• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Jé, děkuji moc :dizzy_face:
1. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
Brý ránko dojdem do školky a odtud nás vrátili,řeka u školky má hladinu tak metr od brehu
2. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
raakosnicku no jo, je to síla. Aj tady u nás je Rusava tak půl metru ve městě, tady u nás, kde je ještě kolem břeh a tráva, tak je tam víc místa. Fakt paráda.
A doufám, že samik je o.k, protože bydlí v Pravčicích a na netu píšou, že je tam dost problém, voda to zaplavuje :(
2. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
nooo takhle jsem drevku ja neviděla
2. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
ahoj holky, kdo bydlíte u vody, držte se, myslím na vás! je to hrozné a furt prší :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. čer 2010 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz
Simi a bude,až do pátku.
myslím, že se nedostaneme ani do obchodu, voda u sparu je taky plna....nas to odřízne
2. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
tak nám už tu vyhlásili 3.stupeň povodňové aktivity...ve městě to asi vyteče, tady snad ne, ale asi půjdu zkontrolovat Daníka k babči.
2. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
tady je třetí od šesté odrána
2. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
to je hrůza! podávejte info, jak to u vás vypadá!
2. čer 2010 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky
tak mi jsme naštěstí relativně v pohodě,nebydlíme u rybníku,ale lidi u něho jsou v háji,už od noci odčerpávají zase vodu,zatopený sklepy mají lidi i v naší ulici,mi naštěstí ne,máme dobrou izolaci a studnu dál od baráku.Jinak v dědině hrůza a děs.
V Hulíně je Albert pod vodou,sem se ted dozvěděla
2. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
blbá vodaaaaaaa

Simi na fejcu mám fotky a videa,tak sleduj
2. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
Samiku to jsem ráda, že jste v pořádku.
No hlásili tu nějaký ulice, kde je potřeba dávat pozor, asi spíš na městě, ten Albert mě překvapuje.
2. čer 2010 v 09:17  • Odpověz
No Romi,právě tam jel známý na pivo a volal že pivo nebude že je Albert pod vodou.
Jo přesně tak blbá voda :angry:
2. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
ahojky holky tak my mame potok primo u baraku takze nam pred chvilkou chybelo zhruba 5cm k vyleti..sousede plavou, manza zasahuje - ne oficialne...takze cekam s cim prijde a k tomu jeste smrtak v kopci... taky hodim foto na fc...
2. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
Leu hodíš mi prosím tve jemno na fejcu,pridam si te,jestli muzu.
2. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
o smrtáku už Simca psala
2. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
Aaa už jsem tě nasla.
2. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
tak hlásím,že voda u hřiště se též vylila a cesta plave...manžel za chvílu pojede z práce a bude se muset snažit projet...
holky napište mi prosím to IP vaše jména,přidám si vás na FB,díky díky moc
2. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
díky leu už sem si tě našla a poslala požadavek
2. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Brý večer holky
tak se opět hlásím po delší době. Malinká spinká a tak mám opravdu jen chvilku. Celý týden něco dělám a když mám doma přítele tak kolikrát nestíhám ani net. I když jsem spíše na FB. Nu prostě každý den je šíleně stejný. Uklízím, vařím, žehlím a tak dále. Na net my toho času moc nezbyde. Už mám někdy i ponorku.Si pomalu nemám co už s malou povídat.Ale vždy něco vymyslím.Už by to chtělo sluníčko a vypadnout někam z kočárkem. Tady po vesnici chodím stále dokola. I když teď jsme nebyli venku asi dva dny pač šíleně pršelo a tak se z malou ani nedalo jít.Tak jsem chudáka psa vyhodila na dvůr.Malinká je zatím zdravá.I když se mi zdá že jí bolí ouško pač se za něj dneska pořád chytala,ale uvidíme do pátku.
My jsme naštěstí mimo záplavovou zónu takže jsem ráda. Ale zase máme obkopaný půlku baráku a není to dodělaný.Takže mám taky strach aby náhodou barák nespad. Jinak déšť už mě neba,ale věřím tomu že to brzy skončí a bude konečně to teplo.A pak konečně domluvíme ten srazík. Jsem zatím bez auta takže cestovat za někým busem je složitý.
Holky naše malinká už je tak strašně velká.Zítra máme 4 měsíce a já z toho mám šílenou depku pač to tak strašně rychle utíká až je to děs.
Holky mějte se krásně a já se pokusím chodit častěji. I když malinká moc nespí tak se pokusím Vás nějak více navštěvovat.

