• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
u nás tchyně dava penize,ze si mame koupit a vybrat co potrebujeme a pak j ito dame a ona detem preda. je to jistejsi a ona uz to taky pochopila
27. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
od kamaradky tchyne koupila jejimu klucikovi krasny zupanek,jo nadherny fakt je,ale je ruzovy. proste proto ze seji libil
27. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
Simčo jj, je to docela dost, no ale co bych pro něho neudělala že jo :grinning: Ocení ho určitě víc, než kdybych se o něco pokusila já :grinning:
27. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
ahojte holky!
teda dortík super, Lucinka měla k roku takový podobný jako Ondrášek a pak ještě jeden jenom z jablek, aby ho mohla jíst i ona.
Jity to jo, ona je malá gurmánka :grinning: Ale Rio Mare jí kupuju já dobrovolně, protože se mi zdá, že je nejkvalitnější, tak pro klid duše. Jako ale jinak jí koupil táta párek v rohlíku :angry: a jak si mlaskala...

Simi jooo už jsem titulovalaná Ing :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
lus - jsi úplně úžasná! vystudovat výšku při prckovi, to je teda síla, takže ještě jednou moc gratuluju, paní INŽENÝRKO! :grinning:
Romi - no to je jasné, já bych pro prcka udělala taky všechno :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz
Taky se přidávám ještě jednou ke gratulaci k titulu, je to určitě krásný pocit, mít zdravé parádní dítě, další na cestě a ještě titul v kapse!
Já si taky kdysi říkala, že při mateřské ještě něco vystuduju, ale asi to nestihnu, jsem líná jak veš, to radši zůstanu u těch korálků :grinning:
27. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Lus gratuluju...
Taky jsem měla v plánu při dětech dodělat VŠ. No jen každým rokem to bud odlozím nebo mi do toho neco vleze...
28. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
Sajmi - Ondra dostal k roku - houpacího koníka, od nás křesílko (viz foto) a od tchýně peníze a za ty se koupilo pískoviště na zahradu, jo a od švagrové tatrovku a pak menší dárky - xylofon a nějaké dřevěné hračky. Taky jsem nevěděla co, odrážedla podědil, tříkolku taky.
Já jsem dělala ještě jeden dort, byl to můj první pokus, nikdy předtím jsem nepekla, čekala jsem, že to dopadne líp, ale na první pokus dobrý :grinning:

Lus - gratuluju k titulu.
28. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
nahadi - dort super, jsi šikovná! dobrý nápad, ti draci vypadají moc pěkně a vesele. a křesílko je taky parádní. sedává na něm Ondrášek rád?

