• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Zlína

(Zamčená)
8. července 2010 
Niw.gratuluju,mylslala jsem si,že už rod횧Tak přeji at vše zvládáte!A co porod dobrý?
1. lis 2008 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Niwek, gratuluji k chlapeckovi. V celku zdrave zavidim :wink: A co cesta zvladli jste ji v poho? :wink:
1. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz
Niw, gratuluji k Vojtíškovi a doufám, že co nejdříve dáš foto do albíčka.
Jinak hezký víkedn všem :slight_smile: .
2. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
Niwek, taky jsem Ti přišla pogratulovat...malému přeji milující, trpělivé a hodně rodiče a vám dvěma hodně a hodně lásky :wink:
2. lis 2008 v 09:32  • Odpověz
Holky tak men napadlo,nepotřebujete některá druhý kočárek třeba k babičkám?máme hluboky zn.Copart,funkční v poho a ještě tojkomb.zn.Gabi?Asi ho už nevyužitkujem když čekáme ty dvojčátka?!
Máem to ale krásný víend co říkáte?
2. lis 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahojky kecalky,
děkuju moc za gratulace - až bude chvilka, určitě nějaký fotečky dodám.
Jablu - ležela jsem na 3. patře - naprostá spokojenost. Pokoje po dvou - se socialkou. No a kdyz jsem ochazela, tak tam byl takový šrumec, že tam dávali maminy i po třech, takže mi to vyšlo perfektně.

No a co tady nového?
2. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, kde jste?
Ja rano budu delat test, ale stejne uz vim ted, ze bude negativni.MS nedorazila takze cyste se dari.Urco dostanu injekci agolutinu a pak se uvidi.

Niwek tak co jak to zvladas? Doufam ze je to vse ok a malej je urco sikula :wink:

Sisi a Beda kde pak jste holky?Doufam ze nejste nemocne :wink:
4. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: , dneska máme opět krásný slunečný den a to je dobře.
Bedi ne kočárek k babičkám naštěstí nepotřebuju, máme tam kočárky po dětech od ségry a u druhé babi zase kočárek po dětech od švagrové. My jsme totiž poslední co budou mít malé mimčo a tak máme všeho dostatek.
Ale díky za nabídku. :wink: A jak se daří malé, už je v pohodě?
Niw, už se těším na fotečky a co malý je hodný, spinká v noci pěkně a jak to všechno zvládáš?
Milin neboj nejsem nemocná, jenom si manžel musel naše Pc vzít do práce, máme noťas. A já se k Pc dostala ž dnes. Tak jak jsi dopadla?. Máš ten agolutin, nebo pozitivní testík? A co v práci jak se ti daří?

Já jdu zítra na další kontrolu, tak uvidíme, jak se daří našemu drobečkovi.
Ložnici už máme poskládanou, jenom nám chybí rošty do postelí, které nám vyrábí můj brácha, tak uvidíme kdy budeme v nových postelích a vlastně v ložnici spinkat. Jinak ve skříních už mám konečně všechno nastěhované a už se nám to začíná aspoň rýsovat. Ještě dovezeme postýlku do pokojíčku, sedačku a spoustu dalších věcí co nám příbuzní slíbili a bude hotovo.
5. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
Ahojík.
i já se hlasím v poho,v pondělí jsem byla na ko,kde mne mudr vypsal papíry na mateřskou na kterou jdu 14.11,dal mi papííry na por.asistentku a jekesí bláboly do porodky a papíry na jmeno dítěte a ve středu jak jdu na utz,mám se hlásit na peči do porodky.Alespon se třeba konečně něco dozvím bližšího§Doufám,že mimi budou hlavičkou už dolu.Uvidíme.
Ted jsem douklízela,vyžehlila,malou jsem dala do jeslí,chodí tam moc ráda,tak ji tam občas dám,sice je to dost drahé,ale miluje kolektiv,tak jsem moc ráda,že se nebojíUž je zdravá,Bohu díky!!Mám nachystanou tašku z oblečkama pro prcky,až si tatka pro nás přijede a ještě si nechystám svou,koupila jsem si jednorázové kalhotky a vložky,zbytek vezmu normální.Pyžamo mi koupila tchyně,je tam díra ve švu na prso,na lepší kojení,tak uvidíme.A začnu balit pro jistotu tašku!
Tak co Milin,jak to dopadlo,co v práci?
5. lis 2008 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky,
dekuji ze jste na me myslely.Bohuzel, test negativni.MS taky nikde takze to vypada na tu injekci. V patek jdu na KO tak se uvidi.Myslim, ze bude velka jako Brno urcite se ji u me dari jako obvykle.Jsem s toho smutna a taky nastvana.Uz nevim co bych udelala abych tu cystu uz nikdy nemela.Hold doufam ze mi to v patek vse objasni.
Holky ja Vam tak zavidim ze mate bobanky v brisku, ja mam jen spek, ktery narostl kdyz jsem byla doma.
JJ v praci je to ok.Chodi tam hodne lidi, takze je porad co delat.Obcas neni co, ale da se to.Jsou tam starsi zenske nez ja.Si tykam se vsema krome jedne a krom majitele.Chodi nam tam taky ucni, takze nam hodne pomahaji.Je to fajn.Jsem rada, ze mam aspon neco :wink:

