• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Simi jj dobry
4. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
milin tam, kde ta štětička dosáhla. Ptala jsem se na to tehdy i doktorky, protože u nás to samé - voda všude, i v uších a měla jsem strach, jestli se nemůže nachladit a nebo mít problémy s ušima, doktorka ale říkala, že to nevadí, když se nejde ven na vítr...je fakt, že to musím zaklepat a opravdu jsme nikdy problém s ušima zatím neměli. Tak snad i u vás to nic nebude. Nevím, jak přesně se to pozná, ale myslím, že kdyby jsi jí sáhla na ouško a trošku třeba zmáčkla, jemně, a začala by brečet, tak jí asi bolí a byl by nějaký problém.
4. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
Užíváte si krásného počasí, co? Danečka mi vzala tchýně a strýc a jeli na návštěvu za tetou, takže mám volno a vkládám nové zboží a peru :slight_smile:.
6. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
ahoj holky, to byl ale sluníčkový víkend, že? jsme si to u našich úplně užili. dělalo se sice hodně na zahradě, ale aspoň jsme byli venku. v pátek už to můj muž nevydržel a šel koupit jantarové korálky pro Ondráška, protože jsme se týden nevyspali a mám pocit, že normálně pomáhají! v noci se malý už tolik nebudí a když jo, tak se jen napapá a zase usne, bez plaču. hrče má v pusince pořád velké, ale včera nám aspoň vylezl šestý zoubek, tak jsme rádi. ještě ten zbytek! :frowning2:
jak se jinak máte, co nového?
7. čer 2010 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
jantarové korálky????
7. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Simčo tak to je paráda, že to funguje! Pokud bude mít malá taky problémy, tak vím, co zabere :wink: . Danda to naštěstí přežil bez nějakých zjevných problémů :grinning: .
Já jedu do KM, musím Daníkovi nakoupit nějaké letní oblečení, má z loňska tuším jedny kraťase a pár triček na lítačku, ale slušnýho nic.
A jdu na kontrolu se štítnou žlázou, jsem moc zvědavá, jestli budu mít opravdu vysoký tlak. Ráno jsem byla znova na krev a jak sestra píchla, tak to tak vystříklo, prý je to tím, že mám vysokej tlak :(. Já pořád žiju v blahé naději, že ne :grinning: .
Joo a kámošce se v pátek narodil Lukášek - 4240 g a 52 cm! :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Simi super, že pomáhají.
Já jsem se dala do úklidu, přijde mě že jsme jak u hadráře, třídím věci, co už Vašík neobleče a balím to do pytlů a cpu zatím pod postel do úložného prostoru. Taky svoje věci mám v plánu probrat, máme plné skřímě, ale když přijde na věc, mám pocit, že nemám neustále co na sebe. A vůbec těch krámů doma neuvěčitel mě přibívá :rolling_eyes: :rolling_eyes:
O víkendu bylo super počasí, kéžby tomu bylo tak i celý tento týden :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
Romi, Tobě ty týdny neuvěřitelně letí. Tak ať kontrola dobře dopadne a i kdyby byl tlak vyšší nějak to neřeš, ani si Tě pohlídají. :slight_smile: Lukáše je obřík :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky...Jity to je jak u nás,taky se mi zdá že je strašně moc věcí ale kde se berou furt???
Romi kontrola ať dopadne na výbornou.Budeš mít čas ve čtvrtek dopoledne tak mezi 9 a 10?A ještě mi prosímtě napiš u které zastávky.Číslo už mám uložený,v IP máš moje.
7. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
Evčo, ano budu čekat, když tak písni, jak vyjedete - nevím jestli na kole, pěšky, nebo autem, prostě až budete kousek od Hulína .) Budeme s Daníkem čekat na té zastřešené zastávce směr na Holešov.
Jituš no jo, letí to hrozně, ale klidně bych už zítra brala rodit :grinning: , už mě to neba :slight_smile:.