jinak u nás nic nového, jen jsem trochu nervózní ze zítřka. mám jít na 6 hodin do práce, tak jsem zvědavá, jak to tam zvládnu a jak zvládne tatínek hlídání Ondráška, doposud hlídal jen jednou a to hodinu! :sweat_smile: ale oni to spolu kluci určitě zvládnou! :slight_smile:
28. kvě 2010 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz
Sajmi už do práce???
Tak at to kluci zvládnou
28. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
rakosnicku - jdu jen na skok, holky potřebují pomoct a brigádnice nemůže, tak zaskočím já :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
....ja ze nejak pravidelne....
no co se divim,ja sla do prace,kdyz byl malymu rok
28. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Sajmi - určitě to zvládnou :slight_smile: u nás to taky zvládají, když já jsem v práci. Na křesílku nessedí, protože on neposedí nikde :grinning:
29. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
nahado dortík je moc pěkný, jsi šikovná.
Simčo, aspoň se trošku víc ztmelí, víš jak, když spolu budou celý den. Pokud to ovšem manža nevyřeší tak, jak to řeší dycky můj - jdou k babičce :grinning: .
Ráno jsme byli odvolit, v autě jsem si všimla, že máme na sobě každej něco zelenýho, já svert, Daník mikinu a tata tričko, jako bychom šli volit Stranu zelených :grinning:
29. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
my byli volit už včera a vašík mě rval obálku z ruky, nechtěl ať jí hodím do urny. :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Jituš, však to je dobře, že je tak uvědomnělý :slight_smile:
Holky, kdo budete chtít mrknout, tak už mám ty svoje stránky : www.be-beauty.cz :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Romi rovnou se zeptam, mas tam avon,nevis jake je to zesvetlujici serum???
PO maly mi zustal pod nosem takovy pigmentovy knir,i na cele.....chci se toho zbaviit
30. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
nevím, moje KOO říkala, že ho má zatím týden a výsledky se uvidí tak za 14 dní - má tedy ten krém. Mě ten krém dorazí ve středu, taky ho chci vyzkoušet. :slight_smile:
30. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
jee,dej mi pak prosim vedet, nejake info.
30. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
ahojky holky tak nejak nestiham odpovidat - jeste s tim docitani jakz takz ale pak maly zacne a je po odpovedi... :sweat_smile:
simi jak dopadlo hlidani a prace??
romi hned jdu prozkoumat stranky - uz se tesim - musim si taky udelat radost a neco objednat... :wink:
jity my taky byli volit - ale vojta nastesti spal doma - jinak bych asi ani tu obalku nedonesla :grinning:
lus taky gratuluju i kamil uz to ma za sebou (asi jsi cetla na fc ze) ale bylo to o nervy...
30. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? venku zase hnusně, ach jo. odpoledne se chystáme do porodnice za kámoškou, tak už se těším! je sice v Hradišti, tak doufám, že ji tam najdeme! v práci jsem to zvládla v pohodě, úplně mě to tam bavilo! :slight_smile: a tatínek s Ondráškem to zvládli taky fajn. byli za mnou dvakrát na kojení, na procházce, takže jim to docela i uteklo.
Romi - hezké stránky, gratuluju! :slight_smile:
Jity, Leo - taky vám kluci všude lozí a všechno demolují? jsem z toho úplně špatná, co dělá Ondrášek! leze mi do koše, všechny kvítka, které jsem měla na zemi už milionkrát vysadil, tak jsem je už musela dát na skříně, ožírá mi boty, tak jsem je už taky musela schovat, no prostě katastrofa! hodí se mu všechno, co je špinavé a dá se strčit do pusiny.
31. kvě 2010 v 10:29  •  1 dítě  • Odpověz
Simi živě si to dovedu představit. ještě že mala leží tam, kd eji položím
31. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
Ahojte holky,
to počasí už je jako fakt hrůza
Simi to je super že jste to zvládli, tak aspoň víš, že máš hlídání zajištěno :wink:
Včera jsem byla s Luckou ve Zlíně, jsem myslela že ji zabiju už fakt, vůbec nechtěla být pod pláštěnkou, já mokrá jak kaňka a ještě ona řvoucí do toho. opravdu paráda. a zítra jedu do nemocnice na ten ultrazvuk, tak zas znova :angry:
1. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Lus noo déšt,déšt....už me to stve.
Kazdy rano jsem mokra jak mys, nez prijdu ze skolky a nez to uschne,jdu do deste znova...
1. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
ahojky, no už by ale mohlo vylézt to sluníčko, co? :rolling_eyes:
Leni - to muselo být včera supr, jak jste tak zmokly :frowning2: , ale třeba bude zítra Lucinka hodnější! určitě se bude těšit na fotečku miminka, tak bude poslouchat :wink:
1. čer 2010 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz
Simi mně nevadí, že není sluníčko.....dokonce mi to spíš i vyhovuje.
Ale ten déšt už mě vytáááááčí
1. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky
teda uz je toho vazne dost - mohlo by se fakt uz umoudrit!!!! :angry:
jinak my chystame tchanovi oslavu tak do toho nase behu jeste dalsi akce - tak sem zvedava jak to dopadne ale vubec se netesim...
simi - vsechno co u nas bylo na zemi je o patro vys a k tomu uz si vojta aj stoupa takze budem posunovyt jeste vys... des... a to ho tatinek naucil prede mnou utikat takze kdyz leze a ja na nej zavolam at jde za mnou a jdu pro nej streli do plenek a zacne utikat po kolenach - to jdeme na kontrolu a kolena sama modrina - sem zvedava co nam na to rekne...
lus - to je s tema detma fakt v tomhle pocasi des... a ty plastenky a prochazky v desti si jeste pamatuju ze skolky - hruza...pak dej urcite vedet jak jsi dopadla u dr... jo a kdy mate promoce?? nebude to treba spojene s kamilovyma??
1. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
málem bych zapomněla, všem dětičkám přeju k dnešnímu svátku vše nejlepší a ať poslouchají svoje maminky :wink:
Leo - to je dobré, takže Vojtíšek před tebou zdrhá? :grinning: kdy jdete na kontrolu?
rakosnicku - tu školku ti v tomto počasí dvakrát denně nezávidím :frowning2:
1. čer 2010 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz
nooooo stojí to za to. hlavne rano vzbudit obe dtika,navlict je, sebe a valit do skolky....brrrr.
Kdyby aspon bylo auto
1. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
romi - tak sem ted u tebe nakoupila tak se moooc tesim :wink:
1. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.