomněla, že Lucinka miluje piškotky, nebo spíš takové ty dětské sušenky namočené v mlíčku, kousek Eidamu nebo Ementálu do ručičky a ukusuje si to nebo zeleninový jogurt
26. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
to je mi moc líto, snad to brzy přejde. Gratuluji ke státnicím! Byl tam nějaký problém, že jdeš ještě jednou jako já? Nedělala ti ho poprvé Sukupová? A tož ty se nepochlubíš joooo? No tedá :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
Nooooo...si to tentokrát necháme jako překvápko :grinning: :grinning: :grinning: Poprvé tam byl nějaký doktor, takový mladý a super, tuším Kovalčík nebo tak nějak. prý je prcek dost malý a něco se mu nezdálo, ale říkal že ta doktorka řekne víc, tak jsem zvědavá, no nebo spíš jsem nervozní
26. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
ahá, tak dobře noo. Třebas se časem prořekneš :grinning: . Jo, určitě se neboj, to bude v pořádku, je lepší, když se na to podívá i ta zkušenější doktorka, určitě to bude v pořádku :slight_smile: .
26. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahojky

Luci jj Kovalcik, je dobry. Hodne mi pomohl,kdyz jsem lezela v nemocnici. Byly Vanoce,takovy blby obdobi, pro me zahul, protoze sjem nevedela, co vubec bude....

