• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Ahoj,tak raději si vezmi.Vím,že tam na záchodě nějaké byly,ale moc jich nebylo.Tak pro jistotu:wink:
14. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
Maminky můžeme poprosit o hlas:slight_smile:,klidně na oplátku dáme taky:wink: http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=4&p=9213
14. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
Na Reflexy jsem chodila před 10 lety, to byly pařby :zipper_mouth:
Romi, vložky nějaké dostaneš a pak většina nemocnic požaduje vybavit se vlastními. Já jich měla málo a manža mě musel přikupovat. Sice měl řeči, že normálně chlapi chodí nakupovat pivo a on musí chocit na vložky, ale šel. :grinning: :grinning:
Simi - ta chalupa je po tatínkovi od tchána, loni umřel :cry: , Od té doby tam vše zůstalo tak, a až teď našel tchán odvahu něčím tam hýbnout a zlikvidovat staré haraburdí. je to od nás asi 12 kiláku na pasekách, kolem nikde nikdo. Mě se tam moc líbí. Ač jsme z dědiny, bydlíme u hlavní cesty, všichni sousedi mají hafany a moc klidu si tu neužijem.
Tento víkend tam bude mít švagr narozeninovou akci, počítá až s 20 lidmi, tak jsem zvědavá. Pojedeme tam v pátek ráno a já se vrátím na noc domů a manžel si užije bezvládí.
Nevíte jak Lenča? Po tom ultrazvuku se neozvala, snad je vše v pořádku..
14. čer 2010 v 18:13  • Odpověz
Nicki - chtěla jsem hlasovat, ale píše mě to , že požadovaná fotografie neexistuje
14. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
jjiittyy ja kdyz jela rodit,nemela jsem nakoupeno nic,manzel musel po telefonu kupovat i podprdu,veci na mimi, proste vsechno.
14. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
jinak vlozky svoje, ja mela gynekologické od hartmanu,ale byla jsem z nich tak opruzena,ze jsem pak byla rada za ty sitkovane od doktoru.

No co mesic v takovem vedru...ble
14. čer 2010 v 19:12  • Odpověz
Romi - tak já jsem v porodnici dostala snad jen dvě vložky, jinak jsem musela mít svoje. já jsem je narozdíl od tebe používala dost dlouho i doma, hodně jsem krvácela. a toaleťák taky přibal! :wink:
Nicki - já chtěla taky hlasovat, ale nejde mi to :frowning2:
Jituš - tak to je super, že máte chalupu na samotce :wink: . klid, pohoda, čerstvý vzduch a nemusíte jezdit ani tak daleko. jojo, s tím uklízením to muselo být těžké, nás to po babičce čeká v létě :frowning2: . Lenča není ani na FB, tak snad je vše ok a brzo se ozve!
14. čer 2010 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz
díky holky. Fakt jsem hlava děravá. Vím, že jsem měla v porodnici tašku jako bych se tam stěhovala, takovou tu velkou kabelu, co nosí sportovci, když někam jedou na soustředění, já jela do porodnice :grinning: . Hlavně si ještě přibalím Purelan (nebo jak je to přesně, ještě to musím najít na netu, doufám, že to ještě Medela vyrábí...) na bradavky, ten mi hodně pomáhal a taky si beru čaj na podporu kojení - minule mi řekli, že ho pít nemám, že se to rozjede a já z toho pak byla na nervy, že se musí už v porodnici přikrmovat, takže teď se ptát nebudu a pít to budu a hotovo :dizzy_face: . Vložky teda nakoupím hodně a nechám část doma, aby je můj nemusel kupovat :grinning:, by koupil asi normální vložky menstruační :slight_smile:

Jituš, jj, taky jsem na ně chodila, to byly časy :slight_smile:
14. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
ahoj holky,tak já sem ode dneška v pracovním procesu na zkrácený úvazek,takže vás dočítám,teda dneska ste toho napsaly
Romi-vložky si určitě vezmi,dostala sem jich asi 5 a pak už sem musela mít svoje,jó taky mi manžel musel dokoupit sem jich měla málo,ale mu takové věci nevadí,kupodivu koupil i ty správné :wink:
Sajmi-no oslava se nekonala,až neštovice odejdou mršky,takže si myslím že by to mohlo vyjít možná příští týden o víkendku,teda pokud to nechytne i Samča,no zatím to nemá,ale co není může být
Nicki- též sem chtěla hlasovat,ale jak píší holky,fotografie neexistuje,někde se stala chybička