Kontrola dopadla dobře, tlak mám úplně normální 130/85, takže pohoda, krev je taky v pořádku. Na Dandu jsem sehnala jenom jedny kraťase! já nevím, jestli někdo nepočítal s tím, že ještě nějaký léto bude? .) Za chvíli pro něj jdu do jeslí a musím mu tady ještě koupit tenisky, ať nelítá v botaskách. Zase bude spát u babičky, takže mám opět leháro. Musím si užívat, dokud to jde :slight_smile: , vsadím se, že až se narodí malá a hodilo by se, aby spal u babči, tak tam chtít nebude :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
Romi o.k. přijedeme tam,pojedem na kole pokud bude pěkně.To je fajn že kontrola dopadla na výbornou :wink:
Lehára si užívej dokud můžeš!!!
7. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky
jen hlásím že zítra odjíždím s přítelem do Šumperku. Takže jak jsem slíbila že budu přispívat častěji tak tento týden to moc neklapne pač tam budu bez netu.

Mějte se krásně a přeji Vám a hlavně dětičkám ať už vylezou všechny zlobivé zuby a vy se všichni krásně vyspíte.

Papa. :slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj Milin, tak si to užij :slight_smile:
Dneska se jdu ostříhat ke známé. Je kadeřnice na mateřské, tak uvidíme. Kadeřnice ke které chodím obvykle - stříhá tady na sídlišti, takže je to nejblíž, mě vždycky vylepá a jak jsem čím dál tlustší, tak vypadám ještě hůř, tak jsem zvědavá, co se mnou provede ona :grinning: . Zítra jdu totiž na pokec s holkama z Fléru, tak abych vypadala jako člověk :wink:
8. čer 2010 v 07:22  • Odpověz
ahojky
Romi - tak ať jsi kočka! já bych si taky tak zašla ke kadeřnici, ale není čas. to je super, že už to máš za pár, to je síla, jak to letí! :slight_smile:
Mili - ty si to užij v Šumperku a pak písni, jak bylo :wink:
rakosnicku - jj, jsou to jantarové korálky proti bolesti při rořezávání zoubků a mám normálně pocit, že pomáhají!
Jity - tě teda obdivuju, že jsi se pustila do takového úklidu!
8. čer 2010 v 09:33  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky....
Romi předem se ti omlouvám že ve čtvrtek to neklapne,protože Juli dostala neštovice a počítám s tím že je pak dostane i Samík,takže to bude na dlouho.Asi mi to nakonec budeš muset poslat poštou,ale ještě se domluvíme jo?
8. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
Evi, to je mi líto, nebo možná ty jsi ráda, nevím :slight_smile: tady v Hulíně byly taky neštovice a všichni si na ně chodili :grinning: . Určitě mi pak písni adresu a já to pošlu, není problém.
Holky, vypadám děsně, ach jo, nevím, jestli jsem tak kritická jenom já....jí se to moc líbilo. Chtěla jsem červenou, mám na hlavě rezavou, chtěla jsem slušně ostříhat, ale vypadá to blbě :(
8. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojky holky tak vas zdravime jen v rychlosti protoze od ctvrtka mame teploty, vcera uz tak kaslal a mel rymu ze sem byla donucena odvolat tatinka z prace a jet k doktorce (byl to zazitek - hlavne pro kolemjdouci - tatinek se totiz nevyslekl z hasicskeho) no a stejne me rekla ze to ma od zubu - tak fakt uz nevim jak vypada nemocne dite a dite kteremu rostou zuby... stejne jsme tuto noc spali asi hodinu, zvracel mi vsechno co snedl tak sem zase rano volala jestli je to u tech "zubu" normalni tak pry ne, ze se k tomu asi pridala viroza... tak mi dite porad lezi na rukach - a ted prechytl tatinek...
romi - doruceno - nadhera...
simi - asi tatinka taky vysle na korale...
8. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
Simi myslim,ze vcera by nam fakt pomohly.
mala byla na zabiti,furt jecela,na rukach,na zemi,v postylce,na zemi...uáz jsem nevedela co s ni
8. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Romi já jsem i ráda že je chytla ještě když je menší aspon vím že už je pak nechytne,akorát když je venku tak nádherně tak to mi vadí,nesmí jít vůbec ven 5 dní a příští pátek na kontrolu.Zrovna tento pátek má narozky,už sem měla objednaný dort u kámošky a obvolanou rodinu aby přijeli v sobotu tak sem to musela zrušit.
Romi určitě vypadáš pěkně,to jen ty si myslíš že tomu tak není,určo!!!
8. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ty zubiska dokáží potrápit, co? My očekáváme další spodní zoubek, Vašík slintá v jednom kuse a pořád šmejdí rukou v puse.
Simi - není co obdivovat, já mám ten úklid rozvržený hezky na etapy a postupuju hlemýždím tempem :grinning: . Mám to naplánované tak, že než odjedeme na dovolenou, budu mít vše v cajku a vrátíme se do čisťounkého domečku a celé prázdniny nebudu mic dělat. No plánuje se pěkně, ale zas taková pohoda to nebude, obzvlášť s prckem :grinning: :grinning:

Leo - ty jo :frowning2: , ať je co nejdřív líp a jestli to jen trochu pujde zalehni na chviku ( i když mě se to asi lehko řekne), spát jen hodinu je nářez a Vojtíšek potřebuje maminku plnou síly.

Romi - já myslím, že to není až tak zlé s tím účesem, třeba je to jen o zvyku. Já se většinou po ostříhání pár dní nemůžu na sebe podívat do zrcadla :grinning:, než si na sebe zvyknu Minule jsem taky říkala jen zastřihnout konce a holička se rozjela a vypadalo to, že mě na hlavně nic nenechá.
8. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
Holky, tak Daneček říkal, že mu se ty vlasy nelíbí a prý si to mám dát pryč :grinning: .
Evčo já bych právě možná taky Dandu infikovala :slight_smile:, ale měla jsem strach, sice se říká, že pokud těhotná už neštovice v dětství měla, tak to plodu nevadí, ale já to nechtěla riskovat. A kámoška šla svoje dvě děti nakazit ke třem! a stejně to nikdy nechytli :confused: . Je to opravdu smůla, že se musí zrušit ta oslava!
Leonko jsem ráda, že se ti výrobky líbí.
raakosnicku jj, je to někdy pěkně na nervy, že? :( snad to dneska v noci bude lepší! Když tak budeš muset taky poslat manžu pro korále :grinning:
8. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahojky, tak manža i Ondrášek spinkají, tak mám chvíli čas než taky zalehnu. dnes byl Ondrášek na zabití i s korálkama, tak nevím, jestli pomáhají :frowning2: . ale asi to bylo tím dusnem nebo nevím. vůbec nechtěl spinkat, furt by se po mě jen plazil, no hrůza. zítra nás čeká desetiměsíční prohlídka, tak jsem zvědavá, jak dopadneme.
Leo - to je mi líto, že jste nemocní. snad bude brzo líp!!! taková viróza, to je hned a když se k tomu přidají ty zuby, tak je to horor. ale držte se, myslím na vás!
Romi - já jsem vždy od kadeřnice přišla s brekem, takže tě úplně chápu. jsi ale určitě krásná! Danda si na vlasy zvykne, toho se neboj a ty taky :wink: . a na neštovice bych počkala až na dcerušku (nevím, jestli psat Krystínku nebo Zuzanku :grinning: ). pak si to s Danečkem odbyjí spolu :wink:
Jituš - kdy to frčíte na tu dovču a kam? úplně mi to vypadlo.
Sami - vy se držte, ať ty neštovice dobře zvládnete!
8. čer 2010 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
Romi, jejda já jsem už fakt blbka nejblbější! chtěla jsem napsat Kristýnka!!! ach ta čeština :confounded:
8. čer 2010 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno, dnes to vypadá na pařák, co? :slight_smile: Ale pořád lepší než když prší.