Jinak ja na oscara nebyla,chodium do predika k Polakovi
27. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
ahojky, moc děkuju za rady. tak nejdřív zkusíme tu Lučinu a uvidím, jak bude chutnat.
lus - no to jsem ráda, že už máš po státnicích, šikula největší!!! takže můžu gratulovat k jakému titulu? na ultrazvuku to bude určitě dobré a když je ta Daifalah kapacita, tak určitě poví co a jak. pak písni, jak jste dopadli, jo?
Romi - ty už za chvíli nastupuješ na mateřskou, že? teda, toto letí!!! a to je dobré, že m á Danda medvídka v bříšku :grinning: .
nahadi - dort úplně super a podle Onráška soudím, že byl i výborný :grinning: . co malý dostal? každý se mě totiž ptá, co koupit Onďovi k narozeninám a já nevím.
27. kvě 2010 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz
Simi ty prvni narozeniny jsou takové nečím zvláštní.....a dotazy co máme koupit,ja osobne moc rada nemam.
Ale vypada to,ze nam mamka bude péct pro prcka dortík......uz jsem ji posílala jaky,tak uvidíme
27. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
to je on,nas fanatik do Bleska jiny dort proste nechce
27. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko, tak konečně po delší době ráno, kdy jsme šli do jeslí a nepršelo. Hurááá :slight_smile: Dneska se v jesličkách fotí - společná fotka, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:.
Simčo - Daneček na první narozeniny dostal to, co je na fotce + sporťák od druhé babičky. Nejvíc si vyhrál s tím vláčkem a má ho dodnes a je nerozbitný! Aspoň soudím podle toho, co s ním dělal a že přežil - hraje písničku a kostečka se na jednom vláčku otáčí + zvuk jde vypnout. Nejméně ho upoutala ta tříkolka, moc na ní nejezdil a šlapat se na ní naučil až teď když umí jezdit na kole
27. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
ten vláček mi utekl :grinning:
27. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
raakosnicku to je nádherný dortík! My budeme mít tento - upeče ho jedna pekařka z Fléru. Danda se na něho taky už moc těší, pořád chce, abych mu ho ukazovala.
27. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Jooo jako loni bagr,Simca ho mozna doma videla,nevim,porad se na nej dival.
27. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
no holky, řeknu vám, že tyto dorty nejsou zrovna jednoduché! pro vyučenou cukrářku to asi žádný problém nebude, ale kdybych to měla upéct já, jakože občas pro rodinu peču dorty, tak teda nevím, nevím.
Romi - nad tou tříkolkou jsem taky uvažovala, tak uvidíme, ještě je času dost. ten vláček by mohl být ale super!
rakosnicku - to autko na dortu je vymodelované z marcipánu? jestli jo, tak je to teda hodně složité, ale kdyby to byla hračka, tak by to bylo lepší, jednodušší :slight_smile: . na narozeniny bude Ondráškovi taky péct mamka a my jí s Ondráškem budeme muset taky upéct, mají narozeniny ve stejný den :slight_smile: . nebo si jeden dort rozdělí :grinning:
27. kvě 2010 v 09:03  •  1 dítě  • Odpověz
Simi joo vymodelovane.
ja to prave mamce posilala meilem,jestli by to zvladla. a hracka, no on se prcek těší,ze ho z dortu odloupne a sní,tak hracku asi neee.
Zalezi na mamce,jestli si troufne,nemusi byt uplne stejne vymodelovane.
Ja jsem prave moji mame rikala,ze jeste obejdu cukrarny,jestli by nam ho nekde udelali dle vlastniho vzoru a za kolik,ale v loni mi pani rikala cenu tusim 350 za kil odortu,coz je mazec.
27. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
mam jeste jednu fotku,jinyho dortu,taky s Bleskem,ale tam je to autko jiny
27. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno,
Leni budem držet palce ať je na kontrole vše v pořádku. Kovalčika znám, já k němu chodila, je zodpovědný a nic neponechává náhodě, proto to chce konzultoval s tou Daifalah, ta je vyhlášená genetička a všude na ni slyším jen samou chválu. Lucka je labužník , když papká rio mare :wink:
Romi dort super, nedávno jsem koukala na výtvory té paní, ona je myslím z Kroměříže, ne?
Simi a co třeba takovou tu motorku - takové to odrážedlo? Včera jsme byli u sousedů a sešli se tam dva kluci ve stejném věku a byl o ní těžký boj: Chudáci matky, je od sebe nemohly rozehnat: Ještě, že Vašík je zatím přikurtovaný v kočárku a nemusít toto ZATÍM řešit. :grinning:
Rákosníčku, moje zkušenost je raději trošku kostrbatěji vymodelovaný, ale doma pečený, přijde mě že z cukrárny dosty nejsou takové chutné, jak ty doma pečené
27. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
Jity právě vím, že u Koláře dělají výborné dorty,už máme odzkouseno.
Jinak Simi ta motorka,o odrážedlo je super. Maly dostal autíčko a jezdil na něm ještě v loni a dorasovali ho uplne letos na jaře.
27. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Jasně, to je něco úplně jiného , pokud je dobrá zkušenost a i cena, jsem všemi deseti pro.
27. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
jo, no odrážedlo, vidíš, to mě ani nenapadlo! To užije stoprocentně!
Jituš je, ale právě říkala, že na Fléru z dortů nic neprodá, ale dělá je. Mám na ni mejla, kdybys někdy chtěla. Uvidím, věřím, že bude dobrý :slight_smile: a vyjde na zhruba 600 Kč, musí dokupovat i ty autíčka, ty jsou reálný, pak si s nima může Danda hrát. Má kolem 2,5 kila.
Normálně bych ho nedávala píct, nám peče jedna paní od našich z dědiny, má dorty dobrý, velký :grinning: a nešizený, ale bohužel dětské jí moc nejdou :slight_smile: Teda loni udělala Daníkovi tento, co je na obrázku, ale já pro něho chci něco jinýho, aby z něho měl opravdu radost a z autíčkovýho mít bude. Vloni jsem chtěla, aby tam aspoň použila takový ten jedlý papír s Tomášem mašinkou, ale moc se netvářila a říkala, že s tím nemá zkušenost, tak jsme ji nechtěli zbytečně nervovat a vzali ten, co dělává pro děti, ale jak říkám, Danda se jenom podíval, sfoukl svíčky a ani neochutnal. Tak třeba letos si kousek dá, když tam bude auto :slight_smile: .
27. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
První dort mel od Mlsné kocky,stál 800, ale velikánský,pres celou tu prepravku,co v ní vozej rohlíky.
Druhý měl lokomotivu s vagonkem,třetí bagr a ted bych chtěla tohle.
27. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
jinak meli jsme i trikolku,ale sla pryyc.ty slapky na prednim kolecku jsou pro ne strasne daleko, docela dlouho ji neuslapl, a ona i ta vodici tyc se po delsi dobe blbe ovlada.
Ale auticko udelal oveeelkou sluzbu a kam se púpodivam drandi ditka na motorce odrazedle
27. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
rakosnicku - však uvidíš, co mamka na to. mně se ten dort ale taky moc líbí, tak třeba na něm zapracujeme společně, aby se malému líbil :wink:
Jity - jojo, odrážedlo mu chce koupit švagrová. pak je tu ještě švagr a dvě babičky a my, takže každý na mě útočí, co koupit malému. já doma moc krámů nechci, ale každý chce být nejlepší a chce mu koupit nejlepší dárek, fakt už mě to štve. hlavně tchýně chce být NEJ! :angry:
Romi - tento dort je taky hezký, ale prcka asi moc nezaujme, to je fakt. ten autíčkový se mu bude určitě líbit, i když 600,- je teda pálka! tolik si mamka brala snad jen za třípatrový svatební dort. ale ta to nedělá pro kšeft
27. kvě 2010 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
Simi byl by jste zlaté. Ten lonský bagr mamka zvládla precizne.byl nadherny a vyborny

Jinak ja malymu k roku kupovala mluvící hrnec od fisher price, ten uzil taky hodne. a spojili jsme s darkem autosedacku (velkou),
27. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
nějaké dřevenné kostky, zalezí co ho zajímá
27. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Hahha tchýně :grinning: , kdyby jsi viděla co dostal teď Vašík od tchánovců :grinning: :grinning: , až budu mít čas udělám foto... musem leteď, dítko si mě žádá...........
27. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.