Jo Romi prosímtě musíme se domluvit na tom přívěšku,já bych si mohla pro to přijet v pátek(to mám volno),ale musím se domluvit s manželem na hlídání,protože malého sebou nechcu tahat,pokud má v sobě ten bacil neštovic tak pro vás by to bylo špatný a to bych si teda neodpustila,tak dej vědět jestli se ti to v pátek hodí a domluvili bysme se už na 100%.Akorát ráno musím jet s Juli na kontrolu a já na očkování proti tetanu a pak bych mohla.
14. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
Romi já sem měla na prsa Bepathen mast,ta je taky výborná
14. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
Evčo v pátek můžu, ale v jednu jdu ke kadeřnici a pak jedem na víkend do Luhačovic, tak kdybys to stihla nějak do té doby, tak jo. Jinak to můžu dovézt i já v neděli, jak přijedem zpátky a pojedem pro malýho k našim.
14. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
Romčo tak se předběžně domluvíme na ten pátek nějak dopoledne jo?Šak tel.číslo máme tak ti dám ještě vědět...mi zas v nedělu jezdíme k našim víš
Počky a nebyl minulý týden u kadeřnice?
14. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
Nebo chodíš každý týden?
14. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
jj, stačí písnout, měla bych být doma. Jo, byla jsem minulej týden, jenže fakt to vypadá blbě, takže se musím jít ostříhat znova a pořádně :grinning: - chci to kratší a aby to mělo nějaký tvar. Já jinak kadeřnice nesnáším, vím, že někdo si to užívá a chodí rád, pro mě je to většinou utrpení :(
14. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
holky, moc vám děkuji za zkušenosti. :slight_smile:
14. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky holky
Tak v Šumperku bylo nádherně. Krásně nám vyšlo počasí. Maličká byla hodňučká celý týden. Dokonce i náš pes byl hodnej a to tam hárala fena. Takže byl občas na zabití,ale dalo se to. Krásný procházky lesem až na ty komáry. Byla jsem doštípaná jako svině. Od malé jsem to odháněla jak se dalo. Chodily jsem do města a za mojim do práve. Nevařila jsem ráno jsem dostala snídani a pak večeři. Takže fakt havaj. Ležela jsem u bazénu ve stínu a spala s malou.Strašně moc jsem si odpočinula a nabrala novou sílu a energii. Doma už jsem měla šílenou ponorku.Sice mě to něco stálo,ale co už.Aspoň jsem muže viděla každý den. Doknce jsem večer pila i pivo.Dala jsem si jeden večer dvě a měla jsem ho jak z praku :slight_smile: a taky jsem seděli třebas jednou do půl jedné do rána. Potom to ráno byl mazec,ale stálo to za to. Pokud máte holky kde vypadnout z toho šílenýho kolotoče tak to udělejte stojí to fakt za to.

Holky prosím ty co jste kojily bylo Vám přes den špatně od žaludku i když jste jedly?
A kdy jste dostaly MS?

Vite není mi dobře.Pořád mě pobolíévá žaludek a taky spodek.Už jsem myslela že to dostanu a nic.Mám strach ať zas nemám cystu.Antikoncepci nejím a těhotná nejsem.Test už jsem zkoušela taky.Budu se muset objednat k dr.
Tak díky papa holky.