Uzivejte si teploucka a slunicka :wink: :slight_smile:
5. lis 2008 v 17:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak vám teda musím říct - je to pěkný šrumec. Hlavně ty večery a noci. Ale na druhou stranu musím říct, že prdísek je zlatý - ještě může být klidně hůř!!
Holky, já jsem asi úplný dement :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nejdou mi na koníka nacpat fotky - mám je asi moc velké - jen nevím, jak je zmenšit - poradíte, prosím??

Mili, to mě mrzí - myslela jsem na tebe :frowning2: !! Tak aspoň, že v práci dobré.

Bedu, jak se cítíš, s dvouma prckama v bříšku?

Sis, tak vidím, že hnízdečko už je skoro vybudované - měla bys taky odpočívat!

Jinak, vidím, že nám tady hapruje docházka - tak se polepšete!!!
6. lis 2008 v 16:50  • Odpověz
Ahoj Niwek, to jsem rada ze je u tebe vse v poradku. Neboj ditko se za chvili dostane do stereotypu a bude to dobry :slight_smile: Ja vim nemam ti co radit vid, kdyz jeste dite nemam.Ale chvili jsem studovala psychologii tak trosku neco vim.Ju jinak nevim jak se fotky zmensuji, tak promin. :slight_smile:
Holky co je s Vama kde dneska jste, vzdy se tesim z prace az prijdu domu a prectu si par radku o ono nic :frowning2: :slight_smile: , ale verim tomu ze kazda mame nejake povinnosti takze moc casu neni.

Zitra budu az do vecera v praci tak se ozvu az zitra jak jsem dopadla.Jinak dnes jsem, zacala trosku spinit tak snad dostanu jen tu injekci :wink:

pa holky.
6. lis 2008 v 17:03  • Odpověz
niw:problémy z fotkama mmám též,takže vubec nevím!¨¨
Jinak zatím je to v poho,horší bude až budou v postýlkách,to bude šrumec!Noci jsou katastrofa,moc toho nenaspím!tož co už,kyčle bolí jako sviňa(pardon)a na bříšku ležet nemužu,tak spím tak na pul,je to hruza,na co se těším je fakt ten spánek po porodu!myslím na břichu,jinak pochybuju že nějaký bude,ten spánek!uvidíme
6. lis 2008 v 19:39  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Tak jsem se včera nějak nedostala už k Pc. Byla jsem u toho dokyho, však jsem si tm v čekárně poseděla 2 hodiny. Mimi je vpořádku měří 1889g a ukazovalo mi pěkně ručičku. Dostal jsem něco na podporu tvorby hemoglobinu. No a na kontrolu jdu zase za 14 dní. Byla jsem stavená za holkama do práce, tak jsem probendila celý den. No a potom přišel manžel z práce a montoval rošty, tak jsme tuto noc spali v nových postýlkách. To se nám to hezky spalo.
Niw, nic si z těch fotek nedělej, mě to musí vždy upravit manžel, než to sem dám, jsem na to zkrátka antitalent.
Milin, možná nebude injekce už ani třeba a cystička se umoudřila a praskla sama :wink: .
Bedi s tím spaním ani nemluv, já nevím na který bok bych se v noci otočila. No a to vstávání z postele to je děs.
Jo a já dostala kojící noční košili s dírama taky na prsou, vypadá zajímavě. Kupovala sis nějaké zvláštní vložky do porodnice? Já už taky mám ty jednorázové kalhotky koupené.
7. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
Ahojte!
Tak jsme dneska v noci řvali v kuse 5 hodin - prcek se prostě rozhodl, že odmítá spát v postýlce a tak nás terorizoval. Taky jsem si dala závazek, že nebudeme používat dudlík - no, musím vám říct, že předsevzetí při další prořvané noci asi vezme za své :grinning: Kdybych ho měla vyvařený a nachystaný, tak už ho tam asi měl v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mili, dívala jsem se Ti včera na webík a musím říct, že mě překvapilo, kolik už toho máš za sebou - chudě! Jseš statečná!!