MY měli po hodně dlouhé doby dobrou noc a já jsem se fakt dobře vyspala. Přijde mě, že musím Vašíka odpoledne pořádně utahat a pak líp spí.
Simi - ať dobře pořídíte na kontrole a pak napiš
Na dovču jedeme na Vysočinu na konci tohoto měsíce, pronajali jsme si tam chalupu, jen doufám, že bude trošku ucházející počasí, je tam i bazének ať si užijeme trochu vody.
Sami - neštovice jsou nepříjemné, ale budete to mít z krku. Ještě jsem se chtěla zeptat, pochopila jsem dobře z toho, co tu psala Romča, že jsi Eva?? Víš, že bych Ti říka jménem. Já jsem trdlo, trdlovaté a plete se mě to se Sinčou, tož ať nepíšu kraviny.
O víkendu jsme byli v albertu a vzala jsem si ten časák co dávají zadara u pokladny. Byly tam recepty na dorty. Nemáte ho náhodou některá doma?? Docela se mě líbilo jak je tam měli nazdobené.
Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že jsme vzdali prstový kartáček a pořídily nornální. To hryzání bylo už neúnosné :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahoj Jituš, jj, dneska pařák. Jsem už jenom ráda, že chodíme pěšky, bez kočáru, protože Dandovo šnečí tempo mi maximálně vyhovuje, kočár bych asi už neutáhla :cry: . Ten Albert časopis mám, vždycky si ho beru, jsou tam dobrý věci i čtení. Ale moc receptů jsem z nich ještě nezkoušela, to víc asi z Pošli recept.
Jj, Samik je Evča :slight_smile:, můžu to snad napsat za ni, teď asi maže a maže :grinning:
9. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahojky, tak my jsme dnes byli na kontrole v 10 měsících a vše je ok :slight_smile: . malý je prý šikovný, má v očích pěkné čertíky, pusinku plnou hrčí od neprořezaných zoubků a 12kg a 77cm. porostl dost, ale váha se nám konečně zastavila a už tolik nepřibírá, tak jsme s doktorkou zajásaly :slight_smile: . jinak už můžeme bílý jogurtík s čerstvým ovocem, Lučinu prý ne, tak nevím, co mu budu dávat na snídani, už mi chleba s máslem a šunkou moc nechce. no a s ekzémkem, co pořád má, jdeme v pátek na kožní, tak uvidíme. tak hezký večer a klidnou noc! :wink:
9. čer 2010 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz
Simi ja lučinu davam......rozhodne lepsi nez tavene syry. je fakt, ze je v ni tvaroh, ale zase toho neji kila denne. ak dyz ji das dvakrat za tyden na chleba,nic se enstane.

ja uz to tedka neresim az tak jak u malyho....takze davam, ovocny jogurt uz mela taky davno
10. čer 2010 v 06:55  • Odpověz
Simčo to je kus chlapa! Já bych byla taky pro - pokud mu ta Lučina chutná a je jí jenom trošku, tak proč ne. Tak ať dopadne kontrola na kožním zítra dobře! Jooo a jinak k tomu jménu, teď máme zase Lucie :grinning:, kdy my dva se dohodnem....doufám, že do toho srpna to stihnem :slight_smile:
raakosnicku taky to tak vidím, u Dandy jsem něco moc řešila, teď už nebudu :wink:
10. čer 2010 v 07:22  • Odpověz
jinak zerve je skoro totez co lucina, pak jedine snad gottage....
10. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
Holky,když budete dávat Lučinu nadýchanou tak nic nepokazíte:slight_smile:V té tvaroh není.Nedávám ji často a Dan si pokaždé pochutná.
Potřebuju se zbavit sandálků Puma vel.20,našemu Danovi jsou malé a tlačí ho.tatínek kupoval sám bez zkoušení...
10. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.