A vítám nové tváře.
14. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz
Já tam tu fotku nahrála asi špatně,nebo ji smazali kvůli špatnému tématu.Přitom takových fotek,je tam víc.Kdyžtak se zúčastníme až zářijového témata:slight_smile:Takže pokud budete chtít:slight_smile: http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=4&p=9271 ale je nutná krátká registrace,aby se zabránilo hlasování pro stejnou fotku z jednoho pc.
15. čer 2010 v 00:17  • Odpověz
milin to je super, že sis odpočinula, je to potřeba a jak říkáš, kdo má tu možnost, měl by toho využít. A taky pak hlavně, jak mimčo trochu doroste - jak jsou prarodiče ochotní hlídat, tak jít do toho! I když mě se třeba pokaždé stejně stýská, tak je to paráda být chvíli zase "sama".
Ohledně toho kojení a nevolnosti nevím, myslím, že mi špatně nebývalo. Menstruaci jsem dostala hned, jak jsem přestala kojit - teda pak odsávat - jeden den jsem neodsávala a další jsem to dostala :slight_smile:. Možná to taky dostaneš, když tak pak fakt radši k doktorce, abys měla jistotu.
:slight_smile:
15. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
ahojky. holky, jakým opalovacím krémem natíráte prcky?
Romi - já jdu v pátek taky ke kadeřnici a taky si to tam neumím tak užít, jak bych měla, ale snad budu aspoň k světu.
Mili - tak to je fajn, že sis v Šumperku odpočinula a vypadla na chvíli z domu. měla bys to dělat častěj! :wink: mně špatně od žaludku nebývá i když ještě kojím, ale než jsem to dostala, tak mi bylo zle asi dva týdny. prý bys to jako kojící neměla dostat, ale je to asi jak u koho. já to dostala po osmi měsících od porodu a to beru ještě antikoncepci, u které bych to neměla dostat už vůbec. no mám to hrozně rozhaprované, i třikrát do měsíce, katastrofa!
Nicki - tak já už hlasovala :wink:
15. čer 2010 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Simi ja kupovala avenne.
jinak v cernych ovcich byl test, nejlep vysel la roche possay.
15. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
rakosnicku - děkuju, zkusím se po tom mrknout. budou asi dost drahé, že? nejedeme nikam k moři, jen bych to chtěla na kočárkování a tak na venek. ale na prckovi se asi neoplatí šetřit!
15. čer 2010 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
Simi - my máme koupené opalovací mléko ve speji od vichy s SPF50+. Manža řádil když se dozvěděl kolik to stálo, ale uklidnila jsem ho že má záruku tři roky. :grinning:
Jéé Mili jo je fajn že se výlet povedl a malá že malá krásně zvládla změnu prostředí.
Romi - a hodíš nám sem prosím odkaz kam jedete do těch Luhaček? Jdeš k té samé kadeřnici, nebo zkusíš nějakou jinou?
15. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jituš - takže nešetřit a koupit kvalitu. no zkusím se podívat, co kde mají. bojím se ale, aby na nějaký krém nebyl malý alergický, když má furt ten ekzémek. asi se poradím v lékárně
15. čer 2010 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz
Simi ja u maleho kupovala daylong,taky cena kolem 500,avene jsem paltila 650
15. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
Simi tak pokud ma citlivou pokozku,doporucim avene s mineralem
15. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jo, já myslím, že tam poradí nejlíp, přece s tím mají zkušenosti a nebo ti dají i nějaký vzorek na vyzkoušení. Já doma mám ještě pár vzorečků, právě od vichy, kdyby jsi chtěla můžu ti poslat...
15. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
simi - my mame taky krem z lekarny protoze mel maly cosi pod krkem tak sem to nechtela riskovat...a taky sta 480kc :unamused: ale nazev ti ted nenapisu jelikoz tam spi maly a ja tam neprojdu :sweat_smile:
15. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
Tak jsem dneska byla na kontrole u doktorky, příští týden jdu konečně na ultrazvuk, už aby to bylo.
Jituš jdu tady ke kadeřnici na sídlišti, sice mi to zase vylepá, ale aspoň budu mít na chvíli pokoj :grinning: . Včera, když jsem se tam byla objednat, tak se dívala, co to mám na hlavě :grinning: .
Jedeme nakonec tady : http://www.hotel-ambra.cz/
15. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
ahojky, tak za námi další hrozná noc, ach jo. teď mě bolí hlava jak střep, čeká na mě hora žehlení a ještě musím vymyslet, co na oběd :frowning2: . včera jsem nakonec koupila krém od Garnieru Ambre Solar pro děti na citlivou pokožku, je to padesátka, tak uvidíme, co to Ondráškovi udělá.
Jituško - děkuju, kdyby nám tento krém nepasoval, tak vyzkouším nějaké vzorečky, třeba mi něco v lékárně dají.
Romi - krásný hotel jste vybrali, bude vám tam určitě dobře. a kdy jedete? příští týden tě čeká myslím už poslední ultrazvuk, ne? tak si to moc užij a ať se malinká pěkně ukáže :wink:
16. čer 2010 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ty krémy asi všechny stojí přibližně stejně. :cry:
Chtěla jsem se zeptat jestli náhodou nevíte jak to je...... je pravda, že když nějaká mamina má druhé mimčo a mezi dětmi nedělala víc jak rok, má márok pobírat rodičovský příspěvěk ve výši 7600,- jen rok a půl a potom automaticky se to automaticky snižuje na 3800,- ? Mě o tom včera říkala jedna známá... no pěkně jsem na to valila očí, páč jsem o tom slyšela poprvé.
Simi - my taky noc nic moc a vstávali jsme už v 5!!!!!!! Naštěstí už se u nás chrní. S tou hlavou je to blbé, ale víš jak práce neuteče, raději si až Ondrášek usne taky lehni a chvilku odpočiň. Práce neuteče a až přijde tatínek domů z práce, určo pomůže a všechno se stihne.
Romi - hotel je luxusní, jsem zvědavá jak se vám tam bude líbit a co na to budeš říkat.
16. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.