Bedu, ten závěr je fakt síla a zvlášť, když máš v bříšku dvojky - to musí být pěkný záhul. A máš plánovaný císař nebo přirozený porod?

Sis, do porodnice si určitě kup vložky po porodu - mají je v každé lékárně - jsou úplně obyčejné a prodyšné. Já jen v porodnici spotřebovala 3 balíky - jsem hodně krvácela, takže jsem si je tam musela rvát po třech.

Holky, chodí sem ještě někdo nebo jen my čtyři??
7. lis 2008 v 17:59  • Odpověz
Neboj Niw,

ještě já nakukuju... :wink: :dizzy_face:
7. lis 2008 ve 21:08  • Odpověz
niw.no jo už to tak bude,ale ještě můžeme být rádi,že někdo vubec je!
Jablu jak je?
8. lis 2008 v 09:20  • Odpověz
Bedi,

ale jo,jde to...MUSÍ!!!! :grinning:
Ale už bych si někdy přála,aby bylo po porodu,mám občas pocit,že se neunesu... :wink:
8. lis 2008 v 16:31  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
Tak jak je po víkendíku? Já se skoro nikdy o víkendu k PC nedostanu, tak to potom doháním v pondělí.
Vypadá to venku, že bude denska hezky.
Niw, vypadá to, že sem chodíme jenom 4, ona je totiž i jiná diskuze "Zlín a okolí". Díky za doporučení vložek, ono je totiž nikdo, koho jsem se ptala v porodnici nepoužíval, kupovaly si a braly sebou do porodnice ty které normálně používají. Bobíšek malý, že celou noc skoro proplakal a neměl nějaké boleníčko? Od švagrové malý se taky hodně nabrečel, ale kvůli boleníčku.

Jablu, nejseš jediná kdo si o sobě myslí, že se za chvíli neunese, jsem na tom podobně. Neboj my to i s Bedou vydržíme, vždyť už to máme za pár :wink: .
10. lis 2008 v 09:13  • Odpověz
Ahojky kecalky,
tak se mi konečně podařilo dát dohromady nějaký ten webík www.niwek1.rajce.idnes.cz , tak snad to bude fungovat.

Co nového?
10. lis 2008 v 15:56  • Odpověz
Niw,

super fotečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2008 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mam od soboty MS, ale jsem naprosto v klidu.Dokonce mi to ani nejak nevadi.Asi jsem se nejak smirila s tim ze se to do Vanoc nepovede, takze jsem si zacala trosku uzivat. V sobotu jsem si byla s kamaradkou sednout do hospudky. Potkala jsem spoustu znamych prisla jsem domu az hodne rano.Kupodivu mi nebylo ani moc zle, jen trosku zaludek na vode, ale jinak se to dalo.

Niwek, krasny fotecky, malej je uplne uzasny :slight_smile: moc gratuluji.

Jojo holky moc nas tu neni, ale to neva v celku mi to vyhovuje :wink: aspon se clovek vic pozna apod. Je to prijemnejsi :wink:

Jinak pujdu na KO a pak se uvidi co se bude dit v brise.
Mejte se hezky, pa zitra. :slight_smile:
10. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky všem, tak to vypadá, že dneska žádný Martin na koni nepřijede.
Niw, moc pěkné fotečky, malý je užasný. Já už se těším na toho našeho drobečka.
Milin, někdy si je třeba i užít a odpoutat myšlenky pryč od starostí, to ti jenom schvaluju, já dělávala to samé:wink: .
Jinak u mě nic nového, v pátek musím na kontrolu se svým srdíčkem, tak doufám, že to bude v pohodě.
No a o víkendu jdu na dvojnásobnou oslavu 60tin (mamky a tety - jsou dvojčata).
11. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahojte,
děkujeme za pochvalu :wink:

Sis, už se ti to docela krátí, co? Už máte všechno nachystané?

Mili, tak potvora přece jen dorazila?Mrcha :angry: Tak třeba je to naposledy..

Holky, já si včera od porodu poprvé sedla :confounded: Je to děs - to šití pořád zlobí. Na chození to není - bolí to jak čert, ale dneska tam tak krásně svítí sluníčko, že se asi hecnu a vyrazím s kočárkem. Doufám, že to zvládnu!!

