• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Jituš - tak to jsi mě překvapila s tím příspěvkem, neslyšela jsem o tom ještě. ještě že se nás to netýká, jinak bysme byly možná nemile překvapené :confounded: . už jsem stihla vyžehlit i uvařit, Ondrášek teď taky poobědval, takže mám chvilku volna :wink:
16. čer 2010 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahooj holky!
tak vás zase zdravím po dlouhé době, ale mám to teď nějaké nabité. v sobotu jsme byli na svatbě a ten týden před tím jsme pekli cukroví - opravdu radost v těch vedrech. Ještě že už je to za náma. Takže celý krásný týden jsem promeškala a teď je zas hnusně, paráda :angry:
Jak jste řešily ty krémy, tak já loni koupila taky nějaký drahý v lékárně a letos jsem si říkala že už je Lucinka velká tak má jen Niveu pro děti, ale efekt je tak na stejno, tož nevím jestli si ti výrobci z nás jen nestřílí...
16. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahooj Leni, no už jsme se bály, co je s tebou! jak jsi dopadla na tom ultrazvuku a kdy jdeš zase? a co pohyby, už cítíš nebo jak se vlastně máš? bys měla odpočívat a ne ve vedrech péct zákusky. užili jste si aspoň svatbu?
16. čer 2010 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz
Na ultrazvuku tak střídavě...nechce se mi o tom tady psát, zatím je miminko v pořádku. na kontrolu jdu 9.7.
Pohyby už cítím tak měsíc, je to divoch, hlavně večer :slight_smile: jinak je mi ale pořád tak nic moc, navíc Lucinka se furt chce nosit a mazlit, řekla bych ,že to vycítila a vyžaduje pozornost čím dál tím víc.
Na svatbě jsme byli jen do tří odpoledne, bylo strašné vedro a malá nesnesitelná
16. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Kity ja jsem mezi detma v praci nebyla.a rodicak mam klasicky trilety.

je to tak,ze pokud ti v praci bezi smlouva a ty nastoupis na novou materskou do 4 let veku ditete, mas narok jak na ppm púocitanou jako tu prvni,pak i ten rodicak 3lety
16. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
JA se omlouvam,preklepla jsem písmenko.
16. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
Jituš já o tom taky nic nevím a radši ani nic vědět nechci, žiju v blahé naději, že budu mít mateřskou stejnou jako u Dandy, když to vláda schválila (než to zase znova zruší....), že dostanu porodné a že budu doma tři roky za 7600 :slight_smile:
Lusindoo takže je ti ještě pořád šoufl? :( to je na nic, co.
Do Ambry bychom měli jet teď v pátek :slight_smile: , naši tam byli a byli spokojení, tak uvidíme. Minule jsme byli v takovým velkým hotelu Fontána II a tam to bylo nic moc, jak vybavení, tak přeplněnej bazén, kde jsme se ani nedostali, jídlo o ničem (já jsem teda držka vybíravá :grinning: ) a tak jsem teď zvědavá.
16. čer 2010 v 19:00  • Odpověz
Můžu se sem za vámi připojit?Zdá se mi že to tu žije opravdu víc:slight_smile:Jmenuji se Lucka,je mi 22let a mám 10,5 měsíčního syna Dominika:slight_smile: Co se týče těch opalovacích krémů,tak já koupila malému ten sprey od Garnieru a super:slight_smile:

16. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
@jjiittyy :S tou mateřskou to mám takhle já.Prvních 21měsíců beru 7600 a zbytek do 4let Dominika 3800kč.Po škole jsem totiž jezdila do Švýcarska a tam pracovala.Ale to se mi nepočítalo,protože to bylo brigádně.A od září budu zase studovat,ale dálkově:wink:
16. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahojky, jak se máte? dnes to vypadá zase na sluníčko, tak bude fajn :wink: . mám doma sice ještě dost uklízení po tom našem darebáčkovi, ale co nadělám. ven ale stejně vyrazíme aspoň na chvíli.
Leni - tak hlavně že je miminko v pořádku a tobě snad už bude taky konečně brzo líp! Lucinka už ví, že bude mít sourozence nebo zatím ne? opatruj se a jak budeš mít chvíli, napiš :wink:
Jituš - možná jsem to blbě pochopila, na co ses ptala, tak jsem asi i blbě odpověděla :sweat_smile: . bylo to myšlené, že když má maminka roční dítko a do toho se jí narodí druhé, jak se počítá mateřská?
rakosnicku - dort jsem s mamkou domluvila, jen mi prosím ještě pošli ten obrázek. mamka ho sice má, ale já bych ho chtěla taky, kdyby to šlo :wink:
Romi - jéj, tak to si tam moc užijte! v pondělí se budeme těšit na zážitky :wink:
Lucko - to máme skoro stejně staré dětičky s Jituškou i Leou! :slight_smile: taky vás tak trápí zoubky nebo to zvládáte v pohodě? to tě obdivuju, že chceš nastoupit do školy při Dominičkovi, jsi šikovná!
17. čer 2010 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Lucko to je prima, že chceš studovat a přesně? Neboj, Dominiček určitě brzo začne capkat, ani nebudeš vědět jak. Danda se taky dlouuuuuuuuuuuuuuuuho jenom houpal na kolínkách a pořád nic a pak z ničeho nic najednou byl na druhé straně pokoje a chození to samý :slight_smile: .
jj, dneska to vypadá venku docela dobře, na to, že zase hlásí chladný víkend :(
17. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
ahojky holky tak vas jen rychle zdravim.... prave jsme se vratili z poradny tak musim neco rychle vymyslet na obed... byl to docela zahul - dnes tam bylo jaksi moc deticek, vojtu sem schvalne nedavala spat ze az dojedem tak mi pravda usnul v aute :sweat_smile: , doktorku jak videla tak spustil a prestal az u dveri - nevim co mu dnes bylo - jindy je kamarad nejvetsi... tak mame 9,7kg a 80cm...nejak nam to ditko roste do delky... na to ze nic jineho nez prso na snidani nechce rikala ze ho to prejde jak vylezou zuby (uz se fakt tesim) a zbytek asi normal...jinak na modriny na nohach sem se dovedela ze je to dobre ze ho tatinek uci lozit po schodech pry aspon z nich pak nespadne :dizzy_face: tak to mu radej rikat nebudu...by se zas pysnil :sweat_smile:
fakt hnusny vikend??? ne... u nas tolik akci - sobota detsky den - a takovy pekny program a nedela se bude slvait fotbalovy postup - prasatko... simi dojedte - nechcete???
17. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz
leo - tak to jste šikulky, že tak rostete! my jsme vždy prořvali celou návštěvu u doktorky, až minule to byla výjimka, že byl hodný. buď ráda, dokud nemá Vojtíšek tolik zubů, já jsem tak dohryzaná, že už vážně přemýšlím o odstavení. jenže se mi tak začaly nalívat prsa, že nevím, jak to teda udělám. navíc je Ondrášek hrozný mléčkař :slight_smile: . o neděli řeknu mojem, ale pokud by bylo hezky, mohli bysme přijet. však si ještě písnem :wink:
17. čer 2010 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj dámy:slight_smile:

Kdy dáme konečně ten srazík jako?:slight_smile:)
17. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
Simi písni mi pak kdyžtak do ip meilovku prosím. nebo ti to mam hodit na fc????
18. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem se sem ,onečně dostala.Nějak se mi nešlo připojit,asi přetížená síť.Dneska teda počasí nic moc,pořád pod mrakem.Malý se strašne pořád pití na hlavičce,přitom je stále otevřeřené okno a je lehce oblečený,navíc dnes až takové vedro není.Co se týče té šklly tak jsou to 2roky nástavba,takový veřejnoprávní lbor až v Rýmařově,no pr*el světa,když jse to tam viděla.Ale aspoň mně nic nebude odlákávat od studia.Jezdí se tam 2x měsíčně na půl dne a pak zkoušky.Snad to zvládnu:slight_smile:

Sajma:Musím říct,že snad ani nevíme co zoubky jsou.Malý má dva dole a zvlád´ růst fakt dobře.Horší jsou prý ty nahoře.