Romi díky za stránky Fler jsou fakt bezva. Už mám z tama tričko pro mojeho a teď jsem si objednala kalhoty.Ale koukám tam neustále na ty šperky.To je úplná nádhera, stále si říkám že si nic neobjednám,ale asi jednou podlehnu.Závidím holkám co to dělají jsou fakt šikovný.

Raakosníček tebe neznám takže tě u nás na diskuzi Vítám.
2. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky, snažím se prodat nebo vyměnit tohle pouzdro na dudlíky od Red Castle. Chtěla bych ho v černé barvě.Nabízím jej za 89,- a tím, že jste většina ze Zlína, ušetříte na poštovném :slight_smile: Je zcela nové, zabalené s origoš visačkama. Klidně nafotím a pošlu na mail. Díky Klára
3. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahojte, mám chvilku volna tak píšu, pár dní jssem nepřispívala , proto zabrousím trošku zpátky
Simi - je fajn, nachvilku vypadnout z domu i když je to do práce, co? Tatínek i Ondrášek to zvládli bezvadně.Měly by jsme to tak dělat občas všechny ať si chlapi nemyslí, že být doma s prckem je lehárko, zatím co oni chudáci musejí dřít v práci :grinning: :grinning:
Jinak my taky museli všechny věci přestěhovat do vyšších sfér a počítám s tím, že až bude Vašík chodit budeme v tom pokračovat. Nejoblíbenější hračkou je jsou u nás tyčky na čištění uší, nádherně se vyhazují z krabičky, učím je Vašíka zase skládat zpátky do krabičky,..... dvě, tři tam dám..... a zas to vysype, takže si to posbírám raději sama, protože to by jsme s tím nebyli nikdy hotoví. Květináče mě neboří, protože já su ostuda, všechno mě uschne :cry: , tak toho doma moc nemám, jen pár kousků na chodbě a tam se zatím moc nezdržuje.
Leo - my byli na kontrole v úterý, taky máme kolena samou modřinu, celkem jsem měla obavy co mě tam na to řeknou, ale v pohodě, smáli se tomu :grinning: :grinning: . Vašík váží 9,70 a délku jsem momentálně zapomněla, ale je to dost, bude to dlouhám. Obdivuju tvojeho manžela, asistovat kolikrát u těch nehod chce opravdu pevné nervy. Já bych se z toho sesypala.....
Romi - stránky super, už se těším na vánoce, počítám s tebou a raduji se, že si letos nebudu muset lámat makovicu co komu za dárek. Všem babám z naší rodiny objednám u Tebe naušničky.
Mili , samik, co voda ??
3. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jity tak u nás díky bohu nic neteče. Jen za barákem máme takovou hrůzu spíše jako odpadní kanál.Prostě hnus. Takže když to všechno teče z hor tak se to vleje tady do tý hrůzy. Takže v poho. Jinak u nás mám jen strach aby nám nespad barák.Máme jej obkopaný a nedodělaný.Takže jen kdyby pršelo ještě víc tak mám strach aby to nepohnulo základy. Jinak v poho. Na zahradě nemáme ani kaluž.Takže opravdu u nás v klidu. Jen těm ostatním moc nezávidím. Ale co se dá dělat.Přeci se všichni nebudou stěhovat někam pryč.Je mi jich líto těch lidí.Kámoš je už po druhé vytopenej díky Moravě. Takže co se dá říct.Jen to že to brzy přejde a už bude jen svítit sluníčko a bude dobře.A v létě zase budem zkuhrat aby zapršelo :grinning:
3. čer 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj holky, tak venku konečně krásně! kéž by to tak vydrželo celý víkend! jedeme na víkend k našim, tak už se těšíme a dnes možná i opečeme špekáčky, hurá! se těším jak malé děcko :grinning:

rakosnicku, sami - voda už je u vás v pohodě?

leo - jak jste dopadli na kontrole?

mili - co to Sárinčino ouško, ještě bolí nebo to přešlo? my furt bojujeme se zubama a už si asi začnu škubat vlasy, protože jsem z toho nevyspání už fakt docela psycho a nejhorší je, že nevím, jak pomoct tomu našemu prďolkovi :frowning2: .

jity - jj, jsem ráda, že to spolu kluci zvládli a byla jsem překvapená, že tatínek uznal, že to s malým zas takové lehárko není, jak si myslel :slight_smile: . Vašíček je šikulka, že už tolik váží! kdy jdete zase na kontrolu?