Mějte se!
11. lis 2008 v 10:13  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: ,
Jojo Niw, už se mi to krátí. No s tím chystáním je to takové, že o víkendu by jsme si chtěli dovézt od bráchy postýlku a sedačku do auta a pár oblečeníčka pro mimi máme ještě u ségry, je tak moc hodná, že nám to vypere i vyžehlí, ale já doma už mám nažehleno. Do porodnice mi chybí jenom už ty vložky no a mastičky pro mimi. Ale to si říkám, že mám ještě trocha času, aspoň 14 dní . Tak jsem si říkala, že už bych si pomalu balila tašku, nebo si to aspoň dala na hromádku, ať to potom nemusím nahánět po skříních a šuplících.
Mám ještě otázečku, kolik jsi minula plenkových kalhotek pro drobečka, já totiž nevím jak velké balení si tam mám vzít.
Halóóó, kde jste ostatní?
12. lis 2008 v 09:03  • Odpověz
Sis, měla jsem sebou celé balení nejmenších Huggies - spotřebovala jsem jich asi třičtvrtě..Takže balík plenek ti bude určo stačit. A žádné mazání pro prcka do porodky nepotřebuješ. Já jsem všechno dostávala - snad si vem jen Bepanthen - nebo něco podobného na bradavky...

Holky, kde budete rodit?
12. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz
Jé tak to balení 72ks mi bude stačit, nebo jsi měla větší?
A jak dlouho jsi byla v porodnici. Já budu rosit ve Vsetíně, mám to blízko.
Jo já myslela mastičky až na doma. Máš i nějaký olejíček na mazaní celého miminka? Ten bepanthen to vím, že si mám vzít.
12. lis 2008 ve 14:30  • Odpověz
Sis,

pleneček Ti stačí i ta novorozenecká 50ks(new baby nebo newborn)...Olejíček pokud chceš svůj,tak Aviril s azulénem...Moc nedoporučuju vlhčené ubrousky = lepší umýt zadek pod vodou... :wink:
12. lis 2008 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky,
se omlouvam ze jsemtu ted chvili nebyla, ale nejak clovek nestiha :wink:
Pristi tyden ve stredu jdu na KO to uz budu 12DC takze v patek ci v sobotu me ceka dalsi IUI.Tedy jestli budu mit ovu.Taky jsem ted bez Clostiku, takze se fakt uvidi.Nemam ho kvuli tem cystam.
Jinak ja budu rodit ve Zline, mam to nejbliz asi 20 - 30min autem.Taky to tam znam, byla jsem tam za kamaradkou a ta rikala ze jsou tam hodni a prijemne sestricky.Takze uvidime, ale to je jaksi otazka daleke budoucnosti. Ale jinak bych chtela rodit do vody :slight_smile: myslim si ze je to lepsi, ale je to muj nazor. Lepsi nez nejaka koza :sweat_smile: :grinning:
Papa tak zase zitra :slight_smile:
12. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz
Já byla včera na kkontrole v porodce,byla jsem obj.na utz na půl 10.Jak jsem tam došli,vzala mne doktrorka hned,ale na zvážení,na moč,pak jsem čekala ještě na vyšetření normální,kde mne dr,vuuuuuubec nepotěšila,pač mne za a zdrbala proč nwevím zda jsou mimi jednov.nebo dvojv,jako bych to snad měla poznat já!napsala mi magnesko taky v těch sáčcích a hlavne mne objednala na příští pátek znovu na kontrolu s tím,že si tam pujdu už lehnut!Což se mi ale vubec nechce!Jsem možná vůči mimiskum nespravedlivá,ale co Lucie?Já se v porodnici ubrečím,jsem cíta a Lucie možná taky,achjo,dala mi papíry na podepsání,na hospitalizaci a další hnupiny k podpisu,tož budu jako smlouvat,pač nechápu proč tak brzo a když mi nic není?
Naosal mi ještě jakési tabletky na výtok,jo ten mne trápí furt,i u prvního těhu!
No miminka na utz odpovídaly jedno 32tt a druhé 34tt,tak jak to má být,termín porodu u toho jednoho byl 23.12 a u toho druhého až nějak zač ledna.no na pohlaví jsem se ptaly ale nic nvého nevíme,byly otočené zádama,ale jedno pozitivum,jsou obě hlavičkou dolů!Hurá,alespon něco.
Pak jsem šla na ktg,v pohodě,prý ukazkové.Vypadly jsem z porodky o pul jedné,pak jsem jeli na hematologii,kde mi napsal k porodu opět injekce a kolem půl 2 jsem byly doma.Večer jsem usla v 9 spráskaná jak pes!
Achjo!
no tak jsem z toho taková skleslá,já tam nechci!
uvidíme
13. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.