Leu:Tak to je něco,jak u nás.My když jdeme do poradny,tak malý ječí ani se ho doktorka třeba ještě nedotkla:grinning:
18. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
my zoubky pocitujeme neskutecnou protivnosti, ale fakt hroznou,ne ze by jecela a plakala,ale je prtovina,uknucena,nic se ji nelibi a blbe usina,kdyz ale zabere,uz spi
18. čer 2010 v 16:12  • Odpověz
raakosnicek:Je fakt,že malý je taky někdy protivný,ale vždycky to přestane a občas se vzbouzí.Prý jsou na to nějaké gely,co to trochu umrtví tu dáseň,ale nemám zkušenost.
19. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
ty gely zabiraji na chvilinku,nam spis vubec
19. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
holky nemáte prosím zkušenost se sportáčkem casualplay vintege?????
20. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahojky, tak jsme z Luhačovic zpátky a všem můžu Ambru jenom doporučit! Co jsme už na pár takových víkendech byli, tak tenhle nejlepší - prostředí, obsluha, jídlo, procedůry, bazén - no bomba!
Jen nám tam chyběl už od začátku Daneček, muselo se mu celý víkend škytat, jak jsme o něm pořád mluvili :grinning: . Asi by se mu tam taky moc líbilo - je tam i dětská herna - jeden celý pokoj předělaný na hernu, parádní. Ale zase bychom si to asi tak neužili a i co říkala paní masérka, když jsem se jí svěřila, tak říkala, že je to bez dětí lepší, že kolikrát brečí, že nechtějí do bazénu, pak zase nechtějí odejít atd :slight_smile: , spíš je to lepší, až jsou děti větší, pak si prý hodně užívají i různé masáže a zábaly.
20. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz
Dobré ráno holky,chystám se do práce tak jen tak na chvilku nahlídnu.
Romi je fajn že jste se měli bezvadně a že jste si to užily,teda hlavně ty.Z mé vlastní zkušenosti je fakt lepší když se jede bez dětí,pokud je to možné,protože si fakt člověk odpočine a né ještě aby lítal kolem děcek.Tím samozřejmě nechcu říct že se mají děcka někam odkládat,ale jednou za čas je to potřeba.Romi prosímtě napiš mi kolik bude stát ten balíček jo,díky.
Jak jste se tady bavily o těch zoubkách,tak nemám s ničím zkušenost,protože moje děti plakaly málokdy kvůli zoubkům,holce ani nevím že vylezly a klučíkovi taky ani ne,jen když lezly špičáky tak se ozýval.
Jo a jinak jak sem psala že má Juli neštovice,tak Samík je dostal včera,takže radost veliká :grinning:
21. čer 2010 v 06:07  • Odpověz
Jé Romi ted sem si všimla že máte vybranou Gábinku,to je taky pěkné jméno,moje sestra se tak jmenuje :wink:
21. čer 2010 v 06:08  • Odpověz
ahoj holky, tak nám o víkendu vylezl sedmý zoubek, hurá! ale v pusince jsou ještě další hrče, tak nevím, kolik se jich tam ještě chystá :frowning2: .
Romi - tak to jsem ráda, že se vám tam líbilo a odpočinuli jste si! a Gábinka je taky moc pěkné jméno, takže super, že jste vybrali! :wink: a jak dopadla v pátek kadeřnice? já jsem byla taky a hrůza! jako barva a melír dobré, ale teda střih :confounded: . mi to ostřihala nějak víc než jsme se domluvily, tak jsem docela zklamaná. no co už.

Evi - ojejda, takže to Samík chytl taky? no to se dalo čekat, ale máš to teď náročné, co? aspoň že je venku škaredě a malého to tam netáhne. a co Juli, už jí to končí? s těma zoubkama teda závidím, nedokážu si představit, že by byl Ondrášek v pohodě a najednou mu z pusy koukal zub. no nic se nedá dělat, si to "užíváme" ve vší parádě.

rakosnicku - se sporťákem zkušenost nemám, ale casualplay bude určitě kvalitní! adresu ti pošlu do IP

nicki - tak v Rýmařově jsem nikdy nebyla, tak snad tam bude aspoň dobrá ta škola, kam jdeš, když už tam nic jiného není :wink: . máš pravdu, že ty dolní zoubky jsou víc v pohodě, ty se daly přežít, ale ty horní než se prořežou, to je hrůza! jinak ty gely máme vyzkoušené. zabere to na dvě hoďky a hotovo :frowning2:

ami - za srazík bych byla ráda, ale kde ho udělat? kdyby se nás sešlo hodně, tak by jsme se k nám nevešli :frowning2: . navíc by to bylo asi dobré někde venku. ale nevím,no
21. čer 2010 v 08:22  •  1 dítě  • Odpověz
Simi díky díky.

Já vcross poslala z odmu,ze sportaku jem byla znacne rozladena,tak mame golface,ale sportak je treba taky
21. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
Ahoj holky
srazík bych udělala v ZOO Lešná. Myslím že je to pro každou znás kousek. Ale chtělo by to datum čas a hezký počasí.
O víkendu jsme stěhovaly naše tak jsem totálně vyřízená. A doma mám jak když spadne bobmba. Ve čtvrtek jdeme s malou na druhé očkování nu jsem zvědavá jak to zvládnem. Takže víkend pracovní. Díky bohu že byla malá hodná. Papa holky. :slight_smile:
21. čer 2010 v 09:46  • Odpověz
@raakosnicek ten bych brala hned,vintage byl můj sen:slight_smile:
@sajma -sraz někdy venku a aby bylo teploučko
21. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
ameli uz je objednany,jsem s pani domluvena,ze kdyz se mi nebudelibit (je jezdeny)a budu zklamana,muzu ji ho vratit
21. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
Ano, tak zatím to u nás vypadá na Gabrielu, doufám, že už to měnit nebudeme, i když můj se zase ptá, proč to nemůže být Michaela.... :grinning:
Evčo, dneska jsem přívěsek posílala, je tam i faktura a číslo účtu. Takže Samík už je taky nakaženej, no tak aspoň to budete mít za sebou.
Simčo, to je mi líto, že kadeřnice nic moc, já jsem tentokrát docela spokojená, doufám mi to vydrží do porodu :grinning:
21. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
@raakosnicek -super,a vyšel draze?jestli to není tajné:slight_smile:
21. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.