a co Verunka, jak se asi má s Davídkem?
4. čer 2010 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, no snad už nebude pršet. Sluníčko je super! Můj ale stejně v nedělu jede na týden zase na povodně. Když byl minule - v Karvinné, tak tam čistili a odklízeli a prý je to tam teď ještě horší, než to bylo. Tak budeme s Dandou zase týden sami, ale rychle to uteče, doufám :slight_smile:.
Jé, Simčo, špekáček bych si taky dala.
Všem, co mají trápení s dětičkama přeju, aby to brzo přešlo a mohli jste si užívat pěkného počasí. :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
ahojky holky
tak voda pomalu opadá,ale bylo to vylitý zase fest :frowning2: ,někteří mají vodu ve sklepích,někteří i doma,protože nemají pod barákem sklep,vůbec jim to nezávidím,doufám že už bude pořád jen svítit sluníčko aby to pořádně všechno vyschlo.
Romi stavila bych se příští týden některý den dopoledne,jak se ti to bude hodit,ale teda netuším vůbec kde bydlíte tak asi bude lepší(pro mě)když si dáme sraz na nějakým mě známým místě,pokud ti to nebude vadit
4. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
ahojky holky
tak ja totalne nestiham... :frowning2:
vcera jsme nikde nebyli jelikoz jsme se vzbudili a meli 37,5, po obede 38 tak sem volala dr jestli muzeme do poradny kdyz jinak mu nic neni tak rikala at pockame co z toho bude - takze sou z toho zuby - ma zvysenou teplotu a jinak nic - tak cekame az se prorezou (potvory!!!) takze poradna pristi tyden... jinak jsme vcera byli navstivit toho druheho hasice z te nehody - bylo to super - vsichni byli radi ze se vidi...
ted valim rychle neco uvarit a pak vas doufam doctu... :wink:
4. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahojky
Sajmi malá se za to ouško pořád chytá ale přes už tak ne.Spíše ve vaně večer se za něj stále chytala.Tak nevím. V pondělí jdeme na převážení tak to řeknu dr. Ale myslím že to nic nebude aspoň doufám. Jinak stále kýchá a trošku pokašlává.Jinak je to v poho. Kamarádka má o měsíc mladší holčičku a už ji na noc dává Bebu.My naštěstí zatím nic. Pořád kojím což je pro mě dobře,ale už mám někdy pocit že jí to taky nestačí.

Verča se má myslím dobře. Byla u mě je to asi týden. Davídek je parádní klučina,Krásně válí sudy.Je to už super. Myslím že toho má taky spousty tak je to těžký najít si čas na pc.

Holky jak čistíte miminkům ouška? A kdy jste začali dávat první mrkvičku? Čekali jste na mudru nebo jste začali sami?

Dík za odpověďi. :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
Samiku jj, kromě pondělí - to jedu do KM. Můžeme se sejít třeba na autobusové zastávce. U nás si vybereš ten řetízek, mám jich víc a různý délky, tak co se ti bude líbit. Do IP ti písnu telefon.

Milin to je prima, že je malá plně kojená. My začali první mrkvičku už od toho ukončeného 4.měsíce, protože byl stejně částečně na UM a doktorka říkala, že můžeme. Danovi samozřejmě :slight_smile: chutnala, ale je fakt, že pak měl v roce už 12 kilo :grinning: - dneska u mě byla kámoška, malá měla rok a má 8 kilo :slight_smile:, ale ona je malinká po rodičích, tak nemá být po kom těžká a veliká jako náš mistr :slight_smile: . Ouška jsem odmala čistila takový těma štětičkama do uší pro miminka, mají trochu větší tu bílou část, jak to napsat - no normálně je mají v drogérce :slight_smile:. Někdo čistí ouška třeba navlhčenou plínkou.
4. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
Romi a čistíš ouško i vevnitř nebo jen venku? Já jej skoro nečistím. Mám strach. Až když vidím mázek tak jej vytáhnu štětičkou. A někdy jen tak trochu přejedu ouško v záhybech,ale víc nic.Tak mám strach jestli ji nebolí ouško z toho že ho nějak nečistím.A taky vždy ve vaně se jí dostane voda do ouška.Už dávám i míň vody,ale ona tam sebou stejně mrská tak si ji tam stejně nějak dostane :slight_smile:
4. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.